Νέα

Πώς σας βρίσκουν οι πόρνες όταν μπαίνουν στο δωμάτιο (και τα σχόλια τους);

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panos Athanasiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το θεμα ειναι πως τους αρεσει να μας βρισκουν.Μη ξεχναμε δεν ειναι ωμο κρεας
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
179
Κριτικές
8
Like
193
Πόντοι
1
Με μποξεράκι και κάλτσες. Όταν μπαίνει μέσα και αρχίζει να βγάζει στρινγκ και σουτιέν τότε βγάζω και εγώ το μποξεράκι. Τις κάλτσες όμως όχι.

Μια φορά δεν πρόλαβα να το βγάλω, με το που μπήκε η τάνα στο δωμάτιο, εγώ καθόμουν στο κρεβάτι, με έσπρωξε απ' τους ώμους και με ξάπλωσε στο κρεβάτι, από εκεί μου την πέταξε έξω από την σχισμή που έχει μπροστά το μποξεράκι (σαν τσέπη που είναι) και προεξείχε μόνο ο πούτσος. Μου φόρεσε σκούφο και πίπωνε. (Μετά όμως μου το έβγαλε για να με καβαλήσει).
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Είμαι μια φορά Τριγγετα, δωμάτιο ισογείου, έχοντας κάνει το υποχρεωτικό ντουσακι έχων αράξει περιμένοντας τη κοπέλα γυμνός στο κρεβάτι , έχω αράξει- όντας ξαπλωμένος- σταυροπόδι και έχω ανάψει τσιγαράκι. Μπαίνει μέσα η κοπέλα και μου λέει " μα καλά δε ντρέπεσαι ; Γυναίκα περιμένεις " και έχω μείνει χωνάκι
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.648
Κριτικές
34
Like
4.387
Πόντοι
7.195
Συνήθως όρθιο μπροστά στο νιπτήρα να πλένω / σκουπίζω χέρια.
Είναι κάτι που γενικά εκτιμούν.

Εξάλλου όρθιος έχεις περισσότερες δυνατότητες για αναγνωριστικές επαφές
και καταλαβαίνεις αμέσως τι μετράει από συμπεριφορά
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
Συνήθως όρθιο μπροστά στο νιπτήρα να πλένω / σκουπίζω χέρια.
Είναι κάτι που γενικά εκτιμούν.

Εξάλλου όρθιος έχεις περισσότερες δυνατότητες για αναγνωριστικές επαφές
και καταλαβαίνεις αμέσως τι μετράει από συμπεριφορά
Σωστή κίνηση έτσι καταλαβαίνεις πόσο επαγγελματίας είναι καιπόσο γουστάρει τη δουλειά της κάνοντας παιχνίδι μαζί σου η θα μπει και θα τεντωθεί στο κρεβάτι περιμένοντας και θα σε ξενερώσει.
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
με μπουρνουζι χειμωνα ή μποξερακι καλοκαιρι συνηθως

μια φορα ειχα εμφανιστει σε μια με ασπρο σωβρακο και καλτσες και εβαλε τα γελια  :grin:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Που βρισκεται άραγε αυτή η ψυχή η Αλίκη...???
εμαθα ότι σταματησε το επαγγελμα και παντρευτηκε.
ηταν και γαμω τις κοπελες και από εμφανιση αλλα και από χαρακτήρα.τετοιες κοπελες αφηνουν εποχη και νοσταλγια.
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Μια φορα περίμενα κανα 20 λεπτό γιατί ειχε αλλα 2 δωμάτια, βαρέθηκα του θανατα και λεω αργεί δε ρίχνω τώρα το κλανιδι που είχα μαζεμενο ωρα, και την ωρα που την άφησα μπαινει μεσα καιτην ακούει, κλανει στα γέλια και βγαίνει εξω, ακουω τα γέλια εξω εγω η τσατσα ρωταει τι έγινε και το χαζό δε μπορούσε να μιλήσει απο τα γέλια, ε λεω φωναχτά "με την ησυχία σου ελα όταν αερισω το δωμάτιο" και ετσι εγινε και μετα μου εκανε και πολυ καλο γαμισι η πουτάνα μεσα στο κέφι
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Ορθιος να κανω τσιγαρο διπλα στο νιπτηρα και στη πορτα με σκοπο να πιασω λιγο ορθιο κωλαρακι οπως μπαινει η τανα. Αρκετες φορες μ εχουν πετυχει στο κατουρημα στο νιπτηρα  λιγο πιο σπανια ξαπλωμενο στο κρεβατι και μια φορα μετα απο ξυδια με ξυπνησε στο κρεβατι.
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
Μην βγάζετε τις κάλτσες στο σεξ – Δείτε γιατί                                                                                                    Αυτό που αποκάλυψε ενδελεχής επιστημονική έρευνα από το πανεπιστήμιο του Γκρόνινγκεν στην Ολλανδία, αναφορικά με τον τρόπο λειτουργίας του εγκεφάλου ανδρών και γυναικών, την ώρα που κάνουν σεξ, αλλά και την στιγμή που φτάνουν σε οργασμό, δεν θα το λέγατε και... αναμενόμενο.


Και αυτό το απρόσμενο στο σεξ, έχει να κάνει με τις... κάλτσες. Στο πλαίσιο έρευνας για τις περιοχές εκείνες του εγκεφάλου που δραστηριοποιούνται περισσότερο την ώρα του οργασμού, οι ερευνητές διαπίστωσαν κάτι που δεν περίμεναν:

Τόσο οι άνδρες όσο και οι γυναίκες ήταν πιο εύκολο να φτάσουν σε οργασμό, όταν φορούσαν κάλτσες στα πόδια τους!

Αυτό προέκυψε, όταν τα περισσότερα ζευγάρια που είχαν σεξουαλική επαφή στο ειδικά διαμορφωμένο δωμάτιο εργαστηρίου με τους ανάλογους αισθητήρες και όργανα μέτρησης της εγκεφαλικής τους δραστηριότητας, διαμαρτυρύθηκαν ότι κρύωναν τα πόδια τους.

Οι ερευνητές τους έδωσαν τότε μερικά ζευγάρια καλτσών και στις επόμενες πράξεις συνουσίας που ακολούθησαν, παρατήρησαν ότι με τα πόδια τους πιο ζεστά, πλέον, οι συμμετέχοντες (άνδρες και γυναίκες) κατάφεραν να φτάσουν σε οργασμό σε ποσοστό 80% αντί για 50% που σημείωναν χωρίς να φορούν κάλτσες
 

Takis Lakos

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2017
Μηνύματα
244
Like
50
Πόντοι
1
Ορθιος να κανω τσιγαρο διπλα στο νιπτηρα και στη πορτα με σκοπο να πιασω λιγο ορθιο κωλαρακι οπως μπαινει η τανα. Αρκετες φορες μ εχουν πετυχει στο κατουρημα στο νιπτηρα  λιγο πιο σπανια ξαπλωμενο στο κρεβατι και μια φορα μετα απο ξυδια με ξυπνησε στο κρεβατι.
θυμασαι ποια ηταν που σε ξυπνησε;
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
Ό,τι μαλακία μπρείς να φανταστείς, βρίσκεις εδώ μέσα, τελικά...
Εμένα δεν με εκφράζει η έρευνα αλλά διαβάζοντας πιο πίσω βλέπω ότι υπάρχουν πολλοί καλτσάκηδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom