Νέα

Πόσο ασφαλές είναι το γλείψιμο ποδιών σε τάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παιδία εδώ και καιρό έχω βάλει στο μάτι τα υπέροχα δακτυλάκια μιας Τσέχας τανας που δουλεύει στην πόλη μου.Είναι 1,85 ύψος και γενικά έχει τρελό πόδι..Τεσπα θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει να ρισκάρω να τις γλύψω τα δακτυλάκια και την πατούσα...Μπορεί να κολήσω κάτι?Απλώς σκέφτομαι κατά ποσο καθαρά μπορεί να είναι τα πόδια της ειδικά άμα πατάει για να ανεβεί στο κρεβάτι πρώτα στο πάτωμα...Παιδία help γιατί έχω τρελαθεί με τα πόδια της..διαφωτίστε με:p
 

Επισκέπτης
Παιδία εδώ και καιρό έχω βάλει στο μάτι τα υπέροχα δακτυλάκια μιας Τσέχας τανας που δουλεύει στην πόλη μου.Είναι 1,85 ύψος και γενικά έχει τρελό πόδι..Τεσπα θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει να ρισκάρω να τις γλύψω τα δακτυλάκια και την πατούσα...Μπορεί να κολήσω κάτι?Απλώς σκέφτομαι κατά ποσο καθαρά μπορεί να είναι τα πόδια της ειδικά άμα πατάει για να ανεβεί στο κρεβάτι πρώτα στο πάτωμα...Παιδία help γιατί έχω τρελαθεί με τα πόδια της..διαφωτίστε με:p
πέρασε την πρώτα με μπεταντιν
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
καταρχην στην τανα πας για να σου δωσει αυτη ευχαριστηση (για αυτο την πληρωνεις) οχι για να της δωσεις και συ......!
(μην ξεχνιομαστε δεν θα πηδηξεις την γκομενα σου)

τωρα αν παλι το φετιχ σου ειναι τα ποδια και το θεωρεις καυλωτικο καντο....!!! το πολυ πολυ καμια μυκυτιαση καμια στοματιτιδα κανα ερπη....!!
αυτα....(τα πιο απλα ετσι)
 

Επισκέπτης
χμ και είναι σοβαρή η μυκυτιαση στο στόμα και η έρπη?θα τραβήξω μπελάδες?γενικά θέλω να το κάνω λογω φετιχ:)
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
καταρχην στην τανα πας για να σου δωσει αυτη ευχαριστηση (για αυτο την πληρωνεις) οχι για να της δωσεις και συ......!
(μην ξεχνιομαστε δεν θα πηδηξεις την γκομενα σου)

τωρα αν παλι το φετιχ σου ειναι τα ποδια και το θεωρεις καυλωτικο καντο....!!! το πολυ πολυ καμια μυκυτιαση καμια στοματιτιδα κανα ερπη....!!
αυτα....(τα πιο απλα ετσι)


λολ...τπτ το ιδιαιτερο μωρε...
χαχχαχαχα και περιμενεις τωρα ο αλλος να παει να την γλυψει με ολα αυτα που του ειπες??  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
λολ...τπτ το ιδιαιτερο μωρε...
χαχχαχαχα και περιμενεις τωρα ο αλλος να παει να την γλυψει με ολα αυτα που του ειπες??  :grin: :grin: :grin:
σκέψου το κορίτσι μπορεί να είχε πάει πριν στην τουαλέτα ξυπόλητη και να είχε πάει για κατουρημα πριν η τσατσα και να είχε πιτσιλίση τίποτε ζουμιά έξω  από  την λεκάνη.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
λολ...τπτ το ιδιαιτερο μωρε...
χαχχαχαχα και περιμενεις τωρα ο αλλος να παει να την γλυψει με ολα αυτα που του ειπες??  :grin: :grin: :grin:
ε τι ηθελες να του πω ψεματα????
του ειπα μπορει δεν σημαινει οτι θα το παθει κιολας....!!!

χμ και είναι σοβαρή η μυκυτιαση στο στόμα και η έρπη?θα τραβήξω μπελάδες?γενικά θέλω να το κάνω λογω φετιχ:)

φιλε ρωτα απο περιεργια τι ειναι...?(ενα φιλο τους δικους σου και θα σου πουνε)
και μονος σου θα καταλαβεις αν ειναι κατι το σοβαρο η οχι...!!!(κριση εχεις)
οτι θα σε ταλλαιπωρησει ναι θα σε ταλαιπωρησει...!!!
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
σκέψου το κορίτσι μπορεί να είχε πάει πριν στην τουαλέτα ξυπόλητη και να είχε πάει για κατουρημα πριν η τσατσα και να είχε πιτσιλίση τίποτε ζουμιά έξω  από  την λεκάνη.


ιιιιιιιιχχχχ αηδιαααααααα :bounce:

Μη του λετε τετοια καλεεεε και θα βλεπει ποδι και αντι να θελει να το γλυψει
θα θελει να του κανει απολυμανση.... :P :grin: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αν δεν ντρέπομουν τόσο θα την έστελνε να τα πλύνει και να έρθει καθαρή lol..Τεσπα κρίμα γαμώτο και είχε τοσο ώραια πόδια..Κάνει κ κατι κορυφαία footjobs:p
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
σκέψου το κορίτσι μπορεί να είχε πάει πριν στην τουαλέτα ξυπόλητη και να είχε πάει για κατουρημα πριν η τσατσα και να είχε πιτσιλίση τίποτε ζουμιά έξω  από  την λεκάνη.
ακριβως....!
το πιο απλο....!

ιιιιιιιιχχχχ αηδιαααααααα :bounce:

Μη του λετε τετοια καλεεεε και θα βλεπει ποδι και αντι να θελει να το γλυψει
θα θελει να του κανει απολυμανση.... :P :grin: :2funny:
γιατι απιθανο το θεωρεις...??
ασε τα κατρουλια και την τσατσα....!!!!το να κυκλοφορησει ξυπολυτη.....!!!
και να της γλυψει τις πστουσες μετα.....!

 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Παιδία εδώ και καιρό έχω βάλει στο μάτι τα υπέροχα δακτυλάκια μιας Τσέχας τανας που δουλεύει στην πόλη μου.Είναι 1,85 ύψος και γενικά έχει τρελό πόδι..Τεσπα θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει να ρισκάρω να τις γλύψω τα δακτυλάκια και την πατούσα...Μπορεί να κολήσω κάτι?Απλώς σκέφτομαι κατά ποσο καθαρά μπορεί να είναι τα πόδια της ειδικά άμα πατάει για να ανεβεί στο κρεβάτι πρώτα στο πάτωμα...Παιδία help γιατί έχω τρελαθεί με τα πόδια της..διαφωτίστε με:p

Παλικάρι, επειδή κατά 99% θα είναι μεσ'τη βρώμα,θα πάρεις μαζί σου σαπούνι και δύο πετσέτες, δικιές σου καθαρές και θα της ζητήσεις να της πλύνεις τα πόδια,ελπίζω να έχει νιπτήρα το δωμάτιο,αλλιώς ξέχασέτο,γιατί σίγουρα κάτι θα κολλήσεις.

ΥΓ1.Με την μία πετσέτα θα της σκουπίσεις τα πόδια και την άλλη θα την στρώσεις κάτω για να πατήσει μέχρι να φτάσει στο κρεββάτι.(Φυσικά μετά τις πετάς)

ΥΓ2.Αν συναντήσεις αντιρρήσεις από την κοπέλα δωσ'της κάτι παραπάνω,τι να κάνουμε η καύλα πληρώνεται!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Παλικάρι, επειδή κατά 99% θα είναι μεσ'τη βρώμα,θα πάρεις μαζί σου σαπούνι και δύο πετσέτες, δικιές σου καθαρές και θα της ζητήσεις να της πλύνεις τα πόδια,ελπίζω να έχει νιπτήρα το δωμάτιο,αλλιώς ξέχασέτο,γιατί σίγουρα κάτι θα κολλήσεις.

ΥΓ1.Με την μία πετσέτα θα της σκουπίσεις τα πόδια και την άλλη θα την στρώσεις κάτω για να πατήσει μέχρι να φτάσει στο κρεββάτι.(Φυσικά μετά τις πετάς)

ΥΓ2.Αν συναντήσεις αντιρρήσεις από την κοπέλα δωσ'της κάτι παραπάνω,τι να κάνουμε η καύλα πληρώνεται!!!
τωρα τον σκοτοσες........!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δικια μου συμβουλη??????!!!!
τις πετσετες να της καψεις καλυτερα..........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εντάξει αυτή είναι η πιο υγιεις λύση αλλά όσο να ναι ντρέπομαι να σκασω στο μπουρδέλω με 2 πετσέτες και σαπόυνια..όπως να το κάνουμε είναι λίγο "LOL":p
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Παλικάρι, επειδή κατά 99% θα είναι μεσ'τη βρώμα,θα πάρεις μαζί σου σαπούνι και δύο πετσέτες, δικιές σου καθαρές και θα της ζητήσεις να της πλύνεις τα πόδια,ελπίζω να έχει νιπτήρα το δωμάτιο,αλλιώς ξέχασέτο,γιατί σίγουρα κάτι θα κολλήσεις.

ΥΓ1.Με την μία πετσέτα θα της σκουπίσεις τα πόδια και την άλλη θα την στρώσεις κάτω για να πατήσει μέχρι να φτάσει στο κρεββάτι.(Φυσικά μετά τις πετάς)

ΥΓ2.Αν συναντήσεις αντιρρήσεις από την κοπέλα δωσ'της κάτι παραπάνω,τι να κάνουμε η καύλα πληρώνεται!!!


αυτο μου θυμησε τον ιησου και την μαγδαληνη...
ασχετο φυσικα :grin:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.533
Κριτικές
4
Like
1.994
Πόντοι
266
nefelaki έχεις τέτοια εμπειρία... :)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Εντάξει αυτή είναι η πιο υγιεις λύση αλλά όσο να ναι ντρέπομαι να σκασω στο μπουρδέλω με 2 πετσέτες και σαπόυνια..όπως να το κάνουμε είναι λίγο "LOL":p

δεν θα τις κουβαλάς χύμα.. σε τσάντα θα τις έχεις!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ενταξει το χουμε ξεφτυλισει το θεμα....!!
φιλαρακο...!!
εγω στην θεση σου δεν θα το δοκιμαζα....!!!και ειδεικα με τανα...!
χωρις πλακα...!!!
θα το δοκιμαζα μονο με την κοπελια μου και αυτο μονο την ωρα που κανουμε μπανιο μαζι και πηδιομαστε........(που ξερω οτι δεν εχει βγει απο την μπανιερα για να πατησει κατω ξυπολητη χιλιαδυο σκατα....)
κρινεις και πρατεις....!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom