Νέα

Προειδοποίηση και ban

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mpaglamas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
455
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Είμαι μέλος από το 2010 αν δεν κάνω λάθος.
Ένα πράγμα που προτείνω να αλλάξει είναι να υπάρχει σύστημα προειδοποίησης και αποκλεισμού των ατόμων που επιτειθονται σε κορίτσια ακόμα και σε χρήστες μέσα στο φορουμ.

Ακόμα και ένα red flag Σε άτομα που τσακώνονται όλη την ώρα και χάνουμε εμείς των χρόνο μας διαβάζοντας τσαμπουκαδες.

Εννοείται ότι υπάρχουν στοχευμενες επιθέσεις για διάφορους λόγους οι οποίες παραπλανουν τους χρήστες.

Το νόημα της κοινότητας αυτής είναι ο έρωτας. Όλα τα άλλα δεν έχουν θέση εδώ και οφείλουμε να προστατευσουμε τον κάθε ένα ξεχωριστά.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.739
Κριτικές
1
Like
143.955
Καλά, ναι, εντάξει, ουρά κάνουν οι γαμπροί στο νήμα σου, τα μάθαμε, ΤΑ ΜΑΘΑΜΕ :2funny::2funny::2funny:
Βρε ξεβρακωτε, κρύβε λογια:2funny:....τι να κάνω να μείνω στο ράφι;;Ασε καλε να υπάρχουν χαχαχαχαχα!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
28.993
Πόντοι
10.336
Οι κανονες ειναι ηδη σαφεις. Αν καποια μελη θελουν να ξεκατινιαζονται, λετ δεμ μπι. Αν καποιος προσβαλεται απο κατι μπορει να πατησει το ρουφιανοκουμπο της αναφορας και να δρομολογηθουν οι ενεργειες που αρμοζουν.

Ο αντμιν δεν ειναι ουτε μπατσος ουτε ο πατερας μας (επειδη ειναι γαυρος ισως ειναι μπαμπας μερικων βεβαια). Δεν πιστευω οτι θα κατσει να διαβαζει συζητησεις αυθαιρετα για να βρει ποιος ειπε τι, μονο οι αναφορες δουλευουν.

διαφωνω με την φιμωση και την μειωση ελευθεριας εκφρασης, ασε που με αυτη τη λογικη πρεπει να πεταξουν εξω το μισο σαιτ, την ψυχη του, τον πυρηνα του. Αμα ειναι να κοψουμε και τα μπινελικια, ας αλλαξουμε ονομα να το κανουμε σουπερκατερινα.κομ

Οποτε, αραχτε στα αυγα σας, πηγαιντε στα λημερια του σαιτ που δεν υπαρχουν κακα παιδια, και αν καποιος σας πειραξει και παρεξηγηθειτε ή αν καποιος προσβαλει καποιον/α και θεωρειται οτι πρεπει να μαζευτει, καντε αναφορα ή πειτε στον αντμιν να τον προειδοποιησει (οπως συμβαινει και δουλευει ηδη δηλαδη).

Ελεος παλιομαλακες, αμα δεν το κανουμε και λιγο μπουρδελο εδω περα που θα το κανουμε;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
28.993
Πόντοι
10.336
Αν υπαρξει καποια παρεξηγηση, θα λυθει εντος ολιγων λεπτων απο τυπαρα @RETRO με συνοπτικες και αξιοκρατικες διαδικασιες. Κανονιζει και ραντεβου θανατου για τους πιο ζωηρους, γκανιοτα δινω εγω 5% σε καθε διενεξη.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
2
Like
700
Πόντοι
96
καλη η θεωρια, αλλα μιας και εμπλεκονται χρηματα, που δεν ειναι και λιγα οπως ολοι ξερουμε, εχεις απο την μια τα ομορφα λογια και απο την αλλη γραφεια που βαζουν κοσμο να κανει επιθεσεις
και αυτο ειναι το ενα κομματι, το αλλο ειναι πως δεν εκατσε η Χ κοπελα να την πηδηξω με 50% εκπτωση και τα χωνω οπου βρω...
Τελος παντων, το να μου λες οτι δε βλεπουν οι αντιμ τι γινεται ειναι αστειο...
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.692
Κριτικές
30
Like
19.761
Πόντοι
8.746
Το νόημα της κοινότητας αυτής είναι ο έρωτας. Όλα τα άλλα δεν έχουν θέση εδώ και οφείλουμε να προστατευσουμε τον κάθε ένα ξεχωριστά.
τύπε ο έρωτας είναι πόλεμος, ίντριγκα. και στον έρωτα και στον πόλεμο όλα επιτρέπονται :confused:
μη μας το χαλάς τώρα :grin:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.158
Like
15.890
Πόντοι
3.556
των ατόμων που επιτειθονται σε κορίτσια ακόμα και σε
τύπε μπαγλαμά γουαητ ναητ εννοεις τον αλλονα που μπηκε να σκουπιδιασει στο νήμα του λιμενεργατη της αλληνης που ποσταρε αναλυση για οσμή γευση και συσταση κατουρου ; :undecided::undecided::undecided:
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.187
Κριτικές
2
Like
700
Πόντοι
96
οχου ρε τυπαδες.... σας εχει φαει η πολιτικοκορεκτιλα μην φιμωθει κανενας κλωνος ή κανενα γραφειο!
 
OP
OP
M

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
455
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
τύπε μπαγλαμά γουαητ ναητ εννοεις τον αλλονα που μπηκε να σκουπιδιασει στο νήμα του λιμενεργατη της αλληνης που ποσταρε αναλυση για οσμή γευση και συσταση κατουρου ; :undecided::undecided::undecided:
Όχι γενικά. Βλέπω επιθέσεις που αποσκοπούν αλλού και αυτό έχει ως αποτέλεσμα να χάνουμε εμείς την μπάλα.
Βλέπω άτομα να κατηγορούν κορίτσια χωρίς καν να έχουν κάνει ραντεβού.
Εα εσείς είστε οκ με τα fake account και τις κριτικές και τα μηνύματα που προσπαθούν να αποτρέψουν κάποιον να κάνει ένα ραντεβού πάω πάσο.

Εγώ επίσης μπαίνω να διαβάσω πληροφορίες και τα "μπουρδελο" τόσους τσακωμούς δεν έχουν. Φτιάξτε ένα νήμα Ρινγκ και παίξτε μπουνιές αλλά γιατί να πρέπει να γυρίζω εγ σελίδες επειδή βρήκατε ακόμα και εδώ λόγο για να τσακωθείτε?

Είμαι υπέρ τις ελευθερίας λόγου αλλά ο λόγος να έχει μια βάση.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.132
Like
15.752
Πόντοι
3.656
Ρε μάγκες .... αν μπαγλαμάδες σαν το barock δεν την πέφτουν σε άλλους , τι θα γράφουν ;;;;
ΓΙΑ ΤΗ ... ΖΩΗ ΤΟΥΣ ;;; Για αυτές που ... γαμάνε ;;;;

Καλά ... δεν λυπάστε καθόλου εσείς ;;; Τι άνθρωποι είστε .... τόσο άκαρδοι ;;;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.531
Κριτικές
62
Like
39.839
Πόντοι
8.530
Φυσικά όσοι βάλουν πιο βαθειά το χέρι στην τσέπη θα έχουν πρόσβαση και σε πιο καλές υπηρεσίες ( συνήθως ...όχι πάντα και ανάλογα την περιοχή).
Είναι μικρογραφία της ζωής!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.035
Πόντοι
17.311
Season 2 Men GIF by Sony Pictures Television
 
OP
OP
M

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
455
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
με συμμετοχη 289 ποστ μεσα στα 12 χρονια, μεσο ορο 24 ποστ το χρονο, δεν νομιζω οτι και να γινει αυτο που προτεινεις, θα το καταλαβεις.
Το ότι δεν γράφω μέσα σε αυτά τα 12+ χρόνια δεν σημαίνει ότι δεν παρακολουθώ.
2 πράγματα με εκνευρίζουν και οφείλω να τα πω γιατί εκνευρίζουν και άλλους όχι μόνο εμένα.

Το ένα είναι ότι σε κάθε νημα καταφέρνουν και τσακώνονται και χάνεται το νόημα του σαιτ για ενημέρωση.
Και το άλλο ότι υπάρχουν επιθέσεις σε κορίτσια και χρήστες του σαιτ είτε στοχευμενα είτε όχι.

Και ξαναλέω αν όλοι εσείς γουστάρετε αυτό το πράγμα πάω πάσο.

Και ξαναματαλεω ότι είμαι υπέρ της ελευθερίας λόγου και οι κακές κριτικές είναι τόσο σημαντικές όσο και οι καλές.
 

Μονσελας

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2020
Μηνύματα
550
Like
945
Πόντοι
86
Το ότι δεν γράφω μέσα σε αυτά τα 12+ χρόνια δεν σημαίνει ότι δεν παρακολουθώ.
2 πράγματα με εκνευρίζουν και οφείλω να τα πω γιατί εκνευρίζουν και άλλους όχι μόνο εμένα.

Το ένα είναι ότι σε κάθε νημα καταφέρνουν και τσακώνονται και χάνεται το νόημα του σαιτ για ενημέρωση.
Και το άλλο ότι υπάρχουν επιθέσεις σε κορίτσια και χρήστες του σαιτ είτε στοχευμενα είτε όχι.

Και ξαναλέω αν όλοι εσείς γουστάρετε αυτό το πράγμα πάω πάσο.

Και ξαναματαλεω ότι είμαι υπέρ της ελευθερίας λόγου και οι κακές κριτικές είναι τόσο σημαντικές όσο και οι καλές.
Ρε μπαγκλαμα κάντο σπαζοκλαμπανιας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom