Νέα

Πολλή προσοχή στα ελεύθερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 580
  • Εμφανίσεις 87K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

talon11

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2019
Μηνύματα
25
Like
10
Πόντοι
0
Σήμερα ήταν τα σαράντα του φίλου μου!
Η συγκεκριμένη Ελληνίδα trans που τον έστειλε στην αυτοκτονία έχει να βάλει αγγελία σχεδόν ένα μήνα και εύχομαι και ελπίζω να μην στείλει άλλον στο σημείο που έφτασε ο φίλος μου
Μεγάλη προσοχη φίλοι μου!
Σακη μπορεις να μου στείλεις,ευχαριστώ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.090
Πόντοι
606
ρε μουτρο που εισε εσυ στ διαστημα η εδω μαζυ μας ??????
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

nikk36096@gmail.com

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
44
Πόντοι
0
Γεια σας αναφέρομαι σε όλους καλο θα είναι θα αναφερθούν μη επαγγελματίες ….που δημιουργούν επικυνδινοτητα μακάρι να μπορούσαν και οι επικυνδινοι που δεν που χωρίς πρωσοπικη σχέση χωρίς ευθύνη πάνε και κάνουν ότι κάνουν….Γιατι έξω κυνδυνευομε και από αυτούς.Και επίσης να μιλάμε με απόλυτη συγουρια δεν πρέπει να εκθέτουμε κανέναν για άλλους λόγους …η χωρίς συγουρια
 
Τελευταία τροποποίηση:

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.090
Πόντοι
606
κυριος οι παθητικη εχουν τεραστια παθοι και πολλα προβληματα που δεν θ μαθουμε ποτε ....τ ψαχνεις ρε μουτρο τ χουμε πει πολλες φορες καποτα κ μονο καποτα και τραβιεσε και τελος !!!!!!
 

nikk36096@gmail.com

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
44
Πόντοι
0
κυριος οι παθητικη εχουν τεραστια παθοι και πολλα προβληματα που δεν θ μαθουμε ποτε ....τ ψαχνεις ρε μουτρο τ χουμε πει πολλες φορες καποτα κ μονο καποτα και τραβιεσε και τελος !!!!!!
Αν αναφέρεσαι σε εμένα λιτουργο και με τους δυο ρόλους ….καλη κάποτα αλλά μπορείς να κωλισεις και από υγρά και αλλά επίσης εξω μπορει να μην έχεις πάντα μαζί σου..θα προσέξεις τι θα κανείς οκ αλλά όλοι άνθρωποι είμαστε με πάθη ….
 

Cuprakias

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2023
Μηνύματα
10
Like
2
Πόντοι
0
Μπρουμε να μάθουμε το ονομα; Σε προσωπικό μήνυμα;
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
129
Like
224
Πόντοι
21
Όλα όσα έχω γράψει για την trans ότι έχει AIDS είναι ψέματα είμαι καψούρα μαζί της και τρελάθηκα
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
129
Like
224
Πόντοι
21
Ζητάω δημόσια συγγνώμη
Είμαι γείτονα της
 

horny21

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Εβαλε αγγελια η δικια σου χθες. Τελικα μαλακιες ηταν?
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.356
Κριτικές
2
Like
2.436
Πόντοι
456
Όλα όσα έχω γράψει για την trans ότι έχει AIDS είναι ψέματα είμαι καψούρα μαζί της και τρελάθηκα

Ζητάω δημόσια συγγνώμη
Είμαι γείτονα της
Ρε με τι ναυάγια έχουμε μπλέξει εδώ μέσα! Αντί να γράψεις κάποια άλλη παπαριά, ότι είναι φόλα, ότι κοιτάει πως να στα αρπάξει, οτιδήποτε τέλος πάντων, έκατσες και έγραψες ένα σούπερ παραμύθι, που έμπαζε από χίλιες μεριές, ειδικά με την αυτοκτονία το τερμάτισες, που έτσι και σε πάρει χαμπάρι θα βρεθείς και σε κανά κελί να μετράς τις κατσαρίδες. Τι να πω ρε πούστη μου! Όχι μόνο έχει ξεφύγει ο κόσμος, αλλά είναι και τελείως ηλίθιος!!!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.679
Κριτικές
18
Like
15.274
Πόντοι
4.546
Όλα όσα έχω γράψει για την trans ότι έχει AIDS είναι ψέματα είμαι καψούρα μαζί της και τρελάθηκα

Ζητάω δημόσια συγγνώμη
Είμαι γείτονα της
Τώρα δηλαδή σκέφτεσαι καθαρά, τον ξεπέρασες τον τύπο;

Τι εννοείς είσαι γειτονόπουλο; Πήγες και νοίκιασες δίπλα του, από την πολλή καψούρα; Αυτός δεν σε πήρε χαμπάρι;
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
532
Κριτικές
3
Like
761
Πόντοι
86
Απλά τραγικός ο τύπος
Θα συμφωνήσω μαζί σου
Με αυτά δεν παίζουν
Ρε με τι ναυάγια έχουμε μπλέξει εδώ μέσα! Αντί να γράψεις κάποια άλλη παπαριά, ότι είναι φόλα, ότι κοιτάει πως να στα αρπάξει, οτιδήποτε τέλος πάντων, έκατσες και έγραψες ένα σούπερ παραμύθι, που έμπαζε από χίλιες μεριές, ειδικά με την αυτοκτονία το τερμάτισες, που έτσι και σε πάρει χαμπάρι θα βρεθείς και σε κανά κελί να μετράς τις κατσαρίδες. Τι να πω ρε πούστη μου! Όχι μόνο έχει ξεφύγει ο κόσμος, αλλά είναι και τελείως ηλίθιος!!!
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.606
Πόντοι
731
Όλα όσα έχω γράψει για την trans ότι έχει AIDS είναι ψέματα είμαι καψούρα μαζί της και τρελάθηκα
ελααα ρε σοβαρα? και μας ειχες σχεδον πεισει......οτι εισαι δικηγορος :cheesy::cheesy: Αν εισαι καψουρης με εκδιδομενο τρανσ περαστικα σου γιατι οντως εισαι μεγαλο ναυαγιο :zombie:
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
387
Like
1.379
Πόντοι
201
Κι αυτές ψυχή έχουν.
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
361
Like
1.151
Πόντοι
201
Όλα όσα έχω γράψει για την trans ότι έχει AIDS είναι ψέματα είμαι καψούρα μαζί της και τρελάθηκα
Δώσατε και bro fist σαν άντρες που ειστε, ώστε να λυθεί η παρεξήγηση; ή εχετε αρχιδια ή δεν έχετε ρε τυπε.
Gold Rush Fist Bump GIF by Discovery
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216
Ποιος φίλος σου ρε πονηρέ ? Σε σούταρε το τραβέλι και πληγώθηκες και σαν πουστράκι που είσαι και μπήκες μέσα να την θάψεις.

Όλα όσα έχω γράψει για την trans ότι έχει AIDS είναι ψέματα είμαι καψούρα μαζί της και τρελάθηκα

Έχει γεμίσει ο τόπος από passive aggresive πουστράκια
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
417
Κριτικές
1
Like
1.056
Πόντοι
201
Όλα όσα έχω γράψει για την trans ότι έχει AIDS είναι ψέματα είμαι καψούρα μαζί της και τρελάθηκα
Εύχομαι η συγκεκριμένη (που δεν έχω ιδέα για ποια έλεγες ψέματα τόσους μήνες) να έχει το χρήμα, την όρεξη και έναν καλό δικηγόρο να σε τρέξει.
Αν και μάλλον αυτό έγινε ήδη και άρχισες τις απολογίες για να ελαφρύνεις τη θέση σου.
Τραγικός, το λιγότερο.
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.975
Πόντοι
3.936
Όλα όσα έχω γράψει για την trans ότι έχει AIDS είναι ψέματα είμαι καψούρα μαζί της και τρελάθηκα

Εγώ ξέρω ότι δέχτηκες απειλές και για να γλυτώσεις τον τσαμπουκά που έγινε σε διπλανό θέμα κανείς πίσω.

Σέβομαι την επιλογή σου γιατί και εσυ μπορεί να έχεις οικογένεια και λογικό είναι να μη θέλεις να μπλέξεις.

Δεν συμφωνώ όμως μαζί σου.
 

Jimmy 1978

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από εμένα...
Τη τρανς κοπέλα που αναφέρει ο sakis ότι κόλλησε aids φίλο του και αυτοκτόνησε είναι μπαρούφα μεγάλη...
Την γνωρίζω 4 χρόνια και όσες φορές έχουμε βρεθεί είναι το ίδιο καθαρη και υγιέστατη...
Έχω έρθει για Πάσχα Ελλάδα από Γερμανία που εργάζομαι το τελευταίο χρόνο και την επισκευτηκα...
Μου είπε για όλες αυτές τις μαλακίες που γράφτηκαν και μου έδειξε πρόσφατες εξετάσεις της....όλα αρνητικά...
Θα συμφωνήσω με το σχόλιο ενός φίλου ότι γεμίσαμε από passive aggressive πουστρακια..... αυτά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom