Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
αααα ολα κ ολααααα εεεεε τον τιτλο μου δεν των παιρνει κανειιιισ εεεε.τοσα χρονια στην γιανιτσων πηδηξα γκομενεσ καμια 50αρια απο 20-55 ετων.
πηδιξα καμια 35αρια τραβελιαααα.πηδηξα κ την μαρια με τα σκουλαρικια απο τον δενδροποταμο κ με ζητουσε σε αραβωνα ..........
ειδατε πωσ καταχτουνται η τιτλοι.
αααααα και καμια 200 γυναικεσ στη λαρισα συν καμια 40 αρια τραβελια στην λαρισα,,,
τι λετε εχειιι κανεισ δικαιωμα στην 25 χρωνη πορεια μου ν μου παρει τον τιτλο ΠΙΑΤΣΟΒΙΟΣ.
αν δεν εχεις παρει τον Πετρακη με την γκομενα του παρτουζα ετος 1996-2000 και δεν σε πηρανε και αυτοι μετα ο τιτλος πιατσοβιος δεν υφισταται!!  :2funny: :2funny: :2funny: (χαριτολογωντας)
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
καλησπέρα.γνωρίζετε αν κανά μαυράκι απο αυτά που στήνονται μοναστηρίου παίζει σε δικό του χώρο ή δικό σου?
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αααα ολα κ ολααααα εεεεε τον τιτλο μου δεν των παιρνει κανειιιισ εεεε.τοσα χρονια στην γιανιτσων πηδηξα γκομενεσ καμια 50αρια απο 20-55 ετων.
πηδιξα καμια 35αρια τραβελιαααα.πηδηξα κ την μαρια με τα σκουλαρικια απο τον δενδροποταμο κ με ζητουσε σε αραβωνα ..........
ειδατε πωσ καταχτουνται η τιτλοι.
αααααα και καμια 200 γυναικεσ στη λαρισα συν καμια 40 αρια τραβελια στην λαρισα,,,
τι λετε εχειιι κανεισ δικαιωμα στην 25 χρωνη πορεια μου ν μου παρει τον τιτλο ΠΙΑΤΣΟΒΙΟΣ.
δεν ειναι η μαρια απο τον δεντροποταμο ρε μαν,απλα απο εκει ψωνιζει ;) ο πρωτος που της ανοιξε τον κωλο ειμαι και ας λεει οτι θελει,απλα να θυμαται pepanthol με ξυλοκαινη ;)
2 γυφτισες πηδηξα ακαποτα απο δεντροποταμο στο ξεκινημα της καριερας τους,ακομα κανανανε πιατσα στην λαχαναγορα τοτε...
το 1992 πηδηξα φοιτητρια με ταυτοτητα του ΑΠΘ που εβγαινε κρυφα στην γιαννητσων στις αρχες της σαν πιατσα,
παει ο τιτλος μαν παει.....
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
εξετασεισ εητζ εκανεσ.
δεν πιστευω να εισε στρατηγωωωωσ.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πέρασμα κατά τις 1:00 από Γιαννιτσών ψάχνοντας για την Χρύσα. Δεν την είδα πουθενά, είχε αρκετά Βουλγαράκια και μια ξανθιά αδύνατη να κάθεται σε ένα πεζούλι και να μην πολυ δίνει σημασία στα αμάξια που σταματούσαν δίπλα της. Έκανα κανα 2 περάσματα και σταμάτησα μπροστά της . Με κοίταξε και ήρθε στο αμάξι, την πήρα με 20αρικο. Αναστασία στο όνομα και μετά από συζήτηση μου είπε ότι δούλευε παλιά στα μαγαζιά στον Βαρδάρη, είναι γύρω στα 25 με λευκή και απαλή επιδερμίδα. Στα του αγώνα μέτρια αλλά όχι κακή πίπα και ωραίο στήσιμο στα 4  :zfuck:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.280
Κριτικές
169
Like
8.362
Πόντοι
10.326
Πέρασμα κατά τις 1:00 από Γιαννιτσών ψάχνοντας για την Χρύσα. Δεν την είδα πουθενά, είχε αρκετά Βουλγαράκια και μια ξανθιά αδύνατη να κάθεται σε ένα πεζούλι και να μην πολυ δίνει σημασία στα αμάξια που σταματούσαν δίπλα της. Έκανα κανα 2 περάσματα και σταμάτησα μπροστά της . Με κοίταξε και ήρθε στο αμάξι, την πήρα με 20αρικο. Αναστασία στο όνομα και μετά από συζήτηση μου είπε ότι δούλευε παλιά στα μαγαζιά στον Βαρδάρη, είναι γύρω στα 25 με λευκή και απαλή επιδερμίδα. Στα του αγώνα μέτρια αλλά όχι κακή πίπα και ωραίο στήσιμο στα 4  :zfuck:
:grin: Προδότη! :birdman:... :s&m_1:... :kneel:
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Επανέρχομαι μιας και δεν βρήκα ανταπόκριση.
Τηλεφωνακι Χρύσας παίζει;
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Γυρισμα μολις απο πιατσα τιποτα το ιδιαιτερο οι κλασικες η κατσαριδα περα δωθε κατι βουλγαρακια στο φαναρι της κωλετη η καυλα η Ρια με τις υπεροχες ποδαρες στο κλασικο σημειο της και ενα ωραιο μελαχρινο στη μοναστηριου στη σταση στη eurobank.Στην αρχη δε καταλαβα οτι ηταν πουτανακι αλλα στην επομενη γυρα ειδα να μιλαει σε ενα που σταματησε και λεω θα τη μιλησω κ εγω αλλα φορτωθηκε οποτε και κανω μερικες γυρες να περασει η ωρα.Εν τω μεταξι στη μαζαρακη στο υψος της μοναστηριου ειχε ενα opel corsa opc σταματημενο στη γωνια με εναν τραχανα μεσα που ηταν παρα πολλη ωρα σταματημενος εκει.Ξαναπερναω και το μωρο ηταν εκει αλλα δε φαινοταν και βγηκε οτν εστριψα κωλετη ξανακανω αλλη μια γυρα αλλα εφυγε και περπατουσε στην κωλετη και κατεβαινε γιαννιτσων κ οπως περναει ρε παιδια το δρομο ερχετε ο τραχανας με το opc και τη φορτωνει στριβει κωλετη και τελευταια φορα που την ειδα ηταν στο φαναρι για νεα δυτικη εισοδο κανω μερικες γυρες και λεω παει τερμα  και εκει που το λεω εμφανιζετε το ιδιο αμαξι και κατεβαζει τη Ρια στο σημειο της τη σκατα πεχτηκε  :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Γυρισμα μολις απο πιατσα τιποτα το ιδιαιτερο οι κλασικες η κατσαριδα περα δωθε κατι βουλγαρακια στο φαναρι της κωλετη η καυλα η Ρια με τις υπεροχες ποδαρες στο κλασικο σημειο της και ενα ωραιο μελαχρινο στη μοναστηριου στη σταση στη eurobank.Στην αρχη δε καταλαβα οτι ηταν πουτανακι αλλα στην επομενη γυρα ειδα να μιλαει σε ενα που σταματησε και λεω θα τη μιλησω κ εγω αλλα φορτωθηκε οποτε και κανω μερικες γυρες να περασει η ωρα.Εν τω μεταξι στη μαζαρακη στο υψος της μοναστηριου ειχε ενα opel corsa opc σταματημενο στη γωνια με εναν τραχανα μεσα που ηταν παρα πολλη ωρα σταματημενος εκει.Ξαναπερναω και το μωρο ηταν εκει αλλα δε φαινοταν και βγηκε οτν εστριψα κωλετη ξανακανω αλλη μια γυρα αλλα εφυγε και περπατουσε στην κωλετη και κατεβαινε γιαννιτσων κ οπως περναει ρε παιδια το δρομο ερχετε ο τραχανας με το opc και τη φορτωνει στριβει κωλετη και τελευταια φορα που την ειδα ηταν στο φαναρι για νεα δυτικη εισοδο κανω μερικες γυρες και λεω παει τερμα  και εκει που το λεω εμφανιζετε το ιδιο αμαξι και κατεβαζει τη Ρια στο σημειο της τη σκατα πεχτηκε  :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Την ίδια ώρα κόβαμε βόλτες με τον Μπουχο ψάχνοντας την Χρύσα  :grin:
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Πέρασμα κατά τις 1:00 από Γιαννιτσών ψάχνοντας για την Χρύσα. Δεν την είδα πουθενά, είχε αρκετά Βουλγαράκια και μια ξανθιά αδύνατη να κάθεται σε ένα πεζούλι και να μην πολυ δίνει σημασία στα αμάξια που σταματούσαν δίπλα της. Έκανα κανα 2 περάσματα και σταμάτησα μπροστά της . Με κοίταξε και ήρθε στο αμάξι, την πήρα με 20αρικο. Αναστασία στο όνομα και μετά από συζήτηση μου είπε ότι δούλευε παλιά στα μαγαζιά στον Βαρδάρη, είναι γύρω στα 25 με λευκή και απαλή επιδερμίδα. Στα του αγώνα μέτρια αλλά όχι κακή πίπα και ωραίο στήσιμο στα 4  :zfuck:

πια ειναι αυτη η αναστασια που δουλευε βαρδαρη σε ποιο συγκεκριμενα δουλευε
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
592
Πόντοι
86
Γυρισμα μολις απο πιατσα τιποτα το ιδιαιτερο οι κλασικες η κατσαριδα περα δωθε κατι βουλγαρακια στο φαναρι της κωλετη η καυλα η Ρια με τις υπεροχες ποδαρες στο κλασικο σημειο της και ενα ωραιο μελαχρινο στη μοναστηριου στη σταση στη eurobank.Στην αρχη δε καταλαβα οτι ηταν πουτανακι αλλα στην επομενη γυρα ειδα να μιλαει σε ενα που σταματησε και λεω θα τη μιλησω κ εγω αλλα φορτωθηκε οποτε και κανω μερικες γυρες να περασει η ωρα.Εν τω μεταξι στη μαζαρακη στο υψος της μοναστηριου ειχε ενα opel corsa opc σταματημενο στη γωνια με εναν τραχανα μεσα που ηταν παρα πολλη ωρα σταματημενος εκει.Ξαναπερναω και το μωρο ηταν εκει αλλα δε φαινοταν και βγηκε οτν εστριψα κωλετη ξανακανω αλλη μια γυρα αλλα εφυγε και περπατουσε στην κωλετη και κατεβαινε γιαννιτσων κ οπως περναει ρε παιδια το δρομο ερχετε ο τραχανας με το opc και τη φορτωνει στριβει κωλετη και τελευταια φορα που την ειδα ηταν στο φαναρι για νεα δυτικη εισοδο κανω μερικες γυρες και λεω παει τερμα  και εκει που το λεω εμφανιζετε το ιδιο αμαξι και κατεβαζει τη Ρια στο σημειο της τη σκατα πεχτηκε  :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Η Ρια το φυσικό της είναι μελαχρινή.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
592
Πόντοι
86
Πέρασα πρην κατά τις 6:10 πηγαίνοντας για το γραφείο.
Απέναντι από τον Μπαζακα η Στέλλα.
Είχα τον καφέ, είχα την μπουγάτσα, έβαλα και την πίπα στο αμάξι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom