Νέα

Πού γαμήσατε πρώτη φορά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 656
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mihalis13

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
2000 στο μεταξουργείο στην Ιασωνος αριθμό δεν θυμάμαι.Αλλά ήταν ένα που ανεβαινες σκαλες για να πας στα δωμάτια και η κοπέλα ανέβαινε με ανσασερ.5.000 είχα δώσει αν θυμάμαι καλά.Γενικά δεν το είχα ευχαριστηθει το πρώτο γαμήσι μιας και η κοπελα βιαζότανε και μου τον έπαιξε για να χύσω.
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
Ενταξει το γαμησες τωρα,και 13 χρονων,και γαμησες 25 λεπτα για πρωτη σου φορα,και σε μπουρδελο κιολας,που μαξιμουμ ειναι τα 10 λεπτα. :2funny:

Με διέκοψε 2 φορές η τσατσά τύπε. Από μικρός είχα τσακωθεί με πολλές τσατσάδες επειδή δεν μπορούσα να χύσω γρήγορα. Μια φορά πέταξα και μια καρέκλα σε μια στην πόρτα όταν την άνοιξε για 2η φορά και με έκοψε. Είναι και ο βασικός λόγος που δεν ξανασχολήθηκα κατά 99% ξανά με μπουρδέλα αλλά μόνο με call-girls τύπε. Ο χρόνος, για μένα είναι το βασικό! Μετά έρχεται η εμφάνιση της κοπέλας... Αν με καταλαβαίνεις τύπε :grin: :grin: :grin:
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
φίλε μου το παιδί θαύμα πρέπει να ήταν.

Γιατί το λες αυτό τύπε? για το 13 χρονών ή για το 25'? Για σένα όλοι οι άντρες το ίδιο είναι? Ακούω πολλές φορές φίλους κτλ. να λένε "της έριξα 3 στο 40'", σε πληροφορώ ότι αυτός ο γενικός κανόνας δεν ισχύει με εμένα. Εγώ δεν πάω με τις χυσιές αλλά με την ώρα, για μένα επειδή ακριβώς στην εφηβική μου ηλικία είχα άπειρους διαπληκτισμούς με τσατσάδες στα μπουρδέλα αλλά και επειδή είναι από τη φύση μου καθυστερούσα πολύ. Επομένως και ασύμφορος ήμουν για την ομαλή διεξαγωγή ενός μπουρδέλου αλλά και εκείνοι ανεπαρκείς για την δική μου ευχαρίστηση. :grin: :grin: :grin:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
Πρώτη μου φορά στην περιοχή της Κυψέλης κοντά......Στην οδό Κεφαλληνίας,αρχές του 1990 περίπου.
Ηταν ένα μεγάλο παλιό σπίτι.....Χτύπησα κουδούνι και ανέβηκα μία σκάλα.....Μου ανοίγει η τσατσά και μου λέει,να σου φέρω να δεις τις κοπέλες?
Ναι, της λέω...  :grin:
Παιδιά,πασαρέλα πραγματική.....  :o
Βγήκαν 10 κοπέλες περίπου,οι περισσότερες πολύ όμορφες.....
Πήρα μία τρομερή Ουγγαρέζα,τουλάχιστον έτσι μου είπε.....
Το ποσό που έδωσα τότε,ήταν 10.000 δραχμές,αν θυμάμαι καλά....  :tooth:
Ηταν μπουρδέλο πολυτέλειας....  :grin:
Πέρασα πολύ καλά τότε....  :rockon:
Υπήρξαν ποτέ τέτοια μπουρδέλα;

Με πολλές κοπέλλες εννοώ...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
Με διέκοψε 2 φορές η τσατσά τύπε. Από μικρός είχα τσακωθεί με πολλές τσατσάδες επειδή δεν μπορούσα να χύσω γρήγορα. Μια φορά πέταξα και μια καρέκλα σε μια στην πόρτα όταν την άνοιξε για 2η φορά και με έκοψε. Είναι και ο βασικός λόγος που δεν ξανασχολήθηκα κατά 99% ξανά με μπουρδέλα αλλά μόνο με call-girls τύπε. Ο χρόνος, για μένα είναι το βασικό! Μετά έρχεται η εμφάνιση της κοπέλας... Αν με καταλαβαίνεις τύπε :grin: :grin: :grin:
Να χτυπήσει απλά την πόρτα πάει κ έρχεται...

Να την ανοίξει όμως είναι πολύ χοντρό...
 

Lime Soda

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
6
Να χτυπήσει απλά την πόρτα πάει κ έρχεται...

Να την ανοίξει όμως είναι πολύ χοντρό...

Ας πρόσεχε τύπε σε ποιόν τα'κανε... Με εξόργισε απίστευτα... Μια άλλη φορά τσακώθηκα άγρια με μια τσατσά επειδή η πουτάνα μάλλον ήταν νέα στο επάγγελμα και δεν μπορούσε να πάρει μέσα την πούτσα και πόναγε και μου λέει "δεν μπορώ μαζί σου, τελειώσαμε", φεύγει, ντύνομαι και πιάνω την τσατσά και της λέω "τα λεφτά φέρε πίσω, δεν μπορεί η δικιά σου" και μου το'παιζε δύσκολη και άκουσε κάτι γαμωσταυρίδια, θα την άρπαγα και θα την έλυωνα την καριόλα. :grin: :grin: :grin:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
Ας πρόσεχε τύπε σε ποιόν τα'κανε... Με εξόργισε απίστευτα... Μια άλλη φορά τσακώθηκα άγρια με μια τσατσά επειδή η πουτάνα μάλλον ήταν νέα στο επάγγελμα και δεν μπορούσε να πάρει μέσα την πούτσα και πόναγε και μου λέει "δεν μπορώ μαζί σου, τελειώσαμε", φεύγει, ντύνομαι και πιάνω την τσατσά και της λέω "τα λεφτά φέρε πίσω, δεν μπορεί η δικιά σου" και μου το'παιζε δύσκολη και άκουσε κάτι γαμωσταυρίδια, θα την άρπαγα και θα την έλυωνα την καριόλα. :grin: :grin: :grin:
Καλά ξηγιέσαι...

Τόσες ιστορίες έχω ακούσει για τσατσάδες,κ ποτέ δεν έχω ακούσει ότι κάποια παραδέχτηκε αμέσως το οποιοδήποτε λάθος της κ έληξε η ιστορία...

Πάντα σου μανουριάζουν με θράσσος...Μήπως επειδή έχουν στήριγμα τους νταβάδες;
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Υπήρξαν ποτέ τέτοια μπουρδέλα;

Με πολλές κοπέλλες εννοώ...
Την εποχή εκείνη ναι,λίγα μάλλον αλλά υπήρχαν....
Δεν είχε φωτάκι απ' έξω,το είχα βρεί μέσω αγγελίας από εφημερίδα....
Ηταν κάτι σαν κρυφό μπουρδέλο πολυτελείας.....

Τώρα αυτό απαγορεύεται,δηλαδή να είναι παραπάνω από μία κοπέλα στην βάρδια.Αν και κάποια στούντιο βλέπω ότι δεν το τηρούν αυτό....
 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
423
Πόντοι
21
Την εποχή εκείνη ναι,λίγα μάλλον αλλά υπήρχαν....
Δεν είχε φωτάκι απ' έξω,το είχα βρεί μέσω αγγελίας από εφημερίδα....
Ηταν κάτι σαν κρυφό μπουρδέλο πολυτελείας.....

Τώρα αυτό απαγορεύεται,δηλαδή να είναι παραπάνω από μία κοπέλα στην βάρδια.Αν και κάποια στούντιο βλέπω ότι δεν το τηρούν αυτό....

Δεν ήταν λιγα τότε, ήταν αρκετα διαμερίσματα εκείνη την εποχή. Κάποια τα μάθαινες με αγγελίες, αλλά τα περισσότερα και καλύτερα απο στόμα σε στόμα. Κλασικές τιμές της εποχής 10.000 Δρχ ή 15.000 το διπλό.

Όταν έπεσε το ανατολικό μπλοκ και ξεχαρμάνιασε ο Έλληνας....
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ας πρόσεχε τύπε σε ποιόν τα'κανε... Με εξόργισε απίστευτα... Μια άλλη φορά τσακώθηκα άγρια με μια τσατσά επειδή η πουτάνα μάλλον ήταν νέα στο επάγγελμα και δεν μπορούσε να πάρει μέσα την πούτσα και πόναγε και μου λέει "δεν μπορώ μαζί σου, τελειώσαμε", φεύγει, ντύνομαι και πιάνω την τσατσά και της λέω "τα λεφτά φέρε πίσω, δεν μπορεί η δικιά σου" και μου το'παιζε δύσκολη και άκουσε κάτι γαμωσταυρίδια, θα την άρπαγα και θα την έλυωνα την καριόλα. :grin: :grin: :grin:
φίλε μου είσαι πολύ άγριος τύπος
 

FABOULOS

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.794
Like
6
Πόντοι
16
Δεν ήταν λιγα τότε, ήταν αρκετα διαμερίσματα εκείνη την εποχή. Κάποια τα μάθαινες με αγγελίες, αλλά τα περισσότερα και καλύτερα απο στόμα σε στόμα. Κλασικές τιμές της εποχής 10.000 Δρχ ή 15.000 το διπλό.

Όταν έπεσε το ανατολικό μπλοκ και ξεχαρμάνιασε ο Έλληνας....
Σωστά και οι κοπέλες που έφερναν τότε,ήταν πολύ όμορφες.....
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.188
Κριτικές
55
Like
369
Πόντοι
1.640
Την εποχή εκείνη ναι,λίγα μάλλον αλλά υπήρχαν....
Δεν είχε φωτάκι απ' έξω,το είχα βρεί μέσω αγγελίας από εφημερίδα....
Ηταν κάτι σαν κρυφό μπουρδέλο πολυτελείας.....

Τώρα αυτό απαγορεύεται,δηλαδή να είναι παραπάνω από μία κοπέλα στην βάρδια.Αν και κάποια στούντιο βλέπω ότι δεν το τηρούν αυτό....
:think: :think: :think:

Επιεική σε βρίσκω...
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
σε ενα ελεηνό μπουρδέλο...μαρνης και φαβιέρου το 2ο γωνιακο.τωρα εχει κατεδαφιστει...το 1990
 

paralias_xv

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
133
Like
769
Πόντοι
81
199O καλοκαιρι, μαζι με τον ταμια της ταξης.....
βυρωνος στη γωνια στην αξεχαστη τζενη....
οποιος καταλαβε, ειναι ντοπιος...............
αξεχαστα χρονια.............

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom