Νέα

Πως αφαιρειτε το προφυλακτικο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Εγώ χρησιμοποιώ μωρομάντηλο ή χαρτί υγείας και δεν το ακουμπώ καν μετά αμέσως πλένω την περιοχή και τα χέρια μου σχολαστικά.. καλό είναι και να κατουρήσει κανείς μετά το σεξ λένε

Μην ξεχναμε και το αντιπαρασιτικό ποτό μας, όπως έλεγε και ο αήμνηστος Cobra με τους οπαδούς του.
 

Συνημμένα

  • IMG_6428.JPG
    IMG_6428.JPG
    96,2 KB · Εμφανίσεις: 70

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Μαλακίες λέτε. Το κόλπο είναι πως να αφαιρέσεις το προφυλακτικό την ώρα που τη γαμάς χωρίς να το πάρει χαμπάρι έτσι ώστε  να της κάνεις το ρομαντικότατο γαμίσι. Αχαχαχαχαχαχαχα

Μερακλής, λάτρης του ακά-κρεμπιέ..!    :hi:
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
απο τότε που γάμησες τελευταία φορά έχει ανακαλυφθεί το χαρτί υγείας,πιάνεις το προφυλακτικό με αυτό.Επίσης δεν κινδυνεύεις να μείνεις έγκυος αν ακουμπήσει μουνόζουμο στα αρχίδια σου.
Αλλά αφού δεν γαμάς φαντάζομαι ρητορική είναι η απορία σου.

Κλαίω.............
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
981
Κριτικές
2
Like
478
Πόντοι
26

Συνημμένα

  • WD-40_Smart_Straw.JPG
    WD-40_Smart_Straw.JPG
    25,8 KB · Εμφανίσεις: 44

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Μπορει να ακουμπησει η βαλανος. Μαλιστα προσφατα ακουμπησε η βαλανος στο εσωρουχο μου που το ειχα μισοκατεβασμενο και τωρα εχω κατι ενοχλησεις.

Επισης στο συναγωνιστη που ειπε οτι δεν πειραζει να μην αφαιρεσουμε το προφυλακτικο μεχρι να παμε σπιτι εχω να πω οτι αυτο ισχυει εφοσον τοποθετηθει σωστα. Ελα ομως που οι περισσοτερες πορνες μας το φορανε σαν καλτσα βαζοντας απο μεσα τα δαχτυλα τους. Νομιζω οτι ειναι καλυτερα το πεος να σαπουνιστει το συντομοτερο δυνατον μετα την πραξη.
Ρε φιλε αφου εισαι αρρωστοφοβικος τι θες και πας σε πουτανες κατσε σπιτι δες καμμια τσοντα να τον παιξεις να ξελαμπικαρεις και να μην εχεις και το φοβο οτι κατι κολησες η θα κολησεις
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
52
Like
16.641
Πόντοι
10.686
''Δεν γαμώ κώλο που χέζει και μουνί που κατουρεί,την επαίζω με το χέρι και την έχω καθαρή!''  :2funny:
 
OP
OP
Duke Nukem

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ρε φιλε αφου εισαι αρρωστοφοβικος τι θες και πας σε πουτανες κατσε σπιτι δες καμμια τσοντα να τον παιξεις να ξελαμπικαρεις και να μην εχεις και το φοβο οτι κατι κολησες η θα κολησεις
Δεν ειμαι αρρωστοφοβικος εσεις δυστυχως διαπιστωνω οτι ειστε αδιαφοροι.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.660
Like
1.262
Πόντοι
366
με χαρτι αφαιρω με προσοχη την καποτα πιανοντας την απο το λαστιχο της βασης...βεβαια ετσι γυρναει τελειως αναποδα -σαν καλτσα- με συνεπεια να χυνονται ολα τα φλοκια στο πάτωμα, διπλα στο νηπτηρα (ή καδο)

επειτα πλυσιμο των χεριων και σκουπισμα του πεος με χαρτι

καποτε κουβαλουσα και αντισηπτικα μαντηλάκια

 
OP
OP
Duke Nukem

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
με χαρτι αφαιρω με προσοχη την καποτα πιανοντας την απο το λαστιχο της βασης...βεβαια ετσι γυρναει τελειως αναποδα -σαν καλτσα- με συνεπεια να χυνονται ολα τα φλοκια στο πάτωμα, διπλα στο νηπτηρα (ή καδο)

επειτα πλυσιμο των χεριων και σκουπισμα του πεος με χαρτι

καποτε κουβαλουσα και αντισηπτικα μαντηλάκια
Αρα και εσυ αφηνεις να ερθει σε επαφη η βαλανος με τους ορχεις.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.660
Like
1.262
Πόντοι
366
Αρα και εσυ αφηνεις να ερθει σε επαφη η βαλανος με τους ορχεις.
ε ναι, γτ δεν δινω βαση σ αυτο

αλλα νομιζω οτι αποφευγεται αυτο με διαφορους τροπους...πχ να καλυψεις με χαρτι ή το ενα ή το αλλο, οπως επισης να καθαρισεις μια τ αρχιδια με υγρο χαρτι, ή να τοποθετησεις την πουτσα στο βρακι προς τα πανω κ.α

καλο ποιντ παντως αυτο που λες δουκα... μ εχει προβληματισει κ μενα...αλλα εμεινα στο επιπεδο της απλης σκεψης...ισως μελλοντικα ακολουθησω δραστικες πρακτικες κ γι αυτη τη "συνθηκη"
 
OP
OP
Duke Nukem

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εγω εχω δοκιμασει να κραταω το πεος με το αλλο χερι οσο βγαζω το προφυλακτικο και μετα να απολυμανω τους ορχεις πριν πλυνω το πεος αλλα θελει προσοχη να μην ακουμπησεις τη βαλανο με το απλυτο χερι σου.

Το αλλο που σκεφτομαι να δοκιμασω ειναι να τοποθετησω αντισηπτικο μαντιλι αναμεσα στο πεος και τα αρχιδια.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.660
Like
1.262
Πόντοι
366
Εγω εχω δοκιμασει να κραταω το πεος με το αλλο χερι οσο βγαζω το προφυλακτικο και μετα να απολυμανω τους ορχεις πριν πλυνω το πεος αλλα θελει προσοχη να μην ακουμπησεις τη βαλανο με το απλυτο χερι σου.

Το αλλο που σκεφτομαι να δοκιμασω ειναι να τοποθετησω αντισηπτικο μαντιλι αναμεσα στο πεος και τα αρχιδια.
το δευτερο μου ακουγεται πιο δοκιμο κι αποτελεσματικο
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
156
Like
178
Πόντοι
1
Παιδια μην το κουράζεται αλλο μια είναι η λύση στο πρόβλημα αυτό
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:sleeping: :sleeping: και κοιμάσαι ήσυχος
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Δεν ειμαι αρρωστοφοβικος εσεις δυστυχως διαπιστωνω οτι ειστε αδιαφοροι.
Αν εισαι λεει και δεν ειμαστε εμεις αδιαφοροι εσυ εισαι εντελως ανενημερος για τα ΣΜΝ αν ησουν εστω και λιγο ενημερωμενος δε θα ελεγες τοσες μπουρδες
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Εγω εχω δοκιμασει να κραταω το πεος με το αλλο χερι οσο βγαζω το προφυλακτικο και μετα να απολυμανω τους ορχεις πριν πλυνω το πεος αλλα θελει προσοχη να μην ακουμπησεις τη βαλανο με το απλυτο χερι σου.

Το αλλο που σκεφτομαι να δοκιμασω ειναι να τοποθετησω αντισηπτικο μαντιλι αναμεσα στο πεος και τα αρχιδια.
τυπε δοκιμασε αυτο
 

Συνημμένα

  • dp560m_560l_560xl.jpg
    dp560m_560l_560xl.jpg
    8,4 KB · Εμφανίσεις: 43

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
πετάξτε τα προφυλακτικά... αν θέλει το σύμπαν να κολλήσεις κάτι θα κολλήσεις είτε προσέξεις είτε όχι  :)
οι αρρώστιες είναι μαλακίες-ψέματα της νέας τάξης που ισχυρίζεται ότι η γη είναι στρόγγυλη και γυρίζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom