Νέα

Πως κάνεις παιχνίδι στο γυμναστήριο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kauleas123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
το πιο βοηθητικο για να πλησιασεις μια κοπελα σε γυμναστηριο χωρις να νομιζει οτι εισαι παραξενος, creepy κλπ ειναι αν εισαι κοινωνικους με ολους. Αν δηλαδη εχει ερθει μερικες φορες και σε βλεπει να χαιρετας και να μιλας τους γυμναστες, κοσμο κλπ τοτε δεν θα της φανει παραξενο ή οτι εισαι λιγουρι οταν την πιασεις κουβεντα. Οποτε αν παιρνας καιρο στο γυμναστηριο καλο ειναι να ξεκινησεις να γνωριζεις τον κοσμο που βλεπεις συχνα εκει
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Λοιπόν δες παρακάτω μερικούς τρόπους να κάνεις παιχνίδι ανάλογα με τα “γκομενάκια” που έβλεπα εγώ στα γυμναστήρια πριν κάποια χρόνια (σε ομαδικά προγράμματα τα πράγματα αλλάζουν). 
Αν έχει αλλάξει κάτι σήμερα ας με διορθώσει κάποιος.

Αν είναι κλασική Ελληνίδα με πιασίματα και με κολάν ένα νούμερο μικρότερο από το κανονικό την πιάνεις στο τέλος και της προτείνεις να πάτε για φαγητό γιατί καλή η γυμναστική αλλά και το”βρώμικο” είναι απαραίτητο.

Αν είναι κλασική Ελληνίδα ξανθιά με μαύρη ρίζα, με ωραίο κορμί αλλά πρόσωπο γάμησέ τα την πλησιάζεις και της λες “είσαι Θεά η ομορφότερη γυναίκα του γυμναστηρίου! Πάμε σε μια παραλία να τους τρελάνουμε όλους?”

Αν είναι πάνω από σαράντα και έρχεται με πολύχρωμο κολάν και τοπάκι την πλησιάζεις και της λες  ότι  έχει φοβερό γούστο στο ντύσιμο που τονίζει το γυμνασμένο σώμα της (μαλακίες δηλαδή) και ότι θέλεις να την δεις και εκτός.

Αν είναι νορμάλ σε κορμί και εμφάνιση και από γυμναστική είναι το κλασικό παράδειγμα του πως δεν πρέπει να εκτελείς μια άσκηση αλλά έχει ύφος fitness model την πλησιάζεις και της ρωτάς πόσα χρόνια ασχολείται με τη γυμναστική και έχει  σώμα μοντέλου και πως θα ήθελες να συναντηθείτε και εκτός να σου δώσει κάποιες συμβουλές εκγύμνασης...

Αν είναι νορμάλ σε εμφάνιση αλλά έχει αθλητικό κορμί και γνωρίζει από γυμναστική ξέχασε τη. Έρχεται μόνο για να γυμναστεί.

Αν είναι γκομενάρα σε κορμί και εμφάνιση βγάλτη μια φωτογραφία.
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.180
Like
8.627
Πόντοι
1.406
32709156_2073864229292763_8673078570370727936_n.jpg
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.601
Πόντοι
4.546
Εγώ πάντως προτιμώ να κάνω παιχνίδι στα κοιμητήρια.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
το πιο βοηθητικο για να πλησιασεις μια κοπελα σε γυμναστηριο χωρις να νομιζει οτι εισαι παραξενος, creepy κλπ ειναι αν εισαι κοινωνικους με ολους. Αν δηλαδη εχει ερθει μερικες φορες και σε βλεπει να χαιρετας και να μιλας τους γυμναστες, κοσμο κλπ τοτε δεν θα της φανει παραξενο ή οτι εισαι λιγουρι οταν την πιασεις κουβεντα. Οποτε αν παιρνας καιρο στο γυμναστηριο καλο ειναι να ξεκινησεις να γνωριζεις τον κοσμο που βλεπεις συχνα εκει
Τύπε αυτές είναι μέθοδοι για κότες. Αν σε γουστάρει και γουστάρει με ένα χαμόγελο λύνονται ολα. Αν η γκόμενα δεν νιώθει άνετα τελειώνεις πιο γρήγορα από αυτή και την περιμένεις στην είσοδο. Της ξηγιεσαι όμορφα κι αν γουστάρει αλλάζεις τηλ. Διασημότητες και σταριλικια είναι για γραφικούς. Υπάρχουν και άνθρωποι που δεν είναι τόσο κοινωνικοι. Γιατί ντε και καλά να γίνουν να γνωρίσουν τους γυμναστές και να πάνε από Αθήνα στην Κόρινθο μεσω Πάτρας ;
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Εγω που ειχα γραφτεΙ 1,5 χρονο στο γυμανστηριο δε γνωρισα καμια.δε μου παει ο χωρος.. Η αλλη ιδρωνει στην πρεσα πχ να ειμαι εγω απο πανω ? ισως καπου αλλου που ειναι πιο χαλαρα βολευει να μιλησεις...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τύπε αυτές είναι μέθοδοι για κότες. Αν σε γουστάρει και γουστάρει με ένα χαμόγελο λύνονται ολα. Αν η γκόμενα δεν νιώθει άνετα τελειώνεις πιο γρήγορα από αυτή και την περιμένεις στην είσοδο. Της ξηγιεσαι όμορφα κι αν γουστάρει αλλάζεις τηλ. Διασημότητες και σταριλικια είναι για γραφικούς. Υπάρχουν και άνθρωποι που δεν είναι τόσο κοινωνικοι. Γιατί ντε και καλά να γίνουν να γνωρίσουν τους γυμναστές και να πάνε από Αθήνα στην Κόρινθο μεσω Πάτρας ;
γιατι η ελληνιδα δεν είναι γαλλιδα να σου χαμογελασει αν της αρεσουν τα ματια σου, προτιμα να εισαι ασχημος αλλα να εισαι γνωστος γνωστου και φυσικα δεν σου δινει το τηλεφωνο συνηθως με την πρωτη μερα που σε γνωρισε γιατι εισια αγνωστος και την εχουν αμθει από μικερη να μην μιλαει σε αγνωστους. αυτό που λες ισχυουν στην υπολοιπη ευρωπη, μαλλον στον υπολοιπο κοσμο.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Εγω που ειχα γραφτεΙ 1,5 χρονο στο γυμανστηριο δε γνωρισα καμια.δε μου παει ο χωρος.. Η αλλη ιδρωνει στην πρεσα πχ να ειμαι εγω απο πανω ? ισως καπου αλλου που ειναι πιο χαλαρα βολευει να μιλησεις...
Τύπε σε πιλάτες πρόγραμμα μπήκες ; Στα σίδερα οι πιθανότητες με 8 στους 10 να είναι άνδρες τι να γνωρίσεις ; Πρέπει να είσαι πολύ τυχερός. Θέλει και θάρρος και ανεση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom