Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ποσειδώνος 67, Γλυφάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 373
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πρέπει να έχεις μεγάλο πρόβλημα με τη μέση σου συναγωνιστή..... ;)

Ελπίζω να βρείς την υγειά σου, σύντομα! :) :) :)
Ναι είναι πρόβλημα... ο πόνος του τέταρτου σπονδύλου είναι αντανακλαστικός και χτυπάει μπροστά στα γεννητικά.. οπότε καλέ μου συναγωνιστή είναι πολυμορφική και σύνθετη η απαιτούμενη θεραπευτική αγωγή Lol
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ναι είναι πρόβλημα... ο πόνος του τέταρτου σπονδύλου είναι αντανακλαστικός και χτυπάει μπροστά στα γεννητικά.. οπότε καλέ μου συναγωνιστή είναι πολυμορφική και σύνθετη η απαιτούμενη θεραπευτική αγωγή Lol

Ως ας πούμε ομοιοπαθής, η μόνη που μου είχε κάνει μασάζ για τη μέση με θεραπευτικές (λίαν ανακουφιστικές ορθότερα) ιδιότητες ήταν η Τζούλια που δούλευε 1-2 χρόνια πριν στο Μιχ. 99. Είχες καμιά εμπειρία από την εν λόγω κορασίδα; Έχει εξαφανιστεί πλέον.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ως ας πούμε ομοιοπαθής, η μόνη που μου είχε κάνει μασάζ για τη μέση με θεραπευτικές (λίαν ανακουφιστικές ορθότερα) ιδιότητες ήταν η Τζούλια που δούλευε 1-2 χρόνια πριν στο Μιχ. 99. Είχες καμιά εμπειρία από την εν λόγω κορασίδα; Έχει εξαφανιστεί πλέον.
. Οχι Είναι εκτός διαδρομών μου. Μόνο στην αρχή είχα πάει που ήταν μια καλή θα έλεγα Σερβα
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ρε σεις, χτες περασα δεν ειχε καν ουτε ονομασια στο κουδουνι και φυσικα δεν απαντησε κανεις. Εχω δεν εχω 15 μερες που ειχα παει. Μετακομισαν η τους μππαγλαρωσαν?  :2funny:

κατα διαβολικη συμπτωση ουτε το παρακειμενο (κοντα στην ΒΡ) ανοιγε. Σκουπα?  :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ρε σεις, χτες περασα δεν ειχε καν ουτε ονομασια στο κουδουνι και φυσικα δεν απαντησε κανεις. Εχω δεν εχω 15 μερες που ειχα παει. Μετακομισαν η τους μππαγλαρωσαν?  :2funny:

Κάτι είχε γραφτεί για ριζική ανακαίνιση, χωρίς όμως να υπάρχει νεώτερη ενημέρωση έκτοτε.
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
5
Like
463
Πόντοι
301
Άσχημα τα νέα. Μου είπε ένας φίλος που έχει σχέσεις με τον σερίφη ότι έχει κλείσει προσωρινά λόγω καταγγελίας. Υπάρχει περίπτωση όμως μετά τις εκλογές να ξανανοίξει και εάν γίνει αυτό θα έχει μήνυμα στο τηλέφωνο του ιδρύματος.
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.119
Like
467
Πόντοι
36
Ναι ναι σιγουρα εκλεισε κριμα
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Άσχημα τα νέα. Μου είπε ένας φίλος που έχει σχέσεις με τον σερίφη ότι έχει κλείσει προσωρινά λόγω καταγγελίας. Υπάρχει περίπτωση όμως μετά τις εκλογές να ξανανοίξει και εάν γίνει αυτό θα έχει μήνυμα στο τηλέφωνο του ιδρύματος.
λόγω καταγγελίας.

Ρε τους ρουφιανους !!!
 

P_69

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Στο Φρατζη 4 δουλευει η Σοφια η μαροκινη οπου ηταν για καποιο μικρο διαστημα ηταν στο εν λογω καταστημα μου ειπε οτι συντομα θα γινουν εγκαινεια σε νεο καταστημα στο κολωνακι.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ετσι... στα μεγάλα πορτοφόλια
κατοστάρικο από εδώ και πέρα
γαμημένη κρίση :)
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
κανενα νεο? ξανανοιξαν?

 

kwstantinos77

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εαν ειναι ανοιχτο! παλι τι ωρες ειναι καλα να περασει καποιος γιατι απο οτι διαβαζω παιζει πολυ συνοστισμος και με 1 και μονο μπανιο ε δεν λεει να εισαι εκει κ να περιμενεις. Κριμα παντως εαν το εχουν κλεισει ειναι σε καλο σημειο και εχει καλο ροστερ.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom