Νέα

Πώς να έχεις μεγαλύτερη "διάρκεια"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Βοργιας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μετα θα χύσεις μηχανικά...
Όντος αν αυνανίζεται πριν το σεξ μετά δεν υπαρχη έντονη κορυφοση .... και όλη η διαδικασία γίνεται σχεδόν μηχανικά !!!! Ένα κόλπο είναι την ώρα του σεξ να διακόπτης και να μένεις καρφωμένος μέσα στην κοπέλα και να την χαμουρευεις .., και μετά ξανά σφυροκόπημα ...φυσικά μόνο σε στανταρακια μπορούμε να το κάνουμε αυτό .... αν το κανείς με μια άλλη θα σου πει άντε γαμα , η τελειονη ο χρόνος η τι κανείς μωρό μου ; Εγώ έχω βρει αυτόν τον τρόπο τύποι μου και μόνο με 2 κοπέλες μπορώ και το κάνω αυτό ...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Πηγαινω τρενο τα γκομενακια μπορω να κρατησω οση ωρα θελω το μονο προβλημα ειναι οτι το να κραταω και να μην τα ριχνω μετα απο μια ωρα μου ερεθίζεται η βάλανος και με πονάει.
αυτό γίνετε από την παρατεταμένη αίματοση του πέους ...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.909
Κριτικές
14
Like
3.673
Πόντοι
2.777
Φίλε τρέχω σε γήπεδα και διάδρομο τα τελευταία χρόνια 4-5 φορές την εβδομάδα από minimum 6 km την ημέρα
Σε πληροφορώ ότι είμαι ο καλύτερος πελάτης των call girls διότι τελειώνω άμεσα
Εν αντίθεση με τη γυναίκα μου που αργω αρκετά να τελειώσω
Όποτε το θέμα είναι εγκεφαλικό , η φυσική κατάσταση ίσως είναι σημαντικό για αλλά θέματα

πολύ σωστά φίλε.
έτσι ακριβώς παίζει και με μένα.
Οι αισθήσεις είναι και φυσικά θέλει και μια κάποια φυσική κατάσταση για να ακολουθεί τις επιθυμίες.
 

giorgos002

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Like
14
Πόντοι
0
ένας αγωνιστης το είπε πιο πριν, που το δοκιμάζω ειναι η τσίχλα..
λίγο ξεχνιέσαι..
καπότα με χειρόφρενο κάνει δουλεια
αλλά κάποτε πήγαινα σε μια σπιτική ουκρανέζα 45 περίπου..
πάντα την είχα απο επάνω μου καταλάβαινε όταν ήμουν πολύ καυλομένος μέσα της και μου έχωνε τα νύχια στο στήθος μου
το εργαλείο έκοβε .....βάραγα μετα πάλι..
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Η διάρκεια είναι πολύπλοκη υπόθεση που εξαρτάται απο πολλους παράγοντες που διαφέρουν απο άντρα σε άντρα και απο περίπτωση σε περίπτωση. Αν μπορούσα να πω ενα γενικο κανόνα θα ήταν ο εξής:

Όσο πιο πολύ ξέρεις τι θες στο σεξ και όσο καλύτερα γνωρίζεις την παρτενέρ σου τόσο αυξάνουν οι πιθανότητες για μεγαλύτερη διαρκεία.

Με τη γυναίκα μου που τη γνωρίζω απέξω κι ανακατωτά έχω απόλυτο έλεγχο της διαρκείας. Μπορώ να κάνω σεξ μαζι της απο 5 λεπτά έως και πάνω απο ώρα γιατι ξέρω τα κουμπιά μας, σωματικά και λεκτικά.

Με αλλες γυναίκες που απλά γνωρίζω αλλα όχι σαν τη γυναίκα μου η διάρκεια είναι τυπική και κυμαίνεται απο 5-15’. Με αλλες που γνωρίζω ελαχιστα (sex dates) ή καθόλου (πληρωμένο σεξ) σπάνια ξεπερνά τα 5.
 

karaflodemonas

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
179
Πόντοι
0
Εγώ κουμπώνω μια εξηντάρα dapoxetine και αποφασίζω που, πότε και πως θα τελειώσω.. όσο οι γκόμενες κοιτάνε έκπληκτες, σκεπτόμενες WTF is going on!!!
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Εγώ κουμπώνω μια εξηντάρα dapoxetine και αποφασίζω που, πότε και πως θα τελειώσω.. όσο οι γκόμενες κοιτάνε έκπληκτες, σκεπτόμενες WTF is going on!!!
παροξετινη που έχει το seroxat αντικαταθλιπτικό ξεχνάς να χυσεις
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Εγώ έχω το αντίθετο. Με καινούργιες γκόμενες κρατιέμαι πολύ (και όσο θέλω), ενώ με αυτές που είμαι καιρό είμαι πιο γρήγορο πιστόλι.

Π

 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Εγώ έχω το αντίθετο. Με καινούργιες γκόμενες κρατιέμαι πολύ (και όσο θέλω), ενώ με αυτές που είμαι καιρό είμαι πιο γρήγορο πιστόλι.

Π
Ποσο γρήγορο είναι το πιστόλι με τις παλιές;
 

Μηλιάδης

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
45
Like
60
Πόντοι
0
Όχι κάπνισμα, βιταμίνη Ε, και πιπερόριζα με μέλι και λεμόνι καθημερινά.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Και πουρές σελινόριζας βοηθάει. Με λίγο τσορίθο και κρεμέ φινόκιο.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.161
Πόντοι
5.006
Και πουρές σελινόριζας βοηθάει. Με λίγο τσορίθο και κρεμέ φινόκιο.
Αυτά βοηθάνε αφεντικό ή μπά;
20717570.gif
  :sunglasses:
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
παροξετινη που έχει το seroxat αντικαταθλιπτικό ξεχνάς να χυσεις

Το χρησιμοποιουσες  καθημερινα(σε χαμηλη δοση)ή μια φορα πριν το σεξ σαν το priligy?
Αν και λενε οτι ειναι αποτελεσματικο, εχει πολλες  παρενεργειες(libido,στυση,κ.α).Τί διαπίστωσες?
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Priligy παιρνω κι εγω και μπορω να διαβεβαιωσω οτι τις πιο πολλες φορες εχει αποτελεσμα, καθυστερει την εξπερματιση. Ενα μειονεκτημα του ειναι πως ειναι ακριβο, κοστιζει 8€ το χαπι!
Εχει αγορασει καποιος το γενοσημο απο σιτε του εξωτερικου να μας μεταφερει την εμπειρια του?
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
ποιες 2 τσιπουρα.μη παρεις σεροξατ μπορει να σου παρει τις καβλες και να μη θες μετα.λιγο αλκολ κανει καλο αντεχεις@@ :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.238
Κριτικές
110
Like
17.674
Πόντοι
20.686
Να γαμας συνεχεια.Οσο πιο πολυ γαμας τοσο πιο μεγαλη διαρκεια θαχεις.Φυσικα και υγιεινα.
 

xymor

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
3
Like
377
Πόντοι
21
Εγώ που στα 37 απέκτησα πρόωρη εκσπερμάτωση λόγω περιτομής που αναγκάστηκα να κάνω έχω να δώσω τις εξής συμβουλές. Μια μαλακία 5-8 ώρες πριν βοηθάει πολύ. Μόνο με αυτό αντέχω 5-6 λεπτά για πλάκα, αν το πάω λάου λάου και γαμάω αργά το πάω και στο 10. Όπως είπανε και πιο πάνω το αλκοόλ βοηθάει επίσης, ακόμη και μια μπύρα ή ένα γεμάτο ποτήρι κρασί διπλασιάζει την διάρκεια, δεν χρειάζεται να γίνεις ντίρλα για να αργήσεις να χύσεις. Οι χοντρές καπότες της durex (extended pleasure) επίσης βοηθάνε αλλά επειδή έχουν μπενζοκαίνη μέσα χάνεις και λίγο στην αίσθηση.

Επίσης πολύ σημαντικό είναι να κάνεις skip τα προκαταρτικά, αν ξεκινήσεις με πίπες χάνεις την μισή διάρκεια. Αυτός είναι ο πιο σημαντικός κανόνας κατά την γνώμη μου.

Τέλος αυτό που μου έχει απομείνει είναι να πάρω αυτά τα χάπια με dapoxetine που αναφέρονται πιο πάνω. Θα θέλαμε πιο πολλές πληροφορίες εδώ από τους έμπειρους.

PS. εννοείται με την γυναίκα μου δεν έχω τέτοιο πρόβλημα, χαχα, εκεί αντέχω και 20 λεπτά.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.439
Like
3.643
Πόντοι
456
Ένας άλλος τρόπος για να καθυστερήσεις ακόμα περισσότερο την ώρα του αγώνα είναι όταν καταλαβαίνεις ότι έρχεται η ώρα να φέρνεις στο μυαλό σου την εικόνα του Βούτση να τρώει κουραμπιέ.
Εγγυημένα αποτελέσματα.
:heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom