Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.393
Πόντοι
3.796
Χαίρω πολύ ,αυτοί όλοι που στέκονται δίπλα στις πουτανες τι κάνουν ,περιμενουν αστικό ;
Το ίδιο γίνεται και στα εσκορτ απλα εκεί τις περιμένουν στο αμάξι κάτω από το ξενοδοχείο.
Κάπου χάλασε το ντιλ με την πρέζα ,σιγά το νέο .
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
Χθες βραδυ περασμα κατα τις 4+ πολυ νεκρα..μαυρες και λιγα κροςς/τρανς . Φορτωσα ερικα την οποια δεν γνωριζα πριν αλλα μου αρεσε η οψη της. 20ευρω πισω καθισμα. Γρηγορη μαλακια και μετα πιπουλα. Συντομα γυρναει στα πλαγια μπαινω πολυ γρηγορα καθως το γκροβερ ηταν ξεσφυχτο, γραπωνομαι απο κωλομερια και ξεκιναω καρφωμα. τερμα ωραια αισθηση η κολαρα της στο σωμα μου πολυ ωραιος κωλος που δε μπορουσα να τον χορτασω οπως και τα μουτρα της που με καυλωσαν τερμα...γυρναει στα 4 για το τελειωμα και συντομα ενα πολυ ωραια βαθυ χυσιμο με διαρκεια στην κωλαρα της...πραγματικα πολυ ωραια εμπειρια και το μωρο πολυ κομπλε...το μονο που με χαλασαι ειναι πως της τελειωσαν ειπε τα μωρομαντηλα αλλα "ειμαι καθαρη εγω δε λερωνω.." ευτυχως ειχα καβατζωμενα στο αμαξι.. τελευταια την εβγαζα με τσιμπουκακια 10ευρου στο αμαξι ή δρομο αλλα μετα το χθεσινο λεω να δοκιμασω και αλλα φρουτα σε τετοια φαση καθως την γεμισα καλα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.393
Πόντοι
3.796
Χθες βραδυ περασμα κατα τις 4+ πολυ νεκρα..μαυρες και λιγα κροςς/τρανς . Φορτωσα ερικα την οποια δεν γνωριζα πριν αλλα μου αρεσε η οψη της. 20ευρω πισω καθισμα. Γρηγορη μαλακια και μετα πιπουλα. Συντομα γυρναει στα πλαγια μπαινω πολυ γρηγορα καθως το γκροβερ ηταν ξεσφυχτο, γραπωνομαι απο κωλομερια και ξεκιναω καρφωμα. τερμα ωραια αισθηση η κολαρα της στο σωμα μου πολυ ωραιος κωλος που δε μπορουσα να τον χορτασω οπως και τα μουτρα της που με καυλωσαν τερμα...γυρναει στα 4 για το τελειωμα και συντομα ενα πολυ ωραια βαθυ χυσιμο με διαρκεια στην κωλαρα της...πραγματικα πολυ ωραια εμπειρια και το μωρο πολυ κομπλε...το μονο που με χαλασαι ειναι πως της τελειωσαν ειπε τα μωρομαντηλα αλλα "ειμαι καθαρη εγω δε λερωνω.." ευτυχως ειχα καβατζωμενα στο αμαξι.. τελευταια την εβγαζα με τσιμπουκακια 10ευρου στο αμαξι ή δρομο αλλα μετα το χθεσινο λεω να δοκιμασω και αλλα φρουτα σε τετοια φαση καθως την γεμισα καλα.
Μόλις τώρα μου θύμησες το όνομα ,Έρικα είναι αυτή που φορούσε το κόκκινο βρακί του Σούπερμαν.
Φίλε πες δεν είναι λίγο αντιαισθητικό ενώ είναι ωραία παρουσία για τρανς ;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.393
Πόντοι
3.796
40xρονη γυφτισσα παιζει να εχει και δισεγγονα
Αυτές τις μαλακίες διαβάζουμε για αυτό αντιδρώ στα γαμημενα άρθρα .
Βυθίζουν τον κόσμο μια ζωή στο ψέμα ανάλογα με τι είναι στην επικαιρότητα,τώρα για να περάσουν την ενδοοικογενειακή βία που σε αυτή την περίπτωση δεν μιλάμε καν για οικογένεια αλλά για ζευγάρι γύφτων που συζούσαν .
Η σωστή είδηση είναι :
Σαραντάχρονος Ρομά έπεισε την επίσης σαραντάχρονη Ρομά φίλη του να βγει στο πεζοδρόμιο αφού και οι δύο είναι εξαρτημένοι από ουσίες ,για το εύκολο και γρήγορο χρήμα .με τον καιρό ο Ρομά προάχθηκε σε νταβατζη και άνοιξε δεύτερη επιχείρηση με ναρκωτικά ,η κοπέλα αντιδρούσε να κλείσει η πρώτη επιχείρηση αφού πλέον υπήρχε εισόδημα αλλά ο Ρομά την χαστούκιζε εξηγώντας ότι είναι ακόμα κερδοφόρα.αφου χάλασε η σχέση και το ντιλ πήγε και τον κατήγγειλε και έτσι τον ξεφορτωθηκε με περιοριστικά μέτρα .τελος σε 10 μέρες από τώρα θα ξανά εμφανιστεί στο γνωστό ύψος διχάλα.
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
Κοίταξε να σου πω την αλήθεια δεν το παρατήρησα.. όταν πέρασα από μπροστά της ηταν αραδιασμένη σα τη γοργόνα πανω στο καπό ένας αυτοκινήτου..στην δεύτερη περασια σταμάτησα νευρικά και της έκανα νόημα να μπει γιατί ήταν Σάββατο βράδυ και λέω κάτσε μη μας πάρει μάτι κανας γνωστός...την είδα στο τέλος εκτός αυτοκινήτου να στρώνει ένα βρακάκι-στριγκακι μαύρο αλλά από τη μεριά του κώλου... όποτε και εστίασα απλά σε κωλο μπούτια.... Δεν έχω εικόνα αυτού που περιγράφεις..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.339
Πόντοι
4.587
Χαιρετώ άπαντες εδώ μέσα. Ήρθα Θεσσαλονίκη και τώρα το βράδυ κατά τις 11 πήρα την τσιμπουκοχειλου στην χλοης στο πρώην ερείπιο και νυν αλάνα. Όποιος γνωρίζει, η τσιμπουκοχειλου οδηγεί τον πελάτη πίσω από ένα τοίχο μέσα στο σκοτάδι. Τσπ μου πήρε πιπα της χάιδεψα το σκληρό κωλαρακι της και την ψευτογαμησα με μισοσηκομενη πουτσα. Το θέμα είναι άλλο. Καθώς έχυσα και στάθηκα να τραβήξω πάνω το παντελόνι, η χειλου άρχισε τις στριγκλιες, γυρνάω κεφάλι και σε αποσταση 3 μέτρων από εμένα, στεκόταν ένας μαλακας αδύνατος καμπουρογαμοσταυρος και έτριβε τη πουτσα του. Του έβαλα τις φωνές και την έκανε σιγά σιγά. Νομίζω ήταν με ένα σαραβαλάκι αμάξι γκρίζου χρώματος και τον έχω ξαναδεί πιο παλιά που έψαχνε πάλι την χειλου στην χλοης. Απλά το αναφέρω για να εχετε τον νου σας. Σε αυτό το στενό ή οχιές θα έχει ή μαλακες
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.442
Πόντοι
12.525
τελευταια την εβγαζα με τσιμπουκακια 10ευρου στο αμαξι ή δρομο αλλα μετα το χθεσινο λεω να δοκιμασω και αλλα φρουτα σε τετοια φαση καθως την γεμισα καλα.
Πάρε τη Ζοζέ που είναι και κουκλάκι να μας πεις τι ρόλο βαράει...

Απόψε μετά τα μεσάνυχτα..
Πρέπει να πέτυχα και Νταίζη μιλφ απέναντι από το βενζινάδικο πίσω από τα παρκαρισμένα μιλούσε ώρα με ένα μαλάκα.
Γωνία Πειραιώς Σόνια.
Στην επόμενη γωνία στο καφέ Ντανιέλα.
Γωνία απέναντι από την παιδική χαρά κρος με στραβή περούκα στο ford.
Γωνία Χλόης μια χοντρή γύφτισσα και παραδίπλα η χοντρή βυζαρου μαύρη.
Γωνία Μαζαράκη μελαχρινή τρανς Βικτώρια από τα παλιά και απέναντι της Μαρία stilo αμετακίνητη όσες φορές πέρασα...δε βλέπω να τη φορτώνουν άλλο, πολύ μαγκιά μωρέ
Επίσης Μαζαράκη τέρμα κάτω τρανς Νανά στο αμάξι της ένα μαύρο Renault.

Λίγο παραδίπλα από το today Άννα περούκα αλλά χωρίς περούκα με μαύρο αγορέ μαλλί και χάλι μαύρο στα μούτρα...
Γωνία Χαλκίδος δύο μαύρες και μάνα Σόνιας.
Γωνία απέναντι από 4αλλ η τρανς Γιώτα τούρμπο από τα παλιά κι αυτή... καιρό είχα να τη δω.
Την αλβανίδα δε την είδα αλλά ήταν ο γαμπρός εκεί στο αμάξι του οπότε κάπου εκεί γύρω θα ήταν κι αυτή.
Απέναντι της στο περίπτερο ο κρος με την καρέ μαύρη περούκα.

Στη σελ η καψούρα μου μετά από πααααρα πολύ καιρό,ο Μπενυ... φορούσε και κάτι εμπριμε λουλουδατα και ήταν κουκλίτσα.
Και τέλος στρίβοντας για Βουτυρά εκεί στη γωνία το κροσακι Ζοζέ το οποίο είναι πολύ όμορφο από κοντά,το μπερδεύεις με κοριτσάκι άνετα.
Ε αυτά σε γενικές γραμμές, είχε καλή κίνηση μπορώ να πω και σε αυτοκίνητα αλλά δε βλέπω να φορτώνει ο κόσμος...οι φούσκες κάποτε σκάνε ξέρετε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.140
Like
8.107
Πόντοι
2.356
Στη σελ η καψούρα μου μετά από πααααρα πολύ καιρό,ο Μπενυ... φορούσε και κάτι εμπριμε λουλουδατα και ήταν κουκλίτσα.
:2funny::2funny::2funny:
Είχε καιρό να εμφανιστεί το μωρό τρεχάτε μπάνιστηρτζηδες ε επισκέπτες ήθελα να πω κάνει παπάδες το μωρό Μπένυ
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
141
Like
342
Πόντοι
21
Καλημερα και καλη εβδομαδα στην παρεα...
Παιδια μια πληροφορια ...
Υπαρχει κατι αξιολογο ωστε να αξιζει να ασχολιθεις ή μονο για αρπα κολα ειναι η φαση ??
Ευχαριστω για την κατανόηση
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.140
Like
8.107
Πόντοι
2.356
Καλημερα και καλη εβδομαδα στην παρεα...
Παιδια μια πληροφορια ...
Υπαρχει κατι αξιολογο ωστε να αξιζει να ασχολιθεις ή μονο για αρπα κολα ειναι η φαση ??
Ευχαριστω για την κατανόηση
Ετσι ακριβώς άρπα κόλλα είτε στο αμάξι είτε σε Σπίτι το ίδιο πράμα απλά με περισσότερα λεφτά
Περαστέ σκουπίστε τελειώσατε
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
141
Like
342
Πόντοι
21
Ετσι ακριβώς άρπα κόλλα είτε στο αμάξι είτε σε Σπίτι το ίδιο πράμα απλά με περισσότερα λεφτά
Περαστέ σκουπίστε τελειώσατε
Ευχαριστω πολυ τσακαλε ....
Φρεσκο χωρισμενος ειμαι και θα ηθελα να δωσω πονο σε κατι που να αξιζει :cheesy:
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
260
Like
1.057
Πόντοι
201

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
260
Like
1.057
Πόντοι
201
Γωνια Χλοης..θατην καταλαβεις απο τα χειλια
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
260
Like
1.057
Πόντοι
201

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.393
Πόντοι
3.796
ευχαριστω πολυ να σε καλα...
ξερουμε περιπου ωρες / μερες .... καποια φωτο αν υπαρχιε
Κάτσε λίγο να την πάρουμε βιντεοκλήση να μας ενημερώσει.
Ρε φίλε σε πιάτσα θα πας οχι σε τηλεπαιχνίδι.
Τι έχετε πάθει ρε σεις ;
Ένα 20ρικο θα σου πάρει δεν θα υπογράψετε και συμβόλαια
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
141
Like
342
Πόντοι
21
Κάτσε λίγο να την πάρουμε βιντεοκλήση να μας ενημερώσει.
Ρε φίλε σε πιάτσα θα πας οχι σε τηλεπαιχνίδι.
Τι έχετε πάθει ρε σεις ;
Ένα 20ρικο θα σου πάρει δεν θα υπογράψετε και συμβόλαια
Χιλια συγνωμη φιλε ...
Απλα εχω χρονια να επισκεφτο πιατσα και ρωτισα πως μπορο να την βρω την κοπελα ποιο ευκολο ...
να εχουμε μια ωραια βδομαδα και γιορτες ...
πλεον μπορο να αρχισω ξανα της βολτες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.393
Πόντοι
3.796
Χιλια συγνωμη φιλε ...
Απλα εχω χρονια να επισκεφτο πιατσα και ρωτισα πως μπορο να την βρω την κοπελα ποιο ευκολο ...
να εχουμε μια ωραια βδομαδα και γιορτες ...
πλεον μπορο να αρχισω ξανα της βολτες
Η πιάτσα είναι σαν την λαϊκή.
Άμα θες "επώνυμα" ρούχα πας Τσιμισκή που έχει βιτρίνα ,αλλιώς πας στην λαϊκή και παίρνεις από τον πάγκο το αντιντας ,στην τελική το ίδιο εμπόρευμα Τουρκίας θα πάρεις αλλά στην Τσιμισκή θα το πληρώσεις δεκαπλάσιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom