Νέα

Πως έμαθα να τον παίρνω από παντού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα beavis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ναι.......εδω δουλευουμε ηδη δυο δουλειες μιστερ..........τςςςςςςςςς
 

Velvet

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Μη μασήσει κανένας και μπει σε εκείνο το λινκ και κολλήσει και τίποτα...

Αν υπάρχουν ακόμα αμφιβολίες για την γνησιότητα της φωτό, ένα θα πω, για να τελειώνουμε:

ΤΙ ΛΟΓΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΨΕΜΜΑΤΑ??????????

Διαγωνισμός μις Βυζί είναι και θα σας ξεγελάσω να πάρω το βραβείο???

Κι έτσι νά 'τανε.... ΣΙΓΑ ΤΟ ΒΥΖΙ!!! Νά 'χα βάλει κανά έργο τέχνης, να πω, ντάξει... άντε να το πιστέψουνε...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγω παντως σε γουσταρω δεσποινις......θες να γινουμε φιλες??????
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
σορι ρε μαγγες αλλα οποιος πιστευει πως η βελβετ ειναι γυναικα ειναι μεγιστος μαλαξ.λιγο ναχεις εμπειρια απο mirc και αλλο τσατιγκ καταλαβαινεις αμεσα πως μιλαει αντρας..ελεος δλδ..αλλα στην τελικη χεστηκα οτι και ναναι.δικαιωμα του καθενος ειναι να φαντασιωνεται μια ανυπαρκτη βελβετ με τετοια βυζια.παω στα κολ γκερλς να εντρυφησω οπως παντα..γεια σας καυλες!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Μη μασήσει κανένας και μπει σε εκείνο το λινκ και κολλήσει και τίποτα...

Αν υπάρχουν ακόμα αμφιβολίες για την γνησιότητα της φωτό, ένα θα πω, για να τελειώνουμε:

ΤΙ ΛΟΓΟ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΨΕΜΜΑΤΑ??????????

Διαγωνισμός μις Βυζί είναι και θα σας ξεγελάσω να πάρω το βραβείο???

Κι έτσι νά 'τανε.... ΣΙΓΑ ΤΟ ΒΥΖΙ!!! Νά 'χα βάλει κανά έργο τέχνης, να πω, ντάξει... άντε να το πιστέψουνε...

32 μελη και 31 επισκεπτες διαβαζουν το θεμα. ;)

Τωρα εξηγουνται πολλα
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Και συνεχίζει ακάθεκτος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βρε μπας και είναι ο παλιός ο Duracell??????
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Πάντως καημό το έχω να βρεθεί μια κοπέλα σε αυτό το σάιτ που να χρησιμοποιεί την λέξη στήθος. Εξήγησε την σημειολογία του θέματος μουνίτσα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ειναι δεν ειναι........αυτο ειναι το θεμα?
δεν παει και για ISO η κοπελα (ή το παλληκαρι)
σκασιλα μας.......

εγω ως βελβετ παντως την γουσταρω :P
τωρα αν ειναι μητσος και γουσταρει να το παιζει βελβετ την γουσταρω ακομα περισσοτερο.......χαχαχαχα
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Γεια σου Μουνίτσα ανωμαλιάρα!

Το παν κορίτσια είναι το γρασάρισμα!  :booty: :booty: :booty: Εύγε και στις δύο!  :dancing: :dancing:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πάντως καημό το έχω να βρεθεί μια κοπέλα σε αυτό το σάιτ που να χρησιμοποιεί την λέξη στήθος. Εξήγησε την σημειολογία του θέματος μουνίτσα.

πολεμιστη γλυκε μου......ειναι η θεματολογια τετοια.......δεν το καταλαβαινεις? μια δεσποινιδα ποτε δημοσια δε θα αναφερθει σε Βυζι πουτσος τσιμπουκι κωλαθρα οταν ειναι συνειδητοποιημενο θηλυκο τελος παντων και οχι νταλικιερης (οι κολλητοι εξαιρουνται)

εδω ομως ειναι τετοια η ποιοτητα και το λεξιλογιο που χρησιμοποιειται που θες δε θες.....σου βγαινει το ταμπουρι λιγο.....χεχε

εγω παντως συμφωνω μαζι σου
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Για τον μαλακα με τα ψεύτικα links υπάρχει η λύση, και είναι να διαμαρτυρηθούμε στον υπεύθυνο του site του διαγωνισμού για να του ακυρώσουν και τη συμμετοχή του.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
πολεμιστη γλυκε μου......ειναι η θεματολογια τετοια.......δεν το καταλαβαινεις? μια δεσποινιδα ποτε δημοσια δε θα αναφερθει σε Βυζι πουτσος τσιμπουκι κωλαθρα οταν ειναι συνειδητοποιημενο θηλυκο τελος παντων και οχι νταλικιερης (οι κολλητοι εξαιρουνται)

εδω ομως ειναι τετοια η ποιοτητα και το λεξιλογιο που χρησιμοποιειται που θες δε θες.....σου βγαινει το ταμπουρι λιγο.....χεχε

εγω παντως συμφωνω μαζι σου

Είναι γνωστό ότι στις μέρες μας οι γυναίκες, και δη οι ελεεινίδες, έχουν λεσβιακές τάσεις οπότε τους είναι αδύνατο να μη φερθούν σαν dykes.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
εμ.. οτι μαθει κανεις καλο ειναι...

κολλητοι σου λενε μετα.. τσκ τσκ τσκ

Εδώ οι μισές μετατρέπουν τον πρώην σε κολλητό για να έχουν πάντα τα αρχίδια του στο πορτοφολάκι τους.
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
αφου εκανε την αρχη η velvet καλο θα ηταν να βαλουνε φωτο με τα στηθη τους και οι αλλες γυναικες του site για να μπορουμε να συγκρινουμε :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing:
Με αδικείς συνάδελφε... αφού ξέρεις ποιά έκανε την αρχή...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
η αλήθεια να λέγετε...η σία πρωτοπόρος...
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Κορίτσια να ανοίξουμε καινούργιο γκάλοπ με φωτο Προφίλ-Ανφάς τα στήθη μας και ψηφοφορία για τα καλύτερα.
 

Velvet

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
πολεμιστη γλυκε μου......ειναι η θεματολογια τετοια.......δεν το καταλαβαινεις? μια δεσποινιδα ποτε δημοσια δε θα αναφερθει σε Βυζι πουτσος τσιμπουκι κωλαθρα οταν ειναι συνειδητοποιημενο θηλυκο τελος παντων και οχι νταλικιερης (οι κολλητοι εξαιρουνται)

εδω ομως ειναι τετοια η ποιοτητα και το λεξιλογιο που χρησιμοποιειται που θες δε θες.....σου βγαινει το ταμπουρι λιγο.....χεχε

εγω παντως συμφωνω μαζι σου

Α-Κ-Ρ-Ι-Β-Ω-Σ!!!!

Στον περίγυρό μου, όχι απλώς είμαι κυρία, αλλά πολλοί θα νόμιζαν ότι "τον πιάνω με το χαρτομάντηλο"...

Εδώ - κρυμμένη πίσω από την ανωνυμία μου - εκφράζομαι και κάνω την πλάκα μου όπως θέλω!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Σια τα δικα σου μεμε δεν ειχα την τιμη να τα δω....μονο σε κατινακι και βελουδενια εχω στοκ....

πολεμιστη θα βαλεις και συ τα δικα σου? :2funny:


τοντοκ ανεκαθεν υπηρχαν ομοφυλοφιλικα στοιχεια σε αντρες και γυναικες αλλα ας μην παμε τοσο μακρυα την κουβεντα.....δεν ξυπνησαν σημερα ολα αυτα.....
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
σόρρυ που είμαι πεζός και ρηχός χαρακτήρας αλλά επειδή ετοιμάζομαι να την παίξω και εγώ, και εφόσον σε ευχαριστήσω που θα το τρίβεις "πιο γρήγορα... πιο γρήγορα... πιο γρήγορα..." και για πάρτη μου, να ρωτήσω το εξής:
τελικά που σε γλέντησαν? καναπέ? ντιβάνι? τραπεζαρία?
περιγραφή χώρου δεν μας έκανες και έχω ένα κενό μέσα μου
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Α-Κ-Ρ-Ι-Β-Ω-Σ!!!!

Στον περίγυρό μου, όχι απλώς είμαι κυρία, αλλά πολλοί θα νόμιζαν ότι "τον πιάνω με το χαρτομάντηλο"...

Εδώ - κρυμμένη πίσω από την ανωνυμία μου - εκφράζομαι και κάνω την πλάκα μου όπως θέλω!

Κιουρια αγαπη μου ε? χαχαχαχαχα
ε να κατι τετοια λες ομως και δινεις αφορμη για σχολια στους κακοπροαιρετους που θα λενε οτι εισαι μιξοπαρθενα και απο πισω μπαινουν δυο δυο τα τραινα.....
τι κακο να μην εχουν αισθηση της ισορροπιας τα αγορια μας :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom