Νέα

Πουτάνες στη Ζάκυνθο!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ρε παιδια στουντιο σε νησια παιζουν ή μονο η αθηνα (η πορνη η πολη) τα εχει?
δωστε info αν εχετε.
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Παιδιά έχω πάει Ζάκυνθο, Λαγανά 2 φορές. Μία το 97 και μία πρόπερσι.
Η φάση είναι τελείως χύμα αλλά μη νομίζετε οτι θα γαμήσετε στάνταρ(εκτός βέβαια αν δεν
έχετε και ιδιαίτερα αισθητικά κριτήρια)
Εγώ δεν, αν και το πάλεψα φιλότιμα μπορώ να πώ.
Την έπεσα κατά κακή μου τύχη στην ωραιότερη Αγγλίδα γκόμενα του νησιού, ψιλοφασωθήκαμε μέσα στο Rescue αν θυμάμαι καλά, μόνο που ήταν γκόμενα του μπάρμαν του μαγαζιού!!
Την πληροφορία μου έδωσε "φιλικά" ό ντουλάπας του μαγαζιού!!Την έκανα με ψιλά πηδηματάκια εννοείται!!!
Η φωτογραφία που στέλνω είναι από κάτι Αγγλίδες που "αυθορμητα" ανέβηκαν πάνω στο  μπαρ και έκαναν
τα έκτροπα! Με τη μία ανταλλάζαμε παγάκια στόμα με στόμα, Η ΚΑΒΛΑ!
"Αυθόρμητα" = πολλά μαγαζιά πληρώνουν γκομενάκια να κάνουν παιχνίδι για να μαζεύεται κόσμος.
 

Συνημμένα

  • P6240017.jpg
    P6240017.jpg
    95,2 KB · Εμφανίσεις: 80

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ζάκυνθος πολύ καλή για τέτοιες φάσεις! Θα περάσουν καλά όσοι πάνε και θα 'μαμήσουν' αμα την ψάξουν'! Το ίδιο και στόν Κάβο(Κέρκυρα) είναι πανομοιότυπα μέρη(και οικονομικά)  :grin: :grin:
Προσοχή όμως με τις αγγλίδες γιατί υπάρχει και το γνωστό θέμα με τις καταγγελίες τους περί βιασμών,κλπ.Ως γνωστόν έρχονται ασφαλισμένες γι'αυτό στήν Ελλάδα και θέλουν να εισπράξουν τα χρήματα!  :jerking: :jerking:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Ζάκυνθο παίζει ο Λαγανάς of course, αλλά είναι μια μαλακία και μισή κι αυτός και όλη η δευτεράτζα που έρχεται. Βέβαια γούστα είναι αυτά, όχι δικά μου.

Σα μέρος είναι το Ταζ Μαχάλ από κόντρα πλακέ αλουμίνιο και νέον-πλαστικά όπως τα περιγράφεις. Καρακίτς (σεκιούριτυ;) διακόσμηση και τα τοιαύτα.
Έχουν καταφέρει να διαλύσουν και την παραλία. Μου θυμίζει λίγο Ερεσό Λέσβου σε πολύ κακή διαρρύθμιση.

Πάντως δεν είναι παράδεισος, καλλίτερες προδιαγραφές το νυφοπάζαρο της Κρήτης.

Πάω Ζάντε πολύ συχνά λόγω επαγγέλματος και έχω να πω ότι γαμάω ντόπιες μεταξύ 25-35 πολύ πολύ άνετα αφού οι ντόπιοι άρρενες είναι δοσμένοι στο ξενικό, επομένως κάποιος πρέπει να τρώει το local πιάτο. Έχω ένα κολλητό οδοντίατρο που έχουμε ρημάξει το ηλικιακό θέμα αυτό με μεσοδόντια και σπερματοπλυμμήρες.

 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
ειμαι απο την ζακυνθο. οι ντοπιες δεν μου αρεσουν ουτε καθονται.οποτε κινουμαι σε αγγλικα ρευματα Βγαινω 6 χρονια Λαγανα(σχεδον καθε μερα)και συγκεκριμενα στο rescue- zeros που ειναι και τα κεντρικα κλαμπ 18_30. γινεται καθε καλοκαιρι της πουτανας το καγκελο.ακομα και τωρα που γραφω γινεται χαμος απολυτη τρελα μιλαμε  με ολες αυτες τις μεθυσμενες αγγλιδουλες.ολοι μπορουν να γαμησουν και ελληνες και αλβανοι αρκει να ξερουν να παιξουν το παιχνιδι σωστα.Παντως Ενα πραγμα μονο θα σας πω για τις αγγλιδες.
Δεν υπαρχει περιπτωση να γαμησετε αγγλιδα την δευτερη μερα. Η την πρωτη μερα η ποτε,(Οne night stand) γιατι πολυ απλα την δευτερη μερα σε ξεχνανε και δεν σε ξερουν. Αφου την πρωτη μερα  σου παρουσιαζονται τοσο φιλικες και ανοιχτες και εχουν ολη την διαθεση να σου  μιλησουν την δευτερη μερα ειναι τοσο ψυχρες και αδιαφορες.γι αυτο οτι κανετε με αγγλιδες πρωτη μερα γιατι αυριο δεν εχει...
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
ρε βαλτοι ηστε? αυριο παω λαγανα....
θα αναστεναξει το Uκ...
θα τις σκισω λεμε....μεχρι VιAGRA θα παρω μαζιμου.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Με βλέπω για Ζάκυνθο του χρόνου το καλοκαίρι γιατι φέτος δεν νομίζω οτι το Ελληνικό Πολεμικό Ναυτικό θα με αφήσει να πάω.
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
στο λαγανα γαμασ οτι θελεισ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
δυσκολα να γαμησεισ ξενερωτη ειναι ολλεσ λιαρδα 24 ωρεσ..........αλλα και αυτο εχει την χαρη του
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
ʼσχετο ,αλλά στην Ταιλάνδη μαμάμε καλύτερα
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
εγω προτημο βαλκανια
 

Kastoras33

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια ξερετε αν παιζει κατι στη Ζακυνθο???
 

the pilieas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
10
Παιδια ξερετε αν παιζει κατι στη Ζακυνθο???
Ζάκυνθο πουτανες στο Ροιδο Magic bar πες πως ψαχνεις να γαμησεις απ την αρχη να μην πληρώνεις  χορους κλπ εχουν χώρο τα κορίτσια εκεί
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
καλησπερα ,

γνωριζουμε τιμουλες και εαν αξιζει να επισκεφτω το εν λογω κωλομπαρο?
 

sotiriscob

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
43
Πόντοι
0
Λαγανα ειναι τιγκα στις τουριστριες,οι περισσοτερες τσολια ετοιμες για ολα,ειχα γαμησει μια ιταλιδα κια μια σερβα μεσα σε 15 μερες που ημουν στο νησι και δεν το κυνηγησα καν, απλα εβγαινα και εκει καθε μερα.δεν χρειαζεται να ψαχνετε για πουτανες καλοκαιριατικα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Λαγανα ειναι τιγκα στις τουριστριες,οι περισσοτερες τσολια ετοιμες για ολα,ειχα γαμησει μια ιταλιδα κια μια σερβα μεσα σε 15 μερες που ημουν στο νησι και δεν το κυνηγησα καν, απλα εβγαινα και εκει καθε μερα.δεν χρειαζεται να ψαχνετε για πουτανες καλοκαιριατικα
αν ειναι 30 πλας δεν γαμαει με την καμμια σε περιβαλλον λαγανα ....εκτος αν ειναι πολυ χαι λογω ποστου,πχ δικο του μαγαζι πορτας μπαρμαν κλπ κλπ αλλα παντα με πολυ καλη εμφανιση γι τους ανω των 30...
επισης αν ειναι 30 μινους αλλα μπυροκοιλιας,εξισου με την καμμια δεν περισευει αγγλομπαζο...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.087
Κριτικές
86
Like
3.583
Πόντοι
5.015
Παίδες καλημέρα! Πάω Ζάκυνθο για δουλειά την ερχόμενη βδομάδα, Νοέμβρη έχουμε, οπότε Αγγλίδες στο Λαγανά γιοκ, πάμε για πουτάνες... Το "Ρόιδο Magic Bar" που αναφέρθηκε είναι ανοιχτό κανονικά τέτοια εποχή και γίνεται παιχνίδι; Έχει καβάτζες για γαμήσι κ.τ.λπ.;
 

dimitriscock

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
201
Like
4
Πόντοι
1
καλησπερα
απο ζακυνθο παιζει τιποτα?
θα ειμαι αυριο για 1 βδομαδα στο νησι
πμ οποιος γνωριζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom