Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Ρε παιδιά τα έχετε παραμπερδέψει λέμε..
Η θρυλική Ηλέκτρα ήταν επί 5 τουλάχιστον συναπτά έτη ξανθιά
και ποτέ δεν ήταν σε πόλο μπλε, εκεί μέσα είναι μια άλλη μελαχροινή.
Δεν ξέρω αν βγαίνει πια η Ηλέκτρα(άλλοτε γνωστή και ως Νεφέλη), αλλά δεν είναι μελαχροινή. Ένας άλλος είπε ότι βγαίνει μένα Σμαρτ.
Τα έχετε μπερδέψει πολύ...  :2funny:
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες τελικά ξέρει κανείς την Αλεξία (τραβέλι) που βγαίνει στην Φράγκων πίσω από τα δικαστήρια?

Η Αλεξια η Αλεκα ειναι απο τα πολυ παλια τραβελια στη Θεσ/κη και βγαινει ΠΣΚ στη φραγκων.αγριο τραβελι ωστοσο πολυ οικονομικο . με παζαρια μπορεις να τη ριξεις μεχρι και 20αρακι.
Η Ηλεκτρα ειναι οπως τη περιεγραψε η Τραβεστουλα. Ξανθια σε Σμαρτ . εγω μιλουσα για την Τασμπυ η αλλιως Σοφια σε 1 μπλε πολο. σορυ εκανα εγω λαθος
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.165
Like
8.263
Πόντοι
2.356
Παίδες πριν λίγο καιρό πέτυχα μια με γυαλιά που μου συστήθηκε ως Έλενα.Μου είπε ότι είναι από Νάουσα και έψαχνα στο χάρτη να βρω αν έχει Νάουσα η Βουλγαρία... Πάντως ήταν όλα τα λεφτά.Τρελό τσιμπούκι,μουνί και κώλο με 40 ευρώ στο αμάξι.Από τότε δεν την ξαναείδα.Πρέπει να την έφαγε το κάτω του μετρίου κατεστημένο που ενοχλείται σφόδρα όταν βγαίνει κάτι αξιόλογο.Έχω δει με τα μάτια μου να πέφτει ξύλο σε μικρά βουλγαράκια από τραβέλια και παλιές πουτάνες-μπάζα.Πάντως αν τη δει κανείς αξίζει με τα χίλια.Έχει σφιχτό κωλαράκι και βγάζεις τρελά γούστα
δωσε μας κ αλλες πληροφοριες αν θες, πως ηταν

που τη πετυχες κ τι ωρα περιπου
 

ΣΚΟΡΕΡ

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Την πέτυχα στο τρίγωνο αριστερά όπως πας προς τα δυτικά αρκετά πριν το φανάρι του City Gate.Μέτριο ανάστημα,τίποτα εξαιρετικό από εμφάνιση αλλά όλα τα λεφτά στα υπόλοιπα.Την ψάχνω σχεδόν κάθε βράδυ εδώ και κανένα μήνα αλλά δεν την έχω ξαναπετύχει.Παιδιά όπως και σε οποιονδήποτε άλλο επαγγελματικό ή "επαγγελματικό" χώρο όποιον κάνει καλά τη δουλειά του κοιτάνε να τον φάνε οι μέτριοι.Με άλλα λόγια αν βρεις κάποια που βγάζει γούστα κοίτα να γαμήσεις όσο πιο πολύ μπορείς γιατί θα εξαφανιστεί.Το ίδιο έχει συμβεί με όλες τις καλές
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
οντωσ φιλαρακι με αυτο που λεσ ισωσ να εχεισ δικιο.εγο πριν 3-4 μηνεσ βρηκα ενα πιτσιρικη 25 ετων ελληνιδα νομιζω γιωτα ,ηταν ολα τα λεφτα γεματουλα κοντουλα γενικα με πολυ νοστιμο πρωσοπακι.με 25 ευρω την ειχα 50 λεπτα στο αμαξι ολα ελευθερα μιλαμε δεν ελεγαι οχι πουθενα ,κατι μου ειχε πει οτι συχναζει στο παρκο καβαλασ κατι τετοιο υπαρχει στην θεσσαλονικη.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Υπάρχει οδός Καβάλας στην περιοχή... αλλά Πάρκο...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Από Γιαννιτσών στρίβεις αριστερά στο φανάρι της Κωλέττη και στο πρώτο στενό δεξιά. Έφτασες Καβάλας.

Αν τη βρεις πες και σε μας να πάμε να δούμε... και να δοκιμάσουμε!
 

ΣΚΟΡΕΡ

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Και μόλις βρεις το τέλειο φίλε και συναγωνιστή δοκιμαστή πάρτο σπίτι σου αν θέλεις να το ξαναδείς (βλέπε σχόλιό μου παραπάνω).Ακόμα και τηλέφωνο να σου δώσει σε δυο βδομάδες το πολύ δε θα ισχύει γιατί "της το έκλεψαν".
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Nα ευχαριστησω το φιλο που μου εδωσε το τηλ της Κατιας γιατι την εψαχνα.Μονο στο χωρο της πλεον απο νωρις το μεσημερι και το προγραμμα της για την τιμη του πολυ καλο
 

geo6

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Να σαι καλα κι εσυ φιλε μου.Κι εγω περναω ΄καλα με την Κατια και με βολευει και λογω δουλειας οι μεσημεριανες ωρες που δουλευει πλεον.Χαιρετω
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Σπίτι δύσκολο... να πεις στην γυναίκα τι; Είναι η λογίστριά μου;;; Ενώ σε ξενοδοχειάκι...
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
βρε παιδια αν γινετε και σε μενα το τηλ τισ κατιασ.σασ ευχαριστο θα περιμενω.
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
σε ευχαριστο φιλαρακι αλλα πεσ μου κατι,τησ ξερω ολεσ αλλα η κατια ποια ειναι που εβγαινε στην 26ησ με κελλυ,φιονα κτλ,πωσ ειναι εχει αμαξι.λεει απο υπυρεσιεσ.
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Από Γιαννιτσών στρίβεις αριστερά στο φανάρι της Κωλέττη και στο πρώτο στενό δεξιά. Έφτασες Καβάλας.

Αν τη βρεις πες και σε μας να πάμε να δούμε... και να δοκιμάσουμε!

Στην Καβάλας μόνο τραβέλια έχω δει ρε γαμώτο
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Μετά από μακροχρόνια αποχή από το θρεντ και την σκηνή του πληρωμένου έρωτα γενικότερα λόγω οικονομικών δυσκολιών (πουτάνα κρίση!!!) ξαναμπήκα και το μάτι μου έπεσε σε νέες συζητήσεις.

Προσφέρομαι να ξεκαθαρίσω λίγο τα πράγματα, αν και το έκαναν ήδη οι συναγωνιστές David και Tsomidis. Όχι ότι είμαι και ειδικός στις πιάτσες αλλά αυτά που ξέρω είναι:
-Η Ηλέκτρα είναι ξανθιά και τρομερό μωρό εμφανησιακά. Εγώ παλιότερα την πετύχαινα πεζή, δεν θυμάμαι να είχε αμάξι αλλά δεν αποκλείεται. Πιθανόν να είναι η ωραιότερη τρανς που έχω δει στις πιάτσες αλλά δεν μου άρεσε καθόλου η συμπεριφορά της. Συμμετοχή μηδέν και ψάχνει τρόπους να σε μαδήσει ζητώντας έξτρα λεφτά. Τώρα αν ήταν θέμα χημείας πάω πάσο.
-Για την Νίνα δεν έχω άμεση εμπειρία αλλά έχω διαβάσει/ακούσει και παλιότερα ότι είναι πολύ καλή περίπτωση και το ίδιο ισχύει και για την δεσποινίδα με το λευκό Πεζώ κάμπριο που αναφέρατε κάπου.
-Για την δεσποινίδα με το μπλε VW πόλο (Σοφία ή Τάσμπυ λέει ο Tsomidis) θυμάμαι που την είχε πάρει το μάτι μου σε αρκετές βόλτες παλαιότερα αλλά ποτέ δεν την "γνώρισα καλύτερα". Κάποιοι συνάδελφοι μου είχαν πει ότι είναι καλή και έχει μια τάση να είναι ιδιαίτερα ενεργητική οπότε εκεί κάτι δεν μου κόλλησε καλά σ' αυτό και δεν το έψαξα παραπάνω.
Κάτια είναι μία κάποτε κοκκινομάλλα που χρησιμοποιούσε τον ίδιο χώρο με την Ηλέκτρα και έβγαινε πεζή κοντά στην Φιόνα; Αν λέμε για την ίδια την είχα δοκιμάσει μία φορά παλιότερα και θυμάμαι πως είχα μείνει ευχαριστημένος και από εμφάνιση και από απόδοση.

Παρεμπιπτόντως αν κάποιος συναγωνιστής και καλοθελητής θέλει να μου δώσει το τηλέφωνό της, και εμένα με βολεύουν πολύ περισσότερο οι μεσημεριανές ώρες για τέτοιου είδους δουλειές και εκεί είναι το κυρίως πρόβλημά μου με τις πιάτσες: δεν με βολεύει / εξυπηρετεί να κάνω κύκλους μέσα στην άγρια νύχτα ακούγοντας Ραπτόπουλο και καταστρέφοντας τις αναρτήσεις μου στις ράγες του τραίνου.

Επίσης, αν κάποιος συναγωνιστής έχει την διάθεση και τις γνώσεις για να συμπληρώσει τις δικές μου προτείνω να κάνουμε μια λίστα με τις γνωστότερες και πιο συχνά εμφανιζόμενες τρανς που να περιλαμβάνει περιγραφή, σημείο και ώρες που στήνονται, αυτοκίνητο, γνώμες για την απόδοση, κόστος κλπ. και να την αναρτήσουμε εδώ (ή σε διαφορετικό θρεντ στο οποίο να παραπέμπουμε) ώστε να μην χρειάζονται διαρκείς ερωτήσεις πάνω στο θέμα.

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς μετά την μακροχρόνια απουσία μου,
ο ένας και μοναδικός Πρόεδρος!!! ;)
 

ΣΚΟΡΕΡ

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Σπίτι δύσκολο... να πεις στην γυναίκα τι; Είναι η λογίστριά μου;;; Ενώ σε ξενοδοχειάκι...

Φιλαράκι εγώ δεν έκανα το λάθος να παντρευτώ.Έχω κάνει πολλές μαλακίες στη ζωή μου αλλά τόσο χοντρή με την καμία.Τι να την κάνω τη μαλακισμένη?Να την ταϊζω,να τρέχω στα χιονοδρομικά και ν'αγοράσω τζιπ για να κοκορεύεται στις φίλες της που βρήκε τέτοιον λάκη?Βρε ουστ!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Να την ταϊζω,να τρέχω στα χιονοδρομικά και ν'αγοράσω τζιπ για να κοκορεύεται στις φίλες της που βρήκε τέτοιον λάκη?Βρε ουστ!

Προς το παρόν κανένα από τα τρία δεν έγινε... λες;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom