Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 482K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ετσι ειναι ακριβως φιλε!ρωτα κ μας που φαγαμε 5 χρονια εκει...ακομα τα θυμομαστε...τι πηγες να κανεις αληθεια?
Στο ειπα και στην Αθηνα κατα τη γνωμη μου ηταν λαθος που εφυγες απο αυτον τον παραδισο
Αν υποψιάζομαι σωστά, σπούδαζες εκεί Σπερμινατορ ???

σπουδές 5 χρόνων, μάλλον ιατρική ή οδοντιατρική ε ???

οι έλληνες φοιτητές ήταν πασάδες στην ρουμανία. Έχω φίλους που κάθε εβδομάδα είχαν κι άλλη γκόμενα !
Σιγουρα οχι ολοι.Δυστηχως ο Ελληνας εχει το μυκροβιο της μονογαμιας να βρισκει μια γκομενα να χτιζει την ερωτικη του φωλια και να καθεται μαζι της και να ειναι ερωτευμενος και να λεει τι καλη που ειναι και οτι η γομενα του ειναι η καλητερη.Ενα δεν εχω καταλαβει απο της τοσες χιλιαδες που περασαν σαν φοιτητες απο τη Ρουμανια ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ (για να μην πω κανενας)εμειναν εκει μονιμα.Στη Ρωσσια απο αυτους που πηγαν για σπουδες ή δουλεια μονο εγω εμεινα μονιμα.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν κατσανε Ρουμανια?Πως μπορεις μετα τη Ρουμανια να γυρισεις πισω να μενεις Ελλαδα?
ποι ειναι αυτη εδω ρε δημητρακη? :2funny:
Μια φιλη μου απο το Νοβγκοροντ,ειναι παλια φωτογραφια.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
Συμφωνώ με αυτά που γράφεις.

Πάντως στο Βουκουρέστι είχα έναν φίλο, τον Γιώργο Γκ. που δεν είχε αφήσει ούτε γάτα θηλυκιά

απίστευτος γυναικάς, τρομερός γλεντζές, απερίγραπτος χαβαλές

όποτε ανέβαινα Βουκουρέστι και συναντιόμασταν, περνούσα κυριολεκτικά αξέχαστα

αυτός με πρωτο πήγε και στην θρυλική ντίσκο ΜΠΑΜΠΟΎ. Ειλικρινά δεν έχω δει κάτι παρόμοιο στην ελλάδα
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
ναι,για σπουδες ημουν...το baboo εχω ακουσει κ γω οτι ειναι φοβερο club...η χειροτερη γκομενα που κυκλοφορει εκει μεσα ειναι επιπεδου ζιζελ...επισης οι bentley,oi ferari κ οι lambo κανουν παρελαση...για πες μας φιλε κ συ τι ειδες,γιατι εχω να παω πανω απο 5 χρονια
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
ΨΑΙΚΟ επειδη εσυ ετρωγες πορτα και σε ειχαν οι γκομενες για κλοουν οπως και η σασα
νομιζεις οτι εχουμε τα ιδια χαλια.βιντεο στο 2.09 το βλεμμα του βοδιου,ο τροπος που γαμας την φουκαριαρα
τραγικος η ο ροφος σε οργασμο.
η εμφανιση σου μονο για αποκριες η για καποιους τελειωμενους καουμποιδες του μεσονυκτιου.
Και το χειρωτερο ρε αντρα ξεφτυλα η βιζιτα μπαστα να σου κανει πλακα με τους τελειωμενους
που ειχε για παρεα και εσυ να ξεβρακωνεσε γελειε
γρηγορα στον ψυχιατρο μηπως και προλαβεις.αει σιχτηρ

Μην ζηλεύεις τύπε.  :(

Έχει στυλ, ντύνεται πολύ καλά, έχει σπινθηροβόλο βλέμμα, έχει τρόπους, δεν μιλάει άσχημα για κανένα, είναι πάρα πολύ γυμνασμένος, προσέχει πολύ την εμφάνιση του, δεν είναι υπέρβαρος, λέει πολύ έξυπνα πράγματα, δεν είναι attention whore, είναι πολύ μετριοπαθής και προβαίνει σε βαθυστόχαστες αναλύσεις.  :rolleyes:

Είναι ολοφάνερα τα προτερήματα αυτά, ο άνθρωπος το έχει.  :cheesy:

Ουρά θα κάνουν οι γκόμενες στο εξωτερικό για να γαμηθούν μαζί του.  :P

Θα έχουν λυσσάξει με την πάρτη του τα κορίτσια του μπου.  :grin:

 

dimit29

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
86
Like
180
Πόντοι
0
Δημητρακη εισαι ο απολυτος αστικος ηρωας, ο απολυτος λαικος μυθος, ο τυπος ειναι θεος, απολυτο respect εκανε αυτο που θελει να κανει ο καθε ελληνας με λιγο αυτοσεβασμο...μπραβο και ξανα μπραβο δημητρακο πιες κανα ποτο και για μας στο xxxx ή στο ugly coyotte...αχ ρε τυχερε!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Δημητρακη εισαι ο απολυτος αστικος ηρωας, ο απολυτος λαικος μυθος, ο τυπος ειναι θεος, απολυτο respect εκανε αυτο που θελει να κανει ο καθε ελληνας με λιγο αυτοσεβασμο...μπραβο και ξανα μπραβο δημητρακο πιες κανα ποτο και για μας στο xxxx ή στο ugly coyotte...αχ ρε τυχερε!!!
Ενδιαφερον το Гадкий μεταφραζεται σαν ugly  :).Гадюка ειναι η οχιά απο ΄κει βγαινει και το Гадкий σε ελευθερη μεταφραση θα το μεταφραζαμε σαν κακος,μπινες,καργιολης.Εκει δεν πηγαινω διοτι δουλευει μια φιλη μου Αντμινιστρατορ.Στα ΧΧΧΧ θα παω αυριο :)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πορνομεταναστη ξερεις μηπως εσυ ποια νησια της ελλαδας προτιμουν οι ρωσιδες?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
πορνομεταναστη ξερεις μηπως εσυ ποια νησια της ελλαδας προτιμουν οι ρωσιδες?
Οι Ρωσσιδες πηγαινουν μονο με γκρουπ και πηγαινουν εκει που της πανε τα γκρουπ δηλαδη Ροδο,Κρητη,Κεφαλονια και Κερκυρα μιλαω για της περισσοτερες.Δυσκολο να πανε καπου μονες τους χωρις γκρουπ
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Οι Ρωσσιδες πηγαινουν μονο με γκρουπ και πηγαινουν εκει που της πανε τα γκρουπ δηλαδη Ροδο,Κρητη,Κεφαλονια και Κερκυρα μιλαω για της περισσοτερες.Δυσκολο να πανε καπου μονες τους χωρις γκρουπ

Κατά καιρούς έχω πετύχει και έχω ακούσει πολλές ρώσικες οικογένειές αλλά και μεμονωμένες παρέες ενοικιάζουν θαλαμηγούς και κάνουν κρουαζιέρες. Αυτή χώρα είναι μια ιστορία ολόκληρη.. Εκεί που ήταν Σοσιαλιστές πλέον διάγουν τον μεγαλύυερο ιμπεριαλιστικό τους βίο: Οι άγρια πλούσιοι και οι άγρια φτωχοί...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Κατά καιρούς έχω πετύχει και έχω ακούσει πολλές ρώσικες οικογένειές αλλά και μεμονωμένες παρέες ενοικιάζουν θαλαμηγούς και κάνουν κρουαζιέρες. Αυτή χώρα είναι μια ιστορία ολόκληρη.. Εκεί που ήταν Σοσιαλιστές πλέον διάγουν τον μεγαλύυερο ιμπεριαλιστικό τους βίο: Οι άγρια πλούσιοι και οι άγρια φτωχοί...
Σιγουρα υπαρχουν και τετοιοι αλλα δεν ειναι πολλοι.Και λιγακι δυσκολο να πας να την πεσεις σε αυτες της γκομενες.Εκτος αν εισαι κ'εσυ με σκαφος.Τοτε κατι γινεται
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16



Αυτός πάλι ποιος είναι? Κάποιος που έχει ως είδωλο το Δημητράκη?
 

sgt04b

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
28
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
10
Δεν έχει την ευφράδεια του δάσκαλου Δημητράκη.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
κινεζικα προιοντα τυπε.
china.jpg
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
ναι,για σπουδες ημουν...το baboo εχω ακουσει κ γω οτι ειναι φοβερο club...η χειροτερη γκομενα που κυκλοφορει εκει μεσα ειναι επιπεδου ζιζελ...επισης οι bentley,oi ferari κ οι lambo κανουν παρελαση...για πες μας φιλε κ συ τι ειδες,γιατι εχω να παω πανω απο 5 χρονια

Ακόμα γουστάρουν τους Έλληνες οι Ρουμάνες.

Τώρα έχει ξαναξεκινήσει σιγά σιγά η ανάπτυξη, πολλοί άνθρωποι όμως παίρνουν 400 με 500 ευρώ το μήνα μισθό.

Οι Ρουμάνες προτιμούν έναν καλοντυμένο ξένο, από έναν ντόπιο που θα την πάει σε ταβέρνα (πχ στο Αϊ Ντούε Κοκόσι) για να φάνε και μετά για τα περαιτέρω.

Ήταν απίστευτο αυτό που μου είπε μια γραμματέας που βγήκαμε να φάμε, ότι αν δεν την προσκαλούσα εγώ, αυτή δεν είχε την δυνατότητα να πληρώσει το λιβανέζικο εστιατόριο (Ελ Πάσα) στο Μάριοτ.

Και μιλάμε για πολύ λογικές τιμές, φάγαμε καλά και ήπιαμε και μια μπουκάλα κρασί με συνολικό λογαριασμό 60 ευρώ, συμπεριλαμβανομένου πουρμπουάρ.

Νομίζω ότι η χώρα αυτή μέχρι το 2020 θα έχει κάνει πολύ μεγάλη πρόοδο. Έχουν φορολογία 10 % και εισρέουν πολλά ξένα κεφάλαια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Ακόμα γουστάρουν τους Έλληνες οι Ρουμάνες.

Τώρα έχει ξαναξεκινήσει σιγά σιγά η ανάπτυξη, πολλοί άνθρωποι όμως παίρνουν 400 με 500 ευρώ το μήνα μισθό.

Οι Ρουμάνες προτιμούν έναν καλοντυμένο ξένο, από έναν ντόπιο που θα την πάει σε ταβέρνα (πχ στο Αϊ Ντούε Κοκόσι) για να φάνε και μετά για τα περαιτέρω.

Ήταν απίστευτο αυτό που μου είπε μια γραμματέας που βγήκαμε να φάμε, ότι αν δεν την προσκαλούσα εγώ, αυτή δεν είχε την δυνατότητα να πληρώσει το λιβανέζικο εστιατόριο (Ελ Πάσα) στο Μάριοτ.

Και μιλάμε για πολύ λογικές τιμές, φάγαμε καλά και ήπιαμε και μια μπουκάλα κρασί με συνολικό λογαριασμό 60 ευρώ, συμπεριλαμβανομένου πουρμπουάρ.

Νομίζω ότι η χώρα αυτή μέχρι το 2020 θα έχει κάνει πολύ μεγάλη πρόοδο. Έχουν φορολογία 10 % και εισρέουν πολλά ξένα κεφάλαια.
Ββραχυπροθεσμα σιγουρα η οικονομια μπορει να ανεβει λιγακι.Αλλα στο μακρινο μελλον δεν προκειται να αλλαξει πολυ η Ρουμανια.Οι Ρουμανοι ειναι μεγαλοι κλεφτες και δεν συμφερει να παραγεις τιποτα εκει.Ο Ρουμανος λενε δεν ειναι λαος ειναι επαγγελμα.Τα θετικα τους ειναι οτι ειναι πολυ φιλικοι σε σχεση με Ρωσσους,Ουκρανους κ.α. θα τους χαρακτηριζα μεσογειακο λαο.Εξαρταται ποιον ξενο με ποιον Ρουμανο συγκρινεις?Αν συγκρινεις τον Ελληνα Πιρφορο με το Ρουμανο ακομα και ο Ρουμανος ειναι καλητερος του :2funny:Αν ομως παρεις εναν Ελληνα που μετραει σιγουρα ειναι πολυ καλητερος απο τον Ρουμανο
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
Φοβάμαι φίλε Δημήτρη ότι στην επόμενη δεκαετία για να μην πω δεκαπενταετία, η Ελλάδα έχει μόνον κάτω και η Ρουμανία έχει μόνον άνοδο

μην φθάσουμε το 2027 να είμαστε εμείς οι Ρουμάνοι της Ευρώπης όλης

ραντεβού λοιπόν (χα, χα) το 2027 για να δούμε τι πραγματικά παίχτηκε, υγεία να έχουμε όλοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom