Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 247K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
οκ φιλε συγνωμη λαθος μου τοτε και για να σε βοηθησω θα σου πω οτι με την πρωην μου που τα χαμε 3 χρονια μερικες φορες την κανονιζα απο κωλο λοιπον πρωτα αρχιζεις με κωλοδακτυλο παντα σαλιωμενο η με λιγο σαπουνι λαδι baby oil το καλυτερο νομιζω δωσε χρονο στο κωλοδακτυλο μετα πες της να σου παρει πιπα για να σου γινει ντουρος βαλε και λιγο baby oil στο καυλι σου και ξεκινα να της το βαζεις συχνα αφου με τα χερακια σου της ανοιγεις καλα τα κωλομερια αρχιζεις με αργες κινησεις και μετα επιταχυνεις αν αργεις να χυσεις η σου πει οτι ποναει πολλυ και αρχιζει να τσουζει βγαλε το καβλι σου τραβα μαλακια και τελος προσεξε αν χυσεις μεσα στο κωλο μετα να σκουπισεις καλα το ψωλοχυμα που θα βγει απο το κωλο και για τελος πλυνε πολλυ καλα το καβλι σου και αν γινετε βαλε και λιγο betadine στο τελος αν δεν ειναι καμια ξεκωλιαρα η δυσκοιλια θα βρεις σιγουρα μερεντα

τελειο. δεν εχει καν τελεια. στα αναβρυτα πηγες?
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
οκ φιλε συγνωμη λαθος μου τοτε και για να σε βοηθησω θα σου πω οτι με την πρωην μου που τα χαμε 3 χρονια μερικες φορες την κανονιζα απο κωλο λοιπον πρωτα αρχιζεις με κωλοδακτυλο παντα σαλιωμενο η με λιγο σαπουνι λαδι baby oil το καλυτερο νομιζω δωσε χρονο στο κωλοδακτυλο μετα πες της να σου παρει πιπα για να σου γινει ντουρος βαλε και λιγο baby oil στο καυλι σου και ξεκινα να της το βαζεις συχνα αφου με τα χερακια σου της ανοιγεις καλα τα κωλομερια αρχιζεις με αργες κινησεις και μετα επιταχυνεις αν αργεις να χυσεις η σου πει οτι ποναει πολλυ και αρχιζει να τσουζει βγαλε το καβλι σου τραβα μαλακια και τελος προσεξε αν χυσεις μεσα στο κωλο μετα να σκουπισεις καλα το ψωλοχυμα που θα βγει απο το κωλο και για τελος πλυνε πολλυ καλα το καβλι σου και αν γινετε βαλε και λιγο betadine στο τελος αν δεν ειναι καμια ξεκωλιαρα η δυσκοιλια θα βρεις σιγουρα μερεντα


Η επαναλυψης ειναι η μητηρ της παθησεως

γιατι η επαναλυψη ρε φιλε ??? μηπως παιζεις τα highlights στα διαλληματα του τοπικ??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Αρχιδια! τον ρωτησα

αλλα ποιο κολλητο ?


τελευταια φορα που συναντηθηκαν τα κολομερια του Λιλα ηταν οταν πηγε φανταρος, απο τοτε το ενα κοιτα την ανατολη και το αλλο αγναντευει την δυση , μονιμος ανοιχτα ειναι


Μια και το εφερε η κουβεντα κανω ενα γρηγορο ζαππινκγ απο εκει να του ριξω και κανενα μπινελικι και επιστρεφω , μην λειψει κανεις  :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
οκ φιλε συγνωμη λαθος μου τοτε και για να σε βοηθησω θα σου πω οτι με την πρωην μου που τα χαμε 3 χρονια μερικες φορες την κανονιζα απο κωλο λοιπον πρωτα αρχιζεις με κωλοδακτυλο παντα σαλιωμενο η με λιγο σαπουνι λαδι baby oil το καλυτερο νομιζω δωσε χρονο στο κωλοδακτυλο μετα πες της να σου παρει πιπα για να σου γινει ντουρος βαλε και λιγο baby oil στο καυλι σου και ξεκινα να της το βαζεις συχνα αφου με τα χερακια σου της ανοιγεις καλα τα κωλομερια αρχιζεις με αργες κινησεις και μετα επιταχυνεις αν αργεις να χυσεις η σου πει οτι ποναει πολλυ και αρχιζει να τσουζει βγαλε το καβλι σου τραβα μαλακια και τελος προσεξε αν χυσεις μεσα στο κωλο μετα να σκουπισεις καλα το ψωλοχυμα που θα βγει απο το κωλο και για τελος πλυνε πολλυ καλα το καβλι σου και αν γινετε βαλε και λιγο betadine στο τελος αν δεν ειναι καμια ξεκωλιαρα η δυσκοιλια θα βρεις σιγουρα μερεντα

εγώ δεν έχω βρεί ποτέ μερέντα  :think:
 

marilitam

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Epsaxna na vrw plirofories epi tou thematos kai vrika auto to block!!peite mou thn gnwmi sas.sas parakalw..antres eiste kai kserete..to agori mou thelei polu na to kanoume kai to thelw kai egw asxeta pws de to exw ksanakanei alla me auta p diavazw exw kataanxwthei kai eidika me ton tropo pou skefteste gia auto to thema!!!!psaxnw tropo na min pesoume se tetoia periergh fash (katalavainetai ti ennow) gt tha aisthanthw egw prwta apo ola polu asxima..afou pira thn apofash na to kanw thelw na to kanw kai na to euxaristithw.. :-
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
Epsaxna na vrw plirofories epi tou thematos kai vrika auto to block!!peite mou thn gnwmi sas.sas parakalw..antres eiste kai kserete..to agori mou thelei polu na to kanoume kai to thelw kai egw asxeta pws de to exw ksanakanei alla me auta p diavazw exw kataanxwthei kai eidika me ton tropo pou skefteste gia auto to thema!!!!psaxnw tropo na min pesoume se tetoia periergh fash (katalavainetai ti ennow) gt tha aisthanthw egw prwta apo ola polu asxima..afou pira thn apofash na to kanw thelw na to kanw kai na to euxaristithw.. :-
βρε συ μαριλίτα, αν δε θες εσύ να μην το κάνεις... για πληροφορίες πάντως διάβασε απ'την αρχή τα ποσταρίσματα και θα μπεις στο νόημα... (κλίσματα και λιπαντικά είναι τα σημεία κλειδιά... ααααα... άνεση χρόνου, ερεθισμός και υπομονή)  ;)
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Epsaxna na vrw plirofories epi tou thematos kai vrika auto to block!!peite mou thn gnwmi sas.sas parakalw..antres eiste kai kserete..to agori mou thelei polu na to kanoume kai to thelw kai egw asxeta pws de to exw ksanakanei alla me auta p diavazw exw kataanxwthei kai eidika me ton tropo pou skefteste gia auto to thema!!!!psaxnw tropo na min pesoume se tetoia periergh fash (katalavainetai ti ennow) gt tha aisthanthw egw prwta apo ola polu asxima..afou pira thn apofash na to kanw thelw na to kanw kai na to euxaristithw.. :-
Εγώ 2 πρώην που της πήρα από πίσω...τον κάρφωσα στα γρήγορα, χωρίς λυπαντικά, χωρίς σάλιο.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Epsaxna na vrw plirofories epi tou thematos kai vrika auto to block!!peite mou thn gnwmi sas.sas parakalw..antres eiste kai kserete..to agori mou thelei polu na to kanoume kai to thelw kai egw asxeta pws de to exw ksanakanei alla me auta p diavazw exw kataanxwthei kai eidika me ton tropo pou skefteste gia auto to thema!!!!psaxnw tropo na min pesoume se tetoia periergh fash (katalavainetai ti ennow) gt tha aisthanthw egw prwta apo ola polu asxima..afou pira thn apofash na to kanw thelw na to kanw kai na to euxaristithw.. :-

 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595

[size=14pt]Μπορεί κανείς να κάνει πρωκτικό σεξ όσο συχνά θέλει;[/size]

Αν οι επαφές είναι ανώδυνες, τότε μπορούν να επαναληφθούν και μετά από μικρά χρονικά διαστήματα.
Σε αντίθετη περίπτωση, [size=12pt]καλό είναι να περιμένουμε 9-10 ημέρες[/size]

([size=14pt]εξ ου και η λαϊκή παροιμία «του κώλου τα εννιάμερα»[/size]).
:grin: :2funny:
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Εγω αν και sex machine δεν εχω δοκιμασει ακομα την "πισω πορτα" ... ισως δεν ξερω να μην εχω βρει το καταλληλο κωλαρακι που να με τρελανει  :rockon:  :fuck1:

 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
Epsaxna na vrw plirofories epi tou thematos kai vrika auto to block!!peite mou thn gnwmi sas.sas parakalw..antres eiste kai kserete..to agori mou thelei polu na to kanoume kai to thelw kai egw asxeta pws de to exw ksanakanei alla me auta p diavazw exw kataanxwthei kai eidika me ton tropo pou skefteste gia auto to thema!!!!psaxnw tropo na min pesoume se tetoia periergh fash (katalavainetai ti ennow) gt tha aisthanthw egw prwta apo ola polu asxima..afou pira thn apofash na to kanw thelw na to kanw kai na to euxaristithw.. :-

αν το κανετε σωστα μετα δεν θα βαλεις "κωλο" μεσα θα σου αρεσει τοσο πολυ που θα ζητας και αλλα μετα, αυτο ειναι το δυσκολο λοιπον τα αλλα ειναι θεμα καθαριοτητας και προσοχής!
επισης ο πρωκτος ειναι ποιο επικίνδυνος για να κολλήσεις οτιδήποτε αρα το σκουφακι αν δεν εισαι σίγουρη ειναι απαραίτητο! 
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.758
Πόντοι
24.700
Epsaxna na vrw plirofories epi tou thematos kai vrika auto to block!!peite mou thn gnwmi sas.sas parakalw..antres eiste kai kserete..to agori mou thelei polu na to kanoume kai to thelw kai egw asxeta pws de to exw ksanakanei alla me auta p diavazw exw kataanxwthei kai eidika me ton tropo pou skefteste gia auto to thema!!!!psaxnw tropo na min pesoume se tetoia periergh fash (katalavainetai ti ennow) gt tha aisthanthw egw prwta apo ola polu asxima..afou pira thn apofash na to kanw thelw na to kanw kai na to euxaristithw.. :-

Μην άγχεστε καθόλου.

Περάστε να σας βάλω κάνα δυο μερούλες στο "καλαπόδι" και μετά δεν θα έχετε κανένα πρόβλημα. Σας το εγγυώμαι.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
μπορεις να καταλαβεις οπτικα αν το χει κανει η κοπελα; δεν εννοω να τον εχει κανει πηγαδι, αλλα τυπου λιγες φορες.
πως αλλιως μπορεις να το καταλαβεις;

αν ξερεις οτι το εχει κανει, της το ζητας πιο ανετα σωστα;
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.118
Like
4.112
Πόντοι
456
........ετσι μου΄ρθε το θυμηθηκα και το γραφω,,,,,,,,,με σαλιο και υπομονη ο κωλος γινεται μουνι...........sorry αν εχει ξαναγραφτει πιο πριν....... :fuck1:
 

SouthernMan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
τι γυναικα μου μονον απο τον κωλο την γαμαω. Απο το μουνι εχουμε να το κανουμε κατι χρονια γιατι φοβομαστε μην πιασουμε κανενα παιδι
εχει συνηθισει τοσο πολυ που μονον ετσι χυνει

κάπως έτσι γίνεται και με μένα... μουνί το πολύ μια φορά την εβδομάδα... κώλο μερικές φορές (διακοπές κλπ) μέρα παρά μέρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom