Νέα

Poppers- ειναι καλο???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thalia333
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Δεν το εχω δοκιμασει, φιλος ομως που δουλευει σε sex shop μου είπε ότι έχουν αποτέλεσμα και αν θυμάμαι καλά εκτός από αυτά που είναι για το χώρο, είχε και κάτι άλλα για σνιφάρισμα.
:thumbsup:
 

Επισκέπτης
sugnnwmh pou sas rwthsa! den to diafimizw afou den to gnorizw! apo auto to shop exw parei polla pragmata kai apla sas rwtisa ama kserete einai kalo h oxi! ama kapoios to exw dokimasei! Aman re paidia!
Η αληθεια ειναι οτι δεν σε φερθηκαν σωστα. Εκτος του αλεξ που ειναι κυριος οταν μιλαει με γυναικες  :rolleyes:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
ο λακης θα λεγε τωρα αμα ηταν εδω , κουκλα μου ο τραμυ το χει λυσει αυτο το προβλημα στην ημιυπογεια γκαρσονιερα των 17 τετραγωνικων στο παγκρατι  με φρεσκο ευωδιαστο κλανιδι  :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Τα πόπερς ανήκουν στα λεγόμενα "εισπνεόμενα" ΧΗΜΙΚΑ και βρίσκονται. στις παρυφές των ναρκωτικών . Προκαλούν χαλάρωση του πίσω συστήματος για τους ενδιαφερόμενους .
Έχουν αποδειχθεί πως βλάπτουν τον εγκέφαλο και σε κάποιες περιπτώσεις προκάλεσαν τύφλωση . Ειναι απαγορευμένα στην Ελλάδα .
End of story .
 

Επισκέπτης
Δεν το εχω δοκιμασει, φιλος κοκάκιας ομως που δουλευει σε sex shop μου είπε ότι έχουν αποτέλεσμα και αν θυμάμαι καλά εκτός από αυτά που είναι για το χώρο, είχε και κάτι άλλα για σνιφάρισμα.

όχι δεν κατάλαβες ;)
 
OP
OP
T

thalia333

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2015
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον δεν τα καταλαβω καλο ειναι η οχι! αλλα ευχαριστω για την βοηθεια!  :)
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Τα πόπερς ανήκουν στα λεγόμενα "εισπνεόμενα" ΧΗΜΙΚΑ και βρίσκομαι στις παρυφές των ναρκωτικών . Προκαλούν χαλάρωση του πίσω συστήματος για τους ενδιαφερόμενους .
Έχουν αποδειχθεί πως βλάπτουν τον εγκέφαλο και σε κάποιες περιπτώσεις προκάλεσαν τύφλωση . Ειναι απαγορευμένα στην Ελλάδα .
End of story .
Εχει δικιο ο Χοφ ειναι οντως απαγορευμενα!!!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
Δεν το εχω δοκιμασει, φιλος ομως που δουλευει σε sex shop μου είπε ότι έχουν αποτέλεσμα και αν θυμάμαι καλά εκτός από αυτά που είναι για το χώρο, είχε και κάτι άλλα για σνιφάρισμα.
τι σνιφαρισμα  μωρη κοκα ειναι? σιγα μην καταληξουμε να βαλουμε πλατινενιο ρινοδιαφραγμα απο εισπνοη ποπερς  :uglystupid:
 

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
662
Like
30
Πόντοι
6
νομιζω ότι εχουν να κανουν όταν απολαμβανει καποιος το πρωκτικο σεξ...όταν τον γαμανε δηλαδή από κωλο όχι γι αυτόν που πηδαει...όπως και να εχει δεν νομιζω ότι αυτές οι ουσιες είναι ότι καλυτερο...υπαρχουν πολλα βιντεακια με κρος που μυριζουν αυτό το πραγμα και νομιζω είναι για χαλαρωση των νευρωνων του πρωκτου η κατι τετοιο...ΟΧΙ για μενα σε όλα αυτά...ένα λιπαντικο το πολύ,αν όχι σκετο σαλακι!
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
τι σνιφαρισμα  μωρη κοκα ειναι? σιγα μην καταληξουμε να βαλουμε πλατινενιο ρινοδιαφραγμα απο εισπνοη ποπερς  :uglystupid:
Ειναι σε κατι μπουκαλακια οπως τα αρωματικα ελαια και τα μυριζεις
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
η γκομενα παντως μια χαρα μου εδωσε τον κωλο της.Οχι οτι ζοριστηκα κιολας αλλα λεμε... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom