Νέα

Πόσο ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΟΣ μπορεί να γίνει κανείς μες στις κάβλες του...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.982
Κριτικές
90
Like
32.044
Πόντοι
24.700
Εγω οτι κανω το κανω μονος μου και δεν εχω στειλει ποτε π.μ σε κανενα να με βοηθηση! σε αυτο το θρεντ που λες δεν παταω γιατι κυκλοφορουν τυποι με ψυχολογικα και δεν μπορω να τους αντιμετωπισω αυτους. :)


Ενώ στο θρέντ που γράφετε τώρα, όλοι αυτοί που εμφανώς ανταλλάσουν συγχαρητήρια μεταξύ τους για το πόσο ανιδιοτελείς είναι, καθώς και για το πόσο ανώτεροι πολιτισμικά και πνευματικά τυγχάνουν, αλλά  υπογείως ασχολούνται μόνιμα  με το να προωθουν κουτσομπολία, καθώς και να διακινούν φωτογραφίες και π.μ., είναι ψυχικά ισοορροπημένοι.  :jerking:

Να πάτε να τα πουλήσετε αλλού αυτά. Σε εμένα δεν πιάνουν.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εχω περπατησει 10 χιλιομετρα μεχρι το σπιτι μου. Χεσμενος.

Σε παρτυ με ουισκια και τετοια δεν με καλουσαν, δουλευω απο 18 ετων σε αντιθεση με τα περισσοτερα μαμοθρεφτα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.982
Κριτικές
90
Like
32.044
Πόντοι
24.700
Εχω περπατησει 10 χιλιομετρα μεχρι το σπιτι μου. Χεσμενος.

Σε παρτυ και τετοια δεν με καλουσαν, δουλευω απο 18 ετων σε αντιθεση με τα περισσοτερα μαμοθρεφτα.

Χοντροκούραδα που βάραιναν το σώβρακο και έκαναν το πανταλόνινα μοιάζει με βράκα;

Ή διάρροια με το σκατό να έχει μπει στην κάλτσα;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Διαρροια τυπε τι κουραδα...
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Νομίζω οτι το καλύτερο πράγμα που μπορει να κανει κάποιος οταν εχει τρελές καβλες ειναι βαράει μια μαλάκια στα γρήγορα οπου και αν ειναι..Η καβλα ειναι σαν το ποτό,λες πράγματα που δεν θα τα έλεγες αν δεν είχες πιει (στην περίπτωση μας αν δεν είχες καβλες).
Εχω μετανιώσει άπειρες φορές για γαμήσια που έριξα πάνω στις καβλες μου,για πράξεις που έκανα,για πράγματα που είπα και δεν έπρεπε.
:thumbsup:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
δεν θα εμενες απο βενζινη ακομα κ το λαμπακι να αναψει εχεις αρκετα χλμ

Ξερεις και απο αμαξια βλεπω. Ο βατραχος ηξερε μονο απο ΜΜΜ. Γι αυτο τον γουσταρα. Ηταν γνησιος.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οποιος γραφει οτι οδηγουσε με υπερβολικη ταχυτητα, ακομα και για πλακα, ειναι ζωο αλβανικης υποσταθμης!
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
Οποιος γραφει οτι οδηγουσε με υπερβολικη ταχυτητα, ακομα και για πλακα, ειναι ζωο αλβανικης υποσταθμης!
τυπε οι αλβανοι ειναι κυριλεδες στο τιμονι οι ελληνες ειναι ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.858
Like
447
Πόντοι
36
Νομίζω οτι το καλύτερο πράγμα που μπορει να κανει κάποιος οταν εχει τρελές καβλες ειναι βαράει μια μαλάκια στα γρήγορα οπου και αν ειναι..Η καβλα ειναι σαν το ποτό,λες πράγματα που δεν θα τα έλεγες αν δεν είχες πιει (στην περίπτωση μας αν δεν είχες καβλες).
Εχω μετανιώσει άπειρες φορές για γαμήσια που έριξα πάνω στις καβλες μου,για πράξεις που έκανα,για πράγματα που είπα και δεν έπρεπε.
ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Λογικο και φταις εσυ που τα αφινεις ολα στο οριο, δλδ επιτρεπεται να εισαι αντρας θα πω ανω των 20 και να βγαινεις με πεντε φραγκα στην τζεπη και καθολου βενζινη δλδ το ενδεχομενο να συμβη κατι δεν το σκεφτεσαι  :S καλυτερα να μην βγεις για να μην γινεις και ρεζιλι.

1) Δεν εχω περισσοτερα.

2) Αν εβγαινα, πχ, με 100, θα ειχα παρει βιζιτα.
Και τωρα θα 'μουν νηστικος.

3) Κατανοω αυτο που λες, περι 20 χρονων κλπ.
Προσωπικα, θεωρω καλυτερο το να 'σαι ανεπροκοπος - ανοικοκυρευτος - ανωριμος, αλλά να ΜΗΝ γραφεις "αφινης", "συμβη" και "τζεπη" στην ιδια φραση.

Αλλά αυτο ειναι θεμα αποψης, για τη ζωη...

(ΥΓ - Δεν νομιζω πως επροκειτο για υποτακτικη καθαρευουσας :- )
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Λοιπον τύποι μιας και ειναι ώρα να φάω αλλα βαριέμαι να παραγγείλω θανάσιμα θα σας διηγηθώ μια ιστορία παρακμής τελειως στην οποία ήμουν συμμετοχος..
Ήμουν στην καντίνα ένα βράδυ και χλαπακιαζα ένα χοντ ντοκ...ξεκινάμε με την παρέα συζητήσεις για χαμουρεματα,τσιμπουκια,γαμήσια και γλυφομουνια. :jerking:
Ξαφνικα λέει ένα φιλαράκι οτι δεν εχει κανει ποτέ γλυφομουνι και οτι θα ήθελε παρα πολύ.
Τον πήραμε στο δούλεμα οι υπόλοιποι σαν κλασικοί μαλακες..! :orchestra:
Έρχεται λοιπόν και μου λέει κρυφά απο τους άλλους αν μπορώ να του κανονίσω κάτι.Μην μπορώντας να σκεφτώ κάτι άλλο  :think: του λεω ανέβα στο παπί (τότε ειχα παπί  :badair: ήμουν 17) και πάμε να βρούμε καμια τουρίστρια γύρο γύρο σε καμια παραλία που θα θέλει γαμησι απεγνωσμένα.. :pipa3:
Ακούμε κάτι φωνές απο καριολακια σε μια ερημική παραλία του νησιού και είπαμε να πλησιάσουμε μεσα στο θεοσκότεινο πάρτυ που κάνανε 4 γκόμενες τουρίστριες..Ξεκίνησαν να λένε μαλακιες απο μόνες τους για γαμήσια μιας και ηταν λιώμα και οι 4 απο βοτκες 6ης διαλογής..Η μια απο αυτές την έκανε,η άλλη ξερνοκοπουσε  :vomit: και μας έμειναν 2 λοιπόν κάποια στιγμή στην συζήτηση επάνω την μια την πήρε ο ύπνος  :zzzzz: οποτε μας έμεινε 1 γκομενα διαθέσιμη..Με τα πολλά ξεκινάμε τα χαμουρεματα με την τυπισσα της τον δίνω στο στόμα εγω  :pipa1: και βάζω τον φίλο μου να της κανει γλυφομουνι να του φύγει.Ενδιαμεσα μου έλεγε οτι το μωρό ειναι υγρό και γουστάρει,πάνω στην καβλα μου εγω τον έγραφα στα 'ρχιδια μου και συνέχιζα την πίπα μεσα στο θεοσκότεινο περιβάλλον.Μολις την χύνω στην μάπα και στο στόμα σηκώνομαι και του λεω να φύγουμε μιας και δεν είχε καποτα για να γαμησει,μου λέει οκ και την κάνουμε!!!
Στον δρόμο πηγαίνοντας για το παπί τον ρωτούσα πως του φάνηκε,μου λέει όλα καλα,οτι γούσταρε αυτός αλλα και η γκομενα..μόνο που είχε μια περίεργη γεύση και μυρωδιά σαν ρετσίνα.
Στα επόμενα 3 βήματα ειμαστε μπροστά απο το παπί κατω απο μια λάμπα του δήμου με φως...τι να δω;;; :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Το φιλαράκι μου ηταν πασαλειμμενος μεσα στο αίμα!!!!!!
Η γκομενα είχε περίοδο και ο μαλακας δεν πήρε χαμπάρι!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :vomit: :vomit: :vomit:

Πήγε γρήγορα στην παραλία να πλυθεί και με παρακάλεσε να μην πω τπτ σε κανέναν. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Περιμενα να γραψεις οτι τον εχυσες στη μαπα
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
Μια προσωπικη εξομολογηση παρακμης (απο προχτες):

Καθομαστε σ' ενα μπαρακι με φιλους, στον Πειραια.
Εχω στην τσεπη μου 20 ευρω, κι ελαχιστη βενζινη.

Ετσι οπως καθομαι, αγγιζω τα μπουτια μιας φιλης (που ξερω οτι ΔΕΝ θα γαμησω, για διαφορους λογους).

Αυτη δεν αντιδραει αμεσα, οπότε συνεχιζω ν' αγγιζω μπουτι, με την εξωτερικη πλευρα των χεριων (δλδ οχι χουφτωμα).
Να σημειωσω οτι η τυπισσα ειναι μοντελοειδης, και θα την εσκιζα ανετα!

Η συναντηση λυεται προωρα (εχω χαλασει μόνο 10 ευρω, για ενα Talisker), εχω μεινει με μονιμη στυση, που δεν μπορω να κατευνασω. Το άλλο 10ευρω με γαργαλαει.
Αποφασιζω να παω σπιτι, αλλά ΔΕΝ μπορω να ηρεμησω...

Πιανω Ποταμι, με 150χλμ την ωρα, κι ανεβαινω για εξοδο Δυρραχιου - Αγιου Μελετιου (...)

Στο μεταξυ, κατουριεμαι τρελά, αλλα μες στις καυλες μου ξεχνιεμαι (ή σκεφτομαι πως θ' αντεξω). Φτανω ψηλα στην Πατησιων, καρφωτος για τις μαυρες, αλλά συνειδητοποιω οτι θα σκασω.
Αρχιζω να κανω κυκλους, γυρω απ' την επιμαχη περιοχη, ψαχνοντας ενα μερος να κατουρησω.

Βρισκω ενα απομερο, σκοτεινο σημειο, κι αρχιζω να κατουραω σ' ενα δεντρακι (γυρω-γυρω εχει σπιτια, αλλά δεν πολυφαινεσαι μες στα σκοταδια).
Καθως τον εχω ηδη βγαλει εξω, περνανε 2 μηχανες της ομαδας Ζητα. Κανω το κοροιδο και κατουραω (δεν μπορουσα να κρατηθω).
Στα μισα του κατουρηματος, τούς βλεπω να κανουν αναστροφη, και να 'ρχονται να μου ζητησουν τα ρεστα.
Συνεχιζω να κατουραω... Τοτε, συνειδητοποιω οτι δεν εχω μαζι μου ταυτοτητα. Κι οτι, αν με μαζεψουν για εξακριβωση, θα πρεπει να τηλεφωνησω στον γέρο μου, μες στη νυχτα, και να του λεω οτι μ' επιασαν να κατουραω σε περιοχη με μαυρες, σε κοινη θεα [=κινδυνος αποκληρωσης!!!]

Ο ενας μπατσος μού λεει: "Φιλε κατουρας?" (κοιταζοντας τη μαλαπερδα μου)
"Χιλια συγγνωμη, ρε παιδια, θα 'σκαγα!" - ενω προσπαθω να σταματησω τη ροη.
Μαζευω βιαστικα τη μαλαπερδα μου, οι μπατσοι απομακρυνονται (ΕΥΤΥΧΩΣ!), και τοτε, συνειδητοποιω οτι ψιλοκατουρηθηκα πανω μου, γιατι οπως την μαζεψα βιαστικα, δημιουργηθηκε μια κηλιδα (εμφανης πανω απ' το παντελονι).

Σημειωτεον, ειχα παρκαρει αρκετά πιο περα (αλλιως θα εκλεινα το δρομο). Και, αρα, θα 'πρεπε να βαδισω καποια μετρα με κατουρημενο ασπρο παντελονι. Τεσπα, φτανω στο ΙΧ (εχοντας καλυψει την κηλιδα με τη μπλουζα μου), και ξεκιναω να φυγω ταπεινωμενος.
Τοτε, συνειδητοποιω οτι ειμαι ΑΚΟΜΑ καυλωμενος, και δε θα μπορουσα να ηρεμησω αν δε χυσω σε καποια μαυρη.
Σχεδον ετρεμα απ' την καυλα, καλοκαιριατικα.

Αγνοω, λοιπον, το "ατυχημα" και παω για πιπα.
(εκει, ενιωσα ακομα πιο ταπεινωμενος, αλλά δεν μπορουσα να κανω αλλιως)

Παιρνω τηλ. την Τζεσικα, τη μοναδικη μαυρη που ειναι καυλιαρα και δεν φαινεται θυμα εκμεταλλευσης (ή τουλαχιστον δεν το κανει με το στανιό), η οποια μου λεει πως θα 'ρθει σε 5 λεπτα.
Καθως μιλαει, ακουω κατι χλαπ-χλαπ μεταξυ των λεξεων...
Τη φανταζομαι να τσιμπουκωνει καποιον αλλο λεχριτη, αηδιαζω και παιρνω την πρωτη μαυρη που βλεπω μπροστα μου: Ενα χοντρο μπαζο, με ξινισμενη φατσα.

Τής διευκρινισα οτι θελω να πιανω κωλο, την ειδα να δισταζει (για 10ευρω), τής λεω "ενταξει, βγες απ' το αμαξι/ δεν μ' αρεσει να πιεζω κανεναν" (δις - τρις), εκεινη δεν βγαινει, ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι θα μου βγαλει την πιστη, αλλά, μες στην καυλα μου, παω πισω απ' το παρκακι για πιπα. [Α, ρε Τζεσικα!!]

Φυσικα, η τυπισσα μισοκατεβαζει το παντελονι, και μου ζηταει κι αλλα λεφτα για να το βγαλει (πόσο κλασσικο!)
Κλαιω το δεκαρικο, και προσπαθω να χυσω για να τελειωνω. Πραγμα που εγινε πανευκολα...
Συνειδητοποιω οτι δεν εχω υγρα μαντηλακια, και τα χαρτομαντηλα τελείωσαν. Σκουπιζομαι με το τελευταιο χαρτομαντηλο, μαζευω τα κατουρημενα σωβρακα + παντελονια και οδευω σπιτι, για ενα ΚΑΥΤΟ μπανιο.

Μες στην καθολικη μου ξεφτιλα, το κερασακι ειναι αυτο:
Κοντευω να ξεμεινω απο βενζινη!!! (εχοντας 1-2 ευρω σε ψιλα)

Διασχιζω όλο το Ποταμι, φτανω με ενδειξη ("Ο χιλιομετρα") σπιτι μου, που, σημειωτεον ειναι 2 βηματα απ' τον Πειραια... Εχοντας διασχισει, πηγαινελα, τη μιση Αττικη για να κατουρησω σ' ενα δεντρακι, να γινω ρεζιλι στους μπατσους και να χυσω σε μια καποτα, μετά απο αθλια πιπα μιας δυστροπης, βρωμικης χοντρελας που πιστευει στα βουντου.

Αυτη ειναι η προσωπικη μου ιστορια.

Δεν ξερω γιατι, αλλά ενιωσα την αναγκη να τη μοιραστω. Ισως στο πλαισιο (αυτο)ψυχαναλυσης.

Χαιρετω.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: καταρχην  respect για την ιστορια.γιατι δεν ελεγες στην μαυρη να παρει τα υπολοιπα κατουρα στομα με κανα δiευρω extra?
 

Darklord_001

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2016
Μηνύματα
78
Like
16
Πόντοι
0
Το πε ο τύπος. Παίζεις μια μαλακία και καθάρισες!
Καυλωμένος και πιωμένος έχω γαμήσει τραβελόνι ακάποτος.
Δεν είναι να παίζουμε με αυτά τα πράγματα
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Νομίζω κανείς δεν έχει την όρεξη να κοροϊδεψει μια τέτοια ιστορία γιατι πάνω κάτω έχει συμβει σε όλους μας.
Πανω στην καυλα μας κάνουμε απιστευτες ανοησιες που αν το είχαμε κάνει οργανωμένα και θα είχαμε γαμησει καλυτερα αλλα και με λιγοτερα έξοδα και ταλαιπωρία.
Αλλα "μετα Χριστω προφήτες" υπάρχουν πολλοί...

Για τα μαυρακια στην Πατησίων δεν έχω άποψη. Για τα στουντιο ναι είναι ακριβα. Οταν εχω τρελες καυλες παω στην Πωλινα στην Καλυμνου. Που ξερω θα είναι ευγενικη και θα παω και θα φυγω σαν ανθρωπος.
Πανω στην καυλα μου έχω γαμησει στο γατοσπιτο μια γρια...πιο παλια.. ανβεβαίνοντας τα σκαλια εκανα εμετο.. Το ίδιο μου είχε συμβει και με μια γρια που γαμησα παλιοτερα στην Αλκιβιάδου. Θυμαμαι ήταν χοντρη, πανω απο 65. τη γαμουσα ενω φορουσε τις μαλλινες καλτσες της...μεσα κατι μαγειρευε... Τη γαμουσα στα τεσσερα και μου ελεγε για ενα πελατη της δασκαλο που πανω στο σεξ της ελεγε και το μαθημα... Κακοεχυσα... Βγαινοντας παλι εκανα εμετο στο πεζοδρομιο...
απο τις χειροτερες εμπειρίες μου....
Οπως και μια τριτη...εκεινη που έβγαινε νυφη τη Λιοσιων...
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Νομίζω κανείς δεν έχει την όρεξη να κοροϊδεψει μια τέτοια ιστορία γιατι πάνω κάτω έχει συμβει σε όλους μας.
Πανω στην καυλα μας κάνουμε απιστευτες ανοησιες που αν το είχαμε κάνει οργανωμένα και θα είχαμε γαμησει καλυτερα αλλα και με λιγοτερα έξοδα και ταλαιπωρία.
Αλλα "μετα Χριστω προφήτες" υπάρχουν πολλοί...

Για τα μαυρακια στην Πατησίων δεν έχω άποψη. Για τα στουντιο ναι είναι ακριβα. Οταν εχω τρελες καυλες παω στην Πωλινα στην Καλυμνου. Που ξερω θα είναι ευγενικη και θα παω και θα φυγω σαν ανθρωπος.
Πανω στην καυλα μου έχω γαμησει στο γατοσπιτο μια γρια...πιο παλια.. ανβεβαίνοντας τα σκαλια εκανα εμετο.. Το ίδιο μου είχε συμβει και με μια γρια που γαμησα παλιοτερα στην Αλκιβιάδου. Θυμαμαι ήταν χοντρη, πανω απο 65. τη γαμουσα ενω φορουσε τις μαλλινες καλτσες της...μεσα κατι μαγειρευε... Τη γαμουσα στα τεσσερα και μου ελεγε για ενα πελατη της δασκαλο που πανω στο σεξ της ελεγε και το μαθημα... Κακοεχυσα... Βγαινοντας παλι εκανα εμετο στο πεζοδρομιο...
απο τις χειροτερες εμπειρίες μου....
Οπως και μια τριτη...εκεινη που έβγαινε νυφη τη Λιοσιων...



ρισπεκτ τυπε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom