Νέα

Προσέγγιση πλούσιας παρθένας χωριάτας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitris999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε εμπειρία με χωριάτα?

  • Ναι αλλά όχι πλούσια και κατάντησα αγρότης

    Ψήφοι: 5 12,5%
  • Όχι δεν έτυχε

    Ψήφοι: 19 47,5%
  • Ναι είμαι τσιφλικάς

    Ψήφοι: 10 25,0%
  • Προτιμώ πρωτευουσιάνες από Γλυφάδα και πάνω…

    Ψήφοι: 6 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    40

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Σκέφτομαι να προσεγγίσω μία πλούσια χωριάτα να πάω ζήσω στο χωρίο σαν βασιλιάς του χωριού… Ξέρετε ποιους κάμπους πρέπει να προσεγγίσω και τι να προσέχω ώστε να μην με πιάσουν  κορόιδο και με ξεγελάσουν και μου πασάρουν καμία φτωχιά παρθένα? :think:
Προσεχε μηπως η παρθενα ειναι αυτη!  :rolleyes:



   
Train-sex.jpg
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
τα μισα νομιζω ειπε....

έχω καλύτερη λύση για να τα πάρεις όλα....
Κάνεις επίσκεψη στο αρχοντικό της πεθεράς με έναν καλοψημένο ξιφία στα κάρβουνα για να δελεάσεις τη νύφη.....αφού φάτε,παίρνεις την πεθερά αλά μπρατσέτα,την πάς για καφέ στο ιντερνετ καφέ του χωριού και εκεί όλως τυχαία της δείχνεις το site και της εξηγείς ότι ο επίδοξος γαμπρός καυλάντιζε το Σάββατο το βράδυ στα στριπτηζάδικα και μάλιστα έγραψε και κριτικές...... :rockon: καθάρισες......τα αιγοπρόβατα και οι λίρες είναι δικές σου...... :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
έχω καλύτερη λύση για να τα πάρεις όλα....
Κάνεις επίσκεψη στο αρχοντικό της πεθεράς με έναν καλοψημένο ξιφία στα κάρβουνα για να δελεάσεις τη νύφη.....αφού φάτε,παίρνεις την πεθερά αλά μπρατσέτα,την πάς για καφέ στο ιντερνετ καφέ του χωριού και εκεί όλως τυχαία της δείχνεις το site και της εξηγείς ότι ο επίδοξος γαμπρός καυλάντιζε το Σάββατο το βράδυ στα στριπτηζάδικα και μάλιστα έγραψε και κριτικές...... :rockon: καθάρισες......τα αιγοπρόβατα και οι λίρες είναι δικές σου...... :2funny:

σωστότατο αλλά υπάρχει ο εξής κίνδυνος..τα ιντερνετ καφε στα χωρια αν δεν έχεις μάθει έχουν βάλει στριπτιζιακούς σωλήνες οπότε αν πάμε εκεί καταλαβαίνεις ότι θα τα παρατήσω όλα για το αλουμίνιο.. :2funny:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
κουμπάρος φίλου μου έχει παντρευτεί σαν κι  εσένα μια χοριατοπούλα απ την Ελασσόνα της Λάρισας. Ωραίο μουνί ξανθό και με κάτι βυζάρες ...4άρι σίγουρα μη πω και 5. Απλά πολύ βλάχα και στην ομιλία και στη σκέψη. Ο πατέρας της τη προίκισε με σπιταρόνα στην Ελασσόνα και στη Λάρισα (εκεί μένουνε) και ένα σωρό μετρητά. Του άνοιξε και μαγαζί στη Λάρισα ο πεθερός με γαλακτοκομικά προϊόντα παραγωγής του κι ο τύπος ξύνει τ αρχίδια του και κονομάει.

αυτό είναι που λέμε..κι αν σου κάτσει...

μια φορά το μήνα κατεβαίνει Αθήνα το παλουκάρι και γαμάει citytoyria, όχι δηλαδή και πως η βλαχούλα δε μετράει.. :tits:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Σε έχουν ξεπεράσει τα γεγονότα συναγωνιστά......η νύφη άλλαξε τις λίρες με αυστραλιανά δολλάρια,που ήταν για μήνες σε συσσώρευση......άλλαξε όμως ξαφνικά το momentum,τα δολλάρια κάνανε 3 limit up,και τώρα η νύφη άφησε τα αιγοπρόβατα στη μάνα της και άνοιξε γραφείο "investment consultance" στο Καράκας της Αυστραλίας!!!!!
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Σκέφτομαι να προσεγγίσω μία πλούσια χωριάτα να πάω ζήσω στο χωρίο σαν βασιλιάς του χωριού… Ξέρετε ποιους κάμπους πρέπει να προσεγγίσω και τι να προσέχω ώστε να μην με πιάσουν  κορόιδο και με ξεγελάσουν και μου πασάρουν καμία φτωχιά παρθένα? :think:

Την Κυριακη λεγονται αυτες οι ιστοριες φιλος... :) :)
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Καλά ας είναι πλούσια και ας την έχει πάρει κανένας άλλος χωριάτης πιο πριν δεν με νοιάζει...Αλλά συνήθως στα χωριά έτσι και γαμήσεις μετά θα πρέπει να την παντρευτείς... οπότε λογικά θα είναι και παρθένα... από 18-25 συνήθως είναι οι ελευθερες ...

Καλά μου φαίνεται ότι δεν έχεις πάει στην επαρχία τα τελευταία 20 χρόνια. Να πας στον Πλαταμώνα το καλοκαίρι να δεις τις Λαρισαίες πως κυκλοφορούν και μετά ψάξε για παρθένες. Ι..α  Ι..α
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Πιο βλακεια θεμα, πεθαινεις!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom