Νέα

Προεδος ιεροδουλων..που ειναι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaulanwmalos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μπορεις να πεις καθαρα τι εννοεις και να μη μιλας με αινιγματα?
Κανα δυο δεκαετίες πρίν που την είχα εξερευνήσει , δεν μπόρεσα να βρω την κλητορίδα . Τι να πώ μοπρεί να είμαι και λίγο βόιδο εγω , οπότε ...
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Αλλά στη τελική ρε μάγκες , οπως είπε και ο αχαχούχας άμα γουστάρετε τι σημασία έχει
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
Αλλά στη τελική ρε μάγκες , οπως είπε και ο αχαχούχας άμα γουστάρετε τι σημασία έχει
οχι οτι μου κανει καμια διαφορα αλλα θα με κανεις να παω να την πηδηξω για να μου λυθει η αμφιβολια και ειμαι και σε περιοδο νηστειας... :headbang:
 

Επισκέπτης
βεβαιος και ειμαι καυλανωμαλος..υπαρχουν 5 κατηγοριες αντρων που γαμανε σε οικους
1)Οι καυλανωμαλοι που ντρεπονται να κανουν τετοια πραγματα σε δημοσιο χωρο
2)Οι μαστουρομενοι-μεθυσμενοι που μπορει να τους σηκωθει στις 3 το βραδυ και να θελουν να τον χωσουν καπου στις 3 κ 20
3)Αυτοι που φτιαχνονται στο γεγονος οτι πληρωνουν για να γαμησουν μια πουτανα
4)Αυτοι που δεν μπορουν να γαμησουν κανονικεσ κοπελες
5)Οι παντρεμενοι

Εισαι τυπος !!!
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
quote author=maturelover2013 link=topic=161083.msg4457209#msg4457209 date=1364921168]
οχι οτι μου κανει καμια διαφορα αλλα θα με κανεις να παω να την πηδηξω για να μου λυθει η αμφιβολια και ειμαι και σε περιοδο νηστειας... :headbang:
[/quote]
Μετά τη σαρακοστή τέκνον μου !! :2funny: :2funny:[
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
οχι οτι μου κανει καμια διαφορα αλλα θα με κανεις να παω να την πηδηξω για να μου λυθει η αμφιβολια και ειμαι και σε περιοδο νηστειας... :headbang:
ρε τυπε ποια αμφιβολια,εσυ πριν ειπες οτι ειναι γυναικα 100% :headbang:

μπορει να απαντησει καποιος υπευθυνα? :helpplea:
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
ρε τυπε ποια αμφιβολια,εσυ πριν ειπες οτι ειναι γυναικα 100% :headbang:

μπορει να απαντησει καποιος υπευθυνα? :helpplea:
μονο η μανα της...εγω το ειπα γιατι ολα πανω της φαινονται και αισθανονται αρκετα  φυσικα και αυτο εμενα μου αρκει για να πω πως ειναι γυναικα,αλλα χερι στο μουνι δεν εχω βαλει...αλλα πως θα γινοτανε ρε μαγκες να σφιγγει τον κολπο της αν ηταν τραβελος?
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
101
Πόντοι
6
Για ενα φεγγαρι πριν απο κανα 3αρι χρονια,ειχα παει τσαρκα και ειχα περασει και απο το σπιτι της προεδρου.Περιτττο να πω πως μολις την ειδα εξαφανιστηκα.Τουλαχιστον φαλαινοθηρικο και υπερ-υπερβαρη.
Καποιος γραφει εδω οτι της εκανε εξεταση για κλειτοριδα,τι εξεταση να κανεις φιλε εκει??Απο τις διπλες δεν βλεπεις και δεν πιανεις τπτ.Μιλαω πολυ ψυχραιμα,οποιος παει θα με θυμηθει και παλι θα πει οτι ημουν και φειδωλος στους χαρακτηρισμους....
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ λέω για επίσκεψη προ εικοσαετίας στο μαγαζί της , όταν ήταν στα ντουζένια της και όχι πρόεδρος  ;)
Στο κλαρίνο και στο απο πίσω ήταν πολύ καλή !
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
Για ενα φεγγαρι πριν απο κανα 3αρι χρονια,ειχα παει τσαρκα και ειχα περασει και απο το σπιτι της προεδρου.Περιτττο να πω πως μολις την ειδα εξαφανιστηκα.Τουλαχιστον φαλαινοθηρικο και υπερ-υπερβαρη.
Καποιος γραφει εδω οτι της εκανε εξεταση για κλειτοριδα,τι εξεταση να κανεις φιλε εκει??Απο τις διπλες δεν βλεπεις και δεν πιανεις τπτ.Μιλαω πολυ ψυχραιμα,οποιος παει θα με θυμηθει και παλι θα πει οτι ημουν και φειδωλος στους χαρακτηρισμους....
δεχ εχεις και αδικο.και γω πιτσιρικας πηγαινα και μολις την εβλεπα το βαζα στα ποδια,αλλα αμα δεν δοκιμασεις δεν ξερεις αν σ'αρεσει.μια μερα πηγα τσαρκα μονος και δεν υπηρχε τιποτα στην πιατσα και παω και στης προεδρου.εχοντας αδυναμια στα μεγαλα βυζια σκεφτηκα"τι θα κανω θα παω σπιτι η να γαμισω την χοντρη και ας παει και το παλιαμπελο?"και φιλε μου απο τοτε και στο εξης μονο εκει πηγαινα.επισης ειναι και γαμω τα ατομα,την παω με χιλια.εχουμε συζητησει μεσα στο δωματιο αρκετα και μου εχει πει και καποια πραγματα απο τη ζωη της και γι'αυτο επεμενα πως ειναι γυναικα.τσεκαρετε και αυτο το γκρουπακι στο face.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Πότε να γίνεται η επόμενη εκλογή Προέδρου άραγε?

Για να τις βρούμε όλες συγκεντρωμένες σε ένα σημείο....... :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Πότε να γίνεται η επόμενη εκλογή Προέδρου άραγε?

Για να τις βρούμε όλες συγκεντρωμένες σε ένα σημείο....... :grin:
η προεδρος ειναι απλη,συνεχιζει να δουλευει ας ειναι προεδρος και μαλιστα σε μπουρδέλο
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
η προεδρος ειναι απλη,συνεχιζει να δουλευει ας ειναι προεδρος και μαλιστα σε μπουρδέλο
παντως ειναι μπουρδελλο πολυτελειας.πολυ ωραιος χωρος,μπροστα απο την εποχη του κατα τη γνωμη μου.
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
101
Πόντοι
6
παντως ειναι μπουρδελλο πολυτελειας.πολυ ωραιος χωρος,μπροστα απο την εποχη του κατα τη γνωμη μου.
ρε φιλε ενας που παιζει εκει μεσα το ρολο του τσατσου,πρεπει να εινα αδερφος της,μοιαζουν παρα πολυ φυσιογνωμικα.
Τον ειχα δει παλιοτερα και εκανε τον αστρολογο-μεντιουμ σε περιοδικα!!
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
ρε φιλε ενας που παιζει εκει μεσα το ρολο του τσατσου,πρεπει να εινα αδερφος της,μοιαζουν  πολυ φυσιογνωμικα.
Τον ειχα δει παλιοτερα και εκανε τον αστρολογο-μεντιουμ σε περιοδικα!!
εν ξερω,εχω να παω χρονια.καλο ειναι καποιος που γνωριζει οτιδηποτε νεοτερο σε σχεση με την προεδραρα, ας πουμε  τι υπηρεσιες προσφερει και τις τιμες ωρες κ.λπ. να μας το μεταφερει.θενκς!
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
παιδες ξαναρωτω μηπως καποιος φιλοτιμηθει και απαντησει.τι ωρες και μερες δουλευει η κυρια προεδρος και τιμες.θενκς
 

actionathens

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
Είσαι σίγουρος ότι είναι γυναίκα;;; Γιατί εγώ δεν νομίζω...
παιζει κι αυτο το ενδεχομενο?

Κανα δυο δεκαετίες πρίν που την είχα εξερευνήσει , δεν μπόρεσα να βρω την κλητορίδα . Τι να πώ μοπρεί να είμαι και λίγο βόιδο εγω , οπότε ...
μεταξουργειο?

ρε φιλε ενας που παιζει εκει μεσα το ρολο του τσατσου,πρεπει να εινα αδερφος της,μοιαζουν παρα πολυ φυσιογνωμικα.
Τον ειχα δει παλιοτερα και εκανε τον αστρολογο-μεντιουμ σε περιοδικα!!
ισχυει αυτο?
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
τρανσεξουαλ ειναι η προεδρος !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom