Νέα

Προεδος ιεροδουλων..που ειναι??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaulanwmalos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
βεβαιος και ειμαι καυλανωμαλος..υπαρχουν 5 κατηγοριες αντρων που γαμανε σε οικους
1)Οι καυλανωμαλοι που ντρεπονται να κανουν τετοια πραγματα σε δημοσιο χωρο
2)Οι μαστουρομενοι-μεθυσμενοι που μπορει να τους σηκωθει στις 3 το βραδυ και να θελουν να τον χωσουν καπου στις 3 κ 20
3)Αυτοι που φτιαχνονται στο γεγονος οτι πληρωνουν για να γαμησουν μια πουτανα
4)Αυτοι που δεν μπορουν να γαμησουν κανονικεσ κοπελες
5)Οι παντρεμενοι

Αν βγαλεις την 5η κατηγορια...(εγω ανηκω στις 3 πρωτες) ειναι ανωμαλο να γαμας σε οικους..Οι περισσοτεροι απο μας στις 3 πρωτες κατηγοριες ανηκουμε..Επομενως..Μην κοροιδευεις..Τα ιδια σκατα με μενα εισαι κ συ...!Φιλικα

Ωραιος , σωστα τα λες  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Περιμενω καναν νωντα τωρα να με παραθεσει !!!!

Ειδατε ποσο ωραια τα λεει ο τυπος? ουτε θεωριες για αγριους ουτε τιποτα....

ειδικα το 4) ειναι ευστοχο. Και δεν μπορουν να γαμησουν κανονικες κοπελες οχι γιατι δεν μπορουν
δεν προσβαλλουμε κανενα φυσικα  :P

αλλα επειδη δεν θελουν.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Περιμενω καναν νωντα τωρα να με παραθεσει !!!!

Ειδατε ποσο ωραια τα λεει ο τυπος? ουτε θεωριες για αγριους ουτε τιποτα....

ειδικα το 4) ειναι ευστοχο. Και δεν μπορουν να γαμησουν κανονικες κοπελες οχι γιατι δεν μπορουν
δεν προσβαλλουμε κανενα φυσικα  :P

αλλα επειδη δεν θελουν.
Αυτο το τεταρτο που λετε Μπολντη μου σηκωνει πολυ κουβεντα ....

Το "δεν θελει" η "δεν μπορει" σε μια γενικη εννοια εχουν πολλα θεμματα εσωτερικου ψυχολογικου προφιλ και απο τις δυο πλευρες....... και χρειαζεται παρα πολυ αναλυση ωστε να βγει ενα σαφες πορισμα
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Φιλαράκο μην είσαι τόσο σιγουρος για αυτά που λές .
Δεν μας ενδιαφερει τι ειναι και τι δεν ειναι η γυναικα ....
Αν σας αρεσει μπαινετε, αν δεν σας αρεσει φευγετε ....

Τι πιο απλο ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αυτο το τεταρτο που λετε Μπολντη μου σηκωνει πολυ κουβεντα ....

Το "δεν θελει" η "δεν μπορει" σε μια γενικη εννοια εχουν πολλα θεμματα εσωτερικου ψυχολογικου προφιλ και απο τις δυο πλευρες....... και χρειαζεται παρα πολυ αναλυση ωστε να βγει ενα σαφες πορισμα

Για μενα δεν θελει πολλη αναλυση. Δεν θελει ο αλλος να βρει κατι απεξω για δικους του λογους
οποτε δεν κανει τιποτα για αυτο και παει με ιεροδουλες. Δικαιωμα του. Αλλα αμα ηθελε θα εβρισκε και απο εξω κατι. Ισως στα μετρα του ή με μεγαλυτερη προσπαθεια δεν ξερω παντως θα εβρισκε.
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1
Δεν μας ενδιαφερει τι ειναι και τι δεν ειναι η γυναικα ....
Αν σας αρεσει μπαινετε, αν δεν σας αρεσει φευγετε ....

Τι πιο απλο ?
Καλώς τον , νταβάς της είσαι μορφονιέ ?
Αν διάβασες καλά εγώ δεν είπα σε κανέναν να μπεί η να μην μπεί . Οπότε τι ζόρι τραβάς ?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Για μενα δεν θελει πολλη αναλυση. Δεν θελει ο αλλος να βρει κατι απεξω για δικους του λογους
οποτε δεν κανει τιποτα για αυτο και παει με ιεροδουλες. Δικαιωμα του. Αλλα αμα ηθελε θα εβρισκε και απο εξω κατι. Ισως στα μετρα του ή με μεγαλυτερη προσπαθεια δεν ξερω παντως θα εβρισκε.
Μην εισαι απολυτος σε οτι λες.....

Εχω φιλαρακι που ειναι μια χαρα παλικαρι, ζει μονος του σε δικο του σπιτι και ενω ειναι ομιλητικοτατος, δεν εχει επαφες και δεν θελει να παει ουτε απο εξω, σε οικο ανοχης...
Επιζητα μια γυναικεια συντροφια αλλα δεν του βγαινει .....
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Για μενα δεν θελει πολλη αναλυση. Δεν θελει ο αλλος να βρει κατι απεξω για δικους του λογους
οποτε δεν κανει τιποτα για αυτο και παει με ιεροδουλες. Δικαιωμα του. Αλλα αμα ηθελε θα εβρισκε και απο εξω κατι. Ισως στα μετρα του ή με μεγαλυτερη προσπαθεια δεν ξερω παντως θα εβρισκε.

κοντά πέφτεις.
απλά είναι δύσκολο να αποδεχθεί κάποιος άντρας τις πραγματικές του δυνατότητες αν είναι χαμηλές και ψάχνει κακές μάγυσες ...
και καταλήγει στο  παραμύθι ότι όλες είναι πουτάνες και έτσι πάω μόνο με πουτάνες.
φυσιολογικό είναι δεν το κατακρίνω.

υγ
ναι υπάρχουν και λίγες εξαιρέσεις .
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Καλώς τον , νταβάς της είσαι μορφονιέ ?
Αν διάβασες καλά εγώ δεν είπα σε κανέναν να μπεί η να μην μπεί . Οπότε τι ζόρι τραβάς ?
Κανενα ζορι μαν κανε την δουλεια σου ....

Προσεξε λιγο πως μιλας παρακαλω πολυ, δεν σε προσβαλαμε κιολας ουτε ειπαμε κατι ασχημο
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
κοντά πέφτεις.
απλά είναι δύσκολο να αποδεχθεί κάποιος άντρας τις πραγματικές του δυνατότητες αν είναι χαμηλές και ψάχνει κακές μάγυσες ...
και καταλήγει στο  παραμύθι ότι όλες είναι πουτάνες και έτσι πάω μόνο με πουτάνες.
φυσιολογικό είναι δεν το κατακρίνω.

υγ
ναι υπάρχουν και λίγες εξαιρέσεις .
Μαγγισες μαν με δυο γαμα και γιωτα !!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom