Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
27
Like
1.362
Πόντοι
1.720
Περασα γυρω στις 12.30 χτες το βραδυ. Πρωτη φορα ειδα τοσες πολλες πουτανες στη Γιαννιτσων μιλαμε ειχε γυρω στις 20. Ενταξει ζομπι γυφτισσες και αστα να πανε οι περισσοτερες. Το μονο που μου εκανε εντυπωση γι'αυτο και ποσταρω ηταν ενα μελαχρινο με κορμαρα και ψιλοασιατικα χαρακτηριστικα προσωπου. Ηταν και καλοντυμενη τα σπαγε. Την ειδα να κατεβαινει απο αυτοκινητο απεναντι ακριβως απο το σιτι γκειτ επι της γιαννιτσων. Ξερει κανεις κατι?
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Περασα γυρω στις 12.30 χτες το βραδυ. Πρωτη φορα ειδα τοσες πολλες πουτανες στη Γιαννιτσων μιλαμε ειχε γυρω στις 20. Ενταξει ζομπι γυφτισσες και αστα να πανε οι περισσοτερες. Το μονο που μου εκανε εντυπωση γι'αυτο και ποσταρω ηταν ενα μελαχρινο με κορμαρα και ψιλοασιατικα χαρακτηριστικα προσωπου. Ηταν και καλοντυμενη τα σπαγε. Την ειδα να κατεβαινει απο αυτοκινητο απεναντι ακριβως απο το σιτι γκειτ επι της γιαννιτσων. Ξερει κανεις κατι?
Χρυσα. Ψιλοξεπέτα
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
περασμα πεμπτη βραδυ διαφορα κομματια κατα τις 2100 και ξαναπερασμα στις 0300 με μονο γυφτακια 2-3 διασπαρτα και 2 μαζι στο παλιο κτελ κιλκις μπροστα η μια χοντρη και η αλλη γυφτακι με ενα μινι καλουτσικο
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
4
Like
1.140
Πόντοι
216
Από νωρίς στο τρίγωνο στη στροφή για fever ήταν μία κοπέλα με μίνι άσπρο ολόσωμο, μελαχρινή με ωραία χαρακτηριστικά πιθανόν βουλγάρα.....πίπα σεξ με προφυλακτικό 20 ευρώ μου είπε.........αξίζει συναθλητές?????
Την ειδα κι εγω χτες. Δοκιμασε κανεις?
Καυλομουνο ειναι
 

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
ΠΡΟΣΟΧΗ τις βουλγάρες. Ειδικά τη σχετικά ψηλή ξανθιά, τη μαυριδερή με το ασχημούτσικο πρόσωπο, και τη στρουμπουλή μικρούλα με τα όμορφα μάτια και πρόσωπο. Και στις τρεις λείπουν δόντια. Η μικρή είναι έγκυος και θα σας σπάσει τα @@. Οι φίλες της, όχι η ίδια. ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ προτείνετε ξενοδοχείο, αμοιβή με την ώρα κτλ. Μην τυχόν ξεφύγετε από το εικοσάρικο. Δεν μισώ κανέναν. Πουτανιάρης είμαι κι εγώ. Όμως με κλέψαν και με κορόιδεψαν, εκεί, οι Βουλγάρες. Προσέχτε.

Πιο κάτω πάντως, την τσικνοπέμπτη που κατέβηκα, είχε μαυρούλες. Ήταν και μικρές και καλές. Απέναντι από το City Gate, στη γωνιακή καφετέρια, δίπλα στο νέο κομμωτήριο. Και απέναντι γωνία επίσης.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
ΠΡΟΣΟΧΗ τις βουλγάρες. Ειδικά τη σχετικά ψηλή ξανθιά, τη μαυριδερή με το ασχημούτσικο πρόσωπο, και τη στρουμπουλή μικρούλα με τα όμορφα μάτια και πρόσωπο. Και στις τρεις λείπουν δόντια. Η μικρή είναι έγκυος και θα σας σπάσει τα @@. Οι φίλες της, όχι η ίδια. ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ προτείνετε ξενοδοχείο, αμοιβή με την ώρα κτλ. Μην τυχόν ξεφύγετε από το εικοσάρικο. Δεν μισώ κανέναν. Πουτανιάρης είμαι κι εγώ. Όμως με κλέψαν και με κορόιδεψαν, εκεί, οι Βουλγάρες. Προσέχτε.

Πιο κάτω πάντως, την τσικνοπέμπτη που κατέβηκα, είχε μαυρούλες. Ήταν και μικρές και καλές. Απέναντι από το City Gate, στη γωνιακή καφετέρια, δίπλα στο νέο κομμωτήριο. Και απέναντι γωνία επίσης.
Συμβαινουν αυτα τυπε και μενα μου χει τυχει πριν χρονια με μια μεσα στ αμαξι η γαμιωλα μου ψηρισε το κινητο ευτυχως ηταν μια μπαχατελα της δουλειας που δουλευα τοτε και δεν την πηρα χαμπαρι τη να κανουμε κινδυνοι του επαγγελματος
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.697
Πόντοι
25.015
Και εγω περασα τις προαλλες και ειδα μια μελαχροινη με ολοσωμο ασπρο παντελονι και ωραια χαρακτηριστικα αλλα επειδη ειχα παει πιο πριν σε ρδελο δεν ρωτησα λεπτομερειες. Την πετυχα λιγο πιο πανω απο το Fever. Εχει κανεις πληροφοριες?
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Και εγω περασα τις προαλλες και ειδα μια μελαχροινη με ολοσωμο ασπρο παντελονι και ωραια χαρακτηριστικα αλλα επειδη ειχα παει πιο πριν σε ρδελο δεν ρωτησα λεπτομερειες. Την πετυχα λιγο πιο πανω απο το Fever. Εχει κανεις πληροφοριες?
[/quote

Ώρα και αν θυμάσαι χονδρικά εμφάνιση
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Δοκίμασα ενα καινούριο νομίζω... Μονικα την έλεγαν, νεαρή μελαχροινή ελληνίδα... Εκ πρώτης όψεως δεν πίστευες οτι κανει πιάτσα, ήταν προσεγμένη, ντυμένη κυριλέ, πιτσιρικα, όμορφη, αν δεν καθόταν μέσα στα μαύρα σκοτάδια για πολύ ωρα δεν θα της μιλούσα... Απο κοντά όμως δεν ήταν τόσο ωραία, ήταν αρκετά βαμμένη, αδύνατη, με μέτρια φάτσα... Στα του αγώνα, καραμελωμένα μπαλάκια για αρχή, καλούτσικη πίπα και καλό καβαλημα χωρίς γκουκ και μουκ... Το κόστος στα 30€ για πίπα και 40-50€ για σεξ, αλμυρό δηλαδή...
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Δοκίμασα ενα καινούριο νομίζω... Μονικα την έλεγαν, νεαρή μελαχροινή ελληνίδα... Εκ πρώτης όψεως δεν πίστευες οτι κανει πιάτσα, ήταν προσεγμένη, ντυμένη κυριλέ, πιτσιρικα, όμορφη, αν δεν καθόταν μέσα στα μαύρα σκοτάδια για πολύ ωρα δεν θα της μιλούσα... Απο κοντά όμως δεν ήταν τόσο ωραία, ήταν αρκετά βαμμένη, αδύνατη, με μέτρια φάτσα... Στα του αγώνα, καραμελωμένα μπαλάκια για αρχή, καλούτσικη πίπα και καλό καβαλημα χωρίς γκουκ και μουκ... Το κόστος στα 30€ για πίπα και 40-50€ για σεξ, αλμυρό δηλαδή...
Tυπε κακος επρεπε να την παζαρεψεις 40-50 στη πιατσα μαθαινουν μετα κ οι αλλες και ζηταν τ αντερα τους
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Όντως, έχεις δίκιο, απλά βιαζόμουν, ήθελα να "αδειάσω"  :erection:  γιατί με περίμεναν, δεν υπήρχε και τίποτε άλλο αξιόλογο, με ξάφνιασε κιόλας, οποτε με δάγκωσε...  :think:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.697
Πόντοι
25.015
Και εγω περασα τις προαλλες και ειδα μια μελαχροινη με ολοσωμο ασπρο παντελονι και ωραια χαρακτηριστικα αλλα επειδη ειχα παει πιο πριν σε ρδελο δεν ρωτησα λεπτομερειες. Την πετυχα λιγο πιο πανω απο το Fever. Εχει κανεις πληροφοριες?
[/quote

Ώρα και αν θυμάσαι χονδρικά εμφάνιση
μελαχροινη με τα πιασιματακια της. ωρα γυρω στις 9 νομιζω περασα.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Όντως, έχεις δίκιο, απλά βιαζόμουν, ήθελα να "αδειάσω"  :erection:  γιατί με περίμεναν, δεν υπήρχε και τίποτε άλλο αξιόλογο, με ξάφνιασε κιόλας, οποτε με δάγκωσε...  :think:
To kακο ειναι οτι αμα θες να την ξαναπαρεις και σε θυματε λιγο δυσκολο εως απιθανο το παζαρι
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
καμια μαυρη καλη δοκιμασε κανενας ?
 

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
μαυρουλες μαυρουλες πολλες παρα πολλες ηταν το σημερα το αυριο και το χθες
μαυρες εχει πιο πολυ πανω μοναστηριου και λιγοτερο γιαννιτσων εκτος αν περνας απο τα στενα των δυο παραλληλων για ψαχτηρι
η αστυνομια ομως κανει ελεγχο πολυ για ποτο μετα τις 1 μεχρι 4 καθε πεμπτη εως κυριακη οποτε καλυτερα μην πιεις
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
06:30 λοιπόν σήμερα και βλέπω στο ΠιτΣτοπ, εκεί που κάθεται η Νινα, μια καστανόξανθη, όμορφα ντυμένη, να κάθεται έξω στο πεζοδρόμιο προς τον δρόμο.
Σταμάτησα, και πήγα στο πιτ να πάρω κάτι να φάω και να δω αν είναι της δουλειας.
Τη βλέπω ότι ήρθε προς τα μενα, οποτε είχα ένα πολύ σύντομο διάλογο.
Καταρχήν δείχνοντας στην κοπέλα μέσα στο πιτ μια τυρόπιτα, της λέω
- Από σένα θέλω αυτήν την πίτα.
Μετά γυρίζοντας στην άλλη πιτ στο μεταξύ είχε έρθει σχεδόν διπλα της λέω
- Και από σένα θέλω μια πίπα.
- Άντε γαμισου ρε. μου απαντάει, και μου χάλασε την εικόνα που φανταζόμουν για αυτή.
- Την τιμή πες μου. Της λέω εγώ.
- Χασου από δω ρε. 2 φορές ΡΕ καθόλου ευγενικό. Οποτε πλήρωσα την πίτα και πήγα να φύγω.
-Πάντως να ξες οι προθέσεις μου ήταν αγνές. Της φώναξα μπαίνοντας στο αμάξι.

Νινα, τελικά αυτή είναι συνάδελφος σου?
Να ξέρω την επόμενη να κατέβω με το άλλο, μήπως και δεν με θυμηθεί.

Κατά τα αλλα, 3 μαυρουλες Γιαννιτσών με Κωλέττη και λίγο πιο κάτω η Βερόνικα, να περπατά σαν τον Μελισανίδη στην ρυθμική.
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.221
Like
8.093
06:30 λοιπόν σήμερα και βλέπω στο ΠιτΣτοπ, εκεί που κάθεται η Νινα, μια καστανόξανθη, όμορφα ντυμένη, να κάθεται έξω στο πεζοδρόμιο προς τον δρόμο.
Σταμάτησα, και πήγα στο πιτ να πάρω κάτι να φάω και να δω αν είναι της δουλειας.
Τη βλέπω ότι ήρθε προς τα μενα, οποτε είχα ένα πολύ σύντομο διάλογο.
Καταρχήν δείχνοντας στην κοπέλα μέσα στο πιτ μια τυρόπιτα, της λέω
- Από σένα θέλω αυτήν την πίτα.
Μετά γυρίζοντας στην άλλη πιτ στο μεταξύ είχε έρθει σχεδόν διπλα της λέω
- Και από σένα θέλω μια πίπα.
- Άντε γαμισου ρε. μου απαντάει, και μου χάλασε την εικόνα που φανταζόμουν για αυτή.
- Την τιμή πες μου. Της λέω εγώ.
- Χασου από δω ρε. 2 φορές ΡΕ καθόλου ευγενικό. Οποτε πλήρωσα την πίτα και πήγα να φύγω.
-Πάντως να ξες οι προθέσεις μου ήταν αγνές. Της φώναξα μπαίνοντας στο αμάξι.

Νινα, τελικά αυτή είναι συνάδελφος σου?
Να ξέρω την επόμενη να κατέβω με το άλλο, μήπως και δεν με θυμηθεί.

Κατά τα αλλα, 3 μαυρουλες Γιαννιτσών με Κωλέττη και λίγο πιο κάτω η Βερόνικα, να περπατά σαν τον Μελισανίδη στην ρυθμική.
χαχα !!  :rockon: :rockon: η μονη συναδελφος που υπαρχει εκει στα φαναρια πριν απο εμενα ειναι η ρωσιδαρα η βικη !
 

rockythess

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
[video]http://www.alohatube.com/ktm/view.cgi?i=1118483471&u=http://xhamster.com/movies/1848347/black_ts_fuck_white_guy.html[/video]

καμια τετοια παιζει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom