Νέα

Πως κατεβαζω γυναικες απο Ουκρανια και Ρωσια στην Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 219
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Διπλοκαπνιστες.

Τυπε εχουν διαφορα στη γευση απο οτι οι απλες με μονο καπνισμα;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Οι Ελληνίδες έχουν ψηλά τον αμανέ και περιμένουν τον prince με τη λευκή Μερτσέντες αλλιώς γάτες μόνο.

fad1f3e52bcc3b638c65b2d179c3bcaf.jpg


:happy:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι Πολωνέζες τα ίδια μου λέγανε.Οι Ελληνίδες έχουν πολύ ψηλά τη μύτη,θέλουν γνωριμία μόνο μέσω γνωστού ή φίλης,δεν είναι ανοιχτές στο καμάκι,βγαίνουν πολλές μαζί σνομπάρουν τους άντρες κτλ.Αντίθετα εμείς οι Πολωνέζες είμαστε οικονομικές,εύκολες,ανοιχτές,μας αρέσει το σεξ δεν έχουμε πολλές απαιτήσεις είμαστε ανοιχτές στο καμάκι,βγαίνουμε δυο δυο μαζί ή μόνες για να έχουν θάρρος οι άντρες να μας καμακώσουν,και είμαστε συνηθισμένες στη σκληρή εργασία.Στα πολωνικά χωριά οργώναμε,αρμέγαμε,κουβαλάγαμε σακιά με πατάτες φάση οπότε δεν είμαστε λεπτεπίλεπτες,μη μου άπτου αχ καλέ κτλ.
Γενικά στις Πολωνέζες αρέσει πολύ το βουκολικό γαμήσι.Η αγνή χωριατοπούλα που παρασέρνει το Σλάβο πίσω από τους θάμνους και στα δάση.
Αυτό το πρότυπο πακέτο δεν υπάρχει στις Ελληνίδες.Θέλουν τον άντρα με τα όλα του,και γκαίυ,ευαίσθητο και σκληρό άντρακλα τραυτόχρονα και πλούσιο και αληταρά και καλό και κακό,και μάγκα και φλωρά,και κοινωνικό και επαναστάτη και μαμάκια και ανεξάρτητο και φεμινιστή και άντρα με αρχές και δυναμικό και ευάλωτο γενικά απίστευτο πακέτο.
Οι Σλάβες θέλουν απλά έναν πούτσο με δύο πόδια δεν έχουν ιδιαίτερες απαιτήσεις.
Με τις Σλάβες όλοι οι καλοί χωράνε.Κανείς δε μένει αγάμητος.
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ υπάρχει περίπτωση να βρεις γυναίκα για σοβαρή σχέση Ουκρανία η Μολδαβία κλπ και πως γίνεται ξέρει καποιος
 
Εγγρ.
18 Μαΐ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ υπάρχει περίπτωση να βρεις γυναίκα για σοβαρή σχέση Ουκρανία η Μολδαβία κλπ και πως γίνεται ξέρει καποιος
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Αδελφε . Δεν ειναι δυσκολο.
Πηγαινε στην κεντρικη πλατεια του Κιεβου και φωναξε δυνατα
ΜΙΝΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΤΤΤΤΤ!!!!!
Εγγυημενη επιτυχια!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.070
Πόντοι
6.056
Ρε τυποι τι γνωμη εχετε για τις Ουκρανεζες;; Εχω ενα φιλο που πριν 3 χρόνια γνώρισε μια Ουκρανεζα που δούλευε σε σε ένα μεγάλο ξενοδοχείο στην Ελλάδα, έκαναν σχέση και τώρα ετοιμάζονται να το επισημοποιησουν, φοβάμαι μηπως ο φίλος μου την πατήσει και πληρώνει αργότερα τζάμπα και βερεσέ διατροφές.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
τώρα ετοιμάζονται να το επισημοποιησουν, φοβάμαι μηπως ο φίλος μου την πατήσει και πληρώνει αργότερα τζάμπα και βερεσέ διατροφές.

Ξέρω χιλιάδες που έπαθαν αυτό που λες ,από ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Ρε τυποι τι γνωμη εχετε για τις Ουκρανεζες;; Εχω ενα φιλο που πριν 3 χρόνια γνώρισε μια Ουκρανεζα που δούλευε σε σε ένα μεγάλο ξενοδοχείο στην Ελλάδα, έκαναν σχέση και τώρα ετοιμάζονται να το επισημοποιησουν, φοβάμαι μηπως ο φίλος μου την πατήσει και πληρώνει αργότερα τζάμπα και βερεσέ διατροφές.

Καλά,κι αυτός γιατί θέλει να την παντρευτεί;Αφού του κατσε μια χαρά,τη γαμάει όποτε θέλει,τί ψάχνει για μπελάδες;
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Ρε τυποι τι γνωμη εχετε για τις Ουκρανεζες;; Εχω ενα φιλο που πριν 3 χρόνια γνώρισε μια Ουκρανεζα που δούλευε σε σε ένα μεγάλο ξενοδοχείο στην Ελλάδα, έκαναν σχέση και τώρα ετοιμάζονται να το επισημοποιησουν, φοβάμαι μηπως ο φίλος μου την πατήσει και πληρώνει αργότερα τζάμπα και βερεσέ διατροφές.
Να προχωρησει αφοβα. Οτι ισχυει για ολες τις γυναικες του κοσμου. Αν θελει να προχωρησει ας προχωρησει.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Ρε τυποι τι γνωμη εχετε για τις Ουκρανεζες;; Εχω ενα φιλο που πριν 3 χρόνια γνώρισε μια Ουκρανεζα που δούλευε σε σε ένα μεγάλο ξενοδοχείο στην Ελλάδα, έκαναν σχέση και τώρα ετοιμάζονται να το επισημοποιησουν, φοβάμαι μηπως ο φίλος μου την πατήσει και πληρώνει αργότερα τζάμπα και βερεσέ διατροφές.

Πες του να φερει και μια φιλη της να βγειτε 4, θα γουσταρει φουλ.

Απο τα πρωτα ραντεβου θα καταλαβεις το τι παιζει και θα φερθεις αναλογως.

Οσο για τον φιλο σου, τι ηλικια εχει; Με τις γυναικες πριν απο αυτη, πως τα πηγαινε; Ειχε επιλογες; Σαν εμφανιση πως ειναι; Οικονομικα;

Συνηθως αυτες οι γυναικες που εχουν στοχο αυτο που λες, κανουν μπαμ απο την αρχη.

Το να μπουν σε γαμο, ποιος το ζητησε; Εχει μεγαλη σημασια αυτο.

Η κοπελα τι ηλικια εχει; Τι εμφανιση; Εχει ξανακανει γαμο;

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
σαβ, τον βομβάρδισες....

Οταν δεν εχεις καποια στοιχεια, τι μπορεις να πεις;

Ας μας πει τουλαχιστον αυτα ωστε να μπορεσουμε να του πουμε τη γνωμη μας πανω στο θεμα.

Εδω μπροστα τους εχουν τη κατασταση αλλοι και δεν μπορουν να βγαλουν ακρη...

Γνωρισε λεει μια κοπελα κτλπ...

Ας μας δωσει απαντησεις πρωτα σε αυτα τα ερωτηματα και μετα τα λεμε.

Αλλιως τι νοημα εχει να λεμε παπαρολογιες;

Τι θελω να πω;

Εαν ο φιλος του τυπου εχει μια καλη σταθερη δουλεια και γενικα δεν το εχει με τις γκομενες (αλλιως δεν θα πηγαινε για σοβαρα με τη χ κοπελα ποτε) και ειναι ενα κλασικο καλο παιδι της δυσης μεγαλωμενο σωστα με αρχες σωστη συμπεριφορα και γενικα ολο το πακετο του καλου παιδιου και η τυπισσα ειναι μια ομορφουλα που ειναι απλα σε ηλικια γαμου και θελει να γινει μανα και το προτεινε αυτη με το τροπο της (ξερουν αυτες ειναι πρωτες στο τυλιγμα) τοτε δεν θα πρεπει να προχωρησει το παλικαρι σε γαμο.

Αν επιμενει, ας της ευχηθει καλη τυχη και καλη επιτυχια στην αναζητηση της.

Εαν ομως το παλικαρι το ειχε στο παρελθον με τις γυναικες αλλα απλα βρηκε ενα κοριτσι που αξιζει και δειχνει οτι υπαρχουν προοπτικες και την εχει περασει ΟΛΑ τα τεστ για να δει τι παιζει και εχει δοκιμαστει η σχεση τους και εχει αυτος τη θεση του ως αντρας και αυτη τον σεβεται ως αντρα και στο σεξ και σε ολα, τοτε ναι, ας κανει τον Σταυρο του και ας δοκιμασει αφου το θελει τοσο πολυ.

Γνωμη μου, ουτε τοτε να το κανει και να της ευχηθει καλη συνεχεια και τυχη εαν πιεζει ως γυναικα που θελει να γινει μανα. Τωρα εαν το παλικαρι δεν θελει να ειναι απο εδω και απο εκει συνεχεια και θελει να παιξει ρωσικη ρουλετα και να δει εαν τελικα θα πεσει στην αδεια θαλαμη στη ριξια του, ας ριξει και οτι γινει. Δικη του η ζωη και δικο του το κεφαλι.

Εμεις ευχομαστε να πετυχει και να ειναι παντα καλα και οι δυο τους.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
μαζί σου αν θες να απαντήσεις και δεν βαριεσαι να γραφεις

Απλα ειναι δυσκολο να πεις οταν δεν εχεις δει ουτε το τι ειναι σαν ανθρωπος ο τυπος ουτε και η τυπισσα.

Τα ματια λενε τα παντα, στα πρωτα λεπτα εχεις καταλαβει τι παιζει.

Τωρα δεν εχουμε τιποτα, τι σκατα γνωμη να πουμε;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Εκατονταδες ανα την Ελλαδα αλλωστε οι χωρισμενες με Ελληνα και παιδι Ουκρανες-Ρωσιδες που μεγαλωνουν τα παιδια τους και απο την αλλη εχουν γεμισει τα σοσιαλ και ψαχνονται ειτε για καυλες ειτε για τον επομενο κουβαλητη.

Απο την αλλη, δεν βλεπεις εκατονταδες ευτυχισμενες που ολα πανε καλα και ειναι οκ. Βλεπεις αλλα δεν ειναι τοσες πολλες, ελαχιστες εχουν πετυχει στο γαμο τους και εχουν καταφερει να περιορισουν την ανευ λογου μαλακια τους και να μη τα κανουν σκατα.

Εαν η κοπελα εχει μεγαλωσει στη πατριδα της και ηταν παρων ο πατερας της και ηταν οκ η μεταξυ τους σχεση πατερα-κορης και δεν εχει απωθημενα, τοτε αυξανονται κατακορυφα οι πιθανοτητες να πετυχει στο γαμο της.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146

Συνηθως ομως οι πιο πολλες εχουν προβληματικη σχεση με τον πατερα τους και εχουν απωθημενα ως κορες.

Θυματα της ολης καταστασης που επικρατουσε στη πατριδα τους, δεν φταινε.

Ειναι τα λεγομενα "damaged goods".

Δεν φταιει για αυτο που ειναι, φταις ομως εσυ που δεν κρατηθηκες μακρυα της.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.648
Κριτικές
32
Like
9.976
Πόντοι
11.746
τύποι από ότι διαβάζω μάλλον όλοι μιλάτε υποθετικά.
λοιπόν πώς γίνεται, άμα έχεις κονέ στέλνεις το κασέρι wu άμα τα φάει και εξαφανιστεί πάει να πει δεν άξιζε και γλιτώσατε με λίγα, άμα έρθει βλέπεις και αποφασίζεις, όλα τα άλλα είναι να έχουμε να λέμε.

Αυτά μου τα έχει πει ένας φίλος ενός φίλου  :rolleyes:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146

Τυπε θες να μπλεξεις σε ασχημες και τοξικες καταστασεις;

Εχει τοσες γυναικες Ελλαδα, μη ψαχνεσαι για καταστασεις σαν αυτες που περιγραφεις. Μη σε τρωει.

  :hi:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.648
Κριτικές
32
Like
9.976
Πόντοι
11.746
Τυπε θες να μπλεξεις σε ασχημες και τοξικες καταστασεις;

Εχει τοσες γυναικες Ελλαδα, μη ψαχνεσαι για καταστασεις σαν αυτες που περιγραφεις. Μη σε τρωει.

  :hi:
Πρόσεξε να δεις και ειλικρινά συζητάμε χωρίς αντιπαράθεση.
Εν μέρει συμφωνώ περί "προβληματικής" αλλά αν βάλουμε το μυαλό μας να σκεφτεί αν ήταν μια ρωσίδα/ουκρανή/καζακστανή πλούσια και παντρεμένη στη χώρα της, θα είχε λόγο να ψαχτεί?
Το συμπέρασμα μου κάπου βολεύονται και αυτές κάπου και εμείς  :dunno:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom