Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6

Τύπε είχα γράψει παραπάνω που είχα γαμήσει αλλά κι εγώ σαν να νομίζω ότι τελικά είχα στην Σωκράτους. Άρχιζε από "Σ" η οδός, νομίζω ότι τώρα δεν έχει μπουρδέλα πλέον εκεί, τουλάχιστον δεν γράφει στο bou αν πρόσεξα καλά. Μήπως γάμησες σε ένα μπουρδέλο που είχε βελάκια και έγραφε "ΕΠΑΝΩ" με γράμματα για τυφλούς? :2funny: :2funny: :2funny:
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Στην Σαρρή έχει ένα μπουρδέλο που εδώ και τρίαντα χρόνια ειδικεύεται στα μεταλαγμένα. Πιό παλιά δεν γνωρίζω. Κάποια εποχή δεν είχε ούτε πόρτες στα δωμάτια. Χώριζαν με κουρτίνες  Τα παλιά χρόνια έμπαινες από Σαρρή τώρα από Λουκά Νίκα 1. Τελευταία φορά που είχα περάσει από εκεί ο πουστότσατσος από μέσα φώναζε αν θέλω να περάσω αλλά η «κοπέλα» δεν βγαίνει στο σαλόνι.

:jerking:
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
Στην Σαρρή έχει ένα μπουρδέλο που εδώ και τρίαντα χρόνια ειδικεύεται στα μεταλαγμένα. Πιό παλιά δεν γνωρίζω.

Εχω περάσει κι από εκεί τύπε αλλά δεν ήταν αυτό σίγουρα, πρώτη φορά πήγα με real μιλφ...
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Τύπε είχα γράψει παραπάνω που είχα γαμήσει αλλά κι εγώ σαν να νομίζω ότι τελικά είχα στην Σωκράτους. Άρχιζε από "Σ" η οδός, νομίζω ότι τώρα δεν έχει μπουρδέλα πλέον εκεί, τουλάχιστον δεν γράφει στο bou αν πρόσεξα καλά. Μήπως γάμησες σε ένα μπουρδέλο που είχε βελάκια και έγραφε "ΕΠΑΝΩ" με γράμματα για τυφλούς? :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: που να θυμαμαι τυπε μου...παρακμη παντως γιαυτο γιναμε ετσι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psilosmixalhs@in.gr

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
οπος οι περισοτεροι αντες ,μην πω ολοι,γαμησα σε μπουρδελο 17 ειχα παει με συμαθητες απο το σχολειο,στην φυλης ειχαμε γαμησει
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Πρωτη φορα σε μπουρδελο,για την ακριβια στο φυλης 86πανω μια πολονεζα..Δεν ειχα πει στην τσατσα οτι ειμαι προταρις,,και κα8ος γαμουσα την τανα...Ξαφνικα σταματαει και μου τον επεζε και εχυσα...βγαινοντας μου λεει η τσα καλη καλη;;Τις ειπα οτι ηταν κομοδινο...Ασε που τις λεω οτι ειναι και η πρωτη φορα..και λεει μα καλα σοβαρα μειλας;;Λεω ναι..λεει  μπραβοοο ... εχεις να κανεις πολλα εσυ...Μην τα πολυλογο και κουραζο καπακι παω σε ενα αλλο στο φυλης 40 αν 8υμαμε καλα..και πετυχαινο μια ελλληνιδα μαυρομαλλα που περασα τελεια..Μου λεει πολυ καλος..τις λεω ειναι η 2 φορα πριν λιγο γαμησα για πρωτη αλλα δεν ηταν καλη..Γελουσε..μου λεει 8α γινεις καλος γαμιας..Λεω ευχαρηστο κτλ...Ειμουν μολις 14...Αυτα τυποι μου :rockon: :rockon:
 

neFelina

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2013
Μηνύματα
222
Like
153
Πόντοι
1
Πρωτη και αστεία φορα.. και εγώ μικρή στα 17.. κ αυτος στα 17.. καληνύχτα δηλαδη.. δε ξεραμε που παν τα 4. και καλά μας άρεσε νομίζαμε. Ημασταν σπιτι του.. με αγχος μην επιστρέψει κανείς... μια ωρα για το πως μπαινει το προφυλακτικό..... κοινώς χάλια μαύρα
 

vasilhsk8

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2020
Μηνύματα
48
Like
32
Πόντοι
0
Δευτέρα Γυμνασίου με μια συμμαθήτριά μου είχε έρθει σπίτι μου για να διαβάσουμε έλειπαν και οι δικοί μου δεν άργησε και πολύ να γίνει πάντως ήταν τέλεια εμπειρία
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μελαντίας 50. Την Τζέσικα.
Παρασκευή, 30 Μαρτίου 2018
 

con114

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Το 2003 στο ξενοδοχείο Mediterranean στην Ομόνοια :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
1986 στα μεταλλαγμένα της Λουκά Νίκα.
 

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Πρώτη φορά στην Αλκιβιάδου 16 αν θυμάμαι καλά το νούμερο. Της είχα πει ότι ήμουν πρωτάρης αλλά δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο..στο ίδιο πήγα τις δύο επόμενες φορές και είχα πάρει την ίδια κοπέλα. Την επόμενη φορά πήγα Αχαρνών 85 ήταν πολύ καλύτερα.. έμπειρος πλέον γαρ...?
 

heartbeat

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
1
Σε ξενοδοχείο κοντά στην πλατεία Λαυρίου με κοπέλα που έκανε πιάτσα στην πλατεία. Δέκα λεπτά κράτησε όλο το σκηνικό. Για πρώτη φορά καλά ήταν.
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
167
Κριτικές
8
Like
469
Πόντοι
301
Φυλης 74...μπηκα μεσα χαμενο τελιος...να δω και να μηρισω μουνακι ηθελα..Το κοριτσι με καταλαβε οτι ημουν πρωταρης...ελα δω αγορακι μου ,μου λεει ,και καλα θα περασουμε..Ηταν μια πολυ γλυκια πουτανιτσα με κοντο μαυρο φορμαρισμενο μαλι..ελληνιδα..Τι ωραια χρονια...πριν με παει στο κρεβατι μου εκανε μπιντε,με επλινε καλα ,με τα χερακια της,μονητης,λεγοντας μου,ετσι πρεπη αγορι μου να ημαστε καθαροι..Αμεσος μετα με τραβηξε στο κρεβατι και αφου με εγλιψε και μου εκανε μια πιπουλα,ανεβηκε επανω μου,και με γαμησε χαλαρα...:P :glasses:
 

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
161
Πόντοι
291
πρωτη φορα με 2 συμμαθητες επισης παρθενους στη βρηλισσου 55, εμιλυ μιση ελληνιδα, μιση απο βενεζουελα, τη πετυχα το 2016 ξανα κωνσταντινουπολεως, της ειπα την ιστορια πως ηταν η 1η μου και πεθαναμε στα γελια, μου κανε εκπτωση και ξαναμπηκα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom