Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
264
Like
1.075
Πόντοι
201
Χιλια συγνωμη φιλε ...
Απλα εχω χρονια να επισκεφτο πιατσα και ρωτισα πως μπορο να την βρω την κοπελα ποιο ευκολο ...
να εχουμε μια ωραια βδομαδα και γιορτες ...
πλεον μπορο να αρχισω ξανα της βολτες
Μονο τρανς μπορεις να βρεις στο kanesex....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αντε επειδη ειμαι καλος ανθρωπος αν θελεις ας ψαξει 15-18 Νοεμβριου εδω το θεμα οου συναγωνιστης εστειλε φωτογραφια της χειλους..επειδη εχω κεφια σημερα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.442
Πόντοι
3.796
Μονο τρανς μπορεις να βρεις στο kanesex....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αντε επειδη ειμαι καλος ανθρωπος αν θελεις ας ψαξει 15-18 Νοεμβριου εδω το θεμα οου συναγωνιστης εστειλε φωτογραφια της χειλους..επειδη εχω κεφια σημερα
Τρανς - γυναίκα που λένε τώρα ..:cheesy::cheesy::cheesy:ρε τι τραβάμε παλαιοχριστιανοι θα γίνουμε γαμω τις εποχές που ζούμε .
Περιμένω εδώ και καιρό πάντως να ακούσω ερώτηση αν δέχονται κάρτα pos τα κορίτσια.
Στην μπουρδέλο κατάσταση ήδη διευκρινίστηκε το θέμα ..:cheesy::cheesy:καλα ρε δεν ντρέπεστε ;δηλαδή πάτε στην τσατσά και σας λέει 40 ευρώ και απαντάτε -καρτουλα;
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
264
Like
1.075
Πόντοι
201
Τρανς - γυναίκα που λένε τώρα ..:cheesy::cheesy::cheesy:ρε τι τραβάμε παλαιοχριστιανοι θα γίνουμε γαμω τις εποχές που ζούμε .
Περιμένω εδώ και καιρό πάντως να ακούσω ερώτηση αν δέχονται κάρτα pos τα κορίτσια.
Στην μπουρδέλο κατάσταση ήδη διευκρινίστηκε το θέμα ..:cheesy::cheesy:καλα ρε δεν ντρέπεστε ;δηλαδή πάτε στην τσατσά και σας λέει 40 ευρώ και απαντάτε -καρτουλα;
Καλησπερα..ειμαι νεος στη πιατσα..παιζει τα κοριτσια να δεχονται American express?παρακαλω σοβαρες απαντησεις γιατι χτιζω αφορολογητο
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
σελιδα 970. ΜΙλαμε για εργαλειο ....
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
264
Like
1.075
Πόντοι
201

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.442
Πόντοι
3.796

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
264
Like
1.075
Πόντοι
201
Μετα απο αυτα που εχουμε φαει βαζει κατω τη μπελουτσι 15 φορες.
Οταν θα πας και θα σου ζητησει 50€ ακατεβατα τωρα μη σε παραξενεψει..καθως δεν ειναι χαζες μπαινουν εδω και διαβαζουν..δε χρειαζεται πολλα πολλα..φροντισε για ολους οπως και εμεις φροντιζουμε για ολους τους αλλους εκτος και αν η τσεπη σου ριναι για μεγαλυτερα κυβικα ..τοτε ασε τη πιατσα για εμας που την ζουμε..φιλικα παντα
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
Άννα από Αλβανία μετά το σελ προς δυτικά. 20αρου και αρκετουτσικη βιασύνη απορώ πως τελείωσα... δύσκολα θα ξανά μπαινα...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.143
Like
8.125
Πόντοι
2.356
H Τζανίκα Μπελόυτσι?

Εντάξει και ο Μπένυ Μέγκαν Φοξ....τι διαβάζουμε ρε πούστη μου.
Μη τα λες αυτά έχουμε 10 επισκέπτες τώρα θα μας γαμησουν την Μπενυ οι μπανιστηρτζήδες
Κάποτε είχαμε καμιά 40ρια π μιλούσαμε για την νταιζη κ μετά γέμισε η διχάλα αυτοκίνητα
Τώρα θα μποτίλιαρει το shell
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.442
Πόντοι
3.796
Μη τα λες αυτά έχουμε 10 επισκέπτες τώρα θα μας γαμησουν την Μπενυ οι μπανιστηρτζήδες
Κάποτε είχαμε καμιά 40ρια π μιλούσαμε για την νταιζη κ μετά γέμισε η διχάλα αυτοκίνητα
Τώρα θα μποτίλιαρει το shell
Ο Μπένι θα τους πάρει δύο ,δύο να μην σου πω θα καρφώνει και έναν από μπροστά ,οπότε θα αποσυμφορηθεί η ουρά στο σελ.
Τι διάολο έχουν αυτά τα βενζινάδικα στην Γιαννιτσών και τραβάνε τόσο κόσμο ,θα περνάει κανένας άσχετος και θα νομίζει ότι έχουν προσφορά στην βενζίνη.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Μαρία stilo μέχρι κι τώρα... Άννα περούκα χωρίς περούκα όμως, Ιουλία στις λαμαρίνες, Ντανιέλα ψηλά δεξιά στη Γιαννιτσών όλες στα πόστα τους απόψε...
Οι μαύρες επίσης στις γωνίες Χαλκίδος, Μαζαράκη και Χλόης 6-7 πρέπει να είναι στο σύνολο....
Στη διχάλα δύο πρεζόνια σε άσχημη κατάσταση.
Και μάνα Σόνιας στο πρώτο πέρασμα που έκανα γωνία Χαλκίδος κι αυτή.

Από τρανς γωνία Γιαννιτσών Μαζαράκη η μελαχρινή Βικτώρια έχει πάρει πολλά κιλά πλέον, κάποτε ήταν πολύ εμφανίσιμη.
Γωνία απέναντι από το 4αλλ επανεμφάνιση μετά από πολύ καιρό τρανς Λάουρα, μεγάλη ξεπέτα αλλά διατηρεί εμφάνιση ακόμα.
Λίγο παρακάτω η Εμυ που δεν ξεχωρίζεις αν είναι τραβεστί,στο περίπτερο κλασσικά κρος με μαύρη καρέ περούκα...
Και στη γωνία για Βουτυρά η ομορφούλα Ζοζέ.
Επίσης στη γωνία απέναντι από την παιδική χαρά ο κρος με τη στραβή περούκα και το ford .

Αυτά σε γενικές γραμμές, πολύ υποτονική κίνηση δεν είδα καμιά να φορτώνεται όσο γυρνούσα πάνω κάτω
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
264
Like
1.075
Πόντοι
201
Μαρία stilo μέχρι κι τώρα... Άννα περούκα χωρίς περούκα όμως, Ιουλία στις λαμαρίνες, Ντανιέλα ψηλά δεξιά στη Γιαννιτσών όλες στα πόστα τους απόψε...
Οι μαύρες επίσης στις γωνίες Χαλκίδος, Μαζαράκη και Χλόης 6-7 πρέπει να είναι στο σύνολο....
Στη διχάλα δύο πρεζόνια σε άσχημη κατάσταση.
Και μάνα Σόνιας στο πρώτο πέρασμα που έκανα γωνία Χαλκίδος κι αυτή.

Από τρανς γωνία Γιαννιτσών Μαζαράκη η μελαχρινή Βικτώρια έχει πάρει πολλά κιλά πλέον, κάποτε ήταν πολύ εμφανίσιμη.
Γωνία απέναντι από το 4αλλ επανεμφάνιση μετά από πολύ καιρό τρανς Λάουρα, μεγάλη ξεπέτα αλλά διατηρεί εμφάνιση ακόμα.
Λίγο παρακάτω η Εμυ που δεν ξεχωρίζεις αν είναι τραβεστί,στο περίπτερο κλασσικά κρος με μαύρη καρέ περούκα...
Και στη γωνία για Βουτυρά η ομορφούλα Ζοζέ.
Επίσης στη γωνία απέναντι από την παιδική χαρά ο κρος με τη στραβή περούκα και το ford .

Αυτά σε γενικές γραμμές, πολύ υποτονική κίνηση δεν είδα καμιά να φορτώνεται όσο γυρνούσα πάνω κάτω
Εσυ φορτωσες συναδελφε?
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
253
Like
846
Πόντοι
81
Η θεία με το μπλε το Daewoo στην Πειραιώς βγαίνει ακόμη?Τι γνώμη έχετε όσοι την πήρατε?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Εσυ φορτωσες συναδελφε?
Μπα όχι τι να φορτώσω από αυτές... κανονικά ήμουν για μπουρδέλο χθες με διάθεση δοκιμής νέας κοπέλας, αλλά ξενέρωσα τόσο πολύ από το γυφταριο όπως γράφω και στο σχετικό νήμα που ξενέρωσα και έφυγα
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
264
Like
1.075
Πόντοι
201
Μπα όχι τι να φορτώσω από αυτές... κανονικά ήμουν για μπουρδέλο χθες με διάθεση δοκιμής νέας κοπέλας, αλλά ξενέρωσα τόσο πολύ από το γυφταριο όπως γράφω και στο σχετικό νήμα που ξενέρωσα και έφυγα
Αν πετυχει η μαλακια τυφλα να χει φιλε....πετυχημενη επιβεβαιωμενη τακτικη
 

whoyou

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Η ιουλια ειναι αυτη που καθεται μετα το one salonica στις λαμαρινες;
Αξιζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom