Νέα

Πώς στέλνω μήνυμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nbyron
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 212
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Μη τρολαρετε ρε λαμόγια τα παιδιά που γράφτηκαν μόνο και μόνο για να στείλουν πμ για να πάρουν το τηλέφωνο της τελευταίας ανεξάρτητης βιζιτα για την οποία διάβασαν εδώ σαν επισκέπτες. Δεν πειράζει που γράφουν τους υπόλοιπους στ αρχιδια τους , καταβαθος είναι καλά παιδιά.
Και πιθανότατα οι διαχειριστές έχουν αλλάξει το σύστημα για να υπάρχουν κανονικά-ενεργά μέλη κι όχι μπαίνω παίρνω τηλέφωνο και φεύγω.
Εικάζω πως αν δεν έχουν  συμπληρώσει 5(?).ποστ δεν μπορούν να είναι κανονικά μέλη και να στείλουν πμ.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Μη τρολαρετε ρε λαμόγια τα παιδιά που γράφτηκαν μόνο και μόνο για να στείλουν πμ για να πάρουν το τηλέφωνο της τελευταίας ανεξάρτητης βιζιτα για την οποία διάβασαν εδώ σαν επισκέπτες. Δεν πειράζει που γράφουν τους υπόλοιπους στ αρχιδια τους , καταβαθος είναι καλά παιδιά.
Σκατά στα σιχαμένα,αυτά άτομα...........


:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
 

Pipita

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Μη τρολαρετε ρε λαμόγια τα παιδιά που γράφτηκαν μόνο και μόνο για να στείλουν πμ για να πάρουν το τηλέφωνο της τελευταίας ανεξάρτητης βιζιτα για την οποία διάβασαν εδώ σαν επισκέπτες. Δεν πειράζει που γράφουν τους υπόλοιπους στ αρχιδια τους , καταβαθος είναι καλά παιδιά.
Και πιθανότατα οι διαχειριστές έχουν αλλάξει το σύστημα για να υπάρχουν κανονικά-ενεργά μέλη κι όχι μπαίνω παίρνω τηλέφωνο και φεύγω.
Εικάζω πως αν δεν έχουν  συμπληρώσει 5(?).ποστ δεν μπορούν να είναι κανονικά μέλη και να στείλουν πμ.

δικιο είχες... επρεπε να εχω 5 μυνηματα για να μπορω να στειλω πμ...
και οχι δεν θελω να στειλω πμ για να βρω τηλεφωνο ανεξαρτητης βιζιτας...
και οχι δν γραφω τους υπολοιπους στα αρχιδια μου...
και ναι ειμαι καλο παιδι καταβαθος...
 

Caboom

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2012
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Κι εγω προβλημα με pm's.Υπαρχει καποια ρυθμιση που παρελειψα?Thx
 

Hercz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.. Μου έχουν στείλει πμ και δεν μπορώ να απαντήσω υπάρχει κανείς να μου εξηγήσει τι γίνεται??? :) :)
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Καλησπέρα σε όλους.. Μου έχουν στείλει πμ και δεν μπορώ να απαντήσω υπάρχει κανείς να μου εξηγήσει τι γίνεται??? :) :)
Μπορείς να στείλεις ΡΜ μόνο αφού έχεις συμπληρώσει 5 εγκεκριμένα ποστ στο site.
Τα 5 πρώτα σου ποστ περνάνε από έγκριση (όπως αυτό εδώ - που πέρασε σαν πρώτο).
Δεν θα περάσουν έγκριση ποστ που δεν έχουν νόημα, άλλο από το να αυξηθεί ο αριθμός των ποστ σε 5.
 

tony5555

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Μπορείς να στείλεις ΡΜ μόνο αφού έχεις συμπληρώσει 5 εγκεκριμένα ποστ στο site.
Τα 5 πρώτα σου ποστ περνάνε από έγκριση (όπως αυτό εδώ - που πέρασε σαν πρώτο).
Δεν θα περάσουν έγκριση ποστ που δεν έχουν νόημα, άλλο από το να αυξηθεί ο αριθμός των ποστ σε 5.
και εγω το ιδιο προβλημα εχω...πρεπει λεει να εγκριθει!!
 

tony5555

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Πρεπει να συμπληρωσω τα πεντε??
 

Hercz

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Εγινε ευχαριστω πολυ!!!  :) :)
 

mathew_lol

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
τοσα χρονια τωρα στελνω πρωτο μνμ...
 

sextrakian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2015
Μηνύματα
167
Κριτικές
8
Like
663
Πόντοι
301
Παιδια στελνω μηνυμα εδω στο forum αλλα λεει περιμενει εγκριση. Καποιος mod να βοηθησει
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.647
Like
20.389
Πόντοι
5.006
Παιδια στελνω μηνυμα εδω στο forum αλλα λεει περιμενει εγκριση. Καποιος mod να βοηθησει
στα 5 πρωτα μηνυματα ετσι γινεται τυπε...θα σε μπανισουν πρωτα τι καπνο φουμαρεις και μετα θα παρεις την πιστοποιηση ή το εξοδοχαρτο...
τι το περασες το μπου,μπατε σκυλοι αλεστε...?
 

sextrakian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2015
Μηνύματα
167
Κριτικές
8
Like
663
Πόντοι
301
5 μαζι μ'αυτο. Μετα τα 5 μηνυματα δηλαδη γινετε κανονικα προσβασιμο το site απ'οτι καταλαβαινω.
Δυσκολες η εξετασεις εισαγωγης εδω στο bou :grin:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
5 μαζι μ'αυτο. Μετα τα 5 μηνυματα δηλαδη γινετε κανονικα προσβασιμο το site απ'οτι καταλαβαινω.
Δυσκολες η εξετασεις εισαγωγης εδω στο bou :grin:
να δεις τι δύσκολο είναι οι εξετάσεις εξαγωγης
 

Spiste

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Μήπως θα έπρεπε να υπάρχει αυτή η πληροφορία και κάπου αλλού, ώστε να μην ψαχνόμαστε εμείς τα νέα μέλη? π.χ. να αποστέλεται ένα πμ σε κάθε νέο μέλος να του εξηγούν

Εγώ επικοινώνησα με το site γι' αυτόν το λόγο, κι ενώ ενέκριναν τα πρώτα μου ποστς, δε μου εξήγησαν τί παίζει στην απάντησή τους για να καταλάβω, οπότε πριν λίγο τους ξαναέστειλα μύνημα... Πάλι καλά που βρήκα αυτό το διαφωτιστικό νήμα...
 

pevla

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως θα έπρεπε να υπάρχει αυτή η πληροφορία και κάπου αλλού, ώστε να μην ψαχνόμαστε εμείς τα νέα μέλη? π.χ. να αποστέλεται ένα πμ σε κάθε νέο μέλος να του εξηγούν

Εγώ επικοινώνησα με το site γι' αυτόν το λόγο, κι ενώ ενέκριναν τα πρώτα μου ποστς, δε μου εξήγησαν τί παίζει στην απάντησή τους για να καταλάβω, οπότε πριν λίγο τους ξαναέστειλα μύνημα... Πάλι καλά που βρήκα αυτό το διαφωτιστικό νήμα...

Τόσα χρόνια και εγώ μέλος (ανενεργό για πολλά απο αυτά) τώρα αξιώθηκα να κάνω post!!

Μου λύθηκε επιτέλους η απορία γιατί δεν μπορούσα να στείλω PM... :) :)
 

navarino

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και απο εμενα , μετα τα 5 post δηλαδη μπορει καποιος να στειλει pm ? αυτα τα 5 που εχει ποσταρει εμφανιζονται η οταν περασει τα 5 θα εμφανιστουν και αυτα?
ευχαριστω
 

ο Αγιος

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
5 μαζι μ'αυτο. Μετα τα 5 μηνυματα δηλαδη γινετε κανονικα προσβασιμο το site απ'οτι καταλαβαινω.
Δυσκολες η εξετασεις εισαγωγης εδω στο bou :grin:
καλησπέρα αρχηγε μου παλια κ γω το ιδιο πρόβλημα, εστελνα κανονικα τον τελευταιο καιρο εχει γινει αυτό το θεμα, γνωρίζεις κατι; ευχαριστω εκ των προτερων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom