Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
ποια σχεση ρε τντ οι περισσοτερες στο δινουν στον μηνα ,εγω μεσα σε ένα μηνα εχω πηδησει στα τσαρδια σχεδόν 15 κοπελες τη στιγμη που εσυ πηδας μια.
και τι αυτή η μια θα είναι καλυτερη από τις 15 κοπελες?
όταν στα τσαρδια βρίσκεις μεσα ουκρανες και ρωσιδες.
αν εχεις παει με ρωσιδα πιστευω να καταλαβαίνεις με τι επιπεδο γκομενα εχεις να κανεις.
μεχρι και οι ρουμανες είναι καλυτερες από τις ελληνιδες.
εσυ σπαταλάς χρονο χρημα ενεργεια για να πηδήσεις μια γκομενα της σειρας ενώ εγω σπαταλαω μονο χρημα για να πηδησω 15 γκομενες διαφορετρικες αναμεσα τους ρωσιδες ουκρανες και ρουμανες.

Με αυτό το ποστ ανοίγεις ξανά μέτωπο.  :2funny:

Θα σου απαντήσω άλλη στιγμη. Πάω βόλτα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Όσο μεγαλώνεις θα γίνεσαι πιο δυνατός, πιο ελαστικός και πιο παιχνιδιάρης.

Και θα αποκτήσεις (ΓΛΥΚΟ) ΚΕΝΤΡΙ!  ;)
με λιγα λογια του λες να γινει ένα ακομα θυμα για να ενισχυει την αυτοπεποιθηση των γκομενων εκει εξω.
ξερεις τντ τι σημαινει ότι μια γκομενα εσυ και αλλοι δυο ταυτόχρονα θελετε να τη πηδήσετε?
ανεβασμενη ψυχολογια και ηθικο της γκόμενας,θα σας πικαρει παιζοντας δυσκολη και θα σας τεσταρει βλέποντας ποιος από εσας τους τρεις είναι ο πιο διατεθημενος να σκασει χρημα να γινει καραγκιόζης για παρτι της και γενικα να υπερβει τα ορια.
η γκομενα θα εχει τριγυρω της 3 πεκινουα να την γυροφερνουν με αναβασμενη ψυχολογια και λίμπιντο και εσεις οι τρεις θα σπαταλάτε ενεργεια αγχος στρες 120 παλμους χρονο 2 με 3 ωρες η και μερες μπορει χρημα κερασματα η δωρακια μπας και πεσει.
και όλα αυτά για να σας δωσει το βραβειο το σωμα της το οποιο μεσα σε 10 λεπτα στο μεταξουργειο με 10 ευρω κατά πασα πιθανοτητα θα πηδατε μπορει και καλυτερο μουνι.
παψε ρε τντ να μας διαφημίζεις την καταντια σας ως το αντρικο προτυπο να ρηξη καποιος γκομενα.
ηδη εχω ξενερωσει με την συμπεριφορα σας ποσο μαλλον οι γκομενες που σας πηδανε τη ψυχουλα σας.
καλα κανουν και σας χορευουν στο ταψι βρισκουν και τα κανουν και μετα εσεις οι ιδιοι τις βριζετε λεγοντας τες πουτανες.
απαξιώστε τες ρε να ερθουν παρακαλετες να σας ανοιξουν τα ποδια.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Πάμε να συγκρίνουμε κοπέλες με ιερόδουλες πραγμα που δε γίνετε,ο καθένας έχει την άποψη του και το κάνει για κάποιους λόγους αναγκαστικά ή μη.Το θέμα είναι ότι πρέπει να σεβόμαστε την άποψη του άλλου και να μη προσπαθούμε να τον μειώσουμε γι'αυτό που κάνει.Προσωπικά υποστηρίζω και τις 2 απόψεις απλά πρέπει να λέμε την άποψη μας χωρίς να μειώνουμε κανέναν,και στη τελική το θέμα  είναι:Πότε θα ανοίξουν τα μπουρδέλα από τη καραντίνα,ας μείνουμε σε αυτό. :respect:                                                                                                 
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Jean-claud είσαι μορφή..τα λόγια σου μιλάνε στην καρδιά μου...
Να προσθέσω επίσης ότι όσες φορές έχω ριξει γκόμενα την έχω ρίξει με το κόλπο σκωτσεζικο ντους..μια θέλω μια δεν θέλω μια τους μιλάω όμορφα την άλλη μερα πολύ λιγο..γενικά Στις γκομενες δεν πρέπει να δίνεις τεράστια σημασία..αφ ενός επειδή και αυτές θα σε βάλουν στο βρακί τους και θα σε γυροφερνουν όσο θέλουν αφ ετέρου επειδή όταν σε βλέπει η άλλη ότι δεν της δίνεις την απόλυτη προσοχή καταλαβαίνει ότι έχεις και κάποια άλλη στο μυαλό σου και αυτό την κάνει να πεισμώσει και να θέλει την προσοχή σου..
Αν δε, κάνουμε την τακτική που ακολουθεί ο βανταμ οοολες μα όλες οι γκομενες θα είχαν ξηρασία, θα έπεφτε η μύτη τους από τα ουράνεια που είναι τώρα, δεν θα έπαιρναν την επιβεβαίωση, δεν θα έκαναν σεξ, και θα μας παρακαλουσαν για λίγο πούτσο, αλλα; αλλά που να τα πεις αυτά..οσο υπάρχουν οι άντρες που γίνονται χαλί για τις γυναίκες, αυτές τόσο πιο ψωνισμένες θα είναι.
 

liakos131

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
47
Πόντοι
0
ϊσως λίγο τραβηγμένη στα άκρα η άποψη του jean - claud αλλά υπάρχει ουσία .....μη γίνεστε αγαπούληδες γιατί θα σας πατήσουν απλά!! παίξτε push-pull τακτική ....διαβάστε λίγο the game του neil strauss για να παρετε μια πρώτη γευση του pick-up παιχνιδιού και βρείτε το δρόμο σας
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
neil stauss τι επαγγελετε αυτος φιλε
 

liakos131

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
47
Πόντοι
0
googlare the game neil strauss .....είναι ένα πρωτο αρχικό βιβλίο που θα σε μπάσει στο κόσμο των pick up artists αν διαβάσεις ένα βιβλίο να είναι αυτό - μετά θα βρείς το δρόμο σου ...εγω το πρωτοδιάβασα το μακρινο 2006 .....από τότε πολύ νερό μπήκε στ αυλάκι και φτάσαμε σε 3ψηφιο αριθμό από μουνάκια (δεν υπολογίζω τα πληρωμένα)...
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
με λιγα λογια του λες να γινει ένα ακομα θυμα για να ενισχυει την αυτοπεποιθηση των γκομενων εκει εξω.
ξερεις τντ τι σημαινει ότι μια γκομενα εσυ και αλλοι δυο ταυτόχρονα θελετε να τη πηδήσετε?
ανεβασμενη ψυχολογια και ηθικο της γκόμενας,θα σας πικαρει παιζοντας δυσκολη και θα σας τεσταρει βλέποντας ποιος από εσας τους τρεις είναι ο πιο διατεθημενος να σκασει χρημα να γινει καραγκιόζης για παρτι της και γενικα να υπερβει τα ορια.
η γκομενα θα εχει τριγυρω της 3 πεκινουα να την γυροφερνουν με αναβασμενη ψυχολογια και λίμπιντο και εσεις οι τρεις θα σπαταλάτε ενεργεια αγχος στρες 120 παλμους χρονο 2 με 3 ωρες η και μερες μπορει χρημα κερασματα η δωρακια μπας και πεσει.
και όλα αυτά για να σας δωσει το βραβειο το σωμα της το οποιο μεσα σε 10 λεπτα στο μεταξουργειο με 10 ευρω κατά πασα πιθανοτητα θα πηδατε μπορει και καλυτερο μουνι.
παψε ρε τντ να μας διαφημίζεις την καταντια σας ως το αντρικο προτυπο να ρηξη καποιος γκομενα.
ηδη εχω ξενερωσει με την συμπεριφορα σας ποσο μαλλον οι γκομενες που σας πηδανε τη ψυχουλα σας.
καλα κανουν και σας χορευουν στο ταψι βρισκουν και τα κανουν και μετα εσεις οι ιδιοι τις βριζετε λεγοντας τες πουτανες.
απαξιώστε τες ρε να ερθουν παρακαλετες να σας ανοιξουν τα ποδια.
πες τα ρε βανταμ.
Αγαπουληδες έσκασε βόμβα και έκανε μπαμ σας ανατίναξε ο βανταμ.
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
googlare the game neil strauss .....είναι ένα πρωτο αρχικό βιβλίο που θα σε μπάσει στο κόσμο των pick up artists αν διαβάσεις ένα βιβλίο να είναι αυτό - μετά θα βρείς το δρόμο σου ...εγω το πρωτοδιάβασα το μακρινο 2006 .....από τότε πολύ νερό μπήκε στ αυλάκι και φτάσαμε σε 3ψηφιο αριθμό από μουνάκια (δεν υπολογίζω τα πληρωμένα)...
ευχαριστω!!
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
ν σε ροτησω η γυναικεια βιβλος;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλημέρα και καλό μηνα σε όλους μας.
Φίλοι αναγνώστες, είναι πλέον φανερο ότι η κυβέρνηση πρεπει και είναι άμεση ανάγκη να ανοίξει τα ξεπετάδικα. Ομιλω για τα μπουρδέλα με τις πουτανες μπάζα
των έτσι κι έτσι προγραμμάτων και τις αποδεκτές πουτανες άχρηστων προγραμμάτων.
:2funny:
Αν βρεθεί και καμιά κομπλέ, ειναι για να επιβεβαιωνεται ο κανόνας αλλά παντα
με καπότα, ανοχή και δεκαλεπτο.  :S
Σπανίως θα βρεθεί η φοβερη κατάσταση
και θα είναι ψυχολογικής υφης λόγω των συνθηκών, αν με καταλαβαίνετε.
Ότι κάτι παίχτηκε κι αυτό παλι για όσους ξέρουν να διακρίνουν.
Είναι μία λύση ανάγκης όλο αυτό.
Όντως είναι. Ποτέ δεν είπα το αντίθετο.
Άλλωστε κι εμείς πηγαίναμε ως γκομενοπαραταξη. Που είναι το κακό;
ότι έχουμε καλύτερες λυσεις
από το να στεκόμαστε στην ουρά;
να μας παρουσιάζουν καποιοι
το μπουρδελο ως μέγιστη ηδονή και να μας το επιβάλλουν κιόλας επειδή έχουν δει μονοθεματικά την ζωή τους και έχουν απονευρωθεί ως ανδρες κυνηγοί, παει πολύ.
Τι συζήτηση να κάνουμε;
να περιμένουμε συστράτευση του ανδρικού φύλου και απαξίωση γυναικων, μήπως και μας κατσουν από μόνες τους; μιλαμε σοβαρά τώρα;  :2funny:
κάποια μέλη οδευουν σε ανεπανόρθωτη εγκεφαλική βλαβη από την παρατεταμένη αγαμία. Βγάζουν αφρούς από το στόμα
και ατμούς απο τα αυτιά. Δειγμα κι αυτό του αδικου πονου που δεχονται καθημερινά.
Προσπαθούν να μας καλουπωσουν με οτι τροπο φανταστουν ή εφευρουν. Δεν φταίνε.
Πιέζονται. Τρέμουν. Καταρρέουν.
Βρισκονται σε απογνωση.  :o
Ας μας τα χωνουν αφού δεν χωνουν τίποτα άλλο πουθενά. Προσωπικά συμπασχω.
Έστω εκ του ασφαλούς.
Με κινήσεις πανικού και συγκρισεις κωμωδιας προσπάθησαν να φέρουν σε ισορροπία τις γκόμενες με τις πουτανες στο γαμήσι και μετά το πήγαν στις σχεσεις μπας και σωσουν κατι.
Γελανε και τα μπανερ του σαιτ.
Δεν τους βγήκε κανενα σενάριο και αφού γνωρισαν ολοκληρωτική συντριβή βάση ποιότητας, το γυρίζουν ελαφρολαικά στην ποσότητα γιατι όπως και να το κάνουμε
το δεκάλεπτο κι η ουρά επιλογής
έχει μια αρχοντια. Έτσι δεν είναι;  :2funny:
δυστυχως αν δεν γαμάει ο ανδρας, ετσι καταντά. Τα χανει. Θλίψη και δυστυχία.
Πουτανα κυβέρνηση, τι ζημιά τους εκανες.
Πάλι καλά που δεν γνωρισα τέτοια συντριβή στην ζωή μου. Θα ντρεπομουν να μου υπαγορεύουν κάποιοι τυχάρπαστοι κυβερνητικοί ποτε θα μουσκεψω την βεργα μου. Εσείς;

:S
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Για ποιον ενδιαφέρεται να περάσει καλά, είναι απόλυτο και σίγουρο ότι από σήμερα λειτουργούν τα σοβαρά ξενοδοχεία ημιπαραμονης και επίσημα.
Πάρτε λοιπόν γκόμενες ή πουτανες
οσοι δεν εχετε εύκολο καταφύγιο σπίτι κτλ
και τραβατε να περάσετε καλά.
Σας το εύχομαι ολόψυχα.
Οι υπόλοιποι καλό κουράγιο.

:hi:
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Καλημέρα και καλό μηνα σε όλους μας.
Φίλοι αναγνώστες, είναι πλέον φανερο ότι η κυβέρνηση πρεπει και είναι άμεση ανάγκη να ανοίξει τα ξεπετάδικα. Ομιλω για τα μπουρδέλα με τις πουτανες μπάζα
των έτσι κι έτσι προγραμμάτων και τις αποδεκτές πουτανες άχρηστων προγραμμάτων.
:2funny:
Αν βρεθεί και καμιά κομπλέ, ειναι για να επιβεβαιωνεται ο κανόνας αλλά παντα
με καπότα, ανοχή και δεκαλεπτο.  :S
Σπανίως θα βρεθεί η φοβερη κατάσταση
και θα είναι ψυχολογικής υφης λόγω των συνθηκών, αν με καταλαβαίνετε.
Ότι κάτι παίχτηκε κι αυτό παλι για όσους ξέρουν να διακρίνουν.
Είναι μία λύση ανάγκης όλο αυτό.
Όντως είναι. Ποτέ δεν είπα το αντίθετο.
Άλλωστε κι εμείς πηγαίναμε ως γκομενοπαραταξη. Που είναι το κακό;
ότι έχουμε καλύτερες λυσεις
από το να στεκόμαστε στην ουρά;
να μας παρουσιάζουν καποιοι
το μπουρδελο ως μέγιστη ηδονή και να μας το επιβάλλουν κιόλας επειδή έχουν δει μονοθεματικά την ζωή τους και έχουν απονευρωθεί ως ανδρες κυνηγοί, παει πολύ.
Τι συζήτηση να κάνουμε;
να περιμένουμε συστράτευση του ανδρικού φύλου και απαξίωση γυναικων, μήπως και μας κατσουν από μόνες τους; μιλαμε σοβαρά τώρα;  :2funny:
κάποια μέλη οδευουν σε ανεπανόρθωτη εγκεφαλική βλαβη από την παρατεταμένη αγαμία. Βγάζουν αφρούς από το στόμα
και ατμούς απο τα αυτιά. Δειγμα κι αυτό του αδικου πονου που δεχονται καθημερινά.
Προσπαθούν να μας καλουπωσουν με οτι τροπο φανταστουν ή εφευρουν. Δεν φταίνε.
Πιέζονται. Τρέμουν. Καταρρέουν.
Βρισκονται σε απογνωση.  :o
Ας μας τα χωνουν αφού δεν χωνουν τίποτα άλλο πουθενά. Προσωπικά συμπασχω.
Έστω εκ του ασφαλούς.
Με κινήσεις πανικού και συγκρισεις κωμωδιας προσπάθησαν να φέρουν σε ισορροπία τις γκόμενες με τις πουτανες στο γαμήσι και μετά το πήγαν στις σχεσεις μπας και σωσουν κατι.
Γελανε και τα μπανερ του σαιτ.
Δεν τους βγήκε κανενα σενάριο και αφού γνωρισαν ολοκληρωτική συντριβή βάση ποιότητας, το γυρίζουν ελαφρολαικά στην ποσότητα γιατι όπως και να το κάνουμε
το δεκάλεπτο κι η ουρά επιλογής
έχει μια αρχοντια. Έτσι δεν είναι;  :2funny:
δυστυχως αν δεν γαμάει ο ανδρας, ετσι καταντά. Τα χανει. Θλίψη και δυστυχία.
Πουτανα κυβέρνηση, τι ζημιά τους εκανες.
Πάλι καλά που δεν γνωρισα τέτοια συντριβή στην ζωή μου. Θα ντρεπομουν να μου υπαγορεύουν κάποιοι τυχάρπαστοι κυβερνητικοί ποτε θα μουσκεψω την βεργα μου. Εσείς;

:S
χθες ο βανταμ έδωσε ρέστα παλι.
Αρχικά γιατί λες τις πουτανες μπάζα ρε τυπε ξέρεις πόσες μουναρες έχουμε πηδησει όλοι?
Και να σου πω την αλήθεια υπάρχει μια κατηγορία αντρών που δεν είναι κελεπουρια σαν και εσας και δεν μπορούν να σταυρώσουν γκόμενα.
Αυτοί γιατί να μην χαρούν το σεξ με μια καλη μουναρα.
Ο βανταμ πέρα από μπουρδελιαρης που δηλώνει είναι και ιδεολόγος.
Τι σας λέει ο βανταμ ότι αν ολοι οι άντρες εστω το 90%των αντρων απαξιωναμε τις γκομενες πι γκομενες θα μας παρακαλούσαν να τις πηδηξουμε και σ αυτο έχει δίκιο.
Εμείς ως άντρες έχουμε εναλλακτική τον αγοραίο έρωτα οι γυναίκες ομως για να πηδηθουν τι εναλλακτική εχουν?η να γίνουν πουτανες η να κάθονται εύκολα στον καθένα.
Υπάρχει μια ανισορροπία μεταξι των δυο φύλων και το πρόβλημα οπως είπε ο βανταμ εντοπίζετε στους άντρες και όχι στις γκομενες.
Υπάρχουν πολλοί άντρες αγαμητοι εκεί έξω και αυτό μόνο κακο κάνει.
Σχεδόν το 1%των αντρων ασχολείται συστηματικά με τον αγοραίο έρωτα και εως 20%εχουν παει έστω μια φορα στη ζωη τους σε τσαρδι.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
χθες ο βανταμ έδωσε ρέστα παλι.
Αρχικά γιατί λες τις πουτανες μπάζα ρε τυπε ξέρεις πόσες μουναρες έχουμε πηδησει όλοι?
Και να σου πω την αλήθεια υπάρχει μια κατηγορία αντρών που δεν είναι κελεπουρια σαν και εσας και δεν μπορούν να σταυρώσουν γκόμενα.
Αυτοί γιατί να μην χαρούν το σεξ με μια καλη μουναρα.
Ο βανταμ πέρα από μπουρδελιαρης που δηλώνει είναι και ιδεολόγος.
Τι σας λέει ο βανταμ ότι αν ολοι οι άντρες εστω το 90%των αντρων απαξιωναμε τις γκομενες πι γκομενες θα μας παρακαλούσαν να τις πηδηξουμε και σ αυτο έχει δίκιο.
Εμείς ως άντρες έχουμε εναλλακτική τον αγοραίο έρωτα οι γυναίκες ομως για να πηδηθουν τι εναλλακτική εχουν?η να γίνουν πουτανες η να κάθονται εύκολα στον καθένα.
Υπάρχει μια ανισορροπία μεταξι των δυο φύλων και το πρόβλημα οπως είπε ο βανταμ εντοπίζετε στους άντρες και όχι στις γκομενες.
Υπάρχουν πολλοί άντρες αγαμητοι εκεί έξω και αυτό μόνο κακο κάνει.
Σχεδόν το 1%των αντρων ασχολείται συστηματικά με τον αγοραίο έρωτα και εως 20%εχουν παει έστω μια φορα στη ζωη τους σε τσαρδι.

Να πάτε όπου θέλετε. Εσείς κατηγορειτε όλες τις γκόμενες παγκοσμίως.
Όχι εμείς τις πουτανες.
Δηλαδή κατηγορείτε 4 δις περίπου στον πλανήτη και συθεμελα όλες τις Ελληνίδες. :2funny:
Καλα, ολες χάλια είναι; ούτε μια δεν αξίζει;
:2funny: Όλοι οι άνδρες μαλακες είμαστε
και μόνο εδώ μέσα υπάρχει η απολυτη αληθεια;
Επαινειτε μία χούφτα πουτανες εκ των οποίων οι ικανές έχουν τζασει από την χώρα
εδώ και χρόνια.  :2funny:
Τι έχει μείνει δηλαδή για να ξέρω κι εγώ;
όσον αφορά αυτό που λέτε για να κάνετε τις γκόμενες να σας παρακαλάνε, είναι ανέκδοτο.
Εδω τσακώνεστε για τις πουτανες μεταξύ σας.
Μου θέλετε και συστρατευση;

:S
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Να πάτε όπου θέλετε. Εσείς κατηγορειτε όλες τις γκόμενες παγκοσμίως.
Όχι εμείς τις πουτανες.
Δηλαδή κατηγορείτε 4 δις περίπου στον πλανήτη και συθεμελα όλες τις Ελληνίδες. :2funny:
Καλα, ολες χάλια είναι; ούτε μια δεν αξίζει;
:2funny: Όλοι οι άνδρες μαλακες είμαστε
και μόνο εδώ μέσα υπάρχει η απολυτη αληθεια;
Επαινειτε μία χούφτα πουτανες εκ των οποίων οι ικανές έχουν τζασει από την χώρα
εδώ και χρόνια.  :2funny:
Τι έχει μείνει δηλαδή για να ξέρω κι εγώ;
όσον αφορά αυτό που λέτε για να κάνετε τις γκόμενες να σας παρακαλάνε, είναι ανέκδοτο.
Εδω τσακώνεστε για τις πουτανες μεταξύ σας.
Μου θέλετε και συστρατευση;

:S
Μπορεί να κοροϊδέψεις λίγους για πολύ, πολλούς για λίγο αλλά όχι όλους για πάντα. Καλημέρα και καλό καλοκαίρι μύστη
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
ποια η διαφορα τντ ερωτα με σεξ αναλυσε το μας.

Θα στο πω απλα. Το σεξ είναι αυστηρα σωματική ικανοποίηση που σε κάνει να νιώθεις ομορφα και δυναμικα.
Βασίζεται στην ελξη και είναι εξαιρετικό ως πράξη. Ο έρωτας είναι πράξη που εμπεριέχει συναίσθημα. Εκφράζεσαι με το σώμα σου, τα μάτια, τα λόγια κτλ και αποτελεί ανωτερη πραξη. Συνήθως κάνουμε σεξ, ο έρωτας είναι άλλη δραστηριοτητα κι υπό την προϋπόθεση
ότι γνωρίζουμε-νιωθουμε την διαφορά
με το σεξ.
Ο φορμετ ήθελε να κάνει έρωτα αλλά δεν ένιωσε τίποτα γιατί είναι μπερδεμένος.
Ο φορμετ φοβαται και δεν το λέω για να τον μειωσω. Φοβάται την δέσμευση και την απελευθέρωση εκεί εξω.
Δεν τον εξιτάρουν τα τακούνια στα μπουρδελα κι όλα αυτά που λέει αλλά ότι έχει την ισχύ της εξουσίας επειδη πληρώνει εκεί μέσα.
Πιστεύει ότι στα μπουρδέλα είναι άρχοντας και διοικεί την πουτανα ενώ συμβαίνει το αντιθετο. Η πουτανα διοικει τον φορμετ διότι του βάζει μέτρα και σταθμά. Ο φορμετ μεσω της πληρωμής, δημιουργεί οχυρωμα ασφαλείας στα εσωψυχα του και από αυτό το σημείο εκκίνησης παίζει κλεφτοπολεμο.
Μπαμ κανει ο τύπος με αυτά που λέει.
Πιστεύει ότι πληρώνοντας δίνει ευκαιρία στην πουτανα να του εκφραστεί. Αυτό ποθεί.
Αυτος δεν θα κάνει ποτέ την ουσιαστική κινηση. Θέλει να του την πέσει η πουτανα.
Ο φορμετ αγοράζει τον χρόνο του κι όχι τον χρόνο της πουτανας.
Στέκεται στο δωμάτιο δίνοντας εξετάσεις.
Αν ή πουτανα πει ξαφνικά στον φορμετ ότι τον γουσταρει και τέλος ολα, ο φορμετ θα διαλυθεί.
Θέλει να κάνει κάτι ουσιαστικό με μία πουτανα αλλά μέσα στο μπουρδέλο. Μονο εκεί μέσα νιώθει διεκδικητής γιατί αν βγει έξω μαζί της, θα τον καθαρίσει σαν αυγό.
Δεν θα μπορέσει να οδηγήσει την κούρσα.
Δεν θα υπάρχει πια το οχυρωμα ασφαλείας.
Ο φορμετ είναι δυστυχισμένος.


:hi:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom