Νέα

Πώς σας βρίσκουν οι πόρνες όταν μπαίνουν στο δωμάτιο (και τα σχόλια τους);

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panos Athanasiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Μην βγάζετε τις κάλτσες στο σεξ – Δείτε γιατί                                                                                                    Αυτό που αποκάλυψε ενδελεχής επιστημονική έρευνα από το πανεπιστήμιο του Γκρόνινγκεν στην Ολλανδία, αναφορικά με τον τρόπο λειτουργίας του εγκεφάλου ανδρών και γυναικών, την ώρα που κάνουν σεξ, αλλά και την στιγμή που φτάνουν σε οργασμό, δεν θα το λέγατε και... αναμενόμενο.


Και αυτό το απρόσμενο στο σεξ, έχει να κάνει με τις... κάλτσες. Στο πλαίσιο έρευνας για τις περιοχές εκείνες του εγκεφάλου που δραστηριοποιούνται περισσότερο την ώρα του οργασμού, οι ερευνητές διαπίστωσαν κάτι που δεν περίμεναν:

Τόσο οι άνδρες όσο και οι γυναίκες ήταν πιο εύκολο να φτάσουν σε οργασμό, όταν φορούσαν κάλτσες στα πόδια τους!

Αυτό προέκυψε, όταν τα περισσότερα ζευγάρια που είχαν σεξουαλική επαφή στο ειδικά διαμορφωμένο δωμάτιο εργαστηρίου με τους ανάλογους αισθητήρες και όργανα μέτρησης της εγκεφαλικής τους δραστηριότητας, διαμαρτυρύθηκαν ότι κρύωναν τα πόδια τους.

Οι ερευνητές τους έδωσαν τότε μερικά ζευγάρια καλτσών και στις επόμενες πράξεις συνουσίας που ακολούθησαν, παρατήρησαν ότι με τα πόδια τους πιο ζεστά, πλέον, οι συμμετέχοντες (άνδρες και γυναίκες) κατάφεραν να φτάσουν σε οργασμό σε ποσοστό 80% αντί για 50% που σημείωναν χωρίς να φορούν κάλτσες

Ειδικά τωρα κρυώνω πολυ!
 

ARHS2k

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
αμα βγαλω τις καλτσες αλλα ζεστανω τα ποδια στο ντουζ θα εχω την ιδια αποδοση;

(τρολ στην ερευνα)
 
OP
OP
P

Panos Athanasiou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Αν δεν έχει κόσμο βγαίνω γυμνός στο σαλόνι.

Μια φορά είχα βγει κι εγώ γυμνός, και μου λέει η τανα καλέ μπες μεσα μην κυκλοφορείς γυμνός και της παίρνω το χέρι και την βάζω να μου τον χουφτωσει τις λέω έτσι μωρο.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.669
Like
1.304
Πόντοι
366
ειδικα οταν εχει κρυο, να τον μαλαζω, για να παρει ενα πιο "ευπαρουσιαστο" μεγεθος!
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Μια φορά είχα βγει κι εγώ γυμνός, και μου λέει η τανα καλέ μπες μεσα μην κυκλοφορείς γυμνός και της παίρνω το χέρι και την βάζω να μου τον χουφτωσει τις λέω έτσι μωρο.
Γλύψιμο στο σαλόνι και ο τσάτσος τον έπαιζε.
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Εφόσον ο "οίκος" έχει ντουζ, επιβάλλεται να κάνουμε μπανάκι πριν έρθει η κοπέλα - έστω κι αν έχουμε κάνει από το σπίτι μας. Χαίρονται να μας βλέπουν όταν μπαίνουν στο δωμάτιο να σκουπίζόμαστε από το ντουζάκι, αυτό μου το έχουν πει αρκετές κοπέλες, "δουλεύουν" πιο άνετα όταν ξέρουν πως ο πελάτης είναι καθαρός.
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
31
Like
6.308
Πόντοι
5.646
Ωραίο θέμα :P
Με βρίσκουν -καθώς τους ανοίγω την πόρτα- έτοιμο, πλυμένο, γυαλισμένο, αρωματισμένο, με το μποξεράκι, γεμάτο αγωνία τι μωρό θα μπει μέσα :P
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Οταν την ακουω να ερχεται, σηκωνομαι απο το κρεβατι που αραζα και συνηθως παω πισω απο την πορτα αν ανοιγει προς τα μεσα ωστε με το που μπει και δε με δει να πεταχτω απο πισω της, να της πιασω και τα δυο χερι και να αρχισω τα φιλια.

Αν η πορτα ανοιγει προς τα εξω, συνηθως γυμνο καθιστο στο κρεβατι με την πλατη να ακουμπαει πισω και ενα μαξιλαρι να καλυπτει τα απαραιτητα
 

bourdeliaris26xxx

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Εφόσον ο "οίκος" έχει ντουζ, επιβάλλεται να κάνουμε μπανάκι πριν έρθει η κοπέλα - έστω κι αν έχουμε κάνει από το σπίτι μας. Χαίρονται να μας βλέπουν όταν μπαίνουν στο δωμάτιο να σκουπίζόμαστε από το ντουζάκι, αυτό μου το έχουν πει αρκετές κοπέλες, "δουλεύουν" πιο άνετα όταν ξέρουν πως ο πελάτης είναι καθαρός.

Έχεις απόλυτο δίκιο, έτσι πρέπει.
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
τύπε εγώ δεν τις έβγαζα και μου την είχε πει η αλιόνα και με κόμπλαρε και από τότε τα βγάζω όλα

Κι εμενα μου την ειχε πει ασχημα μια Cg πριν απο 4+ χρονια και απο τοτε παντα.
 

jailbox

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Σε ξενοδοχείο ή μασατζίδικο με τυλιγμένη την πετσέτα όρθιος.
Σε μπουρδέλο είτε καθισμένος στο κρεβάτι είτε όρθιος κοντά στην πόρτα, μόλις μπει να τη χουφτώσω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom