Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.691
Πόντοι
2.560
χθεσινη βολτα απο γιαννιτσων και μετα πολλα φορτωνο ενα ρουμανακι ξανθο αν θυμαμε καλα αλεξανδρα την λεγαν.22 μαιων σκετη καυλα.40 μου λεει οκ τησ λεω και βουρ γεια τον πατσα!!εκεινη την ωρα ειχε γεινει και ενα τροχεο επι τησ γιαννιτσων και ειχε φουλ μπατσαρια.την παω σε μια καβαντσα που ξερω οτι δεν θα υπαρχει πσυχη εκει.και οντωσ τιποτα.αν και με καποτα πολλη καλη :pipa2: και στο :fuck1: κουνιωταν σαν τρελο το ρουμουνακι.αν και λιγο αβολα μεσα στο αυτοκινητο λογο στενωτητασ(τι τοθελλα το καμπριο)με αφησε να παιξω με την κωλοτρυπα τησ αρκετα λεπτα και το γουσταρα διοτι ηταν πολλη στενη και ηθελε αρκετο σαλιο γεια να την περιεργαστησ.παντοσ γεια 40 μου εβγαλε το κοντουλικο καλο εργο!!
 

ΑΡΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
830
Like
30
Πόντοι
6
ξέρω από αυτά, έχω μια θεία που το δουλεύει πολύ αυτό, 3 φορες την έχω πηδήξει από το μουνί 1 πίπα όλη και όλη, αλλα με έχει σκίσει να την περνώ από πίσω και όταν την κάνουμε σε αποθικακια και έτσι έχει μαζί τις μαντίλι για να μην ακούγεται όταν σκούζει, καραπουτανάρα
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.691
Πόντοι
2.560
υπαρχη μια μαυρη στην γιαννιτσων με καρε μαλλι μαυρο, ψηλη με βυζαρεσ και σωμα πολλη γαματο!!αυτο που ηθελα να πω ειναι πωσ μοιαζει καταπληκτικα την ναομι την παλια strip woman του platinum.οσοι γνωριζουν το θεμα θα καταλαβουν.
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
χθες στην γιαννιτσων ειχε κανα 2-3 καλα κομματια αλλα πηγα με συνοδεια κατα τις 12 :argue: :argue:
οσο για το μπλε πεζω στο στενο της δωδεκανησου ο πετρος δεν ειναι με την χοντρη;
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Ο Πέτρος είναι με την θεία, την "Αγνή"... Έχει αναφερθεί εδω μέσα ότι κάνει καλά εξτραδάκια η θείτσα, αλλά δεν βλέπεται με τίποτα...  :tits2:

Πέρασα και εγώ χθές και προχθές βολτίτσα απο την πιάτσα, όμως νωρίς, κατα τις 9... Απο νωρίς είχε θεματάκια, όχι όσα έχει μεταξύ 10-12 αλλά κάτι είχε... Πάντως το σωστό timming είναι 10-12...  :tits:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.228
Like
1.296
Πόντοι
266
χθεσινη βολτα απο γιαννιτσων και μετα πολλα φορτωνο ενα ρουμανακι ξανθο αν θυμαμε καλα αλεξανδρα την λεγαν.22 μαιων σκετη καυλα.40 μου λεει οκ τησ λεω και βουρ γεια τον πατσα!!εκεινη την ωρα ειχε γεινει και ενα τροχεο επι τησ γιαννιτσων και ειχε φουλ μπατσαρια.την παω σε μια καβαντσα που ξερω οτι δεν θα υπαρχει πσυχη εκει.και οντωσ τιποτα.αν και με καποτα πολλη καλη :pipa2: και στο :fuck1: κουνιωταν σαν τρελο το ρουμουνακι.αν και λιγο αβολα μεσα στο αυτοκινητο λογο στενωτητασ(τι τοθελλα το καμπριο)με αφησε να παιξω με την κωλοτρυπα τησ αρκετα λεπτα και το γουσταρα διοτι ηταν πολλη στενη και ηθελε αρκετο σαλιο γεια να την περιεργαστησ.παντοσ γεια 40 μου εβγαλε το κοντουλικο καλο εργο!!
τι καμπριο εχεις;
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.000
Κριτικές
10
Like
4.963
Πόντοι
4.895

nib21

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2006
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι θα γίνει με την πιάτσα μοναστηρίου-Γιαννιτσών, πολύ άδεια την βλέπω , ξέρει κάποιος μήπως Άλλαξε και που πήγε; :knockinb:
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.691
Πόντοι
2.560
ξερετε ρε μαγγεσ πωσ ειναι να χωνεισ σε καβαντζα στιν γιαννιτσων και εκει που την εχεισ στα τεσσερε στο αυτοκινητο να σου την πεφτουν στο κσεκαρφωτο οι οπκατζιδεσ με φωτα φαρουσ και φωνεσ!!εκεινη την ωρα νομιζα πωσ κηνηγανε κανεναν εγληματια!!τα ιδα ολλα στο δευτεπολεπτο!οταν καταλαβα τι παιζει τουσ λεω ολα καλα ρε παιδια χαλαρωστε.γεια ενα πουτσο ηρθα δεν ειμαι και ο πασαρησ :με βαζουνε με πλατη και με κανουν εκσακριβοσει και τα σχετικα.μετα απο κανενα 15 λεπτο εφυγα ατσαλακωτοσ σαν να μην συνβενει τιποτα!!παντοσ σαν εμπειρια την γουσταρα και με το παραπανω!!
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
Τι θα γίνει με την πιάτσα μοναστηρίου-Γιαννιτσών, πολύ άδεια την βλέπω , ξέρει κάποιος μήπως Άλλαξε και που πήγε; :knockinb:


Στην Αθήνα φίλε...και πιο συγκεκριμένα? Ομόνοια και πλ.Βάθης. Εκανα χθες το βραδυ μια τσάρκα στις ανω περιοχες και είδα πολλές γνώριμες φάτσες απο την πατρίδα (θεσσαλονικη)
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
μεταφερθηκε η πιατσα; ξερει κανεις τιποτα;
χθες κατα τις 10 ειχε 7 κομματια στην δραγουμανου ολες σαυρες
θα γινει καμια τρακα εκει στο γαμωφαναρο
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
817
Κριτικές
3
Like
543
Πόντοι
306
που ειναι η δραγουμανου που λεει ο φιλος;
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
νομιζω βαρδαρη με επυφυλαξη .
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
817
Κριτικές
3
Like
543
Πόντοι
306
παιδια που πηγανε οι κοπελες;;;; :huh: :huh: :think: :think:
αδειασε η πιατσα!!!!
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Φαινεται θα τις μαζεψανε...  :S
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
παιδια που πηγανε οι κοπελες;;;; :huh: :huh: :think: :think:
αδειασε η πιατσα!!!!
ειχε αρκετες πριν λιγη ωρα...2-3 μαυρες απεναντι απο το μεταξυ μας και αλλες 3-4 ασπρες Τσορλινη τερμα πανω με Μοναστηριου.Μαλιστα εκει γυροφερνε και μια ενδιαφερουσα ξανθια με μινι και μπουταρες.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
μεταφερθηκε η πιατσα; ξερει κανεις τιποτα;
χθες κατα τις 10 ειχε 7 κομματια στην δραγουμανου ολες σαυρες
θα γινει καμια τρακα εκει στο γαμωφαναρο
θα συμφωνησω με τον συναγωνιστη. Παρασκευη βραδυ περασα απο δραγουμανου-λαγκαδα και ειχε καμμια 10ρια κοπελιες μαζεμενες μαζι,διακριτικα ομως. (περνουσα με το αυτοκινητο,τσιριζαν, σηκωναν τις φουστες για να παρεις ματι κτλ)  δεν ξερω για ποσο θα παραμεινουν εκει μαζεμενες γιατι κανουν μπαμ (ενω στην γιαννιτσων και την μοναστηριου κανεις δεν τις επαιρνε χαμπαρι χαχα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom