Νέα

Premier league

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1personanongrata
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ποιος θα τερματισει πρωτος στην Premier League(10-11)

  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 30 9,3%
  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 72 22,4%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 46 14,3%
  • Λίβερπουλ

    Ψήφοι: 90 28,0%
  • Μάντσεστερ Σίτυ

    Ψήφοι: 67 20,8%
  • Τόττεναμ

    Ψήφοι: 17 5,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    322

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
έχει πάρει κούπες μόνος του... Τη μαλακία στην επιστρέφω γιατί με αυτή σε έχει αφήσει στο 90 κάτι πολλές φορές ο Τζέρρυ..... Το προηγούμενο ΣΚ πάλι έκλεισε κάτι σπιτάκια στο 93'
Ταράτσα.............ακούω ποιον θεωρέις καλύτερο εγγλέζο τα τελευταία 20 χρόνια.... Την πούστρα τον Τέρρυ, ή τον Κριστιάνο Ρονάλντο
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ο Κριστιάνο Ρονάλντο δεν είναι Άγγλος ρε ξερολάκο...γι΄αυτό ξεχωρίζει σαν την μύγα μέσα στο γάλα!!!
 

Επισκέπτης
έχει πάρει κούπες μόνος του... Τη μαλακία στην επιστρέφω γιατί με αυτή σε έχει αφήσει στο 90 κάτι πολλές φορές ο Τζέρρυ..... Το προηγούμενο ΣΚ πάλι έκλεισε κάτι σπιτάκια στο 93'
Ταράτσα.............ακούω ποιον θεωρέις καλύτερο εγγλέζο τα τελευταία 20 χρόνια.... Την πούστρα τον Τέρρυ, ή τον Κριστιάνο Ρονάλντο
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
O Ρονάλντο δεν είναι Αγγλος πρώτον, τα τελευταία 20 χρόνια δυστυχώς οι φουρνιές είναι κακές, αυτος που ξεχωρίζω είναι ο Γκλεν Χοντλ!
_41585274_hoddle_arsespurs300.jpg
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Πες του ότι είναι ο Γκρόμπελαρ ρε ταράτσα να ηρεμήσει!Τι άλλο θα ακούσουμε σήμερα? :helpplea:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ο γκικς δεν μετραει; ο πιο αδικημενος λογω εθνικης ποδοσφαιριστης
 

Επισκέπτης
O Τζεραλντ καλός αλλά τίποτα ιδιαίτερο όπως και ο Τερρυ, έχουν θεοποιηθεί απο τους οπαδούς ελλείψη κάτι καλύτερου σε Άγγλους παίκτες αλλά ειδικα ο Τζεραλντ για τον τσαμπουκα του και το αρχηγιλικη του αλλά δεν έχουν δει και τίποτα ιδιαίτερο στο θέμα μπάλας, όπως και η Μαντσεστερ που έχει πολλά χρόνια να δεί καλό Άγγλο παικτη και έχει ακόμα για θεό τον Καντονα! Παλιά οι οπαδοί είχαν παικτες να τους δίνουν το κίνητρο να τους λατρευουν λίγα ονόματα θα αναφέρω ενδεικτικα όπως κιγκαν,νταγκλις και στον αντίποδα τσαρλτον και μπεστ!
 

Επισκέπτης
ο γκικς δεν μετραει; ο πιο αδικημενος λογω εθνικης ποδοσφαιριστης
Το βαρόμετρο της Μαντσεστερ τα τελευταία 15 χρόνια, πολύ μεγάλος παίκτης γα εμένα, στην ίδια κατηγορία με τον Ιαν Ρας στο θέμα εθνικης Ουαλίας!
[youtube=425,350]EgHi3D7OjNs[/youtube]

Aπο τις μεγαλύτερες χαρές που έχω πάρει στην ζωή μου ποδοσφαιρικά αυτό το γκολ του Γκικς!
Ισως πήρα μεγαλύτερη χαρά ακόμα και απο τα 2 γκολ στον τελικο στο καμπ νου!
 
OP
OP
1personanongrata

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Απαντάω συνολικά....
Λες ρε παμμέγιστε να θεωρώ τον Ρονάλντο εγγλέζο ή από χιούμορ η  :jerking: σε έχει νεκρώσει;
Μιλάμε για άγγλους.
Ο Καντονά είναι γάλλος.
Ο Γκίγγς Ουαλός.
Ο Ρονάλντο Πορτογάλος.
Αυτό που προσπαθώ να πω ψηλέ είναι ότι οι εγγλέζοι βγάζουν παικταράδες με το σταγονόμετρο... Για τον Χοντλ συμφωνώ, αλλά βγήκε σε μια περίοδο που το αγγλικό ποδόσφαιρο περνούσε κρίση και αδικήθηκε συνολικά... Και ήταν απ ότι θυμάμαι στα ντουζένια του πριν την 20 ετία....Στη δεκαετία 80 μου φαίνεται έπαιζε τόττεναμ..... Στην εθνικη Αγγλίας που τότε ήταν ΓΤΠ ήταν σαν την μύγα μέσ το γάλα...
Εγώ μιλάω για ποδοσφαιριστή παικταρά το 90 και μετά........μεταξύ 20 και 30 ετών.....

Υ.Γ.
Ρισπέκτ ταράτσα ξέρεις πολλή αγγλική μπάλλα αγόρι μου  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αρκετά ασχολήθηκα με τις Αγγλόπουστες!Δώστε στον Τζέραρντ την χρυσή μπάλα... :2funny:
 
OP
OP
1personanongrata

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αρκετά ασχολήθηκα με τις Αγγλόπουστες!Δώστε στον Τζέραρντ την χρυσή μπάλα... :2funny:
Ακόμα δε μου έχεις πει ποιόν θεωρείς καλύτερο εγγλέζο 20ετίας και κατηγορείς τον ταράτσα για κωλοτούμπες....
 

Επισκέπτης
Μετά το 90 το απόλυτο χάος στην Αγγλία αλλιώς δεν θα έβγαζαν παικταρα τον Μπεκαμ! Ο Οουεν είχε ξεκινήσει καλά μετά χάθηκε είτε απο τραυματισμούς είτε απο δικά του λάθη σε επιλογες ομάδων και το καβάλησε το καλάμι, Φαουλερ περίπου τα ίδια, Μακμαναμαν μέτριος, γενικά μια μετριότητα όλοι οι Αγγλοι! Εδω η Μαντσεστερ έπαιζε με βασικο τον Νικι Μπατ ήμαρτον!!!
 
OP
OP
1personanongrata

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μετά το 90 το απόλυτο χάος στην Αγγλία αλλιώς δεν θα έβγαζαν παικταρα τον Μπεκαμ! Ο Οουεν είχε ξεκινήσει καλά μετά χάθηκε είτε απο τραυματισμούς είτε απο δικά του λάθη σε επιλογες ομάδων και το καβάλησε το καλάμι, Φαουλερ περίπου τα ίδια, Μακμαναμαν μέτριος, γενικά μια μετριότητα όλοι οι Αγγλοι! Εδω η Μαντσεστερ έπαιζε με βασικο τον Νικι Μπατ ήμαρτον!!!
Εκεί ήθελα να καταλήξω ψηλέ μου.......Μετά τον Τζέρρυ και τον Λαμπαρντ που είναι ντεφορμέ.... το χάος....
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Tιτσακώνεστε ρε παπάρες????

Ρε περσόνα,γιατί γίνεσαι επιθετικός όταν η απάντηση που παίρνεις δεν σου αρέσει...??? :think:

χαλαρώστε λίγο ρε... ;)
 
OP
OP
1personanongrata

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εδώ τη μεγάλη Αρσεναλ του Βενγκέρ τη λέγανε Francenal... Και δεν είχαν άδικο.. Ενας εγγλέζος έπαιζε βασικός.........
 

Επισκέπτης
Και να μαλώνουμε το κάνουμε  για ωραίο λόγο και όχι για μαλακίες του Ελληνικου ποδοσφαίρου!
 
OP
OP
1personanongrata

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Tιτσακώνεστε ρε παπάρες????

Ρε περσόνα,γιατί γίνεσαι επιθετικός όταν η απάντηση που παίρνεις δεν σου αρέσει...??? :think:

χαλαρώστε λίγο ρε... ;)
Εγώ είμαι σαν τον Χατζάρα ρε!!!!!!!!!!!
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Μπορεί να έχεις όποια άποψη θέλεις. αλλά εγώ ρωτάω ποιόν θεωρείτε παικταρά και η απάντηση είναι η κοροιδία στην επιλογή μου και η σιωπή στην επιλογή τους..... Δεν καταλαβαίνεις την ένσταση;
 

Επισκέπτης
Μπορεί να έχεις όποια άποψη θέλεις. αλλά εγώ ρωτάω ποιόν θεωρείτε παικταρά και η απάντηση είναι η κοροιδία στην επιλογή μου και η σιωπή στην επιλογή τους..... Δεν καταλαβαίνεις την ένσταση;
Εγω νομίζω σου απάντησα! :grin:
 
OP
OP
1personanongrata

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και να μαλώνουμε το κάνουμε  για ωραίο λόγο και όχι για μαλακίες του Ελληνικου ποδοσφαίρου!
Παικταρά μου...... εχουμε φτάσει στο σημείο να ασχολούμαστε με τον Καρντόζο, τον Μπλάνκο, τον Βύντρα και τον Σίσιτς.........
 

Επισκέπτης
Alan Shearer ???? τι γνωμη εχετε γι'αυτον ?

για τον Andy Sinton ????

Paul Gascoigne ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom