Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 484K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
πορνομεταναστι πια χορα/πολι στο ανατολικο μπλοκ ειναι ιδανικι για πορνομεταναστευσι?
και με ποσα λεφτα το μινα περνασ?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205

φοβερες αληθειες απο το στομα που σπάει κοκκαλα ...... μπραβο ειμαστε μαζι σου ..... στο δημοσιο τα μπουρδελα και κουπόνια στα σχολεια και στα καπή .......  υγειης κοινωνια, οχι στεριμένους όπως θέλουν .....
στις επόμενες εκλογές να είσαι στη βουλή ...... 
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
πορνομεταναστι πια χορα/πολι στο ανατολικο μπλοκ ειναι ιδανικι για πορνομεταναστευσι?
και με ποσα λεφτα το μινα περνασ?

ρε παιχτουρι τον μητσαρα ρωτας για εξοδα? αυτος μασουλαει ενα μαρουλι και μια κορα ψωμι για 5 μερες δεν ειναι να συμβουλευσει.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
η πρόταση στη μερκελ ....
αυτη ειναι η μονη λύση για το ευρω............ :fuck1: :fuck1: :s&m_1:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
κριμα που τελειωσε ο λαζοπουλος θα ειχε πολυ υλικο να βαλει στην εκπομπη του ακομα..τουλαχιστον θα σε βλεπουμε στο σκαι
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Ββραχυπροθεσμα σιγουρα η οικονομια μπορει να ανεβει λιγακι.Αλλα στο μακρινο μελλον δεν προκειται να αλλαξει πολυ η Ρουμανια.Οι Ρουμανοι ειναι μεγαλοι κλεφτες και δεν συμφερει να παραγεις τιποτα εκει.Ο Ρουμανος λενε δεν ειναι λαος ειναι επαγγελμα.Τα θετικα τους ειναι οτι ειναι πολυ φιλικοι σε σχεση με Ρωσσους,Ουκρανους κ.α. θα τους χαρακτηριζα μεσογειακο λαο.Εξαρταται ποιον ξενο με ποιον Ρουμανο συγκρινεις?Αν συγκρινεις τον Ελληνα Πιρφορο με το Ρουμανο ακομα και ο Ρουμανος ειναι καλητερος του :2funny:Αν ομως παρεις εναν Ελληνα που μετραει σιγουρα ειναι πολυ καλητερος απο τον Ρουμανο

Δημητράκη χαραμίζεσαι, εσύ είσαι για το ΔΝΤ τύπε. Απίστευτα τεκμηριωμένη οικονομική ανάλυση.

Το ΔΝΤ είναι γεμάτο πιρφόρους τύπε. Εσύ θα τους ανοίξεις τα μάτια.

Ρίξε έναν και στην Λαγκάρντ, έτσι θυσιάσου για το καλό της χώρας.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.515
Κριτικές
37
Like
1.455
Πόντοι
1.096
απόλυτα σοβαρά δηλώνω ότι εγώ ευχαρίστως την καταγαμούσα την μανδάμ

μακάρι. θα της ανοίξω παράλληλη δίοδο από πίσω

έχετε ακούσει την έκφραση hostle fucking ???
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
μία προσφορά για τον κύριο παρακαλώ???  ποιος θα κάνει το ψυχικό ?? το έχει ανάγκη για να ισιώσει..... :fuck1:
 

Συνημμένα

  • schauble6.jpg
    schauble6.jpg
    17,6 KB · Εμφανίσεις: 18

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.515
Κριτικές
37
Like
1.455
Πόντοι
1.096
αυτός δεν θέλει ΑΠΛΟ γαμήσι

θέλει ένα διπλό προγραμματάκι : την μια εβδομάδα να τον ντύσεις με εμφάνιση βαζελική και να τον πετάξεις στο Καραϊσκάκη

και την άλλη εβδομάδα, ακριβώς το αντίστροφο, στο ΟΑΚΑ. Έτσι, έτσι . . . . . .
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Παιδια θελω τη βοηθεια σας.Υπαρχει μου ειπαν καποιο προγραμμα (δωρεαν) που βαζει τονους σε κειμενα και που υπογραμιζει τα ορθογραφικα λαθη (το word μου ειναι Ρωσσικο και δεν το κανει).Αν καποιος ξερει κατι ας βαλει εδω λινκ.Αρχισα να γραφω το βιβλιο μου και ενα τετοιο προγραμμα θα με διευκολυνε πολυ
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Παιδια θελω τη βοηθεια σας.Υπαρχει μου ειπαν καποιο προγραμμα (δωρεαν) που βαζει τονους σε κειμενα και που υπογραμιζει τα ορθογραφικα λαθη (το word μου ειναι Ρωσσικο και δεν το κανει).Αν καποιος ξερει κατι ας βαλει εδω λινκ.Αρχισα να γραφω το βιβλιο μου και ενα τετοιο προγραμμα θα με διευκολυνε πολυ
απλά κατεβάζεις από τον υπολογιστή το πακ με την ελληνική γλώσσα μέσω του πόνακα ελέγχου, το έκανα αυτό για να μπορώ να γράφω ρώσσικα στο πσ
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
απλά κατεβάζεις από τον υπολογιστή το πακ με την ελληνική γλώσσα μέσω του πόνακα ελέγχου, το έκανα αυτό για να μπορώ να γράφω ρώσσικα στο πσ
πας πίνακας ελέγχου ωρα γλώσσα και περιοχή αλλαγή πληκτρολογίων και προσθέτεις αυτό που θες .
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Να γραψω μπορω.Υπαρχει μου ειπαν ενα προγραμμα που τονιζει της λεξεις.Αυτο θα με βοηθουσε και θα με διευκοληνε πολυ
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Να γραψω μπορω.Υπαρχει μου ειπαν ενα προγραμμα που τονιζει της λεξεις.Αυτο θα με βοηθουσε και θα με διευκοληνε πολυ
γίνεται με τον ορθογραφικό έλεγχο, διορθώνει και λάθη και βάζει τόνους , και λειτουργεί σε όλες τις λέξεις μόνο για Γουόντ όμως και αφού έχεις γράψει ότι θες.
για κάποιο άλλο δεν ξέρω συγγνώμη.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Παιδια θελω τη βοηθεια σας.Υπαρχει μου ειπαν καποιο προγραμμα (δωρεαν) που βαζει τονους σε κειμενα και που υπογραμιζει τα ορθογραφικα λαθη (το word μου ειναι Ρωσσικο και δεν το κανει).Αν καποιος ξερει κατι ας βαλει εδω λινκ.Αρχισα να γραφω το βιβλιο μου και ενα τετοιο προγραμμα θα με διευκολυνε πολυ

Αστο ετσι, με τα καραμπινατα ορθογραφικα σου. Ειναι σα κερασακι στις παραρολογιες σου. Ετσι για δωρο στους αναγνωστες σου.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.515
Κριτικές
37
Like
1.455
Πόντοι
1.096
περιμένω και ένα ξεχωριστό κεφάλαιο για την Ρουμανία, για τις πορτοφολούδες το βράδυ στην Μπαμπού και το πρωί στο Χερεστράου, τις λαικές γκόμενες από το νότιο Βουκουρέστι, τις γκαρσόνες στο βουλεβάρτο Ντετσεμπάλ, τα λαικά κορίτσια που ψάχνονταν για κάποιον παντρεμμένο έλληνα σπόνσορα και σε αντάλλαγμα του έδιναν το γλυκό τους μουνάκι (ά ρε Κρίνα που να είσαι τώρα ???), για τις φοιτήτριες που τα σαββατόβραδα έκαναν παρτ τάϊμ τις πουτάνες στα κυριλέ ξενοδοχεία για ένα πενηντάευρω, για τον λαουτζίκο που ονειρεύεται να μπορέσει μια ημέρα να ξεφύγει από τις γαμημένες τις γκρίζες τις κομμουνιστικές πολυκατοικίες που μένουνε πέντε άτομα σε πενήντα τετραγωνικά, για την επταετία 2000 με 2007 που γαμήθηκε ο Δίας και όλη η χώρα ήταν σε πυρετό με παρενέργεια να γίνει μια τεράστια φούσκα στο real estate και φυσικά για τους έλληνες και τους ελληνάρες που πλούτισαν και πολλοί από αυτούς ξαναφτώχυναν μέσα σε λίγα χρόνια και ορισμένους αστέρες που πήδηξαν το σύμπαν εκεί (ειδικά τον μακαρίτη τον Γιώργο Γκ. και τον Κλέωνα τον αδύνατο). . . . . . Αναμένω !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom