Νέα

Πότε ανοίγουν οι οίκοι τελικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιθανές ημερομηνίες.


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    172
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
το μεγαλυτερο περιμενε που μου εχει τυχει και τα περισσοτερα εξοδα πριν το γαμησι για γκομενα
ειναι 21 μερες και 200 ευρω.
τις μισες μου γκομενες τις πηδηξα πριν ξοδεψω λεφτα για αυτες.
λες να ειμαι η εξαιρεση ή μηπως υπερβαλεις?
και εγω παω και με πουτανες αλλα για αλλαγη , για ποικιλια, γιατι με καυλωσε καποια στις τσαρκες που κανω.

με πουτανες στην θεσσαλονικη (30ευρω) το κοστος να πηδας καθε μερα ειναι 900 τον μηνα.
με γκομενα στις περισσοτερες δεν μου βγηκε πανω απο 300 τον μηνα για γαμησι καθε μερα.(καφες ή ταβερνα οχι καθε μερα και καποιες πληρωναν τα δικα τους ή πληρωναν καποιες φορες, το συνηθεστερο ηταν μια ταβερνα 30 ευρω την εβδομαδα και 5 καφεδες αλλα 30 ευρω την εβδομαδα, δηλαδη με 60 ευρω την εβδομαδα πηδαγα 7-8 φορες(αυτα ειναι τα μεγιστα νουμερα, συνηθως ηταν 3 καφεδες την εβδομαδα τον χειμωνα και χωρις ταβερνες μετα την κριση, αρα μιλαμε για 15 ευρω), με πουτανα αυτα θα αρκουσαν για 2 φορες μονο(60), τετραπλασιο κοστος, στα πλην ο περιορισμος χρονου και αλλων εξτρα που δεν κανεις με επαγγελματια)
Ναι αλλα στο μεταξι ειναι 10η 15 οποτε βγαινει 300ευρω το μηνα χαχαχα και λες βλακειες αποκλειεται να μετραγες τα λεφτα που ξοδευες για γκομενα και δεν παιζει να την πηδαγες καθε μερα επι ενα μηνα γιατι  θα τις ειχε ερθει περιοδος
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710
Ρε το γαμησι σε μπουρδελο δεν κόβεται..σε όλες τις σχέσεις που είχα, γαμαγα την κοπέλα μου έπειτα πήγαινα και σε μπουρδελο, έτσι επειδή μου την βιδωσε στο μυαλό, επειδή το γαμησι σε μπουρδελο είναι θρησκεία, πας γαμας την άλλη μετά δεν σε ξέρω και δεν με ξέρεις ..σε κάθε νέα σχέση που έχω μπει στη ζωή μου από την ηλικία των 16 και μετά, το πρωτο πράγμα που έκανα ήταν να "απατησω" την κοπέλα μου πηγαίνοντας σε μπουρδελο , μου χαρίζει ευχαρίστηση αυτό το πράγμα, να περιμένω γυμνός την πουτανα στο δωμάτιο και να στέλνω μήνυμα στην κοπέλα μου ότι την αγαπώ και αυτή να το χαβει, η απόλυτη ηδονή,  να κάνω σεξ με την σχέση μου, να την αφήνω σπίτι της με το αμάξι, έπειτα καπάκι στην φυλής κάνοντας παθιασμένο σεξ με πόρνη ενώ η κοπέλα μου ήδη να βλέπει το τρίτο όνειρο στον ύπνο της..ακόμα και καραμουναρος να είναι η σχέση μου εγώ θα πάω σε μπουρδελο να γαμησω μια πουτανα που  να είναι εμφανισιακά κατώτερη από την δικιά μου, έτσι επειδή με εξιτάρει όλο αυτό

Μαζι σου τυπε!!!Ωραιος! :rockon: :boobies: Ακριβως αυτα σκεφτομαι κι εγω και κανω πραξη ανα διαστηματα!
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
ποιες γκομενες μωρε.εγω γενικα συμφωνω με το σκεπτικο του βανταμ αλλο π μου εκατσε σχεση αλλα συνεχιζω κ μπουρδελα ακαθεκτος τα μπουρδελα δε κοβονται.ειδικα αν βρεις κ καμια πουτανα που γουσταρει ε εκει εχεις κ το στανταρ σου
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
ποια δεκα ταμπλο παιζεις μπαλα ρε τντ?
βασικα με τις γκομενες εκει εξω ασχολείσαι και όταν υπαρχει ξηρασια από οσα λες τοτε επισκέπτεσαι τα μπουρδελα.
αλλα να σου πω δεν μπορεις να τα εχεις όλα.
το ότι επισκέπτεσαι και τα τσαρδια σημαινει ότι περνας μεγαλες περιοδους ανομβρίας,αν δεν περνας περιοδους ανομβρίας και ενώ εχεις γκομενα πας στα μπουρδελα τοτε το θεμα αλλαζει και καταληγουμε στο συμπερασαμα ότι προτιμησες τα μπουρδελα από τη γκομενα που εχεις.

Καταρχήν περιμένω αααααααααν ανοίξουν
τα μπουρδελα να κάνεις το πρώτο σου ποστ (  ;  ) στα μπουρδέλα με μία ενημέρωση.
Έστω ένα σχόλιο. Μία αντιγραφή απο άλλον
ρε παιδί μου. Κάτι τελοσπαντων.
Πάμε τώρα στα φερμενα.
Φυσικά και παίζω σε πολλά ταμπλω.
Ειμαι από αυτους που τρώνε χυλοπίτες χωρίς να καταλαβαίνουν τίποτα.
Έχω φάει παρα πολλές για να στρώσω.
Φαντασου ότι τρώω και για προπονηση.
Για να μην σου πω πόσο εξαντλούνται
μέχρι να μου την ρίξουν μιας που κάνω
ότι δεν καταλαβαίνω κιόλας. Τόσο καθηκι.
Ακομα τρώω χυλοπιτες και όσο παίζω μπάλα θα τρωω. Ως επακόλουθο όμως παίζω άνετα.
Στα μπουρδέλα πάω όταν έχω μεγαλη ξηρασία
ή όταν δεν γαμαω λόγω βαριεμαρας την ιδια γκομενα αλλά παραλληλα διακρινω την θηριώδη διαφορα μεταξύ γκομενας
και πουτανας.
Πύραυλος Κρουζ εναντίον πύραυλου κορνετο. Δεν πάω ποτέ μπουρδέλα για να αντικαταστησω την οποια γκομενα. Μονομπλοκ λέμε.
Πάω μόνο για ψευτο-εκτονωση. Τι να μου πει αυτό εμενα; άλλο αν βρω καμία και τα δώσει όλα αβερτα. Άρα δεν κατηγορώ τα μπουρδελα.
Εκει οκ αλλά σπάνιο οπότε οτι παρουμε
και μετά δρόμο με στυλ.
Κάτι που εσύ δεν μπορείς να συγχρονισεις
με τις γκομενες στον αιώνα τον απαντα.
Κι όταν πάω στα μπουρδέλα κάνω ότι σκαρφιζομαι για να μπορέσω να περάσω καλα. Είμαι ηθοποιός εκεί μέσα.
Να σου φέρω εγώ γκόμενες που κάνουν πουρέ
τις πουτανες σε πονηριά και πουτανια. Εξαιρετικη εκπαίδευση λέμε. Έχουν κερδίσει τον σεβασμό μου, οχι οτι τις γουσταρω.
Με τις γκόμενες είμαι κάθε φορά
με αυτή που γουσταρω και με γουστάρει.
Ουδέν μονιμοτερο του προσωρινού.
Αν προχωρά το θέμα, έχει καλώς.
Πάντα ψαχνω και προσπαθω για απλες καβατζες
ετσι ωστε να νιώθω κομπλε όταν ακούω μαλακιες από την βασική. Αν δεν είχα υποχρεώσεις που μου τρώνε χρόνο
θα είχα βρει πολλες καβατζες.
Υπάρχουν ομως παλιές ή καινουργιες.
Αν θελησω να αλλάξω την βασική, το κανω.
Χωρίς τροφή μένω, χωρίς γκομενα τελειωσα.
Δεν έχω καμιά άλλη σοβαροτερη εννοια στην ζωή μου. Αν σταματήσω αυτό, τελειωσα επιτόπου. Όταν κανεις αυτό που σου αρέσει
με πάθος γίνεσαι πολύ καλός. Εγω όλη μέρα αυτό σκέφτομαι. Ακόμα κι όταν δουλεύω θέλω να σχολασω για αυτό το χόμπυ.
Εσυ πήρες άλλο δρόμο. Δικαίωμά σου.
Δεν μπορείς ομως να καταλάβεις αυτό το στυλ άνδρα. Έχεις άλλη ροπή. Για μένα λάθος. Μπορείς κι εσύ να με θεωρείς λάθος.
Δεν πτοουμαι.
Απλώς εσύ δεν μπορείς να δεχθείς
ότι ζεις σόλο ψωλο δεκάλεπτο και στο μπουρδελοσαλονι εφ όρου ζωής.
Έχεις φτιάξει μία θεωρία παρτόλας με παρακλάδια συμφέροντος στον τομέα σου
για να νιώθεις μέγιστος και από την άλλη καταστροφολογεις με σχέσεις, δωράκια, στημενα ακαποτα, αγορασμενο χρονο
και αρλουμπες μήπως κι αποδυναμώσεις
την άλλη πλευρά για να χαίρεσαι.
Προσπαθείς να βρεις κάτι για να εξισώσεις τις πουτανες με τις γκόμενες στο γαμησι
αλλά ματαια. Ξέρεις ότι δεν γίνεται.
Καρφωνεσαι. Έξω από μπουρδέλο δεν μετράς.
Ούτε εκεί μέσα μετράς δηλαδη
γατί είσαι στην ουρά.
Άσε που ούτε καν πιστεύεις αυτά που γράφεις.  ;) Eμένα τουλαχιστον δεν με πειθεις με τίποτα.

Καλή Κυριακή.

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
φίλε μου δεν υπάρχουν τέτοια σενάρια, δεν υπήρχαν ούτε στην επαρχία πριν 40 χρόνια.
Τα βγάζεις απ τη φαντασία σου αλλά γίνεται παραπληροφόρηση..
Λοιπόν επειδή μας διαβάζουν και πιτσιρικάδες,
Πρώτη επαφή παίρνουμε τηλέφωνο (ποτέ μόνο ΦΒ)
δεύτερη συνάντηση μετά από μερικές μέρες μόνοι χωρίς φίλους/ες
τρίτη συνάντηση οπωσδήποτε φιλί και χάδια
τέταρτη ή το πολύ πέμπτη κανονίζουμε κατάλληλες συνθήκες και.. γαμήσι
Πριν πέσει το γαμήσι δεν την παρουσιάζουμε σε κανένα φίλο μας ούτε τη συνοδεύουμε σε δικές της παρέες.
Αν κάτι δεν πάει καλά στα παραπάνω, μπάι και πάμε γι άλλα..        

Κάπως έτσι με απειροελαχιστες διαφορές.
Φτάσαμε να εξηγούμε τα αυτονόητα.

:hi:
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
αδερφε ακου σχετικα ειν ολα εμενα μου χουν συμβει κ τα 2.κ ν περιμενω πολυ αλλα κ αμεσως κ στις 2περιπτωσεις ομως σου εξηγει ο βανταμ οτι ξοδευεις χρημα π στα μπουρδελα θα σουν αρχοντας αυτο σου λεει
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
τντ εσυ οπως ειπες το χεις χομπυ αυτο.μονο π υπαρχουν καποιοι ανδρες που ειναι λιγο υπερηφανοι κ με εμφανιση π ξεπερναει τον ελληνικο μεσο ορο οπως εγω.ε δε μπορω ρε φιλε μου να δεχτω τις χυλοπιτες απο τη στιγη π ειμαι κυριος κ πειγεβω μονο οταν μ δωσει το οκ.κ επισης απεχθανομαι τα παιχνιδια γτ ειμαι τυπος π ανοιγω τα χαρτια μ.
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
Καταρχήν περιμένω αααααααααν ανοίξουν
τα μπουρδελα να κάνεις το πρώτο σου ποστ (  ;  ) στα μπουρδέλα με μία ενημέρωση.
Έστω ένα σχόλιο. Μία αντιγραφή απο άλλον
ρε παιδί μου. Κάτι τελοσπαντων.
Πάμε τώρα στα φερμενα.
Φυσικά και παίζω σε πολλά ταμπλω.
Ειμαι από αυτους που τρώνε χυλοπίτες χωρίς να καταλαβαίνουν τίποτα.
Έχω φάει παρα πολλές για να στρώσω.
Φαντασου ότι τρώω και για προπονηση.
Για να μην σου πω πόσο εξαντλούνται
μέχρι να μου την ρίξουν μιας που κάνω
ότι δεν καταλαβαίνω κιόλας. Τόσο καθηκι.
Ακομα τρώω χυλοπιτες και όσο παίζω μπάλα θα τρωω. Ως επακόλουθο όμως παίζω άνετα.
Στα μπουρδέλα πάω όταν έχω μεγαλη ξηρασία
ή όταν δεν γαμαω λόγω βαριεμαρας την ιδια γκομενα αλλά παραλληλα διακρινω την θηριώδη διαφορα μεταξύ γκομενας
και πουτανας.
Πύραυλος Κρουζ εναντίον πύραυλου κορνετο. Δεν πάω ποτέ μπουρδέλα για να αντικαταστησω την οποια γκομενα. Μονομπλοκ λέμε.
Πάω μόνο για ψευτο-εκτονωση. Τι να μου πει αυτό εμενα; άλλο αν βρω καμία και τα δώσει όλα αβερτα. Άρα δεν κατηγορώ τα μπουρδελα.
Εκει οκ αλλά σπάνιο οπότε οτι παρουμε
και μετά δρόμο με στυλ.
Κάτι που εσύ δεν μπορείς να συγχρονισεις
με τις γκομενες στον αιώνα τον απαντα.
Κι όταν πάω στα μπουρδέλα κάνω ότι σκαρφιζομαι για να μπορέσω να περάσω καλα. Είμαι ηθοποιός εκεί μέσα.
Να σου φέρω εγώ γκόμενες που κάνουν πουρέ
τις πουτανες σε πονηριά και πουτανια. Εξαιρετικη εκπαίδευση λέμε. Έχουν κερδίσει τον σεβασμό μου, οχι οτι τις γουσταρω.
Με τις γκόμενες είμαι κάθε φορά
με αυτή που γουσταρω και με γουστάρει.
Ουδέν μονιμοτερο του προσωρινού.
Αν προχωρά το θέμα, έχει καλώς.
Πάντα ψαχνω και προσπαθω για απλες καβατζες
ετσι ωστε να νιώθω κομπλε όταν ακούω μαλακιες από την βασική. Αν δεν είχα υποχρεώσεις που μου τρώνε χρόνο
θα είχα βρει πολλες καβατζες.
Υπάρχουν ομως παλιές ή καινουργιες.
Αν θελησω να αλλάξω την βασική, το κανω.
Χωρίς τροφή μένω, χωρίς γκομενα τελειωσα.
Δεν έχω καμιά άλλη σοβαροτερη εννοια στην ζωή μου. Αν σταματήσω αυτό, τελειωσα επιτόπου. Όταν κανεις αυτό που σου αρέσει
με πάθος γίνεσαι πολύ καλός. Εγω όλη μέρα αυτό σκέφτομαι. Ακόμα κι όταν δουλεύω θέλω να σχολασω για αυτό το χόμπυ.
Εσυ πήρες άλλο δρόμο. Δικαίωμά σου.
Δεν μπορείς ομως να καταλάβεις αυτό το στυλ άνδρα. Έχεις άλλη ροπή. Για μένα λάθος. Μπορείς κι εσύ να με θεωρείς λάθος.
Δεν πτοουμαι.
Απλώς εσύ δεν μπορείς να δεχθείς
ότι ζεις σόλο ψωλο δεκάλεπτο και στο μπουρδελοσαλονι εφ όρου ζωής.
Έχεις φτιάξει μία θεωρία παρτόλας με παρακλάδια συμφέροντος στον τομέα σου
για να νιώθεις μέγιστος και από την άλλη καταστροφολογεις με σχέσεις, δωράκια, στημενα ακαποτα, αγορασμενο χρονο
και αρλουμπες μήπως κι αποδυναμώσεις
την άλλη πλευρά για να χαίρεσαι.
Προσπαθείς να βρεις κάτι για να εξισώσεις τις πουτανες με τις γκόμενες στο γαμησι
αλλά ματαια. Ξέρεις ότι δεν γίνεται.
Καρφωνεσαι. Έξω από μπουρδέλο δεν μετράς.
Ούτε εκεί μέσα μετράς δηλαδη
γατί είσαι στην ουρά.
Άσε που ούτε καν πιστεύεις αυτά που γράφεις.  ;) Eμένα τουλαχιστον δεν με πειθεις με τίποτα.

Καλή Κυριακή.

:hi:
τυπε ο βανταμ σου λέει ότι δεν τον νοιάζουν οι εξω γκομενες.
Στόχος του είναι να τις πηδάει και να φευγει .αν τώρα μια εξωτερική του κάτσει σε 5 λεπτά χωρις να σπαταλήσει χρόνο και ενέργεια καλώς.
Ο βανταμ δεν θέλει να σπαταλάει χρόνο ενέργεια και χρήμα για να πηδήξει μια γκόμενα τη στιγμή που αν πάει Μεταξουργείο με 10 ευρω έχει κάνει τη δουλειά του.
Επίσης λες ότι οι εξω γκομενες είναι πιο σεξουλιαρες από τις ιερόδουλες ειναι τελιως γραφικό.
Εγώ τα καλύτερα γαμησια τα έχω κάνει μόνο με ιερόδουλες.
Βανταμ μαζι σου ορμα να ρίξουμε το κατεστημένο.
 
OP
OP
Fuckeros

Fuckeros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
563
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
26
αστο βανα μπαρμπα τη φλαντζα την εχετε καψει εσεις τα δεξια τσιρακια.
δεν φτανει που εισαι δεξιος εισαι και αγαπουλης παναθεμα σε.
δεν ταιριζουν τα χνωτα μας μπαρμπα εσυ εισαι η αρρωστια και εγω η θεραπεια.
γειά σου ρε βανταμ με τις ατάκες σου.
Θα το λέω και εγώ το σλόγκαν
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους......αυτοι οι ΑΚΑΥΛΟΙ θα μας ταλαιπωρησουν αλλα......
 

Συνημμένα

  • tenor.gif
    645 KB · Εμφανίσεις: 31

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
μπορουν να τα κλεισουν προσωρινα αλλα ποτε......
 

Συνημμένα

  • tenor (17).gif
    833,5 KB · Εμφανίσεις: 30

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
εγω θα πηγαινω σ αυτά που λειτουργουν στη ζουλα,και θα τσεπωνω και από πιατσες καμια.
τα κολ γκιρλ είναι ακριβα δεν αξιζει το κοπο.
δεν το χω σε τιποτα καλοκαιρι να παω γερμανια μονο και μονο για τα μπουρδελα.
Εγώ σε μπουρδελο έχω να πάω 3 μήνες ακριβός !!! Όλα στο μυαλό είναι τελικά .... Όσο αναφορά τις επιλογές ο καθένας έχει τις επιλογές του .... Τίποτα το κατακριτέο !!! Οποίος θέλει ας ψάχνει γκόμενες μαγκιά του !!! Οποίος έχει χρήμα και δεν γουσταρη συναισθηματικές συναναστροφές ας πηγαίνει μπουρδελα !!! Προσωπικά επιλεγο μπουρδελα δεν θέλω καμία συναισθηματική συναναστροφή διότι ως γνωστόν όλοι -όλες σε προδίδουν ...!!!!  Και επηδη είμαι πολύ κυνικός θα περιμενο το νόμιμο άνοιγμα των οίκων για να γαμησω ξανά .....σε μπουρδελο ...... Μου έχει κάνει καλό στην τσέπη η όλη κατάσταση αλλά και καλό στην ψυχική μου υγεία διότι κάτι που σαν άρρωστος με οδηγούσε το σώμα μου εκεί μέρα παρά μέρα ...πλέον έχει μπει όριο - λογικη και δεν κάνω κίνηση να πάω να δω καν τι γίνεται !!!! Όταν ανοίξουν νόμιμα τότε θα ξυπνηση ξανά το θεριό μέσα μου ......αυτή η ασθένεια που με διακατεχη ....τέλος θα πω πως έκανα έρωτα 5-6 φορές με κοπέλα που δεν ήταν ιερόδουλη και δεν ένιωσα τίποτα ...... Το κύριο για μένα είναι το μπουρδελο τα χαμηλά φώτα η τσατσα να περιμενη .... φωνές _ αναστεναγμοί να ακούγονται και να περιμενο την πουτανα μου ...να την κάνω δικιά μου ( φανΤαστικα ...)  τα τακούνια καθώς ακούγονται να έρχονται στο δωμάτιο ...... το ότι είμαι γυμνός σιωπηλός και να περιμενω να κάνει την υποχρέωση της .... και να εξαγνίσω της καβλες μου στο σκηνικό που μου αρεση χωρίς να χρειαζετε να κάνω κομπλιμέντα .... και αλλά τέτοια χαζά ....!!! Καλή λευτεριά συναγωνιστές μπουρδελοαρηδες !!!!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.241
Κριτικές
4
Like
7.241
Πόντοι
2.586
Επι του βασικου θεματος...

Μεχρι να ληξει πληρως το θεμα του κορωνοιου (δηλαδη να εχει βρεθει το εμβολιο και να εχει εμβολιασθει η πλειοψηφια) δεν θα ανοιξουν επισημως τα μπουρδελα..

Οσα καταστηματα ανοιγουν εως τωρα το κανουν με κανονες ασφαλειας. Στους οικους ανοχης ειναι αδυνατον να συμβει κατι παρομοιο αρα κατ'εμε θα συνεχισουν να λειτουργουν μερικα, οπως τωρα, στην ζουλα για αρκετους μηνες.

Καποιο εγκυρο μελος νομιζω ειπε οτι πηρε το ματι του κ τον δημοσιογραφο Βαξεβανη στην περιοχη.. Αν δεν ηθελε να γαμησει με 15αρι (η να τον στραποναρουν) φοβαμαι οτι ουτε στην ζουλα δεν θα μεινουν ανοιχτοι οι οικοι..
Βεβαια μπορει να πεσει γραμμη οτι οι φιλοι του τα πακια πρεπει να συνεχισουν να γαμανε και να μην γραψει τιποτα για το θεμα.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Επι του βασικου θεματος...

Μεχρι να ληξει πληρως το θεμα του κορωνοιου (δηλαδη να εχει βρεθει το εμβολιο και να εχει εμβολιασθει η πλειοψηφια) δεν θα ανοιξουν επισημως τα μπουρδελα..

Οσα καταστηματα ανοιγουν εως τωρα το κανουν με κανονες ασφαλειας. Στους οικους ανοχης ειναι αδυνατον να συμβει κατι παρομοιο αρα κατ'εμε θα συνεχισουν να λειτουργουν μερικα, οπως τωρα, στην ζουλα για αρκετους μηνες.

Καποιο εγκυρο μελος νομιζω ειπε οτι πηρε το ματι του κ τον δημοσιογραφο Βαξεβανη στην περιοχη.. Αν δεν ηθελε να γαμησει με 15αρι (η να τον στραποναρουν) φοβαμαι οτι ουτε στην ζουλα δεν θα μεινουν ανοιχτοι οι οικοι..
Βεβαια μπορει να πεσει γραμμη οτι οι φιλοι του τα πακια πρεπει να συνεχισουν να γαμανε και να μην γραψει τιποτα για το θεμα.
Υπαρχη τρόπος , στάση στα 4 αυστηρά και 1 πελάτης ανα μισή ώρα ... βέβαια εδώ στην Ελλάδα δεν γίνονται αυτά το ξέρω ...!!! Αλλά πρακτικά γίνεται αυτό !!!
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.241
Κριτικές
4
Like
7.241
Πόντοι
2.586
Υπαρχη τρόπος , στάση στα 4 αυστηρά και 1 πελάτης ανα μισή ώρα ... βέβαια εδώ στην Ελλάδα δεν γίνονται αυτά το ξέρω ...!!! Αλλά πρακτικά γίνεται αυτό !!!

Το θεμα ειναι οτι τα καταστηματα πρεπει να μπορουν να υποκεινται σε ελεγχο της αστυνομιας για την τηρηση των κανονων.
Αυτο πως θα γινεται στα μπουρδελα;

Θα δημιουργησει η ΕΛ.ΑΣ. τμημα Μπανιστιρτζηδων που θα μπουκαρουν στα δωματια η θα κοιτανε απο τρυπες στους τοιχους;
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Εγώ σε μπουρδελο έχω να πάω 3 μήνες ακριβός !!! Όλα στο μυαλό είναι τελικά .... Όσο αναφορά τις επιλογές ο καθένας έχει τις επιλογές του .... Τίποτα το κατακριτέο !!! Οποίος θέλει ας ψάχνει γκόμενες μαγκιά του !!! Οποίος έχει χρήμα και δεν γουσταρη συναισθηματικές συναναστροφές ας πηγαίνει μπουρδελα !!! Προσωπικά επιλεγο μπουρδελα δεν θέλω καμία συναισθηματική συναναστροφή διότι ως γνωστόν όλοι -όλες σε προδίδουν ...!!!!  Και επηδη είμαι πολύ κυνικός θα περιμενο το νόμιμο άνοιγμα των οίκων για να γαμησω ξανά .....σε μπουρδελο ...... Μου έχει κάνει καλό στην τσέπη η όλη κατάσταση αλλά και καλό στην ψυχική μου υγεία διότι κάτι που σαν άρρωστος με οδηγούσε το σώμα μου εκεί μέρα παρά μέρα ...πλέον έχει μπει όριο - λογικη και δεν κάνω κίνηση να πάω να δω καν τι γίνεται !!!! Όταν ανοίξουν νόμιμα τότε θα ξυπνηση ξανά το θεριό μέσα μου ......αυτή η ασθένεια που με διακατεχη ....τέλος θα πω πως έκανα έρωτα 5-6 φορές με κοπέλα που δεν ήταν ιερόδουλη και δεν ένιωσα τίποτα ...... Το κύριο για μένα είναι το μπουρδελο τα χαμηλά φώτα η τσατσα να περιμενη .... φωνές _ αναστεναγμοί να ακούγονται και να περιμενο την πουτανα μου ...να την κάνω δικιά μου ( φανΤαστικα ...)  τα τακούνια καθώς ακούγονται να έρχονται στο δωμάτιο ...... το ότι είμαι γυμνός σιωπηλός και να περιμενω να κάνει την υποχρέωση της .... και να εξαγνίσω της καβλες μου στο σκηνικό που μου αρεση χωρίς να χρειαζετε να κάνω κομπλιμέντα .... και αλλά τέτοια χαζά ....!!! Καλή λευτεριά συναγωνιστές μπουρδελοαρηδες !!!!
Ένα μετριοπαθές και ισορροπημένο ποστ από τον συναγωνιστή formet. Εκθέτει τις απόψεις του χωρίς να προκαλεί και αναφέρεται στο γιατί προτιμά ο ίδιος τους οίκους ανοχής, μακάρι να μπορούσαν όλοι να μιλήσουν το ίδιο ακομπλεξάριστα για τα φετίχ τους όπως το κάνει ο περί ού ο λόγος μύστης. Τα λέμε
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καταρχήν περιμένω αααααααααν ανοίξουν
τα μπουρδελα να κάνεις το πρώτο σου ποστ (  ;  ) στα μπουρδέλα με μία ενημέρωση.
Έστω ένα σχόλιο. Μία αντιγραφή απο άλλον
ρε παιδί μου. Κάτι τελοσπαντων.
Πάμε τώρα στα φερμενα.
Φυσικά και παίζω σε πολλά ταμπλω.
Ειμαι από αυτους που τρώνε χυλοπίτες χωρίς να καταλαβαίνουν τίποτα.
Έχω φάει παρα πολλές για να στρώσω.
Φαντασου ότι τρώω και για προπονηση.
Για να μην σου πω πόσο εξαντλούνται
μέχρι να μου την ρίξουν μιας που κάνω
ότι δεν καταλαβαίνω κιόλας. Τόσο καθηκι.
Ακομα τρώω χυλοπιτες και όσο παίζω μπάλα θα τρωω. Ως επακόλουθο όμως παίζω άνετα.
Στα μπουρδέλα πάω όταν έχω μεγαλη ξηρασία
ή όταν δεν γαμαω λόγω βαριεμαρας την ιδια γκομενα αλλά παραλληλα διακρινω την θηριώδη διαφορα μεταξύ γκομενας
και πουτανας.
Πύραυλος Κρουζ εναντίον πύραυλου κορνετο. Δεν πάω ποτέ μπουρδέλα για να αντικαταστησω την οποια γκομενα. Μονομπλοκ λέμε.
Πάω μόνο για ψευτο-εκτονωση. Τι να μου πει αυτό εμενα; άλλο αν βρω καμία και τα δώσει όλα αβερτα. Άρα δεν κατηγορώ τα μπουρδελα.
Εκει οκ αλλά σπάνιο οπότε οτι παρουμε
και μετά δρόμο με στυλ.
Κάτι που εσύ δεν μπορείς να συγχρονισεις
με τις γκομενες στον αιώνα τον απαντα.
Κι όταν πάω στα μπουρδέλα κάνω ότι σκαρφιζομαι για να μπορέσω να περάσω καλα. Είμαι ηθοποιός εκεί μέσα.
Να σου φέρω εγώ γκόμενες που κάνουν πουρέ
τις πουτανες σε πονηριά και πουτανια. Εξαιρετικη εκπαίδευση λέμε. Έχουν κερδίσει τον σεβασμό μου, οχι οτι τις γουσταρω.
Με τις γκόμενες είμαι κάθε φορά
με αυτή που γουσταρω και με γουστάρει.
Ουδέν μονιμοτερο του προσωρινού.
Αν προχωρά το θέμα, έχει καλώς.
Πάντα ψαχνω και προσπαθω για απλες καβατζες
ετσι ωστε να νιώθω κομπλε όταν ακούω μαλακιες από την βασική. Αν δεν είχα υποχρεώσεις που μου τρώνε χρόνο
θα είχα βρει πολλες καβατζες.
Υπάρχουν ομως παλιές ή καινουργιες.
Αν θελησω να αλλάξω την βασική, το κανω.
Χωρίς τροφή μένω, χωρίς γκομενα τελειωσα.
Δεν έχω καμιά άλλη σοβαροτερη εννοια στην ζωή μου. Αν σταματήσω αυτό, τελειωσα επιτόπου. Όταν κανεις αυτό που σου αρέσει
με πάθος γίνεσαι πολύ καλός. Εγω όλη μέρα αυτό σκέφτομαι. Ακόμα κι όταν δουλεύω θέλω να σχολασω για αυτό το χόμπυ.
Εσυ πήρες άλλο δρόμο. Δικαίωμά σου.
Δεν μπορείς ομως να καταλάβεις αυτό το στυλ άνδρα. Έχεις άλλη ροπή. Για μένα λάθος. Μπορείς κι εσύ να με θεωρείς λάθος.
Δεν πτοουμαι.
Απλώς εσύ δεν μπορείς να δεχθείς
ότι ζεις σόλο ψωλο δεκάλεπτο και στο μπουρδελοσαλονι εφ όρου ζωής.
Έχεις φτιάξει μία θεωρία παρτόλας με παρακλάδια συμφέροντος στον τομέα σου
για να νιώθεις μέγιστος και από την άλλη καταστροφολογεις με σχέσεις, δωράκια, στημενα ακαποτα, αγορασμενο χρονο
και αρλουμπες μήπως κι αποδυναμώσεις
την άλλη πλευρά για να χαίρεσαι.
Προσπαθείς να βρεις κάτι για να εξισώσεις τις πουτανες με τις γκόμενες στο γαμησι
αλλά ματαια. Ξέρεις ότι δεν γίνεται.
Καρφωνεσαι. Έξω από μπουρδέλο δεν μετράς.
Ούτε εκεί μέσα μετράς δηλαδη
γατί είσαι στην ουρά.
Άσε που ούτε καν πιστεύεις αυτά που γράφεις.  ;) Eμένα τουλαχιστον δεν με πειθεις με τίποτα.

Καλή Κυριακή.

:hi:
Καλησπέρα,είναι ανάλογα πως τη βλέπει ο καθένας,σίγουρα μια σχέση είναι καλύτερα από μια ιερόδουλη,από πολλές απόψεις(χρόνου,δε περιμένεις στην ούρα,κάνεις περισσότερα απ΄ότι με μια ιερόδουλη και το πιο βασικό για μένα είναι ότι η κοπέλα σου το κάνει επειδή το θέλει σε επιλέγει και αυτή και όχι μόνο εσύ όπως με τις ιερόδουλες και πολλά άλλα)Υπάρχουν όμως ανθρώποι οι οποίοι έχουν σχέση και πηγαίνουν άλλοι πάνε επειδή δε μπορούν να βρουν κοπέλα άλλοι όντως γουστάρουν αυτη τη φάση,είναι πολλά και το πως σκέφτεται ο καθένας είναι σεβαστό.Για μένα πιστεύω ότι εκτός ότι είναι φουλ εθιστικό το να πηγαίνεις με ιερόδουλες είναι και μια εύκολη λύση.
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Ελβετια ανοιγουν με πισωκολλητο και reverse cowgirl  :headbaning2:

[video]https://www.dailymail.co.uk/news/article-8358109/amp/Swiss-brothels-draw-list-coronavirus-safe-sex-positions.html?__twitter_impression=true[/video]
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.571
Like
2.884
Πόντοι
506
Ελβετια ανοιγουν με πισωκολλητο και reverse cowgirl  :headbaning2:

[video]https://www.dailymail.co.uk/news/article-8358109/amp/Swiss-brothels-draw-list-coronavirus-safe-sex-positions.html?__twitter_impression=true[/video]
Ναι, αλλά σχεδόν κανείς δεν θα πάει.

Ποιός σοβαρός άνθρωπος είναι διατεθειμένος να δώσει το πλήρες ονοματεπώνυμο, την διεύθυνση και την ημερομηνία γέννησης σε πορνείο;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom