Νέα

Princess Live Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rageo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
R

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
μπορει να μην εχει αυτο το ονομα τορα η να ειναι το κανονικο της.παντως αν ειναι εκει πεφτει σιγουρα το ματι πανω της δεν ειναι κακη
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Έχω να παω κανα 2 χρόνια στο ίδρυμα, πόσο πάνε τώρα ποτά-χοροί?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
τωρα με το παγκοσμιο κυπελλο θα ειναι μια ενδιαφερουσα και πρωτοτυπη εξοδος το πρινσες αφου συνδυαζουμε δυο μεγαλες αγαπες.Μην ξεφυγουμε στο μπατζετ ομως.
 

zspanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
12e σου δινει μια καρτουλα κ εχεις χορο+μπυρα.
ο χορος σκετος ειναι 10ε
και την μπυρα την ειχα αφησει στα 6
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
12e σου δινει μια καρτουλα κ εχεις χορο+μπυρα.
ο χορος σκετος ειναι 10ε
και την μπυρα την ειχα αφησει στα 6

Ευχαριστώ για την απάντηση ρε μαν. Πέρασα κ εγώ το Σ/Κ. Ισχύει η προσφορά 1ο ποτό+χορός 12 eur, απο εκεί κ πέρα ο απλός χορός 10 κ το δικό μας το ποτό σκέτο (χωρίς την προσφορά του χορού) στα 8 ευρώ (ίσως τις καθημερινές να είναι 6 όπως λες).

Κατά τα άλλα το μαγαζί έχει αλλάξει σε σχέση με παλιά με την γιγαντο-οθόνη που έχει μπει. Θα ήθελα να δω τι γίνεται τις μέρες που έχει ματσάκια. Πας, μπαλαμουτιάζεις τις σωληνοκόρες κ σχολιάζετε κ τον αγώνα?  :grin:
 
 

zspanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
και γω το σ/κ εκει ημουν! επειδη εχω τυχει σε αγωνα βαζει στα ηχεια τον αγωνα δεν εχει μουσικες και τετοια. οι κοπελες δεν ειναι εκει αν ο αγωνας για παραδειγμα ειναι πριν τις 10¨30.  αλλα αν πας κατα τις 11 οι κοπελες ειναι εκει απλα καθονται στα τραπεζακια κ δεν μιλανε!

τις ξανθες τις ειδες?
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
και γω το σ/κ εκει ημουν! επειδη εχω τυχει σε αγωνα βαζει στα ηχεια τον αγωνα δεν εχει μουσικες και τετοια. οι κοπελες δεν ειναι εκει αν ο αγωνας για παραδειγμα ειναι πριν τις 10¨30.  αλλα αν πας κατα τις 11 οι κοπελες ειναι εκει απλα καθονται στα τραπεζακια κ δεν μιλανε!

τις ξανθες τις ειδες?

Τα δυο Ρουμανάκια λες? τις είδα αλλά αυτή που μου άρεσε ήταν μια άλλη, Μαρίνα (?). Δεν είμαι κ σίγουρος για το όνομα της.
 
OP
OP
R

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
μια ξανθια ρωσιδα ειναι η μαρινα?και μενα οταν ειχα παει μου αρεσε αυτη.εχουμε καμια πληροφορια?
 

zspanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
η μαρινα ειναι ψηλη οχι ξανθια πιο πολυ καστανο ξανθη θα την χαρακτηριζα. σχετικα ψηλη με ψηλα ποδια. απο φατσα ετσι κ ετσι. σε απλο χορο ουδετερα πραγματα. κυκλοφορει κ με ενα τσαντακι που εχει σχημα αγελαδιτσας.
 
OP
OP
R

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
ναι αυτη ειναι.χρονια στο μαγαζι εμαθα.οπως και οτι αν σε γουσταρει κανει και τα εξτρα της
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
..η μαρινα ειναι αρκετα χρονια στο μαγαζι και ναι αν γουσταρει τη φαση κανει και τα εξτρα της
 
OP
OP
R

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
εξω απο μαγαζι κανει τιποτα λες?
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά γιατί όχι...πάντως τα ρουμανάκια τα είδα...καλή φάση μπορώ να πω...
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.772
Πόντοι
366
παιζει φραπες ή μπριζολα εδω? ?  :pipa3:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
η τελευταια επισκεψη λεει εισοδος με ποτο-βενζινα 12ευρω+1χορος διαφορετικα δινεις αλλα 20 και περνεις πριβε.Συνολο 32 για ποτο και πριβε.Το πριβε βεβαια γινεται σε κοινη θεα οπωτε αντε να γλυψεις κανα μουνακι μεχρι εκει
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.772
Πόντοι
366
η τελευταια επισκεψη λεει εισοδος με ποτο-βενζινα 12ευρω+1χορος διαφορετικα δινεις αλλα 20 και περνεις πριβε.Συνολο 32 για ποτο και πριβε.Το πριβε βεβαια γινεται σε κοινη θεα οπωτε αντε να γλυψεις κανα μουνακι μεχρι εκει

για το princess δεν ξερω τι παιζει στα πριβε αλλα στο sin live show μια μου ειπε 70ε οτι θελεις οπως θελεις. Τωρα αν ηταν σε πριβε με κλειστες πορτες ή με κουρτινα κοινη θεα , να γαμας κ να σε παιρνουν ματι δεν ξερω...
 

endo con suzen

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
167
Πόντοι
0
Βρε παλικάρια... πριν λίγα χρόνια εκεί ήταν μια Σαμπρίνα, ζουμερό σωστό κορμί, και σκέτη γλύκα... απο Βραζιλία (έλεγε)! ξέρουμε τι έχει γίνει??? πάνε 3 χρόνια που την είχα δεί εκει!...
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.151
Πόντοι
3.446
στο πριβέ εδώ παίζει γαμήσι στα 40 ή όχι πιά? :think:

αν δε κανω λαθος πρεπει να δουλευει η κρυσταλ εδώ(πρώην ανατολή-κινκυ) ουκρανέζα με κατοσταρικο τα πάντα ολα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom