Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Νίκο κάτι δεν μας λες καλά ,σε ένα μεσημέρι πέτυχες και την Χρύσα και την Σβεντα που έχουν εξαφανιστεί από τα Χριστούγεννα;
Υπάρχει κάποιος άλλος να καλύψει το μεσημεριανό ρεπορτάζ ,όντως ξανά βγήκαν αυτές ;
Ποιες άλλες είναι πλέον την ημέρα ;
H Χρύσα σίγουρα αδερφέ. Η άλλη δεν την ξέρω την κυρια
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Δώσε λίγο μια περιγραφή της Χρύσας γιατί ξαφνικά και άλλος ρώτησε εχθές .
Αδύνατη μικρό κολαρακι 1.75 με χαρακτηριστικά φρύδια προς τα πάνω.....απο μακρυά φέρνει λίγο σε Ασιάτισσα.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Αδύνατη μικρό κολαρακι 1.75 με χαρακτηριστικά φρύδια προς τα πάνω.....απο μακρυά φέρνει λίγο σε Ασιάτισσα.
και πατούσες σαν των Hobbit από το πολύ περπάτημα, να συμπηρωσω
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.690
Πόντοι
3.796
Αδύνατη μικρό κολαρακι 1.75 με χαρακτηριστικά φρύδια προς τα πάνω.....απο μακρυά φέρνει λίγο σε Ασιάτισσα.
Ναι αυτή είναι .
Ζήτησα περιγραφή μήπως φορτωσες άλλη και απλά σου έδωσε άλλο όνομα .
Πλέον κάνει σπάνιες εμφανίσεις και περίεργες ώρες .
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
287
Like
1.159
Πόντοι
201
Περασμα απο το δρομο μας...απο ανατολικα προς δυτικα..δυο κροσσακια η ζιζελ με αλλη μια πριν τη σελ...η ψιλολιγνη ξανθια απεναντι απο το ποστο της αλβας η οποια ελλειπε...χλοης μια μονη της..η κλασικη χοντρη στη τραπεζα πριιν τη χλοης με τα ιδια ρουχα.. οι δυο χοντρες στα καγκελα διπλα απο το γκρεμι..η Σονια σε μεγαλα κεφια σχεδον ατη μεση του δρομπυ να χορευει..δυο τζανκι στη διχαλα δεν βλεπονταν απο την αφυδατωση...πεσοντων πυροσβεστων μια κοκκινομαλα καθισμενη εκανε πιατσα δεν σταματησα να ρωτησω αλλα την ξερει κανεις τι εστι νεοφερμενη?
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
144
Κριτικές
4
Like
461
Πόντοι
301

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.690
Πόντοι
3.796
Περασμα απο το δρομο μας...απο ανατολικα προς δυτικα..δυο κροσσακια η ζιζελ με αλλη μια πριν τη σελ...η ψιλολιγνη ξανθια απεναντι απο το ποστο της αλβας η οποια ελλειπε...χλοης μια μονη της..η κλασικη χοντρη στη τραπεζα πριιν τη χλοης με τα ιδια ρουχα.. οι δυο χοντρες στα καγκελα διπλα απο το γκρεμι..η Σονια σε μεγαλα κεφια σχεδον ατη μεση του δρομπυ να χορευει..δυο τζανκι στη διχαλα δεν βλεπονταν απο την αφυδατωση...πεσοντων πυροσβεστων μια κοκκινομαλα καθισμενη εκανε πιατσα δεν σταματησα να ρωτησω αλλα την ξερει κανεις τι εστι νεοφερμενη?
Η κοκκινομαλλα είναι αυτή που ανέφερα πριν κάνα δυο εβδομάδες .
Την είχα πάρει για πίπα .
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
287
Like
1.159
Πόντοι
201
Η κοκκινομαλλα είναι αυτή που ανέφερα πριν κάνα δυο εβδομάδες .
Την είχα πάρει για πίπα .
Dew την πετυχες μετα τη διχαλα εγω σε εντελως αλλη περιοχη και ητανε μπαμπατσικη..δεν μιλαμε για την ιδια σιγουρα...
 

Nick_123

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2024
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαι καινούργιος στην Θεσσαλονίκη θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν πρωινές πιάτσες, και που ακριβώς είναι η βράδυνες
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.250
Πόντοι
746
Καλησπέρα είμαι καινούργιος στην Θεσσαλονίκη θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν πρωινές πιάτσες, και που ακριβώς είναι η βράδυνες
Λιγες σελιδες πισω θα βρεις οτι θελεις. Κανε ενα κοπο...Καλως ηρθες
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.969
Πόντοι
4.895
@Yiannis888 συγνωμη...μετα τη Νταίζη μιλφ, σήμερα ήταν η σειρά της Σίας.

Πέρασμα γύρω στις 9.30

Ντανιέλα, Σόνια, Μαμά Σόνιας, Ιουλία, Φίατ Στίλι, Γιαγιά Σεβρολέτ (?) Σία και κάτι τζάνκια της κακιάς ώρας.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
762
Like
4.028
Πόντοι
446
@Yiannis888 συγνωμη...μετα τη Νταίζη μιλφ, σήμερα ήταν η σειρά της Σίας.

Πέρασμα γύρω στις 9.30

Ντανιέλα, Σόνια, Μαμά Σόνιας, Ιουλία, Φίατ Στίλι, Γιαγιά Σεβρολέτ (?) Σία και κάτι τζάνκια της κακιάς ώρας.
Να χαρώ το φιλαράκι μου :grin:, ελπίζω να το ευχαριστήθηκες!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.010
Like
4.346
Πόντοι
456
Περασμα 10 πάρα. Τσίμπησα το καινούργιο βουλγαρακι ετών 20 με 22 όμορφο και κορμακι τρελά. Πετιτ με επιδερμιδα και κωλαρακι για πολύ προδερμ. Στην χλόης ήταν μαζί με όλες τις χοντρές. 20 ευρώ. Αποτι καταλαβα την βγάζει πιατσα η χοντρη η μαυριδερή, ιπποπόταμο που την λέω εγώ που συχνάζει χλοης.
Αγγλικά μηδέν βέβαια και πολύ άβγαλτο σε υπηρεσίες. Αλλα η πουτσα καγκελο στην ιδέα της ηλικίας και του κορμιού και ότι επιτέλους ήρθε κατι φρεσκο. Βυζι βέβαια κρεμασμένο πολύ. Μην περιμενεται πολλα πολλά από υπηρεσίες. Αρκετές καβλες να έχεται....
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.010
Like
4.346
Πόντοι
456
Λίγο πιο μετά φορτωμα και κατσαριδα. Μια χαρα σε όλα. 20 καποτα ολα εννοείται. Κωλαρακι για ξεσκισμα. Η άτιμη μετά από τόσα χρόνια ίδια. Νορμαλ σε όλα στο σύνολο
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
287
Like
1.159
Πόντοι
201
Τι εγινε ρε μαγκες δε γαμαει κανεις?καλα ρε δεν ενδιαφερεστε εστω λιγο για τον δρόμο μας...ολοκληρο Σαββατο με τις γυναικες σας ησασταν ολοι ρε χαραμοφαηδες?αγχώνεστε για το πρωτάθλημα και δε σας σηκώνεται?
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
356
Like
611
Πόντοι
81
Τι εγινε ρε μαγκες δε γαμαει κανεις?καλα ρε δεν ενδιαφερεστε εστω λιγο για τον δρόμο μας...ολοκληρο Σαββατο με τις γυναικες σας ησασταν ολοι ρε χαραμοφαηδες?αγχώνεστε για το πρωτάθλημα και δε σας σηκώνεται?
Εγω θα κανω καταδρομικη σημερα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγω θα κανω καταδρομικη σημερα
Κανενα πετιτ βουλγαρικο γιατι η πουτσα μου εχει γινει σαν σαμπρελα απο λεωφορείο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Velop3

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Ίδιο κλασικό σκηνικό απόψε στην πιάτσα αν και βγήκα λίγο νωρίτερα γύρω στις 23,30 απόψε...
Αλβανίδα, Μαρία stilo, Σόνια και μαμά της στα πόστα τους...
Κατσαρίδα λίγο πιο πάνω από την παιδική χαρά και μαύρες στα πόστα τους.

Αξιοσημείωτη η επιστροφή της πολύ όμορφης κρος Άννυ που είναι πραγματικά δύσκολο να την ξεχωρίσεις από κοπέλα και πλέον βγαίνει στη Μοναστηρίου στο ύψος της Πειραιώς γιατί όπως έγραψαν κάποιοι της την έπεσαν οι γυφτοκρος κλπ

Επίσης αξιοσημείωτο ότι στη διχάλα είχε δύο νεαρά πρεζόνια εκ των οποίων το ένα κάπως ξανθό ανοιχτόχρωμο έμοιαζε σαν ανήλικο και κάπως σαν δαρμένο στο πρόσωπο.
Το άλλο είναι μόνιμο εκεί μελαχρινό μικροκαμωμένο.

Επίσης στη Μοναστηρίου περίπου απέναντι από την Πειραιώς ξανθιά μιλφ με ίσιο καρέ μαλλί, αδύνατη ξερακιανή... ποια είναι αυτή?δε την έχω ξαναδεί

Ε αυτά σε γενικές γραμμές με υποτονική κίνηση απόψε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom