Νέα

Πόσες φορές μπορείτε να χύσετε μέσα σε μια μέρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα level1991
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
Καλησπερα παιδια,με αφορμη τα λογια φιλου οτι εχυσε 8 φορες σε ενα απογευμα ανοιγω αυτο το θρεντ να ακουσω γνωμες!Προσωπικα μου φανηκε πολυ περιεργο γιατι εγω εχω να χυσω πανω απο τρεις φορες σε μια μερα απο τοτε που ημουν δεκαπεντε χρονων!
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
8
Like
1.434
Πόντοι
216
Καλησπερα παιδια,με αφορμη τα λογια φιλου οτι εχυσε 8 φορες σε ενα απογευμα ανοιγω αυτο το θρεντ να ακουσω γνωμες!Προσωπικα μου φανηκε πολυ περιεργο γιατι εγω εχω να χυσω πανω απο τρεις φορες σε μια μερα απο τοτε που ημουν δεκαπεντε χρονων!
Τυπε θα τυφλωθεις απο την πολυ :jerking: :grin:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Καλησπερα παιδια,με αφορμη τα λογια φιλου οτι εχυσε 8 φορες σε ενα απογευμα ανοιγω αυτο το θρεντ να ακουσω γνωμες!Προσωπικα μου φανηκε πολυ περιεργο γιατι εγω εχω να χυσω πανω απο τρεις φορες σε μια μερα απο τοτε που ημουν δεκαπεντε χρονων!
Καλησπερα Φιλε Level......δεκαετια 2002....γνωριζω μια Λευκορωσσιδα .....Χριστουγεννα μια εβδομαδα κατσαμε κλεισμενοι σπιτι...5 μερες....δεν βγηκαμε καθολου εξω....κρεββατι...φαι....κρεββατι.....
1 μερα....3
2 μερα....4
3 μερα...5
4 μερα....4
5 μερα...3
Γαμουσα και εβγαινε νερο το σπερμα.....δεν υπηρξε σημειο του κορμιου της που δεν το εχυσα....εγω ημουνα 33 και εκεινη 52......χωρις να εχω κουμπωσει τιποτα......δεν το εχω ξανακανει.....
Καλα να περνας......
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Μήπως κατι θέλει να πει ο φίλος εδώ και ντρέπεται :2funny::2funny:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Για να χ8σω θέλω καλοκαίρι και ζέστη.. Το καλοκαίρι έχω πολύ όρεξη χυνω το λιγότερο 2 αλλά και 4 φορές τη μέρα.. Χειμώνα βαράω μαλακια 2 φορά τη μέρα, το πολύ 2..αμα κάνει κρύο δενε χω όρεξη.. Καλοκαίρι βαράω μια το πρωί όταν ξυπνάω, μια το μεσημέρι και μια το βρααδυ
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.217
Like
4.131
Πόντοι
456
Σε περιόδο που πήγαινα gym 6 φορές. Θα έδινα κι άλλη αλλά πήγα να λιποθυμήσω. 21 χρονών τότε. Στα καλύτερά μου και με κοπέλα model. Δε πίστευα αυτό που έχυνα.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Σε περιόδο που πήγαινα gym 6 φορές. Θα έδινα κι άλλη αλλά πήγα να λιποθυμήσω. 21 χρονών τότε. Στα καλύτερά μου και με κοπέλα model. Δε πίστευα αυτό που έχυνα.
Πες αρχηγέ τι εννοείς αφτο που είπε με τα τατου ρωτάνε για σενα στο νήμα με τις ελλινιδες.. Όσες έχουν τατου είναι εφκολες?
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.217
Like
4.131
Πόντοι
456
Μια ζωή οι ίδιες μαλακίες. Ήταν κανένας μαζί του εκεί να τις μετρήσει ; Ή κάθε μαλακία που τράβαγε χάραζε και μια γραμμή στο τοίχο όπως οι φυλακισμένοι. Ότι να ναι.

Το σίγουρο είναι ότι κάνει πολύ κακο η μαλακιά. Ζοριζεις το σύστημα πολύ να κάνει κάτι που είναι προγραμματισμένο να το κάνει με άλλο τρόπο κανονικά. Είναι σαν να βάλεις τσιμπίδα στον κωλο σου βαθιά να τραβήξεις τα σκατα σου. Ενώ υπάρχει κανονικός τρόπος. Να χέσεις. Εννοείται ότι πρέπει να τραβάς μια μαλαπερδα μέσα μέσα αλλά όχι να γίνει κομπολόι. Ναι σε σενα το λέω μαλακά. Έχει πάρει κλίση 90 μοίρες η πουτσα σου απ' τις 10 μαλακίες τη μέρα ηλιθιε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πες αρχηγέ τι εννοείς αφτο που είπε με τα τατου ρωτάνε για σενα στο νήμα με τις ελλινιδες.. Όσες έχουν τατου είναι εφκολες?
Ποιος ρωτάει;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.042
Πόντοι
10.411
Μια ζωή οι ίδιες μαλακίες. Ήταν κανένας μαζί του εκεί να τις μετρήσει ; Ή κάθε μαλακία που τράβαγε χάραζε και μια γραμμή στο τοίχο όπως οι φυλακισμένοι. Ότι να ναι.

Το σίγουρο είναι ότι κάνει πολύ καλό η μαλακιά. Ζοριζεις το σύστημα πολύ να κάνει κάτι που είναι προγραμματισμένο να το κάνει με άλλο τρόπο κανονικά. Είναι σαν να βάλεις τσιμπίδα στον κωλο σου βαθιά να τραβήξεις τα σκατα σου. Ενώ υπάρχει κανονικός τρόπος. Να χέσεις. Εννοείται ότι πρέπει να τραβάς μια μαλαπερδα μέσα μέσα αλλά όχι να γίνει κομπολόι. Ναι σε σενα το λέω μαλακά. Έχει πάρει κλίση 90 μοίρες η πουτσα σου απ' τις 10 μαλακίες τη μέρα ηλιθιε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποιος ρωτάει;
Εμένα βρίζεις?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Για να χ8σω θέλω καλοκαίρι και ζέστη.. Το καλοκαίρι έχω πολύ όρεξη χυνω το λιγότερο 2 αλλά και 4 φορές τη μέρα.. Χειμώνα βαράω μαλακια 2 φορά τη μέρα, το πολύ 2..αμα κάνει κρύο δενε χω όρεξη.. Καλοκαίρι βαράω μια το πρωί όταν ξυπνάω, μια το μεσημέρι και μια το βρααδυ

Ένα πράγμα σαν αντιβίωση δηλ.
3×8=24
 
OP
OP
level1991

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
Καλησπερα Φιλε Level......δεκαετια 2002....γνωριζω μια Λευκορωσσιδα .....Χριστουγεννα μια εβδομαδα κατσαμε κλεισμενοι σπιτι...5 μερες....δεν βγηκαμε καθολου εξω....κρεββατι...φαι....κρεββατι.....
1 μερα....3
2 μερα....4
3 μερα...5
4 μερα....4
5 μερα...3
Γαμουσα και εβγαινε νερο το σπερμα.....δεν υπηρξε σημειο του κορμιου της που δεν το εχυσα....εγω ημουνα 33 και εκεινη 52......χωρις να εχω κουμπωσει τιποτα......δεν το εχω ξανακανει.....
Καλα να περνας......
Αξεχαστη εμπειρια βλεπω!
 
OP
OP
level1991

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
433
Κριτικές
7
Like
1.737
Πόντοι
481
Για να χ8σω θέλω καλοκαίρι και ζέστη.. Το καλοκαίρι έχω πολύ όρεξη χυνω το λιγότερο 2 αλλά και 4 φορές τη μέρα.. Χειμώνα βαράω μαλακια 2 φορά τη μέρα, το πολύ 2..αμα κάνει κρύο δενε χω όρεξη.. Καλοκαίρι βαράω μια το πρωί όταν ξυπνάω, μια το μεσημέρι και μια το βρααδυ
Εχεις προγραμμα αδερφε.Τις αλκυωνιδες μερες που εχει ζεστη μεσα στο χειμωνα πιο προγραμμα ακολουθεις,το καλοκαιρινο η το χειμωνιατικο?
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Για να χ8σω θέλω καλοκαίρι και ζέστη.. Το καλοκαίρι έχω πολύ όρεξη χυνω το λιγότερο 2 αλλά και 4 φορές τη μέρα.. Χειμώνα βαράω μαλακια 2 φορά τη μέρα, το πολύ 2..αμα κάνει κρύο δενε χω όρεξη.. Καλοκαίρι βαράω μια το πρωί όταν ξυπνάω, μια το μεσημέρι και μια το βρααδυ
Ακριβώς αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom