Νέα

Πολλή προσοχή στα ελεύθερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nofucksgiven
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 581
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
Είσαι πολύ στόκος
Άμα θες το προχωράμε μέχρι τέλους
Αλλά είσαι μαλακας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εύχομαι ποτέ να μην σου συμβεί
οταν βρεις ενα σοβαρο επιχειρημα τοτε ξαναελα. Άμα θες το προχωράμε μέχρι τέλους<--------τι θελει να πει ο ποιητης? προσεχε "δικηγορε"
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
129
Like
224
Πόντοι
21
οταν βρεις ενα σοβαρο επιχειρημα τοτε ξαναελα. Άμα θες το προχωράμε μέχρι τέλους<--------τι θελει να πει ο ποιητης? προσεχε "δικηγορε"
Θέλεις να έρθεις στα σαράντα του φίλου μου να δεις την μάνα του και να της πεις την άποψη σου?
Γιατί μόνο αυτή πονάει πραγματικά
Άμα θες μπορούμε να πάμε μαζί
Περιμένω
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
Θέλεις να έρθεις στα σαράντα του φίλου μου να δεις την μάνα του και να της πεις την άποψη σου?
Γιατί μόνο αυτή πονάει πραγματικά
Άμα θες μπορούμε να πάμε μαζί
Περιμένω
και αυτο τεκμηριωνει τι? θα στο θεσω διαφορετικα λοιπον γιατι μαλλον δεν μπορεις να το καταλαβεις. ο κολλητος σου πηγαινε με τρανς αυτο δεν σημαινει οτι αυτη που διαβαλεις ειναι φορεας ή και να ειναι τον κολλησε αυτη, διοτι ευλογα βγαινει το συμπερασμα οτι εχει ξαναπαει στο παρελθον εφοσον το γνωριζες κι εσυ. το οτι δεν θες να πεις το ποια ειναι στοιχειοθετει αυτο που λεω δηλαδη δεν εισαι ουτε εσυ σιγουρος οτι ειναι η συγκεκριμενη απλα ειναι η τελευταια που πηγε ο φιλος σου. το να μπλεκεις τη μητερα του φιλου σου,αυτο λεγεται επικληση στο συναισθημα οπως μας μαθανε στο σχολειο, προσπαθεις να δημιουργησεις ψευδεις εντυπωσεις ενω απλα θα μπορουσες να ανεβασεις την αγγελια της τρανς αυτης και θα στοιχειοθετουσες αυτο που λες. ενταξει κυριε δικηγορε?
 

horny21

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Αφου την ξερετε ολοι γιατι δεν ανεβαζετε την αγγελια τις? Copy Paste το λινκ τις αγγελιας δεν ειναι παρανομο.
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
129
Like
224
Πόντοι
21
και αυτο τεκμηριωνει τι? θα στο θεσω διαφορετικα λοιπον γιατι μαλλον δεν μπορεις να το καταλαβεις. ο κολλητος σου πηγαινε με τρανς αυτο δεν σημαινει οτι αυτη που διαβαλεις ειναι φορεας ή και να ειναι τον κολλησε αυτη, διοτι ευλογα βγαινει το συμπερασμα οτι εχει ξαναπαει στο παρελθον εφοσον το γνωριζες κι εσυ. το οτι δεν θες να πεις το ποια ειναι στοιχειοθετει αυτο που λεω δηλαδη δεν εισαι ουτε εσυ σιγουρος οτι ειναι η συγκεκριμενη απλα ειναι η τελευταια που πηγε ο φιλος σου. το να μπλεκεις τη μητερα του φιλου σου,αυτο λεγεται επικληση στο συναισθημα οπως μας μαθανε στο σχολειο, προσπαθεις να δημιουργησεις ψευδεις εντυπωσεις ενω απλα θα μπορουσες να ανεβασεις την αγγελια της τρανς αυτης και θα στοιχειοθετουσες αυτο που λες. ενταξει κυριε δικηγορε?
Ότι πεις αλλά θα ήθελα όλα αυτά να τα πεις στην μητέρα του
Εγώ σε προσκαλώ στο μνημόσυνο και σε περιμένω
 

Zelda11

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Like
663
Πόντοι
81
αυτο ισχυει σχεδον με ολες τις εκδιδομενες κοπελες ανεξαρτητα αν ειναι τρανς cross ή κανονικες γυναικες. ο @sakisvag απο την αλλη εφτιαξε ολοκληρο νημα για ενημερωσει αλλα στην ουσια δεν ενημερωνει απλα λεει γενικα μια εκδιδομενη ειναι φορεας στην αρχη σαν δικαιολογια χρησιμοποιησε το ιατρικο απορρητο και μετα ειπε οτι ειναι δικηγορος και φοβαται τις μηνυσεις. οταν φασκει και αντιφασκει καποιος προφανως δεν γινεται πιστευτος και ποσο μαλλον σε ενα φορουμ που ο σκοπος του ειναι η ενημερωση για εκδιδομενα ατομα (τρανς γυναικες κλπ.) οπως επισης ειναι γνωστο το φαινομενο ατομων να βγαινουν και να κραζουν κοπελες στην προσπαθεια τους να θελουν να τις βλαψουν επαγγελαμτικα επειδη τους αρνηθικαν το ακαποτο ή κατι αλλο που απαιτησαν που δεν τους προσφεροταν (παραπανω χρονος παραπανω φορες κλπ). οσο λοιπον αυτο το ατομο λεει γενικολογιες απλα δεν κανει ενημερωση αλλα αερολογει

Δεν ξέρω γιατί κάνεις παράθεση σε εμένα αλλά ναι, συμφωνώ. Καθαρό αποδεικτικό στοιχείο θα ήταν να δουν τώρα ποιον τύπο HIV είχε το παλικάρι (Α - Ο) και να ταυτοποιηθει αν η συγκεκριμένη τρανς είναι φορέας του ίδιου και μάλιστα με αριθμό ιικου φορτίου (από 20c/ml, 40 εχει το Cepheid, στο νοσοκομείο εχουν limit τα 500). Μαζί και τα μηνύματα που αποδεικνύουν τις συνευρεσεις τους. Εσύ πιστεύεις ότι κάτι τέτοιο είναι εφικτό ή αρκετό; Γι αυτό είπα ότι είτε ο φίλος λέει αλήθεια είτε ο ίδιος είναι που μολύνθηκε (ή φοβάται οτι μολύνθηκε) και λόγω απορρήτου αδυνατεί να προσφύγει σε κάτι παραπάνω. Αν είναι φορέας, θα πρέπει να βγάλει καρτέλα και να παίρνει αγωγή. Αυτό δε σημαίνει ότι θα το μάθει κανένας τρίτος. Αν όμως το πάει δικαστικά, εκτός του ότι θα φύγουν ένα κάρο λεφτά δεν θα έχει και αποτέλεσμα και ρισκάρει να γίνει βουκινο. Εκτός από τη ζημιά στο στενό περιβαλλον, απειλείται και η δουλειά του. Ή νομίζεις ότι όσοι μολύνονται στο grindr πχ το κυνηγάνε;

Μην κάνεις επίθεση λοιπόν στο παιδί, άσε που η συγκεκριμένη δε νομίζω να ιδρώνει το αυτί της από τέτοια. Εν κατακλείδι το "σπορ" ειναι ρώσικη ρουλέτα. Μακριά & αγαπημένοι.
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
129
Like
224
Πόντοι
21
Δεν ξέρω γιατί κάνεις παράθεση σε εμένα αλλά ναι, συμφωνώ. Καθαρό αποδεικτικό στοιχείο θα ήταν να δουν τώρα ποιον τύπο HIV είχε το παλικάρι (Α - Ο) και να ταυτοποιηθει αν η συγκεκριμένη τρανς είναι φορέας του ίδιου και μάλιστα με αριθμό ιικου φορτίου (από 20c/ml, 40 εχει το Cepheid, στο νοσοκομείο εχουν limit τα 500). Μαζί και τα μηνύματα που αποδεικνύουν τις συνευρεσεις τους. Εσύ πιστεύεις ότι κάτι τέτοιο είναι εφικτό ή αρκετό; Γι αυτό είπα ότι είτε ο φίλος λέει αλήθεια είτε ο ίδιος είναι που μολύνθηκε (ή φοβάται οτι μολύνθηκε) και λόγω απορρήτου αδυνατεί να προσφύγει σε κάτι παραπάνω. Αν είναι φορέας, θα πρέπει να βγάλει καρτέλα και να παίρνει αγωγή. Αυτό δε σημαίνει ότι θα το μάθει κανένας τρίτος. Αν όμως το πάει δικαστικά, εκτός του ότι θα φύγουν ένα κάρο λεφτά δεν θα έχει και αποτέλεσμα και ρισκάρει να γίνει βουκινο. Εκτός από τη ζημιά στο στενό περιβαλλον, απειλείται και η δουλειά του. Ή νομίζεις ότι όσοι μολύνονται στο grindr πχ το κυνηγάνε;

Μην κάνεις επίθεση λοιπόν στο παιδί, άσε που η συγκεκριμένη δε νομίζω να ιδρώνει το αυτί της από τέτοια. Εν κατακλείδι το "σπορ" ειναι ρώσικη ρουλέτα. Μακριά & αγαπημένοι.
Ευχαριστώ φίλε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Οπως κ ν χει τ θεμα θ ταν καλο ν προσεχουμε ..τ κανονες τ γνωριζουμε ολοι
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
να τ κανουμε κ πραξεις οχι πανω στη καββλλα αιντε παμε μορε δεν τρεχει τηποτα!!!!!!
 

Sexpire

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
84
Πόντοι
0
Μάγκες απλή η λύση, κάνετε τεστ, βγαίνει αρνητικό, προχωράμε. Δεν εχει νόημα πλέον όλο αυτό, μιας και που ο αντικειμενικός σκοπός είτε είναι αλήθεια είτε ψέμα πέρασε. Τωρα το να πάμε σε κηδείες να δούμε μάνες κλπ είναι ηλίθια επιχείρηματα, βασισμένα στο συναίσθημα. Σάκη να είσαι καλά για την ενημέρωση αληθινή ή όχι, μας ταρακουνήσες προς το καλύτερο ως προς την εξέταση και την πρόληψη.
 

Sexpire

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
84
Πόντοι
0
Καλησπέρα.

Θα αφήσω ένα πόστ εδώ.

Καταρχήν, έχω πάρει ως ενεργητικός σχεδόν όλες τις τρανς, με κάποιες είχα σχέση, με κάποιες εμένα σπίτι τους κτλ. Αυτό σαν παρένθεση.

Ως ακαποτος καβαλάρης ελπίζω να καταλαβαίνετε ότι τις πήρα όλες από κωλο ακαποτα. Όλες, μέχρι και αυτές ορκισμένες αντίθετες, χωρίς εξτραδακια και μαλακιες. Ας τα πάρουμε από την αρχή διότι θα αφήσω μόνο ένα πόστ, ούτε κριτικές ούτε ινφο ούτε τίποτα. Σκοπός μου να βοηθήσω διότι εγώ προσωπικά έδωσα αγώνα ψυχολογικό να "δραπετευσω" από αυτό το φετίχ. Και είναι ένα από τα χειρότερα και πιο επιζημια.

Αρχικά, για τιμές. Οι τιμές που αναγράφονται είναι ταρίφα γραφείου. Κανένας δεν δίνει 200 εκτός αν είναι θύμα. Υπήρξα τέτοιο θύμα στα πρώτα μου βήματα το 18, που τα είχα τα γκαφρά πολλά. Τιμές πάνε 70-80 και στις πιο φτηνές ή κρος πάνε από 50 μέχρι και τσάμπα.

Στο θέμα εχεμύθειας. Να γνωρίζετε ότι οι χώροι που επισκέπτεστε βιντεοσκοπουνται στις εισόδους. Σε περίπτωση διαμάχης κλπ, το τηλεφωνο σας μαυριζεται στα διάφορα σαιτ πριν προλάβετε να βγείτε. Στις 9 από τις 10 περιπτώσεις μιλάτε πάντα με γραφείο, όχι με την κοπέλα.

Στο θέμα ασφάλειας και ως πάσα από τη θεματολογία του νήματος. Θα πούμε κάποια πράγματα που θα πρέπει να τα διαβάσετε ήρεμα πρωτίστως και χωρίς να με σπαμαρετε. Πάμε.

Αρχικά οι 9 στις 10 τρανς εκ του εξωτερικού είναι οροθετικές. Παίρνουν φαρμακευτική αγωγή HAART κυρίως generic από Βραζιλία. Δεν είναι PREP (Truvada). Υποχρεούνται βάση κανονισμού από τα γραφεία να είναι σε αγωγή πριν δουλέψουν, με αποτελέσματα της κλινικής για το ιικο φορτίο ώστε να είναι u=u ανεξαρτήτου ακαποτου ή όχι (τα προφυλακτικά σπάνε κιόλας). Επομένως ενώ διατρέχετε κίνδυνο, αυτός ο κανόνας σώζει ζωές. Το θέμα έγκειται στο ότι 8 στις 10 κάνει ακαποτα αβέρτα. Και ως παθητική και ως ενεργητική. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα την πιθανή μετάδοση strains που είναι drug resistant, καθώς φυσικά την μετάδοση όλων των υπολοίπων STD/STI, κυρίως Συφιλης, αλλά και ενός ιου που ειναι πάρα μα πάρα πολύ ύπουλος, του HTLV1.

Ένα μικρό διάλειμμα για να τα απορροφήσετε.

Τα ΣΜΝ δεν αναφέρονται συχνά στο φόρουμ, κάτι που θα έπρεπε να αλλάξει. Να υπάρχει δηλαδή στήλη λεπτομερής αλλά τεσπα, γαμηστε το, θα τα πούμε εδώ. Χλαμυδια και Γονορροια θα αρπαξετε από ακαποτα κάποια στιγμή γενικότερα, ειδικά στο MSM κάνουν πάταγο. Το ΣΜΝ όμως που θα σας γαμήσει αν είστε και παθητικοί είναι δύο: ο έρπης και το LGV. Διότι είναι δύσκολο να βρεθούν και η συμπτωματολογια είναι παρόμοια του HIV. Λεμφοκυτταρωση, διάρροια, εξάνθημα, κτλ.

Τώρα, σε ότι αφορά το πώς να δείτε αν μια κοπέλα είναι φορέας. Αρχικά ζητάτε πρόσφατο τεστ. Ακόμα και αν έχει, δεν εγγυάται τίποτα, λόγω της φύσης του ιού (seeoconversion, rapid ή 4th gen κτλ). Δεύτερον, ο ιός προκαλεί συνήθως lipodystrophy που εμφανισιακά θα κάνει τα χέρια (από ώμο μέχρι παλάμες) και τα μάγουλα του προσώπου να στεγνώσουν από λίπος. Δημιουργεί σακούλες κάτω από τα μάτια διότι προκαλεί πάντα αϋπνίες. Συμβαίνει σε οποιαδήποτε αντιρετροϊκή θεραπεία, συμπεριλαμβανομένου του PREP (που ουσιαστικά είναι αντιρετροϊκά). Στην χώρα μας είναι το Argiodin, έξω είναι το Truvada και πρόσφατα το Descovy. Αυτό το στέγνωμα το προκαλούν και τα οιστρογόνα βέβαια ως ένα βαθμό, συν οτι το πρόσωπο όλων έχει υαλουρονικά. Τέλος, εάν κάποιος δεν παίρνει τη θεραπεία του με ευλαβική ακρίβεια, το ιικο φορτίο ανεβαίνει. Εν κατακλείδι, κανείς δεν είναι ασφαλής. Οι εξετάσεις στις οποίες υποβάλλονται ανά τουρ είναι για HIV, RNA (αν είναι φορείς) και ηπατίτιδα Β (στην οποία αρκετές δεν έχουν εμβολιαστεί). Αυτά προφανώς θα καταλάβετε ότι σας τα λέω από περιστατικό που πέρασα, πήγα στις πύλες της κολάσεως, πήρα PEP για 28 μέρες, πέρασα από το 2ο όροφο του ΑΧΕΠΑ, και ο Θεός έκρινε ότι η βλακόφατσα μου ίσως δεν πρέπει να καεί, ίσως υπάρχουν ακόμα εγκεφαλικά κύτταρα και αρκετή ντροπή μέσα μου να με κάνουν να σταματήσω τις μαλακιες. Έτσι λοιπόν, όπως εμένα δεν με προειδοποιησε κανενας τότε για το σε τι χορό μπαίνουμε με τι βαθμό επικινδυνοτητας, σας προειδοποιώ εγώ. Οι εξετάσεις μου είναι γύρω στις 200, 2 χιλιάρικα επί 12 μήνες και 10 χρόνια ζωής έγιναν καπνός από το άγχος. Μην περάσετε τα ίδια. Η φοβία μου έμεινε.

Τώρα, σε ότι αφορά το παλικάρι που "κατηγορεί" μια Τρανς ως οροθετικη. Η συγκεκριμένη μου κινούσε πάντα το ενδιαφέρον αλλά καθότι Ελληνίδα έπρεπε να πάρω τηλέφωνα και εν τέλει δεν έτυχε ποτέ. Τον πιστεύω ακράδαντα στο αν είναι ή όχι. Σε ότι αφορά τον φίλο του που χάθηκε, ελπίζω να μην είναι αλήθεια. Ελπίζω ο φίλος μας να είναι απλά σε σύγχυση, μετά από δική του συνεύρεση, όπως ήμουν εγώ όταν έμαθα πως η Τρανς με την οποία συνευρεθηκα σχεδόν ένα χρόνο πριν ήταν οροθετικη εδώ και 8 χρονια, και έπρεπε να κινήσω γη και ουρανό για να πάρω αποδείξεις (από την κλινική της στην Βραζιλία που την ανάγκασα να πάει).

Η τρανς που περνάει για τουρ, αγαπητοί μου συμφορουμιτες, χεστηκε για το αν σας δώσει παράσημο. Θα φύγει, θα σβηστεί η καρτέλα της, και θα φτιάξει άλλη. Η δε Ελληνίδα έχει να αντιμετωπίσει ως αρνητική στον ιό τον κίνδυνο μόλυνσης καθότι το PREP ΔΕΝ δίνεται ακόμα στην Ελλάδα (έχει δοθεί η εντολή αλλά δεν έχουν πάρει κουτιά). Φυσικά, έχοντας μικρές σχέσεις με διάφορες, πλέον ξέρω ότι η άγνοια κινδύνου είναι τεράστια.

Θα σεβαστώ τον φίλο Σάκη και δεν θα πω το όνομά της εξάλλου όλοι το ξέρουν πλέον. Αυτό που θα πω είναι "να ταν μόνο αυτή"... και το κλείνουμε εδώ.

Αγαπητοί. Εάν επιλέξετε να συνεχίσετε σε αυτό το σπορ, να γνωρίζετε ότι είναι άκρως επικινδυνο ακόμα και με προφύλαξη, ειδικά αν έχετε παθητικό ρόλο και δέχεστε εξπερματωση. Η τύχη στέκεται στο γεγονός ότι ο μπασταρδοιος αλλοιώνεται εύκολα τόσο με τον αέρα όσο και από το σάλιο, καθώς και τα κύτταρα της ουρήθρας λειτουργούν ως προστατευτικα (ο λόγος για τον οποίο το στοματικό και ο ενεργητικός ρόλος έχουν μηδαμινό κίνδυνο εν απουσία αίματος/πληγών, σε θεωρητικό επίπεδο πάντα).

Μη ζητήσετε ονόματα από κοπέλες στην κατηγορία των "9 στις 10". Δεν γενικευω, τις ξερω. Θα σας πω το εξής απλό γενικευοντας εδω. Σε μια χώρα υποαναπτυκτη, όπου το MSM οργιάζει, όπου η πρόσβαση σε PREP δεν υπήρχε, με σεξουαλικες εμπειρίες από τα 8 σε μερικές περιπτώσεις (ναι, τρανς κοπέλες που ειναι εδώ τακτικά), ποιες πιστεύετε ότι σώθηκαν;

Ευελπιστώ να βοήθησα συμφορουμιτες. Προσωπικά έκανα αγώνα για να αποκοπω από το συγκεκριμένο φετιχ/σπορ, ακόμα και αν ήμουν 95 στις 100 περιπτώσεις ενεργητικός. Υπάρχει και ψυχολογική υποστήριξη για όσους θέλουν δωρεάν.

Εύχομαι σε όλους υγεία και καλοτυχία.

ΥΣ: για του λόγου το αληθές, από την αγωγή PEP (28ημερη προφύλαξης μετά από "ατύχημα")
20240302_082557.jpg
Παλικάρε να είσαι καλά, το έχω παρατηρήσει και εγώ πολλές τρανς της Βραζιλίας κάνουν ακαποτα, τα προτείνουν και οι ίδιες, δύσκολο ν ξεφύγεις από το σπορ γενικα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
θα επαναλαβω οτυ αν εχει ο καθενας δυο τρις τ πολυ επυλογες θα ειναι ποιο οκ ..πολυ που θ μ διαβαζετε που τ αναφερω συχνα ..τ νωμιζετε οτυ γραφω εδω και τ γαμαω ολες για ν ερχομαι να τ παιζω και καλας τ ξερω ολα ..οχι εχουν τελειωσει αυτα εδω και χρονια μαζευτηκα δεν ειμαι 20..να σας πω και κατυ αλλο και μ τ πουτανες τ υδια σκατα κ χηροτερα ..μακρια
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
129
Like
224
Πόντοι
21
θα επαναλαβω οτυ αν εχει ο καθενας δυο τρις τ πολυ επυλογες θα ειναι ποιο οκ ..πολυ που θ μ διαβαζετε που τ αναφερω συχνα ..τ νωμιζετε οτυ γραφω εδω και τ γαμαω ολες για ν ερχομαι να τ παιζω και καλας τ ξερω ολα ..οχι εχουν τελειωσει αυτα εδω και χρονια μαζευτηκα δεν ειμαι 20..να σας πω και κατυ αλλο και μ τ πουτανες τ υδια σκατα κ χηροτερα ..μακρια
Βατραχε φίλε μου
Κακά τα ψέματα πάνω στην καύλα μας και αν έχουμε πιει και ένα ποτηράκι παραπάνω το ακαποτο μας τρελαίνει
Μεγάλη προσοχη
 

vazelakiL

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
@sakisvag φιλε θα μπορούσες να μου στείλεις ένα pm το όνομα της η σκέτη την αγγελία αφού δεν κάνει να το πεις από εδώ;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Βατραχε φίλε μου
Κακά τα ψέματα πάνω στην καύλα μας και αν έχουμε πιει και ένα ποτηράκι παραπάνω το ακαποτο μας τρελαίνει
Μεγάλη προσοχη
το θεωρω τραγικο τ ακαποτο σ επαγγελματια και την πιπα την θεωρω κακο συνηθιο αλλα οκ λες δεν γαμιετε η επαφη μ τ υγρα φερνει σμν και θελει υδητερη προσοχη σηγουρα πολυ εχουμαι και δεν τ ξερουμε κατυ.. θελει παρακολουθησει συνεχεις και υδηκα αμα εχεις γηνεκα και παιδια ...Ειναι σοβαρο τ θεμα ασχετα αν σ καβλαντιζουμε γιατι ετσι λυτουργει τ σιτε .συγουρα πολλες τ κρυβουν στανταρ .....αλλοστε και απο μια γκομενα που ξενογαμιετε μπορεις να κωλισεις τ παντα αυτος ειναι ο κυκλος δυστηχως !!!!!
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
και αυτο τεκμηριωνει τι? θα στο θεσω διαφορετικα λοιπον γιατι μαλλον δεν μπορεις να το καταλαβεις. ο κολλητος σου πηγαινε με τρανς αυτο δεν σημαινει οτι αυτη που διαβαλεις ειναι φορεας ή και να ειναι τον κολλησε αυτη, διοτι ευλογα βγαινει το συμπερασμα οτι εχει ξαναπαει στο παρελθον εφοσον το γνωριζες κι εσυ. το οτι δεν θες να πεις το ποια ειναι στοιχειοθετει αυτο που λεω δηλαδη δεν εισαι ουτε εσυ σιγουρος οτι ειναι η συγκεκριμενη απλα ειναι η τελευταια που πηγε ο φιλος σου. το να μπλεκεις τη μητερα του φιλου σου,αυτο λεγεται επικληση στο συναισθημα οπως μας μαθανε στο σχολειο, προσπαθεις να δημιουργησεις ψευδεις εντυπωσεις ενω απλα θα μπορουσες να ανεβασεις την αγγελια της τρανς αυτης και θα στοιχειοθετουσες αυτο που λες. ενταξει κυριε δικηγορε?

Πήγαινε με αυτή αποκλειστικά και ελεύθερα.

Το έχει πει πολλές φορές ο τύπος.

Ρε παιδιά, έτσι όπως κάνετε αποθαρρύνετε τον άλλον που θα κολλήσει ΣΜΝ να το γράψει εδώ μέσα.

Το θέμα είναι να προστατευθούμε ή να μανουριάσουμε;
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
129
Like
224
Πόντοι
21
@sakisvag φιλε θα μπορούσες να μου στείλεις ένα pm το όνομα της η σκέτη την αγγελία αφού δεν κάνει να το πεις από εδώ;
Δυστυχώς φίλε δεν μπορώ να σου στείλω μήνυμα
Μάλλον δεν έχεις συμπληρώσει τις απαιτήσεις του site
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
sakiς πες τ κ ας πεσει κατω η εστω πες που σ ποια παιριοχη εχει σπιτι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom