Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,3%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 72 22,4%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 46 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 90 28,0%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 67 20,8%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    322

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Εγώ είμαι σαν τον Χατζάρα ρε!!!!!!!!!!!
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Μπορεί να έχεις όποια άποψη θέλεις. αλλά εγώ ρωτάω ποιόν θεωρείτε παικταρά και η απάντηση είναι η κοροιδία στην επιλογή μου και η σιωπή στην επιλογή τους..... Δεν καταλαβαίνεις την ένσταση;
Λοιπόν Χατζάρα... :grin:Αγγλοι ποδοσφαιριστές δεν με γοήτευσαν ποτέ!!!!θα συμφωνήσω ότι ο Χοντλ ξεχώρισε την εποχή που έπαιζε αλλά ήταν μόνος του...εγώ είχα μια αδυναμία στον John Barnes...τον θυμάσαι..???
Επίσης Γκάρι Λίνεκερ και Αλαν Σίρερ...τέλος!!!! :rockon:
 

Επισκέπτης
Alan Shearer ???? τι γνωμη εχετε γι'αυτον ?

για τον Andy Sinton ????

Paul Gascoigne ???
Με 261 γκολ ο shearer πρώτος σκόρερ στην Πρεμιερ Λιγκ αλλά δεν μπορω να εξηγήσω γιατι δεν μου έδινε ποτε την αίσθηση του μεγάλου παίκτη, ίσως ότι δεν έπαιξε σε μεγάλες ομάδες!

Ο sinton μέσος ήταν δεν μπορώ να έχω γνώμη γιατί δεν τον έχω δεί ποτε, έπαιξε πολλούς αγώνες στην ΚΠΡ και στην Μπρεντφορντ νομίζω αλλά άγνωστος γενικα!

O Gascoigne δεν ξέρουμε τι εξέλιξη θα είχε αν το μυαλό του λειτουργόυσε!
 

Επισκέπτης
Όταν μιλάμε για Αγγλους παίκτες θα πρέπει να σκεφτόμαστε και αν μπορούσαν να παίξουν εκτός νησιού! Μόνο ο μέγιστος Κεβιν Κιγκαν το έκανε αυτο στο Αμβούργο!
 
OP
OP
1personanongrata

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Όταν μιλάμε για Αγγλους παίκτες θα πρέπει να σκεφτόμαστε και αν μπορούσαν να παίξουν εκτός νησιού! Μόνο ο μέγιστος Κεβιν Κιγκαν το έκανε αυτο στο Αμβούργο!
Και ο χοντλ έπαιξε στην μονακό στο τέλος .... ;)
 
OP
OP
1personanongrata

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Λοιπόν Χατζάρα... :grin:Αγγλοι ποδοσφαιριστές δεν με γοήτευσαν ποτέ!!!!θα συμφωνήσω ότι ο Χοντλ ξεχώρισε την εποχή που έπαιζε αλλά ήταν μόνος του...εγώ είχα μια αδυναμία στον John Barnes...τον θυμάσαι..???
Επίσης Γκάρι Λίνεκερ και Αλαν Σίρερ...τέλος!!!! :rockon:
Ο μπαρνς....τι μου θύμισες...... Κι αυτός από τζαμάικα ήταν....Εμένα οi αγαπημένοι μου εβερ ήταν οι Dalglish, Sooness. Δεν τους ανέφερα γιατί ήταν και οι δυό Σκωτσέζοι...... Πάντως στη μεγάλη Λίβερπουλ ο Dalglish ήταν σημαία......
 
OP
OP
1personanongrata

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Με 261 γκολ ο shearer πρώτος σκόρερ στην Πρεμιερ Λιγκ αλλά δεν μπορω να εξηγήσω γιατι δεν μου έδινε ποτε την αίσθηση του μεγάλου παίκτη, ίσως ότι δεν έπαιξε σε μεγάλες ομάδες!
Να την πω τη μαλακία μου τώρα κι ας με βρίσετε....Ο Αναστόπουλος της Αγγλίας ;)
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ο μπαρνς....τι μου θύμισες...... Κι αυτός από τζαμάικα ήταν....Εμένα οi αγαπημένοι μου εβερ ήταν οι Dalglish, Sooness. Δεν τους ανέφερα γιατί ήταν και οι δυό Σκωτσέζοι...... Πάντως στη μεγάλη Λίβερπουλ ο Dalglish ήταν σημαία......
Συμφωνώ για τον Dalglish...αλλά αυτός κάπου στα μέσα της δεκαετίας του 80' δεν σταμάτησε??? :think:
 

Επισκέπτης
Σε όσους αρέσει το ποδόσφαιρο έστω και λίγο κάντε την χάρη στον εαυτό σας και ζήστε αυτή την ατμόσφαιρα πριν γκρεμίσουν το γήπεδο! :thumbsup:

[youtube=425,350]Ka_eBOpLP_g[/youtube]
 

Επισκέπτης
Στέλνουν τον Λάμπαρντ στη Γιουβέντους

Ο Φρανκ Λάμπαρντ μπορεί να συγκεντρώνεται στο παιχνίδι με τον Ολυμπιακό για τη φάση των "16" του Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά οι σειρήνες δεν σταματούν να χτυπούν στα αυτιά του. Τον άγγλο άσο της Τσέλσι έχει βάλει στο στόχαστρο της η Γιουβέντους και μάλιστα βρίσκεται κοντά και στην απόκτηση του, όπως αναφέρουν δημοσιεύματα από τη γειτονική μας χώρα.

Συγκεκριμένα η "Gazzetta dello Sport" αναφέρει ότι η διοίκηση της "Μεγάλης Κυρίας" βρίσκεται σε επαφές με τον εκπρόσωπο του ποδοσφαιριστή και οι δύο πλευρές έχουν φτάσει σε αρχική συμφωνία. Από τη μεριά του ο Λάμπαρντ δέχθηκε να μειώσει τις αποδοχές του και από έξι εκατομμύρια που παίρνει από την Τσέλσι, να πέσει στα πέντε.
 

Επισκέπτης
Εγω παντως που ειμαι τρελος γιουβεντινος δεν τον θελω στην ομαδα με τις παρουσες συνθηκες.
Αλλωστε η γιουβε οσο την θυμαμαι ποτε δεν ειχε παιχτες ομοιους με τον λαμπαρντ.
Δεν ξερω κατα ποσο της ταιριαζει της μεγαλης κυριας ενας τετοιος παιχτης.

Η γνωμη σας ?
 
OP
OP
1personanongrata

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγω παντως που ειμαι τρελος γιουβεντινος δεν τον θελω στην ομαδα με τις παρουσες συνθηκες.
Αλλωστε η γιουβε οσο την θυμαμαι ποτε δεν ειχε παιχτες ομοιους με τον λαμπαρντ.
Δεν ξερω κατα ποσο της ταιριαζει της μεγαλης κυριας ενας τετοιος παιχτης.

Η γνωμη σας ?
Εσύ κοίτα να γαμήσεις τις μπλε πούστρες σήμερα γιατί δε θα αντέξω να δω 4 αγγλικές ομάδες στο τσουλου να είναι μέσα στις καλύτερες οκτώ.........
Για γιούβε από αύριο....

Υ.Γ. Εχεις μια τάση να είσαι με τις παράγκες, ή μου φαίνεται;
 

Επισκέπτης
Εσύ κοίτα να γαμήσεις τις μπλε πούστρες σήμερα γιατί δε θα αντέξω να δω 4 αγγλικές ομάδες στο τσουλου να είναι μέσα στις καλύτερες οκτώ.........
Για γιούβε από αύριο....

Υ.Γ. Εχεις μια τάση να είσαι με τις παράγκες, ή μου φαίνεται;

Μ'αρεσει να ειμαι η "εξουσια" ή παρεα με την "εξουσια".

Ο κροκους το 'χει κανονησει.Το παιχνιδακι εχει κλειδωσει στο διπλο.Εχω προτεινει κ σκορ!

Παντως δεν υποστηριζω παντου παραγκες,αγγλια ειμαι λιβερπουλ κ ισπανια βαλενθια :P :P :P

***Αν δεις καμια λιβερπουλ σημερα να τρωει μια 4αρα ή 3αρα κ ν'αποκλειεται απ'το θεσμο μην απορεις.Φυσιολογικο θα ειναι.Εχουμε να χτισουμε γηπεδο,να ξεχρεωσουμε τον Τορρες κλπ. :2funny:  (επειδη μιλησες για 4 ομαδες απο το νησι)!
 
OP
OP
1personanongrata

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μ'αρεσει να ειμαι η "εξουσια" ή παρεα με την "εξουσια".

Ο κροκους το 'χει κανονησει.Το παιχνιδακι εχει κλειδωσει στο διπλο.Εχω προτεινει κ σκορ!

Παντως δεν υποστηριζω παντου παραγκες,αγγλια ειμαι λιβερπουλ κ ισπανια βαλενθια :P :P :P

***Αν δεις καμια λιβερπουλ σημερα να τρωει μια 4αρα ή 3αρα κ ν'αποκλειεται απ'το θεσμο μην απορεις.Φυσιολογικο θα ειναι.Εχουμε να χτισουμε γηπεδο,να ξεχρεωσουμε τον Τορρες κλπ. :2funny:  (επειδη μιλησες για 4 ομαδες απο το νησι)!
Η Λιβερπουλ δεν παίζει σήμερα .... παίζει επόμενη τρίτη λόγω μεάτσα....
Ακου βαλένθια...... ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αφού το κουπόνι και όλα τα bet sites την έχουν με West Ham απόψε.....................

Λίβερπουλ - Γουέστ Χαμ Γιουν.

05/03/2008 22:00 EET
  1.45 3.75 7.00
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom