Νέα

Πόσες φορές μπορείτε να χύσετε μέσα σε μια μέρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα level1991
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
level1991

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
424
Κριτικές
7
Like
1.690
Πόντοι
481
Σε περιόδο που πήγαινα gym 6 φορές. Θα έδινα κι άλλη αλλά πήγα να λιποθυμήσω. 21 χρονών τότε. Στα καλύτερά μου και με κοπέλα model. Δε πίστευα αυτό που έχυνα.
Το τζιμ πως εμπλεκεται σε ολο αυτο φιλε μου?
 
OP
OP
level1991

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
424
Κριτικές
7
Like
1.690
Πόντοι
481
Δεν αναφαιρονται ταιατροδικαστικα πορισματα μεσα!Ποιο οργανο ηταν αυτο που δεν αντεξε?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.478
Πόντοι
456
Καλησπερα παιδια,με αφορμη τα λογια φιλου οτι εχυσε 8 φορες σε ενα απογευμα ανοιγω αυτο το θρεντ να ακουσω γνωμες!Προσωπικα μου φανηκε πολυ περιεργο γιατι εγω εχω να χυσω πανω απο τρεις φορες σε μια μερα απο τοτε που ημουν δεκαπεντε χρονων!
καλημέρα.
ομοίως.
 
OP
OP
level1991

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
424
Κριτικές
7
Like
1.690
Πόντοι
481

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Καλησπερα παιδια,με αφορμη τα λογια φιλου οτι εχυσε 8 φορες σε ενα απογευμα ανοιγω αυτο το θρεντ να ακουσω γνωμες!Προσωπικα μου φανηκε πολυ περιεργο γιατι εγω εχω να χυσω πανω απο τρεις φορες σε μια μερα απο τοτε που ημουν δεκαπεντε χρονων!
Παπαριές.......αυτό δεν γίνεται. Μετα την τρίτη φορά,θα σε πονάει το πουλί σου. Να το δεχθώ για όλη την ημέρα,αλλά και πάλι το βρίσκω υπερβολικό. Το ρεκόρ μου για συνεχόμενες είναι τρεις,ενω ρεκόρ ημέρας 6 (με διαφορετικά άτομα). Πριν 30 χρόνια όμως......:cry:
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
339
Πόντοι
20
Το ρεκορ μου εινσι 14 σε μια μερα
Γυμνασιο ημουν

Σεξ εχω κανει 8 φορεσ σε ενα βραδυ
Ημιυν 18 αυτη 37
Ωραιες εποχεσ
Τωρα αν καταφεφω 2 τη μερα ειμαι χαροημενος
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.882
Like
3.704
Πόντοι
456
Το τζιμ πως εμπλεκεται σε ολο αυτο φιλε μου?
Πλάκα κάνεις; Χωρίς gym τι να γαμησεις. Ειδικά αν κάνεις και καθιστική ζωή. Άντε να χύσεις μια φορά. Μετά θα πέσεις για ύπνο.
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2021
Μηνύματα
1.438
Like
1.409
Πόντοι
216
δεν ξέρω αν σας αφορά να δείτε το θέμα και από την πλευρά ενός θηλυκού ...
εγώ όμως σας την παραθέτω:
από τα 10 μου έτη αυνανίζομαι σχεδόν καθημερινά ... είτε έχω, είτε δεν έχω ερωτικό σύντροφο.
στην ηλικία που ξεκίνησα καταλαβαίνετε οτι το έκανα χωρίς να ξέρω γιατί ... απλά έτσι μου έβγαινε ... καθαρά ενστικτωδώς.
μπορώ να χύσω χωρίς καν να αγγίξω σημείο του σώματός μου ...
μικρότερη πίστευα πως δεν ήμουν φυσιολογική ... κάποιες φορές σκέφτηκα οτι μπορεί να ήμουν άντρας ... δεν ξέρω γιατί όμως ...
ήμουν 18 ετών με το συνομήλικο αγόρι μου ... το ρεκόρ μας ήταν 5 φορές σε 3 ώρες.
θα σας αφήσω ένα μεγάλο χρονικό κενό και θα σας επαναφέρω τον εαυτό μου στην ηλικία των 46 μου.
εγώ λοιπόν 46, εκείνος 52 ... 3 βαρβάτες φορές σε ούτε 3 ώρες ... γεμάτες αυτές οι ώρες ... χωρίς σταματημό ...
τελικά εκεί παίζω ... δεν έχω αφήσει ερωτικό σύντροφο παραπονεμένο ... ούτε κάτω από 2 με 3 φορές εκτόνωση μέσα σε 2-3 ώρες ...
είμαι 54 ετών, δεν είμαι επαγγελματίας, δεν έχω γαμάτα εξωτερικά προσόντα ... είμαι όμως θηλυκό και φροντίζω πλέον να το εκπέμπω χωρίς να ντρέπομαι, χωρίς να προκαλώ ... απλά να το ζω και μαζί μου να μπορούν να το ζουν λίγοι και καλοί τυχεροί
το "λίγοι" είναι επιλογή μου ... είμαι άνθρωπος που αν δεν μπορώ να έχω κάτι ΑΚΡΙΒΩΣ όπως το θέλω, προτιμώ να μην το έχω καθόλου!
ούτε εκπτώσεις κάνω αλλά ούτε και χαραμίζω την καύλα μου !!!
να προσέχετε τι έχετε ... φιλιά !!!
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
406
Like
554
Πόντοι
81
Στα 20 μου φοιτητής είχα κάνει σεξ με μία μουνάρα φοιτήτρια 7-8 φορές σε ένα βράδυ. Τώρα πλέον στα 40 φεύγα μου δεν αντέχω πάνω από 2 φορές το 24ωρο, και για να γίνει αυτό θα πρέπει να μου κάνει τρελά κόλπα η γκόμενα....
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Μολδαβή από το badoo ήρθε Αθήνα από την Πύλο που δούλευε. Θα την κοπαναγε για Γερμανία όπως μου είχε πει. Δυο μερες στο σπίτι και πέρασα κολασμενα. Την τρίτη μέρα θα έφευγε δυστυχώς

4 φορές την πρώτη μέρα
5 τη δεύτερη μέρα και την επόμενη που έφυγε της έριξα το αποχαιρετιστήριο

Μιλούσαμε για μήνες και δεν ήταν του επαγγέλματος
 
Τελευταία τροποποίηση:

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
670
Like
6.143
Πόντοι
1.046
γυρο στο 1990 πανω κατω δεν ημουν πανω απο 20 με ολλανδεζα
9 φορες σε 5-6 ωρες, μουδιασε το αριστερο μου χερι ισως να τα τιναζα :think:
ελλαδα μετα το στρατο με γομενα καψουρα που ξανα βρεθηκαμε 1994 καπου εκει γυρο παλι
7 φορες απο μεσανυχτα ως 9 το πρωι
αρκετα γαμησια Χ3
και το 2013 πριν φυγω σεζον με μια πουταναρα μανα η οποια η ιδια μου το ειπα οτι γαμιομασταν 35 ωρες περιπου απο παρασκευη μεχρι δευτερα με διαλείμματα εννοειται...
τωρα μαγκες 2 με το ζορι :cry:
και μαλακια ακομα μερικες φορες δε χυνω (ισως να εχω και προβλημα)
δεν εχω παραπονο εχω γαμησει για 3 ζωες
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: msakis

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
460
Πόντοι
21
Έχω κάνει το ρεκόρ μου (όχι σε μαλακιά) με την δικιά μου σε διακοπές 10 φορές μέχρι που δεν άντεξα άλλο.Με ξεσουμισε.
 
OP
OP
level1991

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
424
Κριτικές
7
Like
1.690
Πόντοι
481
δεν ξέρω αν σας αφορά να δείτε το θέμα και από την πλευρά ενός θηλυκού ...
εγώ όμως σας την παραθέτω:
από τα 10 μου έτη αυνανίζομαι σχεδόν καθημερινά ... είτε έχω, είτε δεν έχω ερωτικό σύντροφο.
στην ηλικία που ξεκίνησα καταλαβαίνετε οτι το έκανα χωρίς να ξέρω γιατί ... απλά έτσι μου έβγαινε ... καθαρά ενστικτωδώς.
μπορώ να χύσω χωρίς καν να αγγίξω σημείο του σώματός μου ...
μικρότερη πίστευα πως δεν ήμουν φυσιολογική ... κάποιες φορές σκέφτηκα οτι μπορεί να ήμουν άντρας ... δεν ξέρω γιατί όμως ...
ήμουν 18 ετών με το συνομήλικο αγόρι μου ... το ρεκόρ μας ήταν 5 φορές σε 3 ώρες.
θα σας αφήσω ένα μεγάλο χρονικό κενό και θα σας επαναφέρω τον εαυτό μου στην ηλικία των 46 μου.
εγώ λοιπόν 46, εκείνος 52 ... 3 βαρβάτες φορές σε ούτε 3 ώρες ... γεμάτες αυτές οι ώρες ... χωρίς σταματημό ...
τελικά εκεί παίζω ... δεν έχω αφήσει ερωτικό σύντροφο παραπονεμένο ... ούτε κάτω από 2 με 3 φορές εκτόνωση μέσα σε 2-3 ώρες ...
είμαι 54 ετών, δεν είμαι επαγγελματίας, δεν έχω γαμάτα εξωτερικά προσόντα ... είμαι όμως θηλυκό και φροντίζω πλέον να το εκπέμπω χωρίς να ντρέπομαι, χωρίς να προκαλώ ... απλά να το ζω και μαζί μου να μπορούν να το ζουν λίγοι και καλοί τυχεροί
το "λίγοι" είναι επιλογή μου ... είμαι άνθρωπος που αν δεν μπορώ να έχω κάτι ΑΚΡΙΒΩΣ όπως το θέλω, προτιμώ να μην το έχω καθόλου!
ούτε εκπτώσεις κάνω αλλά ούτε και χαραμίζω την καύλα μου !!!
να προσέχετε τι έχετε ... φιλιά !!!
Είναι ωραίο να μας λένε και οι γυναίκες την άποψη τους
 

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
275
Πόντοι
21
Σκοπός δεν είναι να χύσουμε όσο πιο πολλές φορές την ημέρα αλλά όσο πιο ποιοτικά! Χύνοντας πολλές φορές την ημέρα:

1) Χάνουμε σε ένταση και σε αίσθηση οργασμού,

2) Μειώνουμε σε βάθος χρόνου την ανδρική λίμπιντο,

3) Ο εγκέφαλος καταγράφει τον αυνανισμό ως πάγια σεξουαλική συμπεριφορά και δυσκολεύεσαι από ένα σημείο και πέρα πλέον να συνευρεθείς με πραγματικό σεξουαλικό σύντροφο,

4) Αδυνατίζει κατά πολύ το σπέρμα (για όσους θέλουν να τεκνοποιήσουν),

5) Δεν θα αργήσει να έρθει ο σεξουαλικός κορεσμός, τουτέστιν δεν θα νιώθεις πλέον ανδρικές ορμές και κάπου εκεί έρχεται πλέον και η βαθιά κατάθλιψη.

Παιδιά σαν την πετυχημένη μαλακία σίγουρα δεν έχει αλλά εάν δεν υπάρχει ένα υγειές μέτρο μπορεί κάλλιστα να σου γαμήσει την ζωούλα.

Προσοχή μεγάλη στην κατάχρηση παρακολούθησης πορνό, έχει ακριβώς τις ίδιες επιπτώσεις σε βάθος χρόνου.

Παν μέτρον άριστον!
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
μια φορα μονο 5 φορες . πιο νεος 3-4 φορες , τωρα 1-2 φορες.
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
512
Κριτικές
78
Like
1.323
Πόντοι
6.195
Δεν υπάρχει κανόνας καθώς για κάθε άντρα (και γυναίκα) ο οργασμός είναι κάτι το διαφορετικό.
Για άλλον/η είναι μια φορά και τέρμα για άλλον/η the sky is the limit.
Επίσης έχει να κάνει και με την/τον σύντροφο αν ακολουθεί η/και πόσο σε προδιαθέτει να συνεχίσεις.
Στα καθ'ημάς τώρα στην ηλικία που είμαι τώρα 4 -5 φορές σε μία ημέρα είναι κάτι το εύκολο.
Σε συνάντηση 2 ωρών σίγουρα 3 φορές αν όχι 4 και γυρνώντας αν έχει και η γυναίκα όρεξη δεν θα μείνει παραπονεμένη.
Με κυρίες που έχω βρεθεί που εκτός από ερωτικά με άναβαν και πνευματικά και γενικότερα όπως προείπα ακολουθούσαν
είχαμε Σ/Κ με 7 - 8 φορές (ανά ημέρα).
Από την άλλη έχω φίλο που με μία φορά είναι χορτάτος και μέχρι εκεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom