Νέα

Πόσο ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΟΣ μπορεί να γίνει κανείς μες στις κάβλες του...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
καλοκαιρι ειναι ολοι μεστις καυλες ειμαστε .... δεν εγινε και κατι .....

το περιεργο για εναν αντρα θα ηταν να ΜΗΝ εχει καυλες ...
απλα φροντισε αλλη φορα μην τριγυρνας με 20ρικα  μονο ....
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Εξαιρετικό thread, αποκαλύπτει τις πιο μύχιες σκέψεις που κάνουμε ενώ είμαστε θολωμένοι.

Γενικά όταν έχεις κάβλες δεν μπορείς να σκεφτείς τίποτε άλλο παρά μόνο πως θα εκκενώσεις το περιττό σπερματικό σου φορτίο. Εάν δεν διαθέτεις έναν άμεσο αποδέκτη, είναι γενικά ένα άσχημο αίσθημα που δεν σε αφήνει να ηρεμήσεις. Ούτε να διαβάσεις μπορείς, ούτε να δεις τηλεόραση, ούτε να παίξεις στοίχημα, ούτε καν να φας με όρεξη. Είναι σα να έχεις μια μόνιμη φαγούρα σε ένα μέρος και να μην μπορείς να ξυστείς. Είναι σχεδόν βασανιστήριο. Σου πονάνε τα @ρχιδι@ σου καθώς και όλη η σπερματική οδός από υπερβολική συσσώρευση αδιοχέτευτου σπέρματος. Πολλές φορές τρέμεις ενώ ένας φίλος μου παλαιότερα που περίμενε μια ρωσίδα στο ξενοδοχείο και εκείνη αργούσε, ανέβασε πυρετό!

Και σε αυτές ακριβώς τις στιγμές της κάβλας μπορείς να ξεφτυλιστείς όπως ο φιλος μας ο νηματοθέτης. Και λίγα έπαθε θα έλεγα εγώ. Ξεφτυλίζεσαι σε τρομασκτικό βαθμό μόνο και μόνο με αυτά που σκέφτεσαι: ουρολαγνείες -  κοπρολαγνείες είναι πολύ συνηθισμένες με πολύ όμορφα μυρωδάτα γκομενάκια, ξύλο, σαδομαζοχιστικές τάσεις ενδεχομένως, μέχρι και τον θάνατο πιθανόν να μπορέσεις να σκεφτείς ως λύτρωση, ώς κάθαρση, ως δραπέτευση από την σαπίλα. Δύσκολες στιγμές σίγουρα. Τα ένστικτά μας είναι πολύ βρώμικα, είμαστε αρκετά έως πολύ ανώμαλοι θα έλεγα, η ντροπή των ζωντανών ειδών του πλανήτη.

Να ενημέρώσω εδώ και ένα φαινόμενο που μπορεί να αγνοείται από πολλούς: Λέγεται Στύση Του Θανάτου και είναι οι κάβλες που έχεις καθώς πεθαίνεις. Έχει παρατηρηθεί ότι πολλοί ετοιμοθάνατοι πείραζαν (όσο μπορούσαν) τις νοσοκόμες μέσα στο ασθενοφόρο κατά τη διάρκεια της διακομιδής τους. Μάλιστα πιστεύω πως εάν κάποια στιγμή νιώσω ότι είναι πιθανόν να πλησιάζει ο θάνατός μου, θα παρακαλάω το Θεό να μη μου σηκωθεί διότι αυτό τελικά θα μου δώσει να καταλάβω ότι πλησιάζει το τέλος μου εντός ολίγου. Συγνώμη για τη μακάβρια διακλάδωση αλλά όλα μέσα στο παιχνίδι είναι.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Φιλε μου, η βελονα ηταν τερμα κατω, απ' οταν ξεκινησα (απο Πειραια).

Μιλαμε για το απολυτο μηδεν, με βαση τον ΨΗΦΙΑΚΟ μετρητη.

Ειχα πιθανοτητα 50% να μεινω στο δρομο...
Τυπε καποιος πρεπει να σε μιλησει για την ρεζερβα για να μην ανυσυχεις αδικα στο μελλον.Σε πανε συνηθως 30 με 40 χλμ αναλογα το αμαξι που εχεις.Αλλα απο τι βλεπω ασχολησε ακομα με κατουρημενα παντελονια που καιρος για ρεζερβες. :grin:
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Εξαιρετικό!
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
390
Πόντοι
306
Μια προσωπικη εξομολογηση παρακμης (απο προχτες):

Καθομαστε σ' ενα μπαρακι με φιλους, στον Πειραια.
Εχω στην τσεπη μου 20 ευρω, κι ελαχιστη βενζινη.

Ετσι οπως καθομαι, αγγιζω τα μπουτια μιας φιλης (που ξερω οτι ΔΕΝ θα γαμησω, για διαφορους λογους).

Αυτη δεν αντιδραει αμεσα, οπότε συνεχιζω ν' αγγιζω μπουτι, με την εξωτερικη πλευρα των χεριων (δλδ οχι χουφτωμα).
Να σημειωσω οτι η τυπισσα ειναι μοντελοειδης, και θα την εσκιζα ανετα!

Η συναντηση λυεται προωρα (εχω χαλασει μόνο 10 ευρω, για ενα Talisker), εχω μεινει με μονιμη στυση, που δεν μπορω να κατευνασω. Το άλλο 10ευρω με γαργαλαει.
Αποφασιζω να παω σπιτι, αλλά ΔΕΝ μπορω να ηρεμησω...

Πιανω Ποταμι, με 150χλμ την ωρα, κι ανεβαινω για εξοδο Δυρραχιου - Αγιου Μελετιου (...)

Στο μεταξυ, κατουριεμαι τρελά, αλλα μες στις καυλες μου ξεχνιεμαι (ή σκεφτομαι πως θ' αντεξω). Φτανω ψηλα στην Πατησιων, καρφωτος για τις μαυρες, αλλά συνειδητοποιω οτι θα σκασω.
Αρχιζω να κανω κυκλους, γυρω απ' την επιμαχη περιοχη, ψαχνοντας ενα μερος να κατουρησω.

Βρισκω ενα απομερο, σκοτεινο σημειο, κι αρχιζω να κατουραω σ' ενα δεντρακι (γυρω-γυρω εχει σπιτια, αλλά δεν πολυφαινεσαι μες στα σκοταδια).
Καθως τον εχω ηδη βγαλει εξω, περνανε 2 μηχανες της ομαδας Ζητα. Κανω το κοροιδο και κατουραω (δεν μπορουσα να κρατηθω).
Στα μισα του κατουρηματος, τούς βλεπω να κανουν αναστροφη, και να 'ρχονται να μου ζητησουν τα ρεστα.
Συνεχιζω να κατουραω... Τοτε, συνειδητοποιω οτι δεν εχω μαζι μου ταυτοτητα. Κι οτι, αν με μαζεψουν για εξακριβωση, θα πρεπει να τηλεφωνησω στον γέρο μου, μες στη νυχτα, και να του λεω οτι μ' επιασαν να κατουραω σε περιοχη με μαυρες, σε κοινη θεα [=κινδυνος αποκληρωσης!!!]

Ο ενας μπατσος μού λεει: "Φιλε κατουρας?" (κοιταζοντας τη μαλαπερδα μου)
"Χιλια συγγνωμη, ρε παιδια, θα 'σκαγα!" - ενω προσπαθω να σταματησω τη ροη.
Μαζευω βιαστικα τη μαλαπερδα μου, οι μπατσοι απομακρυνονται (ΕΥΤΥΧΩΣ!), και τοτε, συνειδητοποιω οτι ψιλοκατουρηθηκα πανω μου, γιατι οπως την μαζεψα βιαστικα, δημιουργηθηκε μια κηλιδα (εμφανης πανω απ' το παντελονι).

Σημειωτεον, ειχα παρκαρει αρκετά πιο περα (αλλιως θα εκλεινα το δρομο). Και, αρα, θα 'πρεπε να βαδισω καποια μετρα με κατουρημενο ασπρο παντελονι. Τεσπα, φτανω στο ΙΧ (εχοντας καλυψει την κηλιδα με τη μπλουζα μου), και ξεκιναω να φυγω ταπεινωμενος.
Τοτε, συνειδητοποιω οτι ειμαι ΑΚΟΜΑ καυλωμενος, και δε θα μπορουσα να ηρεμησω αν δε χυσω σε καποια μαυρη.
Σχεδον ετρεμα απ' την καυλα, καλοκαιριατικα.

Αγνοω, λοιπον, το "ατυχημα" και παω για πιπα.
(εκει, ενιωσα ακομα πιο ταπεινωμενος, αλλά δεν μπορουσα να κανω αλλιως)

Παιρνω τηλ. την Τζεσικα, τη μοναδικη μαυρη που ειναι καυλιαρα και δεν φαινεται θυμα εκμεταλλευσης (ή τουλαχιστον δεν το κανει με το στανιό), η οποια μου λεει πως θα 'ρθει σε 5 λεπτα.
Καθως μιλαει, ακουω κατι χλαπ-χλαπ μεταξυ των λεξεων...
Τη φανταζομαι να τσιμπουκωνει καποιον αλλο λεχριτη, αηδιαζω και παιρνω την πρωτη μαυρη που βλεπω μπροστα μου: Ενα χοντρο μπαζο, με ξινισμενη φατσα.

Τής διευκρινισα οτι θελω να πιανω κωλο, την ειδα να δισταζει (για 10ευρω), τής λεω "ενταξει, βγες απ' το αμαξι/ δεν μ' αρεσει να πιεζω κανεναν" (δις - τρις), εκεινη δεν βγαινει, ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι θα μου βγαλει την πιστη, αλλά, μες στην καυλα μου, παω πισω απ' το παρκακι για πιπα. [Α, ρε Τζεσικα!!]

Φυσικα, η τυπισσα μισοκατεβαζει το παντελονι, και μου ζηταει κι αλλα λεφτα για να το βγαλει (πόσο κλασσικο!)
Κλαιω το δεκαρικο, και προσπαθω να χυσω για να τελειωνω. Πραγμα που εγινε πανευκολα...
Συνειδητοποιω οτι δεν εχω υγρα μαντηλακια, και τα χαρτομαντηλα τελείωσαν. Σκουπιζομαι με το τελευταιο χαρτομαντηλο, μαζευω τα κατουρημενα σωβρακα + παντελονια και οδευω σπιτι, για ενα ΚΑΥΤΟ μπανιο.

Μες στην καθολικη μου ξεφτιλα, το κερασακι ειναι αυτο:
Κοντευω να ξεμεινω απο βενζινη!!! (εχοντας 1-2 ευρω σε ψιλα)

Διασχιζω όλο το Ποταμι, φτανω με ενδειξη ("Ο χιλιομετρα") σπιτι μου, που, σημειωτεον ειναι 2 βηματα απ' τον Πειραια... Εχοντας διασχισει, πηγαινελα, τη μιση Αττικη για να κατουρησω σ' ενα δεντρακι, να γινω ρεζιλι στους μπατσους και να χυσω σε μια καποτα, μετά απο αθλια πιπα μιας δυστροπης, βρωμικης χοντρελας που πιστευει στα βουντου.

Αυτη ειναι η προσωπικη μου ιστορια.

Δεν ξερω γιατι, αλλά ενιωσα την αναγκη να τη μοιραστω. Ισως στο πλαισιο (αυτο)ψυχαναλυσης.

Χαιρετω.
Έχω πάθει κάτι παρόμοιο,η αίσθηση μετά είναι ότι είσαι σκουπίδι! :P
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Έχω πάθει κάτι παρόμοιο,η αίσθηση μετά είναι ότι είσαι σκουπίδι! :P
Λογικο και φταις εσυ που τα αφινεις ολα στο οριο, δλδ επιτρεπεται να εισαι αντρας θα πω ανω των 20 και να βγαινεις με πεντε φραγκα στην τζεπη και καθολου βενζινη δλδ το ενδεχομενο να συμβη κατι δεν το σκεφτεσαι  :S καλυτερα να μην βγεις για να μην γινεις και ρεζιλι.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.982
Κριτικές
90
Like
32.044
Πόντοι
24.700
Λογικο και φταις εσυ που τα αφινεις ολα στο οριο, δλδ επιτρεπεται να εισαι αντρας θα πω ανω των 20 και να βγαινεις με πεντε φραγκα στην τζεπη και καθολου βενζινη δλδ το ενδεχομενο να συμβη κατι δεν το σκεφτεσαι  :S καλυτερα να μην βγεις για να μην γινεις και ρεζιλι.

Αυτή η νοοτροπία του μπάτσου που σας διέπει, είναι γονιδιακή, ή είναι αποτέλεσμα κοινωνικοποίησης;  :)
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Αυτή η νοοτροπία του μπάτσου που σας διέπει, είναι γονιδιακή, ή είναι αποτέλεσμα κοινωνικοποίησης;  :)
Καλησπερα τι κανετε εχουμε καιρο να σας δουμε  :grin: ελατε διπλα να τα πουμε  :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.982
Κριτικές
90
Like
32.044
Πόντοι
24.700
Χαχα σας διωξαν κι εσας απο διπλα  :grin:

Ευθιξία καλείται. Εικοτολογώ ότι σας είναι άγνωστη λέξη (όπως άλλωστε και σε όλους του ελληναράδες τζαμπαβαρυμαγκίτες).  :)
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.794
Πόντοι
1.686
ειχα παει ερασμους παρτυ οστρια εξαρχεια κι ολο το βραδυ μου τριβοταν μια πολωνεζα οπως χορευαμε αλλα δε μου καθοταν

Μετα πηγα σολωνος τυφλα στο μεθυσι και ρωταγα τις πουτανες ποσο εχει(τοτε δεν ηξερα απο αγοραιο ερωτα)

Αφου καταλαβα οτι δεν ειχα αρκετα εφυγα, αλλα οι καυλες δε μ αφηναν να ησυχασω. Εψαξα ολο το αμαξι και βρηκα συνολο 12 ευρω ολα σε κερματα. Γυρισα και παρακαλεσα μια μπαζομιλφ μαλλον πρεζου, την οποια ειχα δει πιο πριν να κατουραει πισω απο σκουπιδοντενεκε. Μου ειπε οτι δεχεται γιατι της μιλησα με ανθρωπια. Μου κανε ακα τσιμπου στο αμαξι και το χερι που μου επιανε τον πουτσο ειχε τυλιγμενο τον αντιχειρα με χαρτοπετσετα γιατι ηταν ματωμενο. Το αιμα ειχε ποτισει τη χαρτοπετσετα. Την εχυσα στο στομα και τα φτυσε

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΠΟΛΥ πιο καλτ ιστορία ,
σε σχέση με την βασική ιστορία του θρεντ.

Το κατούρημα , η ομάδα των μπατσων,
το ακούμπημα σε μπούτι από την εξωτερική πλευρά
με τη ράχη του χεριού , η άσχημη χοντρή μαύρη κλπ.
είναι σχετικά ΑΔΙΑΦΟΡΑ θέματα .

Κοσαμφ, μπορείς να γράψεις πολύ καλύτερα πεζά !  >:(
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.794
Πόντοι
1.686
Ασε, ημουν σ' εναν (πολυτελεστατο, ως μεγαλοπρεπη) γαμο, τις προαλλες.

Δραματικη φαση.

Ολοι καταπιεζονταν να χορεψουν, για να δειξουν οτι ειναι "cool".
Οι μισοι δεν την παλευαν με την καμία.

Μονο κατι αυταρεσκες καριολες ειχαν μπαστακωθει στην πιστα, κι εδειχναν την κωλαρα τους, σ' εμας τα λιγουρια.

Ευτυχως ειχε ψητα και τζαμα κρασι.
Και τουρτες.
Μπορείς να γράψεις και καλύτερα πεζά ! :rockon:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ευθιξία καλείται. Εικοτολογώ ότι σας είναι άγνωστη λέξη (όπως άλλωστε και σε όλους του ελληναράδες τζαμπαβαρυμαγκίτες).  :)
Κοιταξτε εδω ειναι θρεντ αλλουνου δεν θα κατσω να σας απανταω και να του το χαλασω,αμα θετε ελατε διπλα :birdman:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.982
Κριτικές
90
Like
32.044
Πόντοι
24.700
Κοιταξτε εδω ειναι θρεντ αλλουνου δεν θα κατσω να σας απανταω και να του το χαλασω,αμα θετε ελατε διπλα :birdman:

Δεκτόν.

Μπορούμε όμως να τα πούμε και στο σπαμοθρέντ. Εκτός αν δεν μπορείτε να δράσετε χωρίς το παρεάκι σας.  :grin:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Ειμαι σε παρτυ στη ν.ερυθραια εχω πιει τα ποτακια μου και εκει που καθομουν καναπε ερχετε ενα τουμπανο μεθυσμενη σχεδον και καθεται πανω στο πουτσο μου ενω μιλαγε με εναν τυπο. Ο πουτσος μου εγινε πετρα και η καργιολα τριβοταν επιτηδες δηθεν καταλαθος.. εκανα αποπειρες να της μιλησω και με εγραφε στο μουνι της ενω οταν εφτασα στο αμην και αρχισα να τη χαιδευω σηκωθηκε απο πανω μου και εκατσε αλλου.. ηθελα πολυ να την απαξιωσω και ενω οι καυλες μου βαραγαν κοκκινο σηκωνομε παιρνω τη μηχανη και κατεβαινω μπουνια τη κηφισιας, στριβω πανορμου, πιανω αλεξανδρας και φθανω Φυλης.
Μπαινω σε μια παρακμιακη υπογα μαζι με εναν ινδο και κατι αλβανους και παιρνω ενα πορνιδιο το οποιο γαμισα με λυσσα. Απο την απολυτη χλιδη που ημουν βρεθηκα στην απολυτη παρακμη της Φυλης. Φευγω και γυρναω στο παρτυ ενω με ρωτησε και μια φιλη που ημουν και με ποια.. που να ξερε οτι πηγα και γαμισα φυλης, παιζει να ξερναγε πανω μου.. το τουμπανο ειχε αραξει σε εναν καναπε και απλα την αγνοουσα παντελως..το κοντραστ της φυλης και του σπιτιου που βρισκομουν με εκανε να αισθανομαι παλαβος, διχασμενη προσωπικοτητα.. απαξιωσα μια γυναικαρα μεν αλλα πολυ κακομαθημενη δε, και γαμισα ενα βρωμερο πορνιδιο σε μπουρδελο που γαμανε και πακιστανοι. Η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα...   :2funny:    :rockon:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Δεκτόν.

Μπορούμε όμως να τα πούμε και στο σπαμοθρέντ. Εκτός αν δεν μπορείτε να δράσετε χωρίς το παρεάκι σας.  :grin:
Εγω οτι κανω το κανω μονος μου και δεν εχω στειλει ποτε π.μ σε κανενα να με βοηθηση! σε αυτο το θρεντ που λες δεν παταω γιατι κυκλοφορουν τυποι με ψυχολογικα και δεν μπορω να τους αντιμετωπισω αυτους. :)
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.685
Κριτικές
6
Like
8.794
Πόντοι
1.686
Ειμαι σε παρτυ στη ν.ερυθραια εχω πιει τα ποτακια μου και εκει που καθομουν καναπε ερχετε ενα τουμπανο μεθυσμενη σχεδον και καθεται πανω στο πουτσο μου ενω μιλαγε με εναν τυπο. Ο πουτσος μου εγινε πετρα και η καργιολα τριβοταν επιτηδες δηθεν καταλαθος.. εκανα αποπειρες να της μιλησω και με εγραφε στο μουνι της ενω οταν εφτασα στο αμην και αρχισα να τη χαιδευω σηκωθηκε απο πανω μου και εκατσε αλλου.. ηθελα πολυ να την απαξιωσω και ενω οι καυλες μου βαραγαν κοκκινο σηκωνομε παιρνω τη μηχανη και κατεβαινω μπουνια τη κηφισιας, στριβω πανορμου, πιανω αλεξανδρας και φθανω Φυλης.
Μπαινω σε μια παρακμιακη υπογα μαζι με εναν ινδο και κατι αλβανους και παιρνω ενα πορνιδιο το οποιο γαμισα με λυσσα. Απο την απολυτη χλιδη που ημουν βρεθηκα στην απολυτη παρακμη της Φυλης. Φευγω και γυρναω στο παρτυ ενω με ρωτησε και μια φιλη που ημουν και με ποια.. που να ξερε οτι πηγα και γαμισα φυλης, παιζει να ξερναγε πανω μου.. το τουμπανο ειχε αραξει σε εναν καναπε και απλα την αγνοουσα παντελως..το κοντραστ της φυλης και του σπιτιου που βρισκομουν με εκανε να αισθανομαι παλαβος, διχασμενη προσωπικοτητα.. απαξιωσα μια γυναικαρα μεν αλλα πολυ κακομαθημενη δε, και γαμισα ενα βρωμερο πορνιδιο σε μπουρδελο που γαμανε και πακιστανοι. Η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα...   :2funny:    :rockon:

4,5 με άριστα το 10
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom