Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ποσειδώνος 67, Γλυφάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 373
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
εγώ ποτέ δε θυμάμαι όσες φορές πήγα να "με έκατσαν" παραπάνω ή να μου πρότειναν να αράξω λιγάκι να τα πούμε με οποιαδηποτε κοπελα η με την άννα την ίδια κλπ..Αυτό εννοώ.
δεν λέω για παραπάνω ...αν το πρόγραμμα ειναι για 45 λεπτά με ποινη για παραπάνω απο αυτά πάω πάσο ....αλλά ο NPAR  κάθησε ανετα λεει μια ωρα ...τελικά ρωτάω το πρόγραμμα ειναι 45 λεπτά η μία ώρα...
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
δεν λέω για παραπάνω ...αν το πρόγραμμα ειναι για 45 λεπτά με ποινη για παραπάνω απο αυτά πάω πάσο ....αλλά ο NPAR  κάθησε ανετα λεει μια ωρα ...τελικά ρωτάω το πρόγραμμα ειναι 45 λεπτά η μία ώρα...
...και εγώ όσες φορές πήγα σχεδόν μία ώρα κάθησα (συμπεριλαμβάνεται και ο χρόνος για τα ντουζάκια)
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
δεν λέω για παραπάνω ...αν το πρόγραμμα ειναι για 45 λεπτά με ποινη για παραπάνω απο αυτά πάω πάσο ....αλλά ο NPAR  κάθησε ανετα λεει μια ωρα ...τελικά ρωτάω το πρόγραμμα ειναι 45 λεπτά η μία ώρα...
Φιλε Ψαρακα, μετα απο δικη σου παροτρυνση επισκευτικα το Καραισκου, και μαλιστα δις. Η απολυτη ξεπετα, και δεν φταινε οι κοπελες, γιατι σε διαμαρτυρια μου τη δευτερη φορα,(την πρωτη νομιζα οτι εφταιγε η κοπελα), η απαντηση ηταν οτι απειλουνταν με διωξιμο οσες κραταγαν το δωματιο πανω απο μιση ωρα(χαιρε Φραντζοκαλλιροης συστημα). Το συγκεκριμενο που ειμαι πελατης (λογο εντοπιοτητας και οχι μονο), εχει καθαρο χρονο τα 45 λεπτα, αλλα οποτε ετυχε να κατσω παραπανω δεν ειχα γκρινιες. Δεν εχω καταλαβει ακομα πιο ειναι το προβλημα σου με το συγκεκριμενο θεμα.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Φιλε Ψαρακα, μετα απο δικη σου παροτρυνση επισκευτικα το Καραισκου, και μαλιστα δις. Η απολυτη ξεπετα, και δεν φταινε οι κοπελες, γιατι σε διαμαρτυρια μου τη δευτερη φορα,(την πρωτη νομιζα οτι εφταιγε η κοπελα), η απαντηση ηταν οτι απειλουνταν με διωξιμο οσες κραταγαν το δωματιο πανω απο μιση ωρα(χαιρε Φραντζοκαλλιροης συστημα). Το συγκεκριμενο που ειμαι πελατης (λογο εντοπιοτητας και οχι μονο), εχει καθαρο χρονο τα 45 λεπτα, αλλα οποτε ετυχε να κατσω παραπανω δεν ειχα γκρινιες. Δεν εχω καταλαβει ακομα πιο ειναι το προβλημα σου με το συγκεκριμενο θεμα.
Για την Καραισκου εχεις δίκιο οσο αφορα τον χρόνο. Ειναι 45 λεπτα ολα μαζυ δηλ. με το μπανιο σου..αλλα εγω το ειχα προτεινει για καλές υπηρεσίες από συγκεκριμένες κοπέλες εστω και σε αυτο τον χρόνο ....
για το συγκεκριμένο θέμα με την Ποσειδώνος δεν εχω δα και κάποιο τεράστιο πρόβλημα ...απλά ηθελα να ξέρω , γιατί θα συνεχίσω να ειμαι πελάτης να ξερω πως να το χειριστώ την επόμενη ...ή παίζει κάτι ανάλογο με την Καραίσκου όπως ειπες και εσύ ...Ρώτησα εσάς γιατί  προχθές τελείωσα (ειχα ντυθεί μάλιστα ) στα 45 ...ζήτησα να κάνω ενα τσιγάρο και η κοπέλα μου ειπε οτι εχει πρόβλημα με τον χρόνο που τελείωσε στα 45 λεπτά που ηταν ηδη αυτή στο δωμάτιο...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
στα 45 ...ζήτησα να κάνω ενα τσιγάρο και η κοπέλα μου ειπε οτι εχει πρόβλημα με τον χρόνο που τελείωσε στα 45 λεπτά που ηταν ηδη αυτή στο δωμάτιο...
Απαράδεκτο, ασχέτως αν είσαι τακτικός πελάτης ή όχι.

Ως πρώην τακτικός πελάτης στο Ίδρυμα, η εμπειρία μου ήταν ότι στο rush hour και όταν δεν έχει δωματια ελέυθερα, ενώ σε περιποιούνται δεόντως μέχρι να βρεθει δωματιο να χωθείς, μόλις τελειώσεις υπήρχε μια πρεμούρα να σου δειξουν την πόρτα....

Όταν δεν είχε κόσμο, ήταν εμφανως πιο χαλαρά
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Για την Καραισκου εχεις δίκιο οσο αφορα τον χρόνο. Ειναι 45 λεπτα ολα μαζυ δηλ. με το μπανιο σου..αλλα εγω το ειχα προτεινει για καλές υπηρεσίες από συγκεκριμένες κοπέλες εστω και σε αυτο τον χρόνο ....
για το συγκεκριμένο θέμα με την Ποσειδώνος δεν εχω δα και κάποιο τεράστιο πρόβλημα ...απλά ηθελα να ξέρω , γιατί θα συνεχίσω να ειμαι πελάτης να ξερω πως να το χειριστώ την επόμενη ...ή παίζει κάτι ανάλογο με την Καραίσκου όπως ειπες και εσύ ...Ρώτησα εσάς γιατί  προχθές τελείωσα (ειχα ντυθεί μάλιστα ) στα 45 ...ζήτησα να κάνω ενα τσιγάρο και η κοπέλα μου ειπε οτι εχει πρόβλημα με τον χρόνο που τελείωσε στα 45 λεπτά που ηταν ηδη αυτή στο δωμάτιο...
Πιθανολογω οτι ετυχε.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Απαράδεκτο, ασχέτως αν είσαι τακτικός πελάτης ή όχι.

Ως πρώην τακτικός πελάτης στο Ίδρυμα, η εμπειρία μου ήταν ότι στο rush hour και όταν δεν έχει δωματια ελέυθερα, ενώ σε περιποιούνται δεόντως μέχρι να βρεθει δωματιο να χωθείς, μόλις τελειώσεις υπήρχε μια πρεμούρα να σου δειξουν την πόρτα....

Όταν δεν είχε κόσμο, ήταν εμφανως πιο χαλαρά

ανταζεσαι να μας κτυπουσε εμας  η αννουλα την πορτα και να μας ελεγε να βιαστουμε?  :2funny: θα γελαγε και το παρδαλο κατσικι  :2funny:

γενικα το υπολογιζουν 10-15 μεπτα επί 3 (μασαζ/γαμησι/ντυσιμο & πλυσιμο). Ιδιως μετα την πτωση στα 80. κακως βεβαια, αλλα αμα παει κανεις 5-7 το απογευμα, καλα να παθει. Υπαρχουν και καλυτερες ωσρες.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Πιθανολογω οτι ετυχε.
θα πάω και σήμερα ...παρολο οτι δεν με κόφτει τοσο ο χρόνος(10-15 λεπτα ειναι τριχες)  αλλά η ποιότητα των υπηρεσιών θα κάνω τις διαπιστώσεις μου...
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
805
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
2.077
επισκεψη την προηγουμενη και πηρα την αντζελα!!παιδια απιστευτο κορμι πιτσιρικαμονο κωλο δεν δινει!!πολυ αισθισιακη μασαζ απιστευτο τσιμπουκι ολο μεσα στον καθρευτη αυτη το ζητησε!!ειναι για τρελα γαμισια!!

Πολύ κρίμα όμως που έκοψε τα μακρυά μαλλιά της ... :headbang:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εκτοσ απο αντζελα αυτη η ζωη λεει τπτ??για αλλαγη βρε παιδι μου!!!!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

maser32

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
2
Πόντοι
0
νεο ετος και επισκεψη στην Αννουλα.
νεες κοπελες ,αν και ειχα καιρο να περασω. επιλογη Μαρια ελληνιδα φοιτητρια φιλοσοφικης
μασαζ εξαιρετικο  :tits: πολυ καλο  :pipa1: βαθια διαρκεια περιπου 1 ωρα. κοστος 80 + 20€ δωρακι στην μαρια χωρις να ζητηθει .
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
υπαρχουν προσφατες πληροφοριες για το ροστερ του μαγαζιου?η μαρια τι λει απο υπηρεσιες?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
+ 20€ δωρακι στην μαρια χωρις να ζητηθει .

Το τελευταίο... τι το ήθελες? Γνώμη μου είναι (κουμάντο στην τσέπη σου βέβαια, ΔΕΝ προτίθεμαι να κάνω), αλλά μάλλον χαλάς την πιάτσα, και βάζεις στο τρυπάκι να περιμένει η κοπέλα και από τον επόμενο πελάτη tip.
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδες.Μηπως γνωριζετε αν η σεριφισσα η Αννα κανει μασαζακι με παρελκομενα????
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Το τελευταίο... τι το ήθελες? Γνώμη μου είναι (κουμάντο στην τσέπη σου βέβαια, ΔΕΝ προτίθεμαι να κάνω), αλλά μάλλον χαλάς την πιάτσα, και βάζεις στο τρυπάκι να περιμένει η κοπέλα και από τον επόμενο πελάτη tip.

υπαρχουν ορισμενες, σπανιες φορες, που η υπηρεσια ξεπερνα τις καλυτερες προσδοκιες σου. Εκει, ευθορμητα, επιβραβευεις. Nothing wrong with that. Όπως επισης υποχρεουσαι να μην πληρωσεις αντιτιμο το οποιο υπερκαλυπτει την αντιστοιχη υπηρεσια. Και οι 2 περιπτωσεις, κανουν καλο στην ''πιατσα''. δεν την ''χαλαν''. Την επανευθυγραμμιζουν'' οπως ειναι και η λεξη της μοδος.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom