Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gaker

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
28
Like
71
Πόντοι
0
Παλιός επισκέπτης, τώρα νέο μέλος πια. Με έχετε βοηθήσει αρκετά και πλέον αισθάνομαι σαν το σπίτι μου στην Γιαννιτσών, τις ξέρω όλες με τα ονόματα τους. Ευχαριστώ τον Ουισκα που έβγαλε και Χάρτη...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.348
Πόντοι
12.525
Ο Crucifix που εξαφανίστηκε?Ζει??
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.348
Πόντοι
12.525
Που'σται μωρέ όλοι??
Λίγο μετά την λήξη των ματς πρέπει να ήταν γιατί εμφανίστηκαν κάτι κομβόι στη Γιαννιτσών... λοιπόν άντε ξανά

Γιαννιτσών με Χαλκίδος γωνία η μαμά της Σόνιας και κάνα δυο μαύρες
Γιαννιτσών Μαζαράκη γωνία τρανς Τζούλη με το Cayenne και απέναντι το κόκκινο stilo που όπως έγραψα και πρόσφατα μιλάει πολύ μάγκικα και με ξενέρωσε ενώ δίνει κώλο με 20ε

Χλόης μια μαύρη,...απέναντι ένα μιλφ πρεζου μάλλον χρόνια την βλέπω με κόκκινο μπουφάν και παραδίπλα στη γωνία κρος με στραβή περούκα σε ford.Δε θυμάμαι αν το έχω ξαναγράψει αλλά αν τον δεις από κοντά είναι ίδιος ο ηθοποιός Μανώλης Δεστούνης με περούκα.
Λίγο παραδίπλα ο ξανθός γυφτοκρος αδύνατος με μακρύ μαλλί.
Γωνία Πειραιώς η Σόνια καθισμένη στο πεζούλι και στην παραπάνω γωνία η Ντανιέλα.
Στη διχάλα ένα κοκκαλομενο γυφτάκι με απλανές βλέμμα ντυμένο στα μαύρα.

Μοναστηρίου στη Honda η Σύλβια.
Στο περίπτερο δίπλα στη shell κρος με μαύρη καρέ περούκα, τα υπόλοιπα γυφτάκια της shell και του κτηνιατρείου έλειπαν απόψε.
Την αλβανίδα δε την είδα αλλά ήταν το Σμαρτ με τον καγκουρόα απέναντι όπου σε καμία καβατζα θα ήταν αυτή.
Αυτά σε γενικές γραμμές
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.029
Κριτικές
11
Like
17.170
Πόντοι
3.796
Που'σται μωρέ όλοι??
Λίγο μετά την λήξη των ματς πρέπει να ήταν γιατί εμφανίστηκαν κάτι κομβόι στη Γιαννιτσών... λοιπόν άντε ξανά

Γιαννιτσών με Χαλκίδος γωνία η μαμά της Σόνιας και κάνα δυο μαύρες
Γιαννιτσών Μαζαράκη γωνία τρανς Τζούλη με το Cayenne και απέναντι το κόκκινο stilo που όπως έγραψα και πρόσφατα μιλάει πολύ μάγκικα και με ξενέρωσε ενώ δίνει κώλο με 20ε

Χλόης μια μαύρη,...απέναντι ένα μιλφ πρεζου μάλλον χρόνια την βλέπω με κόκκινο μπουφάν και παραδίπλα στη γωνία κρος με στραβή περούκα σε ford.Δε θυμάμαι αν το έχω ξαναγράψει αλλά αν τον δεις από κοντά είναι ίδιος ο ηθοποιός Μανώλης Δεστούνης με περούκα.
Λίγο παραδίπλα ο ξανθός γυφτοκρος αδύνατος με μακρύ μαλλί.
Γωνία Πειραιώς η Σόνια καθισμένη στο πεζούλι και στην παραπάνω γωνία η Ντανιέλα.
Στη διχάλα ένα κοκκαλομενο γυφτάκι με απλανές βλέμμα ντυμένο στα μαύρα.

Μοναστηρίου στη Honda η Σύλβια.
Στο περίπτερο δίπλα στη shell κρος με μαύρη καρέ περούκα, τα υπόλοιπα γυφτάκια της shell και του κτηνιατρείου έλειπαν απόψε.
Την αλβανίδα δε την είδα αλλά ήταν το Σμαρτ με τον καγκουρόα απέναντι όπου σε καμία καβατζα θα ήταν αυτή.
Αυτά σε γενικές γραμμές
Δεστούνης...:cheesy::cheesy::cheesy:
Εγώ κάνω μπρεικ λίγες μέρες να χαλαρώσω ,οι άλλοι δεν ξέρω που εξαφανίστηκαν .
Πάλι τα τελευταία 2 γαμησια εγώ τα έριξα .
Ή γαμανε και δεν μιλάνε ή έπεσαν υποχρεώσεις.
Πάντως λίγο περίεργα έχει αδειάσει η πιάτσα ξαφνικά ακόμα και η τσιμπουκοχειλου έκανε εμφάνιση 2μερες και εξαφανίστηκε.
Μήπως είδες τίποτα αλαρμ σε όλη την Γιαννιτσών ;γιατί η κατσαρίδα εμφανίστηκε και περίεργη ησυχία έπεσε ,δεν γάμησε κανένας;;;
Να ενημερώσω τους νέους ότι από παλιά δεν έχει σημείο οπότε πρέπει να ανεβοκατεβαίνετε όλη την Γιαννιτσών με αλαρμ και πρώτη.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
739
Like
3.887
Πόντοι
446
Καλημέρα, χθεσινή βόλτες σπο 21:00- 21:30.
Πρώτες βόλτες πολύ άδεια η πιάτσα.
Μια γύφτισσα αδιάφορη απέναντι από χλόης στο μαγαζί με τα μεγάλα μεταλλικά ρολά.
Μάνα Σόνιας και Σόνια πριν το στενό της Πειραιώς.
Στην διχαλα μια ξανθιά κοντή από μακριά την είδα σαραντάρα περίπου και αυτή αδιάφορη.
Μετά εμφανίστηκε η μία χοντρή και ήταν στην χλόης στο πόστο της χείλους.
Και στην τελευταία βόλτα έσκασε μύτη η Αλβα με μαύρο αστραφτερό σορτσάκι και μπλε μπουφάν και Σύλβια στο πόστο της.
Τίποτα απολύτως, ξενέρωμα φουλ η κατάσταση.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.348
Πόντοι
12.525
Μήπως είδες τίποτα αλαρμ σε όλη την Γιαννιτσών ;γιατί η κατσαρίδα εμφανίστηκε και περίεργη ησυχία έπεσε ,δεν γάμησε κανένας;;;
Να ενημερώσω τους νέους ότι από παλιά δεν έχει σημείο οπότε πρέπει να ανεβοκατεβαίνετε όλη την Γιαννιτσών με αλαρμ και πρώτη.
Αν άναβαν αλαρμ οι μαλάκες καλά θα ήταν...ο άλλος οδηγάει και ξαφνικά σταματάει μες τη μέση του δρόμου για να μιλήσει μια μαύρη :jerking:
Τώρα για την κατσαρίδα όπως την είδα μάλλον προς διχάλα την βλέπω.
Εγώ την γνώρισα στο fever και την είχα συμπαθήσει κιόλας θυμάμαι την κάμπια
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.125
Like
8.039
Πόντοι
2.356
Αν άναβαν αλαρμ οι μαλάκες καλά θα ήταν...ο άλλος οδηγάει και ξαφνικά σταματάει μες τη μέση του δρόμου για να μιλήσει μια μαύρη :jerking:
Τώρα για την κατσαρίδα όπως την είδα μάλλον προς διχάλα την βλέπω.
Εγώ την γνώρισα στο fever και την είχα συμπαθήσει κιόλας θυμάμαι την κάμπια
Το να σταματήσει να μιλήσει κομμάτια να γίνει.
Το να κάνει αναστροφή οπού τον καύλωσει επειδή κάτι είδε μεγάλη μαλακία, θα πέσουμε πάνω σε κανένα τέτοιο μαλάκα κ άντε να ψάχνεις να βρεις ποιον δήθεν πήγες να πάρεις από τα κτελ για να δικαιολογήσεις τι σκατά ήθελες στην Γιαννιτσών τέτοια ώρα
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
102
Like
270
Πόντοι
21
Πέρασμα χτες μετά το ματς κατά τις 1…Κρος και τρανς διαφορά που δεν τα αναφέρω γιατί δεν έχω σταματήσει κ δεν είμαι του σπορ…Αλβα σκυλί του πολέμου μέχρι τις 1.30 εκεί….Μοναστηριου τίποτα πέρα από μια τρανς απέναντι από την Πυροσβεστική…Σονια καθισμένη κάτω,Στιλό στην θέση του…Κ έκανα την μλκ που λέτε να φορτώσω Σονια μαύρη για μια πίπα με τον 10…Φουλ ξεπέτα πεταμένα λεφτά
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.709
Πόντοι
1.336
Χριστίνα Λυκοπούλου ξέρουμε αν κάνει ?
Που κολλάει αυτή σ αυτό το νήμα ρε μεγάλε;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το να σταματήσει να μιλήσει κομμάτια να γίνει.
Το να κάνει αναστροφή οπού τον καύλωσει επειδή κάτι είδε μεγάλη μαλακία, θα πέσουμε πάνω σε κανένα τέτοιο μαλάκα κ άντε να ψάχνεις να βρεις ποιον δήθεν πήγες να πάρεις από τα κτελ για να δικαιολογήσεις τι σκατά ήθελες στην Γιαννιτσών τέτοια ώρα
Φιλαράκι άστο!
Ευτυχώς που έχουν ανοίξει τα μακ τα drive thru εκεί πέρα και δυο φορές που την πάτησα το δικιολογησα έτσι
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.958
Κριτικές
10
Like
4.655
Πόντοι
4.895
Σημερινό πέρασμα.
Αλβανίδα, Σία, ξανθό κρος(?) απέναντι τους.
Περούκα.
Μια μαύρη.
Συμπεθερες.
Στιλο.
Δύο γυφτοβουλγαρες.
Μαμά Σόνιας.
Ντανιέλα.

Νταίζη μιλφ.
@Yiannis888 κερατάς χωρίς ταπερακι.

Καταλάβατε.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
9
Like
3.280
Πόντοι
456
Το να σταματήσει να μιλήσει κομμάτια να γίνει.
Το να κάνει αναστροφή οπού τον καύλωσει επειδή κάτι είδε μεγάλη μαλακία, θα πέσουμε πάνω σε κανένα τέτοιο μαλάκα κ άντε να ψάχνεις να βρεις ποιον δήθεν πήγες να πάρεις από τα κτελ για να δικαιολογήσεις τι σκατά ήθελες στην Γιαννιτσών τέτοια ώρα
Ετσι ρε φιλε,κι εγω αυτο φοβαμαι.Τι σκατα δικαιολογια θα βρουμε!
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
739
Like
3.887
Πόντοι
446
Σημερινό πέρασμα.
Αλβανίδα, Σία, ξανθό κρος(?) απέναντι τους.
Περούκα.
Μια μαύρη.
Συμπεθερες.
Στιλο.
Δύο γυφτοβουλγαρες.
Μαμά Σόνιας.
Ντανιέλα.

Νταίζη μιλφ.
@Yiannis888 κερατάς χωρίς ταπερακι.

Καταλάβατε.
Φίλος άσε να φάει και κανένας άλλος σπιτικό φαγακι από τα χεράκια της. Εγώ ότι ήθελα να φάω το έφαγα με το παραπάνω. Πάντως μέχρι να έρθει κάτι αξιόλογο κάτω, θα συνεχίσω μόνο Σία ή Νταίζη μιλφ όταν κατεβαίνω, αφού είναι οι μόνες που κάνουμε και καλό χουλιαμα όταν βρισκόμαστε.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.029
Κριτικές
11
Like
17.170
Πόντοι
3.796
Σημερινό πέρασμα.
Αλβανίδα, Σία, ξανθό κρος(?) απέναντι τους.
Περούκα.
Μια μαύρη.
Συμπεθερες.
Στιλο.
Δύο γυφτοβουλγαρες.
Μαμά Σόνιας.
Ντανιέλα.

Νταίζη μιλφ.
@Yiannis888 κερατάς χωρίς ταπερακι.

Καταλάβατε.
Εχω να περάσω μέρες , αλλά από ότι βλέπω έχει πέσει μια ησυχία στην πιάτσα .
Η Τσιμπουκοχειλου,η Στεφανία ,η Νταίζη συμπεθέρα και η Χρύσα που έχουν εξαφανιστεί;
Τις είδε κανείς τον τελευταίο καιρό;
Η Τσιμπουκοχειλου τελευταία την φόρτωσα εγώ πριν λίγο καιρό που είχε εμφανιστεί 2 μέρες και μου είπε ότι θα είναι εδώ ,σε επόμενες βόλτες δεν την ξανά πέτυχα .
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
239
Like
1.005
Πόντοι
201
Περασμα μολις απο πιατσα...απλα περασμα..λες και περασε τσουναμι..μονο μια γυφτοκρος στη σελ στη μεση του δρομου για να σταματησει πελατη ευτυχως δεν τη τσαλαπατησα...αδειασε η πιατσα...δεν κατεβαινω πολυ πλεον εχω βρει καβατζα προσωρινη..αλλα σας παρακολουθω
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
μετα το σελ προς σταθμο . ενα κοντο μουνι πανεμορφο πιο ειναι? πρεπει να εχει ιστορικο με ουσιες.
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
οχι ρε συ. δε παιζει φοραει γυαλι μακε υπ. εχει ταττου στο βυζι χερια και νομιζω λιγο πλαστικο βυζι... οπως πας σταθμος στα δεξια μετα το υψος του σελ.
 

PazzFuzz

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
σωμα γυμνασμενο σφιχτο με γραμμωση κοιλιακους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom