Νέα

Πως κάνεις παιχνίδι στο γυμναστήριο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kauleas123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: ρε νιαμου μην τσιμπατε
 

Συνημμένα

  • giphy.gif
    giphy.gif
    948,8 KB · Εμφανίσεις: 30

Επισκέπτης
τυπε,κλώνος του βανακια είσαι?Φαβορί για μαλακας 2018 αβλεπι. :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:

Μαλάκας είμαι σίγουρα αφού ασχολούμαι με τύπους σαν εσένα. Καραγκιόζης όμως όπως εσύ, δεν είμαι. Πιες νεράκι για τους εμετούς θα πάθεις αφυδάτωση.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.592
Κριτικές
12
Like
6.485
Πόντοι
2.646
Μαλάκας είμαι σίγουρα αφού ασχολούμαι με τύπους σαν εσένα. Καραγκιόζης όμως όπως εσύ, δεν είμαι. Πιες νεράκι για τους εμετούς θα πάθεις αφυδάτωση.
:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :kissass: :vomit: :vomit: :effemine: :gay: :gay: :gay: οκ Τζωρτζη, μας έπεισες  :vomit: :vomit: :vomit:
 

Επισκέπτης
Είστε μεγάλοι καραγκιόζηδες τύποι. Παράσιτα του μπου. Δεν είμαι εγώ αυτός που πρέπει να σας ψεκάσει. Απλά θα σπάω πλάκα μαζί σας. Με λέτε πούστη, κλώνο, ότι δεν έχω ζωή, οτιδήποτε από το σιχαμερό οπλοστάσιο των προσβολών που έχετε... Δεν ξέρετε ούτε ποιός είμαι, ούτε την κανονική μου ζωή κακομοιρούληδες... τελευταίοι. Όπως και στην πραγματική ζωή περνάτε απαρατήρητοι, έτσι και εδώ πρέπει να λέτε φωναχτά μαλακίες και να γελάτε μεταξύ σας, αυτή είναι η ζωή σας όλη
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.592
Κριτικές
12
Like
6.485
Πόντοι
2.646
Είστε μεγάλοι καραγκιόζηδες τύποι. Παράσιτα του μπου. Δεν είμαι εγώ αυτός που πρέπει να σας ψεκάσει. Απλά θα σπάω πλάκα μαζί σας. Με λέτε πούστη, κλώνο, ότι δεν έχω ζωή, οτιδήποτε από το σιχαμερό οπλοστάσιο των προσβολών που έχετε... Δεν ξέρετε ούτε ποιός είμαι, ούτε την κανονική μου ζωή κακομοιρούληδες... τελευταίοι
μπράβο τυπε,είσαι πολύ δυνατός. :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

Επισκέπτης
Ελάτε τώρα, πάρτε το ένα παιδάκι το άλλο από το χεράκι και πηγαίνετε να παίξετε κάπου αλλού...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom