Νέα

Πώς θα ήταν αν υπήρχε live chat στο bou;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonnylock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Γνώμη μου πάντα ήταν πως για να γίνει ακόμη καλύτερο το site θα έπρεπε να υπάρχει και ένα live chat για να μιλάμε οι συναγωνιστές.Τι γνώμη έχετε για αυτό;
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
21
Like
6.823
Πόντοι
6.745
εδω δεν εχουν καταφερει να βαλουν σε μια σειρα τα μηνυματα και την σωστη σειρα στα ποστ,το τσατ μας μαρανε..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.363
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
Γιατι,αυτο δεν κανουμε τοσα χρονια?
:think:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.011
Πόντοι
10.411
Ας φτιάξουν όλα τα άλλα πρώτα και βλέπουμε
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Υπήρχε παλιά. Όλο γλαρόπουστες ήταν μέσα ή άντρες που έκαναν τις γυναίκες. Στο τέλος έσκασαν και επαγγελματίες.
Οπότε μια αποτυχία θα είναι.
Ξεπερασμένα πράγματα. Στείλε μου μια καρτούλα panafon και τέτοια για να δεις τον κώλο μου.
Τσίμπαγαν την καρτούλα και μετά f4LKlOyC-To]Goodbye[/MEDIA] my love goodbye!


:zombie::zombie::zombie:
 

Πέτρος12345

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Ένα τσατ θα έσωζε καταστάσεις, το συντομότερο παρακαλώ
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.543
Πόντοι
2.356
Ναι. Θα θέλαμε να υπάρχει ένα live chat το οποίο όμως θα οργανώνεται κάπως σε δωμάτια κατηγοριών. Πχ πολιτικά, κοινωνικά, ερωτικά, κλπ. Το δύσκολο με αυτό είναι να υπάρχει συνεχής διαχείριση. Προτείνω κάτι ωραίο στον @antisthenis : Να υπάρκει ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΗ εφαρμοφή του chat σε συγκεκριμένες ώρες της κάθε ημέρας πχ. Να δούμε πως θα πάει και για να είναι πιο εύκολα διαχειρίσιμο.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εγω ειμαι υπερ του chat !!!!!!! εδικα την εποχη που ειχε γραψει το cosmopolitan για το site ειχαν μπει πολλα καλα κομματια και καποιοι γαμησαν κιολας....!!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Οκ. ψηφίζετε γενικά τις προτάσεις που θέλετε ώστε να αναδεικνύονται οι πιο δημοφιλείς.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Η εμπειρία μου απο άλλα sites σεξουαλικού περιεχομένου στα οποία λειτούργησε chat κατά χρονικά διαστήματα είναι αρνητική και η άποψη μου είναι πως δεν χρειαζόμαστε chat στο μπου. Θα μπαίνουν ελάχιστες γυναίκες και θα βομβαρδίζονται από μηνύματα ψωλαράδων. Θα μας κάνουν ghosting θα μας δουλεύουν κανονικά και θα επηρεάζετε αρνητικά η ψυχολογία μας. Το site αυτό είναι ανδρική υπόθεση.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.543
Πόντοι
2.356
Η εμπειρία μου απο άλλα sites σεξουαλικού περιεχομένου στα οποία λειτούργησε chat κατά χρονικά διαστήματα είναι αρνητική και η άποψη μου είναι πως δεν χρειαζόμαστε chat στο μπου. Θα μπαίνουν ελάχιστες γυναίκες και θα βομβαρδίζονται από μηνύματα ψωλαράδων. Θα μας κάνουν ghosting θα μας δουλεύουν κανονικά και θα επηρεάζετε αρνητικά η ψυχολογία μας. Το side αυτό είναι ανδρική υπόθεση.
Πολύ με προβληματίζει αυτή η άποψη. Πάντως, το μόνο σοβαρό chat που έχω δει είανι στα gay sites. Εκεί μπάινουν για συγκεκριμένο σκοπό και εξαιρετικά σπάνια βλέπεις ghosting. Σοβαρολογώ. Έχει δίκιο ο @jim28
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
Δεν πρέπει να μπει chat, για πολλούς λόγους.
Ένας δευτερεύων είναι ότι θα πέσει πολύ η ποιότητα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
εγω θα γουσταρα εδω στου κουτι που γραφεις μηνυμα να ειχε και σε ηχητικο μηνυμα
 

farmerjim

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Like
436
Πόντοι
21
Οπως λεμε καναλι telegram πχ που θελει 4-5 clicks να φτιαχτει?
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
τυπε ειναι πολυ επικινδυνο το τσατ :S :S :S
μπορει να νομιζεις οτι κανονιζεις ραντεβου με μουνετο και να σου σκασει ο πιπαλεκος :S :S :S :effemine: :gay:
τοτε επιβαλεται τσατ με καμερα.....η δικη μου γνωμη....κατι σαν
www.fabswingers...ισως οχι στο μπου...αλλα ξαδερφακι του μπου..γιατι..καλα τα κοριτσια...αλλα σαν την νοικοκυρα που εχει πιασει αραχνες κατω...δεν εχει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom