Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μπλακ σημερα στις 23:00 στο σελ στη Μοναστηριου ειδα ενα ξανθο,μετριου αναστηματος με μπουκλες,μαυρες γοβες και μαυρη τσαντα να πηγαινει στο περιπτερο(λογικα και ο φαλακρας περιπτερας ειναι στο κολπο,γιατι ειχε ακομα 2-3 εκει)ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ?  :helpplea:
Πολυ ωραιο μουνι........................................
κοντουλα αδυνατη?
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Πέραν της πλάκας, το περίπτερο το δουλεύει Βούλγαρος,
Οι Βουλγάρες μαζεύονται εκεί με τους γκόμενονταβαδες
κάτι σαν ορμητήριο δηλαδή πρην βγουν για πιάτσα.
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εχει 2 ξανθιες πιπινια απλα η μια εχει μεγαλα βυζομπαλα..... λοιπον και οι δυο ξεπετα,ουτε 5λεπτο,ουτε ρουχα βγαζουν...... αστα να πανε
πριν λιγα ποστ ενα φιλος εγραψε για δυο βουλγαρες που τις κανονησε ξενοδοχειο,και ειχε ντραβαλα με τους νταβαδες,σταματησα λιγο πιο παλια να μιλησω την μια απο αυτες,και βγηκε απο την γωνια και αυτος ντεμεκ να κανονησει την φαση,τι θες ρε του λεω δεν βλεπεις οτι μιλαω? να σε πω εγκω τι κανει η κοπελα με λεει,γιατι ρε μεγαλε του λεω,θα γαμησω και σενα μαζι? και τουμπεκιαστηκε,ντουλαπες και αρχιδια....
μαθετε να ζητατε το δικιο σας,και αμα σας ζορησουν το τηλεφωνο στο χερι και τους μπατσους με την μια,α να δουμε ποσο μαγκες ειναι,αλλα κρατατε αποσταση γιατι ο ενας εχει σιδηρογροθια...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
εχει 2 ξανθιες πιπινια απλα η μια εχει μεγαλα βυζομπαλα..... λοιπον και οι δυο ξεπετα,ουτε 5λεπτο,ουτε ρουχα βγαζουν...... αστα να πανε
πριν λιγα ποστ ενα φιλος εγραψε για δυο βουλγαρες που τις κανονησε ξενοδοχειο,και ειχε ντραβαλα με τους νταβαδες,σταματησα λιγο πιο παλια να μιλησω την μια απο αυτες,και βγηκε απο την γωνια και αυτος ντεμεκ να κανονησει την φαση,τι θες ρε του λεω δεν βλεπεις οτι μιλαω? να σε πω εγκω τι κανει η κοπελα με λεει,γιατι ρε μεγαλε του λεω,θα γαμησω και σενα μαζι? και τουμπεκιαστηκε,ντουλαπες και αρχιδια....
μαθετε να ζητατε το δικιο σας,και αμα σας ζορησουν το τηλεφωνο στο χερι και τους μπατσους με την μια,α να δουμε ποσο μαγκες ειναι,αλλα κρατατε αποσταση γιατι ο ενας εχει σιδηρογροθια...

Πολυ σωστα τα λες φιλε.
Η Ξανθια που ψαχνω και ειδα εγω εχθες τελικα ποια ειναι?
 

blackwhite4295

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,

λόγω ότι δεν έχω εμπειρία από πιάτσες, έχω πάει μόνο σε σπίτια, θα ήθελα την βοήθεια σας.

Τελευταία περνάω λόγω δουλειάς από Γιαννιτσών και έχω πετύχει 1-2 ωραίες κοπέλες, η μια μου έκανε καλή εντύπωση, καθόταν μόνη μετά τα κινέζικα στο ύψος του στενού που είναι το ΙΕΚ ΑΚΜΗ.

Επειδή έχω αποφασίσει να πάω μια από αυτές τις μέρες, θέλω να ρωτήσω τα εξής:

- Είναι καλή ιδέα, αν πω σε κάποια να έρθει στο σπίτι μου ή είναι επικίνδυνο? πχ να έχω φασαρίες με τον Νταβά της, να μου σουφρώσει τίποτα ή κάποιος άλλος κίνδυνος που δεν μπορώ να σκεφτώ...ρωτάω γιατί οι επιλογές του αυτοκινήτου ή του ξενοδοχείου δεν μου αρέσουν.

- Επίσης αν έχετε να μου προτείνετε κορίτσια προς αποφυγή ή προς επιλογή.

Οποιαδήποτε άλλη συμβουλή νομίζετε πως θα με βοηθήσει είναι καλοδεχούμενη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αν δεν την ξερεις,σπιτι σου με τιποτα,αν ειναι βουλγαρα,τσιγγανα,τζανκι κτλ θα εχεις προβλημα με κλεψιες μπορει και καμια διαρηξη αμα κοψει οτι αξιζει τον κοπο,
επισης ολες ειναι ξεπετα οποτε θα τα κλαψεις τα λεφτακια σου ειδικα αμα δεν γνωριζεστε,
ολα τα τζανκια εχουν ηπατιτιδα C,καποιες και Β',αλλες 2 με AIDS που εχω αναφερει σε παλιοτερα ποστ,
να μας λες πως ειναι εμφανιασιακα αυτες που βλεπεις,για να καταλαβαινουμε για πια λες και να σου λεμε τα καθεκαστα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
αν δεν την ξερεις,σπιτι σου με τιποτα,αν ειναι βουλγαρα,τσιγγανα,τζανκι κτλ θα εχεις προβλημα με κλεψιες μπορει και καμια διαρηξη αμα κοψει οτι αξιζει τον κοπο,
επισης ολες ειναι ξεπετα οποτε θα τα κλαψεις τα λεφτακια σου ειδικα αμα δεν γνωριζεστε,
ολα τα τζανκια εχουν ηπατιτιδα C,καποιες και Β',αλλες 2 με AIDS που εχω αναφερει σε παλιοτερα ποστ,
να μας λες πως ειναι εμφανιασιακα αυτες που βλεπεις,για να καταλαβαινουμε για πια λες και να σου λεμε τα καθεκαστα
Man συμφωνω μαζι σου αλλα εκτος απο καποιες δεν ειναι απολυτο αυτο με τις αρρωστιες σε ολες
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Αληθεια ρε μαγκες την κατσαριδα την εχει δει κανενας τελευταια?
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
εγω εχω να την δω πολυ καιρο,παντα για πρωινες ωρες μιλαω.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Την κατσαρίδα την πήρα το Σάββατο που πέρασε.
Δεν την γνωρισα, αυτή με φώναξε.
Ήταν όπως πάντα κούκλα, απλό είχε βγάλει τα γιαλια και έχει στρογγυλεψη λίγο στο πρόσωπο
και έχει κάνει και λίγο κηλιτσα, η οποια μήνα με το μήνα θα μεγαλονη.

Εχθές πήρα Στελλιτσα κατά τις 20:30.
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
Την κατσαρίδα την πήρα το Σάββατο που πέρασε.
Δεν την γνωρισα, αυτή με φώναξε.
Ήταν όπως πάντα κούκλα, απλό είχε βγάλει τα γιαλια και έχει στρογγυλεψη λίγο στο πρόσωπο
και έχει κάνει και λίγο κηλιτσα, η οποια μήνα με το μήνα θα μεγαλονη.

Εχθές πήρα Στελλιτσα κατά τις 20:30.
να κανω μια χαζη ερώτηση;
αυτή δεν υποτίθεται ότι έχει ενα θεματάκι υγεία;
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Μόνο κακές συνήθειες έχει,

και παρέες.

Κάποια στιγμή είχε ακναφερθει ότι μπορεί να έχει ερπη.

Κάτι που μπορεί να το έχεις και εσύ χωρίς να έχει πάει με καμια ποτε.

Ανειχε κάτι, τόσες φορές που έχω πάει μαζί της θα έπρεπε η ψωλη μου να έχει γίνει πράσινη.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Μόνο κακές συνήθειες έχει,

και παρέες.

Κάποια στιγμή είχε ακναφερθει ότι μπορεί να έχει ερπη.

Κάτι που μπορεί να το έχεις και εσύ χωρίς να έχει πάει με καμια ποτε.

Ανειχε κάτι, τόσες φορές που έχω πάει μαζί της θα έπρεπε η ψωλη μου να έχει γίνει πράσινη.

Ποτε την ειδες τελευταια φορα?  :grin:
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Το προηγούμενο Σάββατο κατά τις 22:30
Την πήρα για :pipa2: Στο αμάξι.
 

Argiris_25

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2012
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Την κατσαρίδα την πήρα το Σάββατο που πέρασε.
Δεν την γνωρισα, αυτή με φώναξε.
Ήταν όπως πάντα κούκλα, απλό είχε βγάλει τα γιαλια και έχει στρογγυλεψη λίγο στο πρόσωπο
και έχει κάνει και λίγο κηλιτσα, η οποια μήνα με το μήνα θα μεγαλονη.

Εχθές πήρα Στελλιτσα κατά τις 20:30.
Η Στέλλα σε ποιό σημείο βγαίνει και τί ώρες?
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
877
Like
596
Πόντοι
86
Πλέον βγαίνει απο τις 19:00 και μετά,
αλλά όχι μέχρι αργά,
απο Κωλέττη προς δυτικά πάνω στην Γιαννιτσών.
Εγώ την πέτυχα μετά το παλιό ΣΟΛ.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.199
Κριτικές
35
Like
4.542
Πόντοι
2.046
Μόνο κακές συνήθειες έχει,

και παρέες.

Κάποια στιγμή είχε ακναφερθει ότι μπορεί να έχει ερπη.

Κάτι που μπορεί να το έχεις και εσύ χωρίς να έχει πάει με καμια ποτε.

Ανειχε κάτι, τόσες φορές που έχω πάει μαζί της θα έπρεπε η ψωλη μου να έχει γίνει πράσινη.
Ερπη εχει σιγουρα μαν κατα 99% αυτη με κολησε τοσες πουτανες εχω παρει ποτε δεν εβγαλα ερπη μετα απο αυτην γιατι προφανως τοτε πρεπει να χε βγαλει ερπη εβγαλα κ εγω τυχαιο δε νομιζω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom