Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Μπράβο Travestoula, και για την στάση σου και για την λίστα με τις τρανς που κυκλοφορούν στις πιάτσες. Κάτι τέτοιο εννοούσα παραπάνω αν και πιο αναλυτικό. Βέβαια εγώ από αυτές τις πιο πολλές δεν τις ξέρω, αλλά πολλές έχει πάρει το μάτι μου κατά καιρούς.
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Κατα τη γνωμη σου ποια θεωρεις οτι ειναι η πιο καλη? και αν υπαρχει αυτη?
Εγω παντως θεωρω οτι η Στελλα ειναι η κορυφαια ΟΛΩΝ και με διαφορα
THE QUEEN
Απο θεμα style,ντυσιματος,επαγγελματισμου και απο οτι αλλο θες
Αποπνεει μια αρχοντια που καμία οσο και αν προσπαθησει δεν θα καταφερει να την αποκκτησει
Επισης θα ηθελα να σε ρωτησω Τραβεστουλα πιο ειναι το ποσοστο των πελατων σας που ειναι παθητικοι?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Καταλαβα Mother I'd like to fuck.Μηπως παιζει κανα μαγαζι που ισχυει κατι τετοιο, δηλαδη "ομορφα",μεσης ηληκιας "κοριτσακια".?Μ'αρεσει πολυ η ιδεα να καμακωσεις σχετικα εμπειρες και ψιλοψαγμενες,χωρις την νοοτροπια της παρθενας.Μηπως το milf ειναι μονο θεωρια.?Παντως ευχαριστω για την αμμεση απαντηση deker.Σημερα εχω εξοδο αν δεν καταληξω σε κανα κολομπαρο ισως να εχω νεα αναφορα,τα λεμε.
τιποτα φιλος....περιμενω να διαβασω αναφορα
 

Travestoula

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Κατα τη γνωμη σου ποια θεωρεις οτι ειναι η πιο καλη? και αν υπαρχει αυτη?
Εγω παντως θεωρω οτι η Στελλα ειναι η κορυφαια ΟΛΩΝ και με διαφορα
THE QUEEN
Απο θεμα style,ντυσιματος,επαγγελματισμου και απο οτι αλλο θες
Αποπνεει μια αρχοντια που καμία οσο και αν προσπαθησει δεν θα καταφερει να την αποκκτησει
Επισης θα ηθελα να σε ρωτησω Τραβεστουλα πιο ειναι το ποσοστο των πελατων σας που ειναι παθητικοι?
κατ αρχην δεν θα ήθελα να πω ποια είναι η καλύτερη δεν είναι σωστο
όσο αφορά την Στέλλα όχι δεν θα συμφωνησω με αυτα που λες. Ναι έχει ωραιο πρόσωπο αλλά όλα σε υπολοιπα υστερει, σε παλαιοτερα χρόνια ναι ήταν οι καλυτερη.
Οσο για τους πελατες το 95% ελιναι παθητικοι. Αν δεν γαμας ή δεν σου σηκωνετε έχεις πεθάνει...
 

t4444

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
εγω θελω να πετυχω την μαριλενα η νανσυ που εχει προφιλ στο fatsa και ts-dating.τραβεστουλα μπορεις να βοηθησεις?η καποιος αλλος
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Θα ήθελα και εγώ το τηλ της Κάτιας αν είναι αυτή που νομίζω είναι αρκετά καλή ευχαριστώ
 

spithoyras

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Sorry για την καθυστεριση αλλα ξερεται μπαινει ξαφνου η κυρα μεσα και δεν θελω να γινω ρομπα.Τα νεα του Σαββατου λοιπον ειναι.Κτα τις 9 παιζουν τα γνωστα μπαζα που δεν θελω να ξαναναφερω αλλα ενα καλο βρισκεται καπου στο τελος της οδου Γιαννιτσων.Φοραει συνηθως ασπρο παντελονι μαυρο πανοφωρι και εχει υπεροχο σωμα,απο φατσα για μερικους ισως οσο πρεπει γκαυλιαρικο για μενα λιγο παγερο αλλα γκαυλιαρικο.Το ονομα αυτη την στιγμη μου διαφευγει αλλα ειναι σιγουρα βουλγαρα,μελαχροινη,καστανοματα σχετικα μακρια μαλλια με μετριο υψος.Επισης μετα την ταβερνα παλιος σταθμος παιζει μια Ρουμανα ετσι λεει, η οποια εχει πολυ ωραιο σωμα αλλα καμμενα ημιβαμενα ξανθα μαλλια,με προσωπο για μενα μετριο.Το ονομα αυτης Αννα Μαρια.Εχει και μια φιλεναδα μαζι της η οποια μου ειναι αδιαφορη.Ενα νεο τηλ που πηρα ανηκει σε μια βουλγαρα μετα το avin στη Γιαννιτσων με το ονομα Μονικα οπου απο μακρια φαινεται γλυκο κοριτσακι με γαλαζια ματια καστανοξανθη αλλα απο πολυ κοντα μου φανηκε οτι εχει υπεργναθισμο στην ανω γναθο οποτε αβολο για πιπ@.Επι της Μοναστηριου παιζει η Αλεξανδρα βουλγαρα το πολυ 20 χρ γλυκουλα και φθηνη,δισταζω ομως να δοκιμασω μην με ρωτατε δεν ξερω γιατι.Οποιος ενδιαφερεται για μαυρουλες μετριας εμφανισης ας κανει νωρις βολτουλες στην Μοναστηριου.Για μενα το καλυτερο για τα γουστα μου  το βρηκα σε μια κοπελα,ρουμανα ξανθια κοντη με καμπυλες που ειναι για μενα αψογες,υπεροχα τατουαζ σε μερος που μονο αν την δειτε εντελως γυμνη θα διαπιστωσεται,επαγγελματιας.Φυσικα γνωριζει οτι αρεσει οποτε παιρνει 100+ξενοδοχειο.Δεν θελησα ποτε να την παρω στο αυτοκινητο για να μην την σπαταλησω οποτε δεν γνωριζω αυτο-ταριφα.Αυτα απο μενα αν ξεχασα κατι σημαντικο θα συμπληρωσω με Υ.Γ. τα λεμε. 
 

spithoyras

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Ξεχασα να αναφερω την δικριτικη παρουσια των οργανων και οτι μετα τις 2 δεν κυκλοφορουσε ψυχη.Ισως εφταιγε το ψιλοβροχο.
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Επιβεβαιωνω τα λεγομενα του Spithouras χθες στη βολτα που εκανα στην εν λογο περιοχη στις 00.30 δεν υπηρχε ψυχη εκτος απο το τραβ στη Shell με το μικρο αυτοκινητο...τι εγινε??Τζαμπα εκαψα βενζινη να ψαχνω...
 

swta

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
254
Πόντοι
280
Μία ψιλή αδύνατη,με ένα φίατ(νομίζω) κίτρινο,που κάνει πιατσα μετα την ταβερνα "παλαιος σταθμος",στον δρομο προς Αθηνα.Ειναι γυναικα ή τραβελί;Μοιαζει με γυναικα,απλως πειδη βλεπω να εχει αυτοκινητο υποψιαζομαι οτι ισως ειναι τραβελι.Καταλαβε κανεις ποια λεω;
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
κανα νέο ρε παλικάρια για σήμερα?
:think:
 

doctor87

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μία ψιλή αδύνατη,με ένα φίατ(νομίζω) κίτρινο,που κάνει πιατσα μετα την ταβερνα "παλαιος σταθμος",στον δρομο προς Αθηνα.Ειναι γυναικα ή τραβελί;Μοιαζει με γυναικα,απλως πειδη βλεπω να εχει αυτοκινητο υποψιαζομαι οτι ισως ειναι τραβελι.Καταλαβε κανεις ποια λεω;
φιλε νινα την λενε και ειναι τραβελι οπως υπεθεσες...βγαινει συνυθως παρασκευη και σαββατο..τωρα ταριφα και τετοια θα σε γελασω αλλα οντως ειναι απ τα ωραιοτερα τρανσ στην πολη..την μπερδευεις ανετα με γυναικα..ειμαι περιεργος να την δοκιμασω..αμα μαθεις τπτ γραψε..
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
David  σε βλέπω πολύ καλά ενημερωμένο ε? Θα σε διορθώσω όμως η Στέλλα δεν έχει βάλει σιλικόνι είναι τα ορμονούχα ακόμα βυζιά της και θα συμφωνίσω με την Φιόνα που την έχει πάρει όλος ο θερμαικός.
Πάντως παιδιά θα σας ενημερώσω πως τον τελευταίο καιρό που δεν έχει και πολύ δουλειά κρίση βλέπετε στις πιάτσες δουλεύουν μόνο αυτές που είναι ενεργοπαθητικες...γιατί άραγε??? 

Όσο οι τρανς της πόλης είναι οι ίδιες παραμένω ενημερωμένος τραβεστούλα.

Αναφορικά με τη σιλικόνη της Στέλλας το ανέφερα γιατί το είπε ένας άλλος φίλος εδώ μέσα και επειδή είχα να την δω πολλά χρόνια θεώρησα ότι βάζοντας μυαλό έβαλε και σιλικόνη, αλλά γιοκ...Εξάλλου εδώ μέσα υπάρχει πολύ μεγάλη παραπληροφόρηση από αρκετούς φίλους, χωρίς να θέλω να θίξω κάποιον κ έπεσα στην παγίδα.

Πάντα οι ενεργοπαθητικές δούλευαν τραβεστούλα και όχι μόνο στις πιάτσες, αλλά παντού. Εσύ το ξέρεις σίγουρα καλύτερα από όλους μας εδώ μέσα. Α βέβαια να μην ξεχάσω εδώ μέσα μην ρωτάς τέτοια πράγματα, γιατί όλα τα παιδιά είμαστε μόνο ενεργητικοί, κανένας ενεργοπαθητικός!! :2funny:
, οπότε όποιος ρωτήσει ή αναφέρει οτιδήποτε σχετικό το κάνει πάντα και μόνο από περιέργεια...

Χάρηκα που μπήκε και μία μετά από τόσο καιρό (οι παλιοί θυμούνται) και φυσικά είναι απόλυτα σεβαστό να μην μας τρώει η περιέργεια για να μάθουμε ποια είναι. Να μην μάθουμε, δικαίωμά της είναι να κρατάει την ανωνυμία της εδώ μέσα. Αν ήθελε να διαφημιστεί θα το έκανε. 
 

Travestoula

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Όσο οι τρανς της πόλης είναι οι ίδιες παραμένω ενημερωμένος τραβεστούλα.

Αναφορικά με τη σιλικόνη της Στέλλας το ανέφερα γιατί το είπε ένας άλλος φίλος εδώ μέσα και επειδή είχα να την δω πολλά χρόνια θεώρησα ότι βάζοντας μυαλό έβαλε και σιλικόνη, αλλά γιοκ...Εξάλλου εδώ μέσα υπάρχει πολύ μεγάλη παραπληροφόρηση από αρκετούς φίλους, χωρίς να θέλω να θίξω κάποιον κ έπεσα στην παγίδα.

Πάντα οι ενεργοπαθητικές δούλευαν τραβεστούλα και όχι μόνο στις πιάτσες, αλλά παντού. Εσύ το ξέρεις σίγουρα καλύτερα από όλους μας εδώ μέσα. Α βέβαια να μην ξεχάσω εδώ μέσα μην ρωτάς τέτοια πράγματα, γιατί όλα τα παιδιά είμαστε μόνο ενεργητικοί, κανένας ενεργοπαθητικός!! :2funny:
, οπότε όποιος ρωτήσει ή αναφέρει οτιδήποτε σχετικό το κάνει πάντα και μόνο από περιέργεια...

Χάρηκα που μπήκε και μία μετά από τόσο καιρό (οι παλιοί θυμούνται) και φυσικά είναι απόλυτα σεβαστό να μην μας τρώει η περιέργεια για να μάθουμε ποια είναι. Να μην μάθουμε, δικαίωμά της είναι να κρατάει την ανωνυμία της εδώ μέσα. Αν ήθελε να διαφημιστεί θα το έκανε. 
Συμφωνό απόλυτα με όσα λες και φυσικα ολοι εδω μεσα το παίζουν μονο ενεργητικοί αλλά δεν είνα...!!!
Η Στελλα αγαπητε μου μυαλο δεν θα βάλει ποτέ όπως και οι περισσότερες που σας αρέσουν και τισ έχετε για τοπ!
Αν είχαν μυαλό τώρα δεν θα κάναν πιατσα με τοσα χρήματα που έχουν κάποιες απο αυτες μαζεψει.
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Αν είχαν μυαλό τώρα δεν θα κάναν πιατσα με τοσα χρήματα που έχουν κάποιες απο αυτες μαζεψει.

Συμφωνω με αυτο που λες αν και μερικες δεν κατεβαινουν στη πιατσα με μόνο κινητρο τα φραγκα γιατι πολυ απλα ηδη τα εχουν και ισως τα ειχαν και απο παλια πριν ακομη ξεκινησουν.Το κανουν πιστευω γιατι απλα γουσταρουν την πιατσα.
Βλεπε π.χ Γιαννουλα οπου ποτε δεν την εχω δωσει λεφτα και την εχω συναντησει απειρες φορες εξω απο τις τουαλετες του HOTEL να περιμενει για  :pipa1: .Αυτο το ατομο εχει 24 ωρες την ημερα το μυαλο του στον φουτσο, ειναι αρρωστο ,κατεβαινει στην πιατσα για να τον φαει ασχετα που αν μερικοι απο εμας την χαρτζιλικωσαν,γλυκαθηκε και τωρα ζηταει και λεφτα :jerking:
Παντως για την Στελλα νομιζω οτι εχεις αδικο, anyway εχουμε  διαφορετικες αποψεις
Τραβεστουλα θα ηθελα να πεις αν ξερεις τι παιζετε στο "Εν Ολα" που ειναι σε οροφο στη Βαλαωριτου
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
φιλε νινα την λενε και ειναι τραβελι οπως υπεθεσες...βγαινει συνυθως παρασκευη και σαββατο..τωρα ταριφα και τετοια θα σε γελασω αλλα οντως ειναι απ τα ωραιοτερα τρανσ στην πολη..την μπερδευεις ανετα με γυναικα..ειμαι περιεργος να την δοκιμασω..αμα μαθεις τπτ γραψε..

50$ στο αμαξι  για :pipa1: και 100$ στο σπιτι της για  :zfuck:
Δεν λεει και πολλα στην  :pipa2: που δοκιμασα και σωμα εχει αντρικο,υπερβολικα αδυνατο και παρα πολυ γραμμωμενο
Αν σου αρεσει το σωμα του Carl Louis τοτε παω πασο :2funny:
Ωστοσο εχει ΦΟΒΕΡΟ ΠΡΟΣΩΠΟ  ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΛΗ
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
ποια ειναι αυτη η Γιαννούλα κ που κανει πιατσα??
 

Travestoula

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω με αυτο που λες αν και μερικες δεν κατεβαινουν στη πιατσα με μόνο κινητρο τα φραγκα γιατι πολυ απλα ηδη τα εχουν και ισως τα ειχαν και απο παλια πριν ακομη ξεκινησουν.Το κανουν πιστευω γιατι απλα γουσταρουν την πιατσα.
Βλεπε π.χ Γιαννουλα οπου ποτε δεν την εχω δωσει λεφτα και την εχω συναντησει απειρες φορες εξω απο τις τουαλετες του HOTEL να περιμενει για  :pipa1: .Αυτο το ατομο εχει 24 ωρες την ημερα το μυαλο του στον φουτσο, ειναι αρρωστο ,κατεβαινει στην πιατσα για να τον φαει ασχετα που αν μερικοι απο εμας την χαρτζιλικωσαν,γλυκαθηκε και τωρα ζηταει και λεφτα :jerking:
Παντως για την Στελλα νομιζω οτι εχεις αδικο, anyway εχουμε  διαφορετικες αποψεις
Τραβεστουλα θα ηθελα να πεις αν ξερεις τι παιζετε στο "Εν Ολα" που ειναι σε οροφο στη Βαλαωριτου
καλά συγνώμη τωρα μου μιλας για την Γιαννούλα? αυτή οχι μονι είναι από γιατρό χαζή πρέπει να πέρνει ψυχοφαρμακα, όχι μόνο είναι τέρας κ βρωμιάρα, αλλή είναι και επικίνδυνη από θέμα υγιεινής.
Παιδία συγνώμη αλλά θέλει και λίγο προσοχή το θέμα με το ποια πηδάμε και για εσας κ για εμας...

Επίσης τον τελευταίο καιρό την καημενη την φιόνα δεν την πολυ πηδάτε και αναγκαζετε να βγαίνει από τις 11 στην δουλειά, γιατί βρε παιδία την καημένη θα πεινάσει..

το μπαρακι που λες στην Βαλαωρίτου εν όλα είναι gay καθαρά δεν πάνε τανσ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
καλά συγνώμη τωρα μου μιλας για την Γιαννούλα? αυτή οχι μονι είναι από γιατρό χαζή πρέπει να πέρνει ψυχοφαρμακα, όχι μόνο είναι τέρας κ βρωμιάρα, αλλή είναι και επικίνδυνη από θέμα υγιεινής.
Παιδία συγνώμη αλλά θέλει και λίγο προσοχή το θέμα με το ποια πηδάμε και για εσας κ για εμας...

Επίσης τον τελευταίο καιρό την καημενη την φιόνα δεν την πολυ πηδάτε και αναγκαζετε να βγαίνει από τις 11 στην δουλειά, γιατί βρε παιδία την καημένη θα πεινάσει..

το μπαρακι που λες στην Βαλαωρίτου εν όλα είναι gay καθαρά δεν πάνε τανσ
Η Γιαννουλα ειναι αυτη που στηνεται στο πρωτο στενο δεξια οπως ανεβαινεις την Αναγεννησεως ή η αλλη με το καπελακι και το χαμενο υφος?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Travestoula εχεις μια εμμονη με τη Φιονα ή μου φαινεται??μηπως εισαι η γνωστη ανταγωνιστρια της??επειδη και η καταληξη -ουλα στο ονομα σου κατι μου θυμιζει.σου αρεσει γενικα να βαζεις το -ουλα και στα αλλα ονοματα σου??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom