Νέα

Πως έμαθα να τον παίρνω από παντού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα beavis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
κατόπιν εντόνων απαιτήσεων απο όλο το δυναμικό του σάιτ ήτοι 36.000 μελών απαιτήτια οι κυρίες του του εν λόγω σάιτ να μας αναφέρουν την δική τους ιστορία --πως έμαθαν να τον παίρνουν απο παντου---ζητείται γλαφυρά περιγραφή και ει δυνατόν να συνοδεύεται απο φωτό κατά την διάρκεια του μαθήματος.....οι μπλέ ποδιές των μαθητριών προαιρετικές.....ανώτερος χρόνος απάντησης 2 ώρες........σε περίπτωση που δεν συμμορφωθούν θα ακολουθήσει αποβολή δια παντός απο το σάιτ....... :idiot: :uglystupid: :crazy: :knuppel: :smitten:
και κάτι νέοι που μπαίνουν εδώ και το παίζουν πηδηχταράδες ενώ δεν έχουν δει τι χρώμα έχει να μας πουν πως το παίζουν.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
:jerking:  :jerking:  :jerking: χτυπησε πάλι peak.

Άλλη μια γυναικα (ή και όχι) που προσπαθει να ικανοποιήσει τη ματαιοδοξία της (του) μέσα από το bourdela.

Περαστικά μας.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγω παντως ως τιμωρια θα προτιμουσα λιγο spanking και οχι αποπομπη απο το σαιτ :2funny: ε?ε?ε?ε?
 

Επισκέπτης
Τελικά το site έχει χαλάσει ρε παιδιά αρκετά... στην αρχή είμασταν γαμάτη παρέα με θέματα φοβερά και διαλόγους γαμάτους!!! Τώρα... πήξαμε στους δήθεν-γαμιάδες, στις δήθεν-μουνάρες, στις αγάμητες (χωρίς δήθεν!!!), στους οπαδούς αλά Τσουκαλάς style (δεν εννοώ μόνο Ολυμπιακούς πάντως - απλά ο Τσουκαλάς είναι ακριβώς αυτό που περιγράφει αυτό που θέλω να πω!), στους τσαμπουκάδες (ΚΑΡΑ-δήθεν αυτοί!)...

Θα μου πείτε όμως... είναι μια διέξοδο από την μίζερη (real) life τους. Τουλάχιστον το site προσφέρει κοινωνικό έργο, ψυχοθεραπεία και εκτόνωση σε κάποια άτομα!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
Τελικά το site έχει χαλάσει ρε παιδιά αρκετά... στην αρχή είμασταν γαμάτη παρέα με θέματα φοβερά και διαλόγους γαμάτους!!! Τώρα... πήξαμε στους δήθεν-γαμιάδες, στις δήθεν-μουνάρες, στις αγάμητες (χωρίς δήθεν!!!), στους οπαδούς αλά Τσουκαλάς style (δεν εννοώ μόνο Ολυμπιακούς πάντως - απλά ο Τσουκαλάς είναι ακριβώς αυτό που περιγράφει αυτό που θέλω να πω!), στους τσαμπουκάδες (ΚΑΡΑ-δήθεν αυτοί!)...

Θα μου πείτε όμως... είναι μια διέξοδο από την μίζερη (real) life τους. Τουλάχιστον το site προσφέρει κοινωνικό έργο, ψυχοθεραπεία και εκτόνωση σε κάποια άτομα!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:

ΣAΣ TO ΛEΩ MODS...TO site θα χάσει με τον καιρό...και θα μείνουν οι άχρηστοι οι οποίοι έχουν εκατοντάδες site να μετακομίσουν....
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε Ελληνικούς χαρακτήρες, όχι μόνιμα κεφαλαία, και όχι μόνιμα χρώματα, όπως αναγράφεται και στους www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=250&topic=2]κανόνες του forum[/url].

Υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας (Τροποποίηση), για να επεξεργαστείς το μήνυμά σου. Η δυνατότητα τροποποίησης θα ισχύει για 30 λεπτά από τη δημιουργία της δημοσίευσής σου.

Αν δεν επεξεργαστείς στο μήνυμά σου στην επόμενη μισή ώρα, θα αναγκαστώ να το διαγράψω.

Ευχαριστώ
Γαμωτο ειδα τον τιτλο και ποστ απο τον πατερ και νομιζα οτι θα προβει σε αποκαλυψης. :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
B

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Φίλε μου, την φωτό την έβγαλα χθες το βράδυ μόνη μου με το κινητό μου. Αν σου φαίνομαι για άντρας...
o.k. τα ρεστα μου....και μετα ηρθαν...οι μελλισες...αν εισαι γυναικα μπραβο σου..αλλα γραφεις και εκφραζεσε σαν αντρας  :piss:
 
OP
OP
B

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
καλα πλακα κανετε 4,5 σελιδες σχολια ειχε αυτο το αρθρο γιατι σβηστηκαν????  :huh:
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16

tasos_g

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
100
Like
3
Πόντοι
1
Καλο παραμηθη μου αρεσε
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
ΣAΣ TO ΛEΩ MODS...TO site θα χάσει με τον καιρό...και θα μείνουν οι άχρηστοι οι οποίοι έχουν εκατοντάδες site να μετακομίσουν....
Όποιοι δεν γουστάρετε το σίτε ... ΟΥΣΤ !!! (Δε θα μας λείψετε)
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Ρε παιδιά, ο Γιώργος και ο Νίκος αγράμματοι είναι και δεν ποστάρουν τη γνώμη τους?
(Γιατί να μην είναι ούτε καν επισκέπτες δεν το βλέπω πολύ πιθανό...)
 

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, ο Γιώργος και ο Νίκος αγράμματοι είναι και δεν ποστάρουν τη γνώμη τους?
(Γιατί να μην είναι ούτε καν επισκέπτες δεν το βλέπω πολύ πιθανό...)

που ειναι ο γιωργος και ο νικος ... οεο ??
η velvet δε θα τους ελεγε τπτ σε περιπτωση που αυτοι δε γνωριζαν για το σαιτ? την ιστορια τους δημοσιευσε υποτιθεται,γιατι να μη συμμετεχουν και αυτοι ?
εγω παντως δεν υπονοω κατι αλλα .... τα γεγονοτα.. !!
 

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
οκ.  ότι μαθαίνει κανείς καλό είναι.
θα του χρησιμεύσει  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom