Νέα

Πρωκτικοί Εξτρεμιστές !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gangstaXZ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 887
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο Μαυρος Θανατος στη βουλη!

  • ναι

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • οχι

    Ψήφοι: 4 44,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.345
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Μας κουφανες,οσκαρ κουστουμιων δινω εγω!!!
Οσκαρ μα@@κίας δίνω εγώ.... :jerking:
Περα απο τη πλακα.
Γιατι τοση οργη?
Απωθημένα είναι φίλε..Ξέρεις τι μπορείς να πάθεις από τα απωθημένα?Από κομπλεξικός και ανώμαλος μέχρι κακομοίρης και μίζερος....Σμια κλωστή κρέμονται οι ισορροπίες...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Παντως να πω επειδη τον Πιτσι (δεν ειναι αυτος ο μαυρος θανατος απλα ενα μελος της ομαδας)
τον ξερω προσωπικα (δε μπορω να πω οτι τον ξερω καλα ομως)
δεν εχει καμια σχεση με κομπλεξικο ατομο η ατομο με απωθημενα.
Ειναι πολυ δραστηριος, γουσταρει τρελα τα πουτανακια και του αρεσει να βοηθαει και
να ξεναγει στο σκοτεινο κοσμο της μπουρδελιαρας Αθηνας.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.345
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Παντως να πω επειδη τον Πιτσι (δεν ειναι αυτος ο μαυρος θανατος απλα ενα μελος της ομαδας)
τον ξερω προσωπικα (δε μπορω να πω οτι τον ξερω καλα ομως)
δεν εχει καμια σχεση με κομπλεξικο ατομο η ατομο με απωθημενα.
Ειναι πολυ δραστηριος, γουσταρει τρελα τα πουτανακια και του αρεσει να βοηθαει και
να ξεναγει στο σκοτεινο κοσμο της μπουρδελιαρας Αθηνας.
Αστον κι αυτόν.......Κάτι παραπάνω ξέρω....
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
δημιτρακιε γιατι ο μαυρος θανατος  κανει λογο για σενα;
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.345
Κριτικές
3
Like
6.953
Πόντοι
1.486
Αν είναι όσα ξέρεις και για τις 31-01-1996, καταλάβαμε...  :jerking:
And the masturbation Oscar goes to...
ADMIRAL GR!  :bigdick:
Δεν εχω αντιδικισει με κανεναν εδω μεσα γι'αυτό και δεν θα σου  σου απαντήσω..Η γνωμη σου για μενα ειναι σεβαστη...
Γιατι σου εχει κανει τιποτα?
Απλώς φίλε ο pitsi απο αλλού ξεκίνησε κι αλλού πάει να καταλήξει..Εξακολούθω να πιστεύω πάντως ότι είναι καλό παλικαρι αλλά παρασύρεται...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Δεν εχω αντιδικισει με κανεναν εδω μεσα γι'αυτό και δεν θα σου  σου απαντήσω..Η γνωμη σου για μενα ειναι σεβαστη...

Κι η δική σου είναι σεβαστή. Απλώς έχω πρόβλημα με τις δυνάμει πολεμοχαρείς κραυγές. Σταματάμε εδώ.
 

laertis74

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Θεός της μπάλας και του αγοραίου έρωτα!!!
εχει πλάκα!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
δημιτρακιε γιατι ο μαυρος θανατος  κανει λογο για σενα;
διοτι αναγκαστηκα να Πορνομεταναστευσω για να γλυτωσω απο τη Βρωμια των Ελεηνιδων.και εχουμε κοινες ιδεες.ειμαι οπως οι Ελληνες στην Τουρκοκρατια που αναγκαστηκαν να φυγουν απ'την Ελλαδα αυτοι για να γλυτωσουν απο τη Τουρκια και εγω για να γλυτωσω απο το ζυγο των Ελεηνιδων!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
[youtube=425,350]FUDhVkSr4Jc[/youtube] εγω αναγκαστηκα να πορνομεταναστευσω.και να πολεμισω της Ελεηνιδες απο το εξωτερικο και να σχεδιασω την επανασταση για την αποτηναξη του ζυγου των Ελεηνιδων.ο Μαυρος Θανατος της πολεμαει προς το παρον με ανταρτοπολεμο απο την Ελλαδα.προς το παρον εχει απελευθερωση το Μεταξουργιο και ενα μερος της οδου Φυλης!Αλλα συντομα θα ερθει η τελικη νικη!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Όπως η ελληνική επανάσταση η οποία ξεκίνησε μεν στο Ιάσιο της Μολδοβλαχίας και σχεδιάστηκε στην Οδησσό αλλά έγινε και σε δεύτερο μέτωπο στην Πελοπόνησο! Εμπρός πάμε σαν άλλοτε!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
[youtube=425,350]FUDhVkSr4Jc[/youtube] εγω αναγκαστηκα να πορνομεταναστευσω.και να πολεμισω της Ελεηνιδες απο το εξωτερικο και να σχεδιασω την επανασταση για την αποτηναξη του ζυγου των Ελεηνιδων.ο Μαυρος Θανατος της πολεμαει προς το παρον με ανταρτοπολεμο απο την Ελλαδα.προς το παρον εχει απελευθερωση το Μεταξουργιο και ενα μερος της οδου Φυλης!Αλλα συντομα θα ερθει η τελικη νικη!
ωραιος τυπος
:rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Όπως η ελληνική επανάσταση η οποία ξεκίνησε μεν στο Ιάσιο της Μολδοβλαχίας και σχεδιάστηκε στην Οδησσό αλλά έγινε και σε δεύτερο μέτωπο στην Πελοπόνησο! Εμπρός πάμε σαν άλλοτε!!!

Αυτή τη φορά όμως η απειλή είναι σοβαρή. Για να μην έχουμε νέα "Ορλωφικά" πρέπει να συστρατευθεί και η Κολομβιανή μεραρχία. :2funny:

Ένα έχω να πω: Μαύρος Θάνατος και Μητσάρας δίνουν ρέστα. :headbang2:
 

avramidis!

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Αυτή τη φορά όμως η απειλή είναι σοβαρή. Για να μην έχουμε νέα "Ορλωφικά" πρέπει να συστρατευθεί και η Κολομβιανή μεραρχία. :2funny:

Ένα έχω να πω: Μαύρος Θάνατος και Μητσάρας δίνουν ρέστα. :headbang2:

βυζο,δεν εχεις χουμορ,μαν... :P
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
[youtube=425,350]FUDhVkSr4Jc[/youtube] εγω αναγκαστηκα να πορνομεταναστευσω.και να πολεμισω της Ελεηνιδες απο το εξωτερικο και να σχεδιασω την επανασταση για την αποτηναξη του ζυγου των Ελεηνιδων.ο Μαυρος Θανατος της πολεμαει προς το παρον με ανταρτοπολεμο απο την Ελλαδα.προς το παρον εχει απελευθερωση το Μεταξουργιο και ενα μερος της οδου Φυλης!Αλλα συντομα θα ερθει η τελικη νικη!

Πες μου τωρα οτι εισαι εσυ αυτος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom