Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Jimniosze45

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2024
Μηνύματα
37
Like
73
Πόντοι
0
Δεν είναι πρεζόνι η Ιουλία φίλε μου . θύμα του τσιγγάνικου έρωτα είναι,περιμένει ακόμα να γίνει καράβι το φεγγάρι.
Λαμπρό το μέλλον μπροστά της τότε ...με μωρό εκδιδόμενη και σύζυγό μελλοντικό τρόφιμο φυλακών Διαβατών
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Λαμπρό το μέλλον μπροστά της τότε ...με μωρό εκδιδόμενη και σύζυγό μελλοντικό τρόφιμο φυλακών Διαβατών
Σιγά δεν είναι η πρώτη της φορά ,παίζει να πάει και για πολύτεκνη τώρα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
21:00 μέχρι τώρα βόλτες αρκετές στην Γιαννιτσών και Μοναστηρίου όπου επικρατεί ενας χαμός .
Μοναστηριου πέτυχα μονο την Σύλβια .
Παντού γύφτοι και αστυνομία να τους σταματάει και με μια σύλληψη μάλιστα .
Διχάλα διάσπαρτα πρεζόνια .
Η Νταίζη μιλφ δεν φάνηκε αλλά πάλι περίμενε ένας μαλακας με αλαρμ οπότε κλασικά ,τηλεφωνακι -χοτελ.
Απέναντι η Ντανιέλα από νωρίς με τζιν φούστα .
Στην στροφή για Πειραιώς το σεβρολετ και η Σόνια με ροζ μίνι φόρεμα .
Λίγο πιο κάτω η μάνα της Σόνιας .
Απέναντι από την χλόης οι δύο χοντρούλες και στην χλόης η πολύ χοντρή Βουλγάρα που βγαίνει με την τσιμπουκοχειλου, όπου ένας ήρωας την φόρτωσε .
Λαμαρίνες η Ιουλία με γαλάζιο μίνι φόρεμα και την κοιλιά τούμπανο ,αρκετοί τολμηροί να σταματάνε αλλά δεν φόρτωσε κανένας .
Δίπλα της η ψιλή ξανθιά τρανς ποδαράτη με μαύρο μίνι .
Πιο πίσω ήταν και η άλλη τρανς με το Φορντ ,η στραβή περούκα που λέει και ο Αλ.
Κατά τις 22:00 είχαμε εμφάνιση και από τις μαύρες .
Στο 4ολ μια χοντρούλα που μιλάει συνήθως με την αλβανίδα και είχε μαζί της μια ακόμα πιτσιρικα γυφτιτσα που πέρασα αρκετές φορές αλλά δεν σταματούσα γιατί έμοιαζε πολύ την κρητικια αλλά τελικά δεν ήταν ..άλλη φορά θα γίνει αναγνώριση.
Σε όλο το μήκος της Γιαννιτσών περιφέρεται η κατσαρίδα όπου σήμερα ήταν πολύ περιποιημένη και φορτώθηκε ,ένα 20ρικο πίπα -γαμιση ,αρκετά καλή σε όλα με όρεξη να σε τελειώσει .ωραία αίσθηση ,αλλά πολύ σκινι,είναι πάρα πολύ αδύνατη , προφανώς από τους γνωστούς λόγους αλλά έτσι όπως έχει καταντήσει η πιάτσα μια από τις σταθερες και καλές μπορώ να πω ,δεν τα έκλαψα μια χαρά ήταν .
Η αλβανίδα σήμερα με τέρμα καύλα ολόσωμο διάφανο μαύρο φόρεμα που φαίνεται η στριγκαρα και τα κώλομαγουλα ..δηλαδή τα πάντα όλα .
Κτηνιατρική 3 κροσακια δυνατά σε εμφάνιση για τους λάτρεις.
Αυτά ως τώρα στα μέρη μας .
Τρελή κίνηση από ατσαλους μαλακες αγαμητους που αν πάρεις για λίγο τα μάτια και αφαιρεθείς σίγουρα θα σε σκοτώσουν .προσοχή γιατί η μαλακία δεν έχει όρια .
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
261
Like
691
Πόντοι
81
Δεν είναι πρεζόνι η Ιουλία φίλε μου . θύμα του τσιγγάνικου έρωτα είναι,περιμένει ακόμα να γίνει καράβι το φεγγάρι.
και κατεληξε να ειναι αυτη σαν καραβι! μαουνα δηλαδη!
 

Velop3

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
55
Like
45
Πόντοι
0
Εγω θα κανω καταδρομικη σημερα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κανενα πετιτ βουλγαρικο γιατι η πουτσα μου εχει γινει σαν σαμπρελα απο λεωφορείο
Γενικά ξέρεις κανένα πετιτ στην Θεσσαλονίκη? Δε μας νοιάζει η εθνικότητα..αν ξέρεις σε παρακαλώ δώσε καμιά πληροφορία
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
261
Like
691
Πόντοι
81
Βολτα προ ολιγου ...Νωχελικα τα πραγματα ! κατι μαυρες διασπαρτες επι της γιαννιτσων!
Αλβα στο ποστο της
Ενας μερακλης τρανς στο σελ !
Χοντρες της χλοης περπατουσαν την γιαννιτσων!
Καταθεση εγινε στην γκαστρωμενη-τρελη-κλινικα επικινδυνη της πιατσας Ιουλια!
Αυτη την φορα ολοκληρωθηκε η πραξη με ακομη μια φορα αρνητικο οτι μιλουσε στο κινητο με τον μαλακα της !
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Βολτα προ ολιγου ...Νωχελικα τα πραγματα ! κατι μαυρες διασπαρτες επι της γιαννιτσων!
Αλβα στο ποστο της
Ενας μερακλης τρανς στο σελ !
Χοντρες της χλοης περπατουσαν την γιαννιτσων!
Καταθεση εγινε στην γκαστρωμενη-τρελη-κλινικα επικινδυνη της πιατσας Ιουλια!
Αυτη την φορα ολοκληρωθηκε η πραξη με ακομη μια φορα αρνητικο οτι μιλουσε στο κινητο με τον μαλακα της !
Την γάμησες έτσι τούμπανο που ήταν σήμερα ;
Σαν γαλάζιο βαρελάκι ήταν ρε τρελέ
 

Papatzhs69

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
261
Like
691
Πόντοι
81
Την γάμησες έτσι τούμπανο που ήταν σήμερα ;
Σαν γαλάζιο βαρελάκι ήταν ρε τρελέ
Εκανα εναν τελευταιο ελεγχο...15-25 μερες μαξ δινω μεχρι γεννητουρια!
Βαρελακι οντως... ειδικα οταν περπαταει σαν παπια-χηνα παει
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
Επειδή ο @DEWARSS μίλησε για μαύρες, στη μόνη που έχω δώσει πίπα στην καβάντζα των συμπεθέρων, είναι η στάζει πιπέρι, η μαύρη πούτσα του ΜΠΕΡΙ.
10 Ευρώ (φυσικά και ζήτησε 15), έντονο ρούφηγμα, σε σημείο ενόχλησης, γρήγορο ξεφόρτωμα, καλημέρα, καλησπέρα, καληνύχτα.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
294
Like
1.211
Πόντοι
201
Λεω να παω για κανα καφε δυτικα..λετε να εχει τιποτα ως το μεσημερι η μονο τζανκια?
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
294
Like
1.211
Πόντοι
201
21:00 μέχρι τώρα βόλτες αρκετές στην Γιαννιτσών και Μοναστηρίου όπου επικρατεί ενας χαμός .
Μοναστηριου πέτυχα μονο την Σύλβια .
Παντού γύφτοι και αστυνομία να τους σταματάει και με μια σύλληψη μάλιστα .
Διχάλα διάσπαρτα πρεζόνια .
Η Νταίζη μιλφ δεν φάνηκε αλλά πάλι περίμενε ένας μαλακας με αλαρμ οπότε κλασικά ,τηλεφωνακι -χοτελ.
Απέναντι η Ντανιέλα από νωρίς με τζιν φούστα .
Στην στροφή για Πειραιώς το σεβρολετ και η Σόνια με ροζ μίνι φόρεμα .
Λίγο πιο κάτω η μάνα της Σόνιας .
Απέναντι από την χλόης οι δύο χοντρούλες και στην χλόης η πολύ χοντρή Βουλγάρα που βγαίνει με την τσιμπουκοχειλου, όπου ένας ήρωας την φόρτωσε .
Λαμαρίνες η Ιουλία με γαλάζιο μίνι φόρεμα και την κοιλιά τούμπανο ,αρκετοί τολμηροί να σταματάνε αλλά δεν φόρτωσε κανένας .
Δίπλα της η ψιλή ξανθιά τρανς ποδαράτη με μαύρο μίνι .
Πιο πίσω ήταν και η άλλη τρανς με το Φορντ ,η στραβή περούκα που λέει και ο Αλ.
Κατά τις 22:00 είχαμε εμφάνιση και από τις μαύρες .
Στο 4ολ μια χοντρούλα που μιλάει συνήθως με την αλβανίδα και είχε μαζί της μια ακόμα πιτσιρικα γυφτιτσα που πέρασα αρκετές φορές αλλά δεν σταματούσα γιατί έμοιαζε πολύ την κρητικια αλλά τελικά δεν ήταν ..άλλη φορά θα γίνει αναγνώριση.
Σε όλο το μήκος της Γιαννιτσών περιφέρεται η κατσαρίδα όπου σήμερα ήταν πολύ περιποιημένη και φορτώθηκε ,ένα 20ρικο πίπα -γαμιση ,αρκετά καλή σε όλα με όρεξη να σε τελειώσει .ωραία αίσθηση ,αλλά πολύ σκινι,είναι πάρα πολύ αδύνατη , προφανώς από τους γνωστούς λόγους αλλά έτσι όπως έχει καταντήσει η πιάτσα μια από τις σταθερες και καλές μπορώ να πω ,δεν τα έκλαψα μια χαρά ήταν .
Η αλβανίδα σήμερα με τέρμα καύλα ολόσωμο διάφανο μαύρο φόρεμα που φαίνεται η στριγκαρα και τα κώλομαγουλα ..δηλαδή τα πάντα όλα .
Κτηνιατρική 3 κροσακια δυνατά σε εμφάνιση για τους λάτρεις.
Αυτά ως τώρα στα μέρη μας .
Τρελή κίνηση από ατσαλους μαλακες αγαμητους που αν πάρεις για λίγο τα μάτια και αφαιρεθείς σίγουρα θα σε σκοτώσουν .προσοχή γιατί η μαλακία δεν έχει όρια .
Ηταν η τσιμπουκοχειλου?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Ηταν η τσιμπουκοχειλου?
Όχι φίλε την είχα στο μυαλό μου να τα δώσω εκεί αλλά δεν ήταν και μάλλον λείπει πάλι .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λεω να παω για κανα καφε δυτικα..λετε να εχει τιποτα ως το μεσημερι η μονο τζανκια?
Επειδή είναι Σάββατο ίσως βρεις τίποτα Βουλγάρες
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
294
Like
1.211
Πόντοι
201
Όχι φίλε την είχα στο μυαλό μου να τα δώσω εκεί αλλά δεν ήταν και μάλλον λείπει πάλι .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Επειδή είναι Σάββατο ίσως βρεις τίποτα Βουλγάρες
Αυτη η γαμημενη την εχει κανει καλα την μπιζνα...ερχεται βγαζει λεφτα για λιγες μερες κ εφυγε..τωρα λογικα θα λιαζει τη μουναρα της στη βαρνα μαζι με τα τσιμπουκοχειλα της...θα κανει και εκει καμια βιζιτα και ολα καλα...αυτη ειναι περιπτωση για ξενοδοχειο αποψη μου φιλε..η συγκεκριμενη δηλαδη...θα κανω ενα περασμα μετα θα δωσω ανακοινωθεν αν δω τιποτα καλο..αλλιως με βλεπω για Julieta red diamond
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Αυτη η γαμημενη την εχει κανει καλα την μπιζνα...ερχεται βγαζει λεφτα για λιγες μερες κ εφυγε..τωρα λογικα θα λιαζει τη μουναρα της στη βαρνα μαζι με τα τσιμπουκοχειλα της...θα κανει και εκει καμια βιζιτα και ολα καλα...αυτη ειναι περιπτωση για ξενοδοχειο αποψη μου φιλε..η συγκεκριμενη δηλαδη...θα κανω ενα περασμα μετα θα δωσω ανακοινωθεν αν δω τιποτα καλο..αλλιως με βλεπω για Julieta red diamond
Μπα δεν είναι έτσι ..αυτή έχει ένα ταβάνι σαν το γερμανοβουλγαρακι,σου λέει θέλω 100-200 την ημέρα ,αφού έρχονται με τα αλαρμ και μου τα ακουμπάνε σε 1-2 ώρες γιατί να κάθομαι 10ωρο;
Αυτή την στιγμή το πιο πιθανό είναι να βρίσκεται Σαντάνσκι -πετριτσι ή περίχωρα και να έχει φάει ηδη το 1000ρικο που μάζεψε μια εβδομάδα,οπότε μόλις μπεις Κουλατα την παίρνεις χοτελ ,αλλιώς περιμένεις να μας έρθει από εβδομάδα.

Επίσης όπως είπα και χθες στην βόλτα μου ,ο μαλακας με τα αλαρμ περίμενε τηλεφωνικός την Νταίζη μιλφ και μετά κατά τις 23:00 γύρισε στο πόστο της όπου έκατσε μέχρι 00:30 εχθές γιατί δεν την φόρτωσε κανείς μέχρι τότε .
Αφού κάποιες θέλουν να δουλεύουν επιλεκτικά και να πουλάνε και μούρη ας κάτσουν σπίτι και ας δουλεύουν με το τηλέφωνο.
Η συγκεκριμένη είναι πλέον Χ από μένα εδώ και πολύ καιρό ,ενώ την φόρτωνα αραιά και που και όλα μια χαρά ,μόλις σήκωσε λίγο κεφάλι με την διαφήμιση που έγινε εδώ μέσα...σταματάω .μια μέρα να την πάρω και της λέω -
D: γεια σου Νταίζη τι κάνεις ;
N: έχω δουλειά ,περιμένω πελάτη από τηλέφωνο .

Ούτε γεια ούτε τίποτα , άι γαμησου που νομίζεις ότι έγινες και η Εμμανουέλα της Γιαννιτσών.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
768
Like
4.061
Πόντοι
446
Χθεσινή βόλτα στις 22:20,
Χθες είδα 4 τρανς επί της Γιαννιτσών και μου έκανε εντύπωση λόγω ότι πάντα έβλεπα 1-2. Κίνηση από κορίτσια ικανοποιητική θα έλεγα.
Μπαίνοντας από ανατολικά, στο shell μια τρανς, απέναντι η Αλβα στα μαύρα, όμορφη και περιποιημένη αλλά μέχρι εκεί, για εμένα ο λύκος δεν αλλάζει μόνο για ένα γειά πλέον, μιλούσε με την χοντρούλα πριν τα 4all.
Μετά το 4all 2 μαύρες, η μία πρέπει να ήταν η Σόνια, ομορφούλες, πιο κάτω η μαμά της Σόνιας και μετά η Ιουλία με κοιλιά μεγάλη. Η στιλο όλως περιέργως δεν ήταν στο μέρος της, χλόης άδεια, απέναντι οι χοντρές, και λίγο πιο κάτω είδα πλέον πρώτη φορά την κατσαρίδα με τα γυαλιά και μαύρα κολάν, θα έλεγα γαμευσιμη 100% η οποία πηγαινοερχόταν.
Πιο κάτω Ντανιέλα και Νταίζη.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Χθεσινή βόλτα στις 22:20,
Χθες είδα 4 τρανς επί της Γιαννιτσών και μου έκανε εντύπωση λόγω ότι πάντα έβλεπα 1-2. Κίνηση από κορίτσια ικανοποιητική θα έλεγα.
Μπαίνοντας από ανατολικά, στο shell μια τρανς, απέναντι η Αλβα στα μαύρα, όμορφη και περιποιημένη αλλά μέχρι εκεί, για εμένα ο λύκος δεν αλλάζει μόνο για ένα γειά πλέον, μιλούσε με την χοντρούλα πριν τα 4all.
Μετά το 4all 2 μαύρες, η μία πρέπει να ήταν η Σόνια, ομορφούλες, πιο κάτω η μαμά της Σόνιας και μετά η Ιουλία με κοιλιά μεγάλη. Η στιλο όλως περιέργως δεν ήταν στο μέρος της, χλόης άδεια, απέναντι οι χοντρές, και λίγο πιο κάτω είδα πλέον πρώτη φορά την κατσαρίδα με τα γυαλιά και μαύρα κολάν, θα έλεγα γαμευσιμη 100% η οποία πηγαινοερχόταν.
Πιο κάτω Ντανιέλα και Νταίζη.
Πρόσεχε μην μπερδεύετε την κατσαρίδα με την άλλη την πρεζου που είναι πιο κάτω μετά την χλόης .
Μοιάζει από μακρυά γιατί φοράει και αυτή παρόμοια γυαλιά αλλά καμία σχέση στην πραγματικότητα.
Το λέω για τους πιο νέους .
Η κατσαρίδα είναι γεμάτη πιρσινγκ και τατουάζ,εχθές φορούσε μαύρο κολάν και αμανικο μπλουζάκι βαμμένη και έχει κάτι σαν κόκκινη ανταύγεια στο μαύρο μαλλί,η κατσαρίδα εχθές πήγαινε μέχρι χλόης και πίσω .
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
294
Like
1.211
Πόντοι
201
Σκουπίδια , Κινέζοι και κάνα δυο πρεζόνια να φανταστώ ..
Αντρας πρεζονι με ζακετα...update κανει πιατσα μια με σπασμενο χερι απεναντι απο ερειπιο θεση Σονιας..ειναι και μια αλλη στη θεση της Σονιας ετοιμοροπη..πιπα με σπασμενο χερι δεν μου εκαναν ποτε το σκεφτομαι
 
Τελευταία τροποποίηση:

greco24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Πηγα κατω πριν λιγο γεματο με αστυνομικους, να ρωτησω αυτο το ξανθο που ειναι απεναντι απο την αλβανιδα ειναι τρανς? Και μια λιγο πιο μετα την αλβανιδα παχουλη αλλα ομορφη αξιζει? Φορουσα κιντρινι μπλουζα σημερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom