Νέα

Πόσο ασφαλές είναι το γλείψιμο ποδιών σε τάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ λέω να πάρεις μαζί σου πετσέτα για να της πλύνεις τα ποδαράκια αλλά για να πατήσει μέχρι το κρεβάτι πάρε ένα λεξικό του μπαμπινιώτη να πατήσει αφού έτσι και αλλιώς την έχεις γαμήσει την ελληνική.

Ήμαρτον ρε μάγκες. Λίγο την ορθογραφία μας.

Λοχαγέ εδώ γλύφουν ποδαράκια και εσύ μιλάς για ορθογραφία ……… :huh: :huh:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Παιδία εδώ και καιρό έχω βάλει στο μάτι τα υπέροχα δακτυλάκια μιας Τσέχας τανας που δουλεύει στην πόλη μου.Είναι 1,85 ύψος και γενικά έχει τρελό πόδι..Τεσπα θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει να ρισκάρω να τις γλύψω τα δακτυλάκια και την πατούσα...Μπορεί να κολήσω κάτι?Απλώς σκέφτομαι κατά ποσο καθαρά μπορεί να είναι τα πόδια της ειδικά άμα πατάει για να ανεβεί στο κρεβάτι πρώτα στο πάτωμα...Παιδία help γιατί έχω τρελαθεί με τα πόδια της..διαφωτίστε με:p
Ελα βρε Κωστη…….
Εκεί κολλησες τωρα…..
Γλυψε της τα δαχτυλακια ένα-ένα…και νιωσε την καυλα….
Δεν προκειται να παθεις τιποτα…….
Αν αναρωτιεσαι εσυ και φοβασαι για κατι…….
τι να πουν οι ουρολαγνοι και οι κοπρολαγνοι?????????
 

Επισκέπτης
Ελα βρε Κωστη…….
Εκεί κολλησες τωρα…..
Γλυψε της τα δαχτυλακια ένα-ένα…και νιωσε την καυλα….
Δεν προκειται να παθεις τιποτα…….
Αν αναρωτιεσαι εσυ και φοβασαι για κατι…….
τι να πουν οι ουρολαγνοι και οι κοπρολαγνοι?????????

τhanks η μονη καθησυχαστικη απάντηση στο ποστ αυτο:) Απο βδομάδα παω να το κανω:p
 

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε συ kostis20 κοιταξε μη της γλυψεις τα ποδια και ξαφνικα κολλησεις τιποτα και απο ανωτερος ολων των χλεμπονιαριδων μεταναστων,καταντησεις ισος, και χειροτερος μη πω, απο αυτους!!!ξερεις καμια φορα απο μαλακοχαζοεθνικιστης καταληγεις να γινεσαι κουμμουνι με την ποδολαγνεια!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :rockon:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
Εγώ λέω να πάρεις μαζί σου πετσέτα για να της πλύνεις τα ποδαράκια αλλά για να πατήσει μέχρι το κρεβάτι πάρε ένα λεξικό του μπαμπινιώτη να πατήσει αφού έτσι και αλλιώς την έχεις γαμήσει την ελληνική.

Ήμαρτον ρε μάγκες. Λίγο την ορθογραφία μας.

grammar-nazi.jpg
 

Επισκέπτης
ρε συ kostis20 κοιταξε μη της γλυψεις τα ποδια και ξαφνικα κολλησεις τιποτα και απο ανωτερος ολων των χλεμπονιαριδων μεταναστων,καταντησεις ισος, και χειροτερος μη πω, απο αυτους!!!ξερεις καμια φορα απο μαλακοχαζοεθνικιστης καταληγεις να γινεσαι κουμμουνι με την ποδολαγνεια!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :rockon:

Αν θέλεις συζητηση για πολιτικα υπαρχει αντιστοιχο thread για τους πολυαγαπημενους σου αλβανους βλαχο πηγενε εκει και φωναξε για το ποσο αδικοι ειμαστε που δεν παμε τους βρωμικους μεταναστες της οικοδομης που πανε στα μπουρδελα λες και πανε σε σταβλο τα ζωα...
 

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
κατ αρχην ρε καραγκιοζη εγω δε σου μιλησα ασχημα...κι οσο για τους Αλβανους,δε μου ειναι και η πιο συμπαθης εθνικοτητα,και ουτε και κουμμουνιστης ειμαι,απλα ειπα και γω να πεταξω καμια παπαρια,αφου εχεις πεταξει και συ τοσες εδω μεσα!χεστηκα αμα δε σ αρεσουν αυτα που λεω,ουτε και μενα βεβαια με νοιαζει τι λες εσυ...απλα αμα θες κοιταξε μηπως αλλαξεις μυαλα γιατι μια ζωη  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: θα 'σαι!
χεστηκα κιολας,αλλα κουβεντα να γινεται!
Αυτα...και τελος απο μενα σ αυτο το thread για τα πολιτικα...παπαρα...ε παπαρα!!!
 

piplover

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
κατ αρχην ρε καραγκιοζη εγω δε σου μιλησα ασχημα...κι οσο για τους Αλβανους,δε μου ειναι και η πιο συμπαθης εθνικοτητα,και ουτε και κουμμουνιστης ειμαι,απλα ειπα και γω να πεταξω καμια παπαρια,αφου εχεις πεταξει και συ τοσες εδω μεσα!χεστηκα αμα δε σ αρεσουν αυτα που λεω,ουτε και μενα βεβαια με νοιαζει τι λες εσυ...απλα αμα θες κοιταξε μηπως αλλαξεις μυαλα γιατι μια ζωη  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: θα 'σαι!
χεστηκα κιολας,αλλα κουβεντα να γινεται!
Αυτα...και τελος απο μενα σ αυτο το thread για τα πολιτικα...παπαρα...ε παπαρα!!!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Σκέψου ρε φίλε, ότι πριν της γλύψεις τα δαχτυλάκια από τα ποδαράκια, το κοριτσάκι πατούσε ξυπόλυτο στην κουζίνα στο πάτωμα της οποίας είχαν πέσει λεκέδες από τον βραστό πατσά με σκορδοστούμπι που μαγείρευε η τσατσά και αλωνίζανε οι κατσαρίδες, μετά ήρθε στο σαλόνι που πατούσε με τις βρωμογαλότσες του ο οικοδόμος ο οποίος πριν μπει μέσα στο μπουρδέλο πάτησε σε σκατόνερα ακριβώς έξω στο πεζοδρόμιο που είχε σπάσει η αποχέτευση, μετά μπήκε ξυπόλυτη στο δωμάτιο οπού πριν από εσένα είχε καταθέσει ένας άλλος συναγωνιστής ο οποίος την ώρα που έβγαζε την καπότα από την πούτσα του έσταξαν 2-3 φλόκια στο πάτωμα και φυσικά πριν έρθει σε σένα πήγε στην τουαλέτα όπου είχε κάνει προηγουμένως διάρροια η τσατσά (μάλλον από τον πατσά...) και την ώρα που σκούπιζε τον κώλο της, έπεσε από τα χέρια της το σκατόχαρτο και λέρωσε το μωσαικό με ένα λεκέ καφετί σκατοδιάρροιας τσιρλιπιπί τον οποίο φυσικά καθάρισε υποτυπωδώς με το υπόλοιπο σκατόχαρτο.

Αν μετά από αυτά γουστάρεις ακόμα να γλύψεις, τι να σου πώ ? Πιες και μια κοκακόλα απο πάνω για να χωνέψεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom