Νέα

Πως αφαιρειτε το προφυλακτικο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
με λοστό συνήθως, αλλά εξαρτάται την περίπτωση, καμμιά φορά βάζω κι αντισκοριακό σπρέϋ, βοηθά στον απεγκλωβισμό.
 

gavboy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
7
Like
108
Πόντοι
1
εγω βγαζω με πενσα..μετα το ακουμπω στο πατωμα και κατευθειαν πετρελαιο και φωτια..δεν υπαρχει περιπτωση να μην πεθανουν τα μικροβια.....χαχαχαχαχα..ρεεεεεεεεεεεεε σοβαρευτειτε........
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.711
Κριτικές
181
Like
23.879
Πόντοι
33.598
Το θεμα ειναι να εμποδισεις το γυμνο πεος να ερθει σε επαφη με του ορχεις ή το μολυσμενο βρακι.

Γιατί ρε τύπε, τί θα γίνει δηλαδη αν ακουμπήσουν; Δέρμα δεν έχει στο πέος;
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
μα...πήζει στις μαλακίες το μυαλό μερικών...γλειφαγγούρι ακάποβιτς, έχει γλείψει το βρωμόμουνο της άλλης, γλωσσόφιλα...άμα κολλήσει από το πως θα βγάλει την καπότα τον νοιάζει.
Και πάλι...

Γκούγκου...Γκούγκου (το λέμε συνεχόμενα)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
το betadin το ειδες στα μασατζιδικα τυπε?  :grin:

Όχι. Στοιχειώδης προφύλαξη εδώ και πολλά χρόνια. Απλά ρώτησα τον φαρμακοποιό και μου είπε ότι το χρησιμοποιούν οι χειρούργοι για απολύμανση. Μάλλον αυτοί ξέρουν καλύτερα
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.647
Κριτικές
40
Like
3.329
Πόντοι
4.587
Μαλακίες λέτε. Το κόλπο είναι πως να αφαιρέσεις το προφυλακτικό την ώρα που τη γαμάς χωρίς να το πάρει χαμπάρι έτσι ώστε  να της κάνεις το ρομαντικότατο γαμίσι. Αχαχαχαχαχαχαχα
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Νομιζω οτι κανω καποια λαθη στην αφαιρεση του προφυλακτικου που με εκθετουν σε σοβαρους κινδυνους. Μετα την εκσπερματιση και την αποσυρση του πεους απο τη γυναικεια κοιλοτητα, αφηνω το προφυλακτικο να ακουμπησει στους ορχεις μου ή στο βρακι μου αν δεν το ειχα κατεβασει τελειως. Αυτο μεταφερει καποια γυναικεια υγρα επανω μου. Μετα πιανω το προφυλακτικο απο την ακρη και το τραβαω. Συνηθως κολαει οποτε ειτε βοηθαω με το αλλο χερι, ειτε χωρις να αφησω την ακρη τσιμπαω με το αντιχειρα το δαχτυλιδι του προφυλακτικου και βγαινει. Μετα ομως η γυμνη βαλανος ακουμπαει στο σημειο που προηγουμενως ειχε ακουμπησει το προφυλακτικο.

Σιγουρα υπαρχει ενας πιο ασφαλης τροπος αφαιρεσης του προφυλακτικου αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο στο διαδικτυο.
απο τότε που γάμησες τελευταία φορά έχει ανακαλυφθεί το χαρτί υγείας,πιάνεις το προφυλακτικό με αυτό.Επίσης δεν κινδυνεύεις να μείνεις έγκυος αν ακουμπήσει μουνόζουμο στα αρχίδια σου.
Αλλά αφού δεν γαμάς φαντάζομαι ρητορική είναι η απορία σου.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
εγω βγαζω με πενσα..μετα το ακουμπω στο πατωμα και κατευθειαν πετρελαιο και φωτια..δεν υπαρχει περιπτωση να μην πεθανουν τα μικροβια.....χαχαχαχαχα..ρεεεεεεεεεεεεε σοβαρευτειτε........
Κλαιω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Όχι. Στοιχειώδης προφύλαξη εδώ και πολλά χρόνια. Απλά ρώτησα τον φαρμακοποιό και μου είπε ότι το χρησιμοποιούν οι χειρούργοι για απολύμανση. Μάλλον αυτοί ξέρουν καλύτερα
Αιντε εχετε ξεφυγει εντελως τελειος καποιοι δε μπορω να καταλαβω γιατι εξασκητε το αθλημα αφου χεζεστε τοσο πολλη πανω σας
 
OP
OP
Duke Nukem

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Γιατί ρε τύπε, τί θα γίνει δηλαδη αν ακουμπήσουν; Δέρμα δεν έχει στο πέος;

Αυτο που θα γινει ειναι οτι θα μεταφερθουν εκει γυναικεια υγρα και αμεσως μετα την αφαιρεση του προφυλακτικου θα ακουμπησει εκει γυμνο το πεος. Υπαρχει κινδυνος με απλα λογια μεταφορας μικροβιων.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Αυτο που θα γινει ειναι οτι θα μεταφερθουν εκει γυναικεια υγρα και αμεσως μετα την αφαιρεση του προφυλακτικου θα ακουμπησει εκει γυμνο το πεος. Υπαρχει κινδυνος με απλα λογια μεταφορας μικροβιων.
να μην γαμάς σάπιες το έχεις σκεφτεί;
Γλυφομούνι κάνεις;
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.711
Κριτικές
181
Like
23.879
Πόντοι
33.598
Αυτο που θα γινει ειναι οτι θα μεταφερθουν εκει γυναικεια υγρα και αμεσως μετα την αφαιρεση του προφυλακτικου θα ακουμπησει εκει γυμνο το πεος. Υπαρχει κινδυνος με απλα λογια μεταφορας μικροβιων.
Το οποίο έχει δέρμα ρε μεγάλε, έλεος...τί σκατά θα πάθεις δηλαδή;
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.463
Πόντοι
2.046
Αυτο που θα γινει ειναι οτι θα μεταφερθουν εκει γυναικεια υγρα και αμεσως μετα την αφαιρεση του προφυλακτικου θα ακουμπησει εκει γυμνο το πεος. Υπαρχει κινδυνος με απλα λογια μεταφορας μικροβιων.
Σοβαρεψου
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Μπορείς επίσης να βάλεις το παπάρι σου στον καταψύκτη μέχρι να μαραθεί και να πέσει μόνη της η καπότα η για πιο δραστικές λύσεις μπορείς να το βουτήξεις στη χλωρίνη για απολύμανση.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Ντουκ μήπως σε λένε Μανωλιό;

Χειμώνας, νύχτα, κρύο και μια κυρία μεσήλικη καθώς πρέπει ταξιδεύει μόνη στον Ψηλορείτη.

Ξαφνικά μένει από βενζίνη και γύρω σκοτάδι χωρίς να περνάνε αυτοκίνητα, μέχρι που εμφανίζονται 2 βοσκοί πρόθυμοι να βοηθήσουν και η κυρία τους ζητάει βενζίνη…

– «Θα σου φέρουμε βενζίνη αρκεί να μας κάτσεις».

– «Μα σας παρακαλώ είμαι σοβαρή κυρία, παντρεμένη με παιδιά δεν είναι σωστό αυτό που μου ζητάτε…».

– «Αν δεν θες να κάτσεις όλη νύχτα στο κρύο κάτσε να τον φας…»

– «Εντάξει αλλά θα φορέσετε προφυλακτικό για να μην πιάσω παιδί».

Την βάζουν κάτω, κάνουν τη δουλειά τους και οι δυο βοσκοι της φέρνουν βενζίνη και φεύγει…

Το επόμενο πρωί ξυπνάνε οι βοσκοί, ο ένας με χαμόγελο ευτυχίας και ο άλλος κατακίτρινος.

– «Πως σου φάνηκε το χθεσινό Μανολιό;»

– «Καλό αλλά άσε με γιατί είμαι χάλια…»

– «Ηντά χεις Μανολιό κι είσαι κατακίτρινος»

– «Εγώ θα βγάλω το προφυλακτικό να ουρήσω, κι ας πιάσει παιδί…!»
 
OP
OP
Duke Nukem

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Το οποίο έχει δέρμα ρε μεγάλε, έλεος...τί σκατά θα πάθεις δηλαδή;

Μπορει να ακουμπησει η βαλανος. Μαλιστα προσφατα ακουμπησε η βαλανος στο εσωρουχο μου που το ειχα μισοκατεβασμενο και τωρα εχω κατι ενοχλησεις.

Επισης στο συναγωνιστη που ειπε οτι δεν πειραζει να μην αφαιρεσουμε το προφυλακτικο μεχρι να παμε σπιτι εχω να πω οτι αυτο ισχυει εφοσον τοποθετηθει σωστα. Ελα ομως που οι περισσοτερες πορνες μας το φορανε σαν καλτσα βαζοντας απο μεσα τα δαχτυλα τους. Νομιζω οτι ειναι καλυτερα το πεος να σαπουνιστει το συντομοτερο δυνατον μετα την πραξη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom